Techniki seksu analnego

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Michael_69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2007, 00:03
Skąd: Polska
Płeć:

Techniki seksu analnego

Postautor: Michael_69 » 26 lut 2007, 20:33

Podczas, a raczej podczas próby stosunku analnego z moją partnerką wystąpił problem... po włożeniu członka do pupy nastąpił mocny ból ze strony partnerki, wcześniejszym razem wszystko było ok... nie wiem czego to kwestia może nawilżenia? Może złej pozycji?

Proszę doświadczonych ludzi w tym temacie o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 26 lut 2007, 21:36

niech sie odprezy..
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lut 2007, 22:01

Sorki, ale wsadz sobie ogorka w tylek i zobacz co trzeba robic zeby nie bolalo, to bedziesz mial jako takie pojecie ;)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 26 lut 2007, 22:13

a piesciles ja wczesniej wystarczajaco dlugo? bo wiesz..z czystej fizjologii i anatomii wynika ze sa dwa zwieracze..zewnetrzny nad ktorym my panujemy i wewnetrzny nad ktorym nie panujemy i w momencie kiedys za szybko chciales sie tam dostac on mogl zaczac sie kurczyc szybko a partnerka nad nim nie moze zapanowac bo sie nie da i to moze sprawia bol.musisz przygotowac jej pupe(jak to ladnie napisales) na to ze tam ma wejsc czlonek bo jak nie przyzwyczaisz tego zwieracza to bedziesz sprawiac bol przy kazdej probie wejscia.Musisz ja tam wystarczajaco dlugo i delikatnie piescic zeby moglo dojsc do bezbolesnego stosunku.
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

Postautor: ohoi » 26 lut 2007, 23:29

Jeszcze nie próbowalem tego ze swoja partnerką, ale wydaje mi się, że przed wsadzeniem członka powinieneś najpierw popracować paluszkiem z wystarczającą ilością slinki :) Rozruszać kakaowe oczko, dobrze nawilzyć (niektórzy to robią - liżąc:D ) i delikatnie wjechać - JA TO TAK WIDZE : ) : ) :) :) Pozdro... Pochwal się po następnej próbie.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 26 lut 2007, 23:43

Michael_69 pisze:po włożeniu członka do pupy nastąpił mocny ból ze strony partnerki

Jak mi się to zdanie podoba <hahaha>
Dość technicznie opisałeś stosunek i z jakims zastanawiającym zdziwieniem, że za drugim razem się nie powiodło. Ten rodzaj seksu wymaga doświadczenia, cierpliwości, czasu i w końcu odprężenia się i silnego podniecenia dziewczyny, wiec bedziesz sie musial nieźle nagimnastykowac, by wszystko gralo. Pieść ją, naciskaj magiczne guziczki, słowem - czyń to, co wprawia ją w stan wzmożonego podniecenia. Postaw na dłuższe przygotowanie partnerki do przyjęcia Ciebie i delikatność :)
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 27 lut 2007, 12:13

ajjjj...ja sie nie dziwie,ze boli. na sama mysl o tym,wydaje mi sie to straszne. nawet paluszek tam sprawia mi bol...ajjjjj hehehhe,taaak napisz,jak sie odprezyc
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 27 lut 2007, 13:39

bedziesz myslala o tym ze Ci na pewno sprawi bol to na pewno se nie odprezysz..do tego rodzaju wspolzycia trzeba dojrzec psychicznie.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 27 lut 2007, 19:11

Może spróbój pozycji nałyżeczkę? Nie wiem jak u innych, ale w przypadku moim o mojej dziewczyny taka pozycja jest optymalna jeżeli chodzi o ból.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości