Czy ona jest dziewicą?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

rafamalk

Czy ona jest dziewicą?

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:17

Witam Szanownych Forumowiczów! No więc mój (a raczej nasz) problem polega na tym, że nie potrafimy stwierdzić czy moja dziewczyna jest dziewicą czy nie :/. Jeszcze nie współżyliśmy, ale uprawiamy peetting. Na początku, gdy zaczynaliśmy nasze zabawy do jej pochwy wchodził ledwo jeden paluszek, wtedy ją bolało. Pewnego razu wszedłem w nią energicznie i bardziej ją zabolało, było też troszeczkę krwi. Później już nie było takiego problemu. Wchodziły dwa, potem trzy, a dziś jesteśmy przy czterech :D. Może to głupio tak o tym pisać, ale moja kobieta wybiera się pierwszy raz do ginekologa i nawet nie wie co powiedzieć lekarzowi i w jaki sposób przekazać, że nie wie czy jest dziewicą :/.Nie wie jak wyjaśnić tą sytuacje, którą Wam opisałem. Co ma powiedzieć lekarzowi? Boji się, że gdy powie, że nie ma pewności to będzie musiała opisywać całą tą sytuację, a to jest bardzo krępujące (lekarze są różni i różnie mogą zareagować).Czy mogła stracić dziewictwo przez palce, skoro zaczynaliśmy od „ledwo jednego”, a teraz spokojnie wchodzą cztery? Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi!
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 01 cze 2005, 21:22

ej no czlowieku, nie wiesz kto to jest dziewica??? dziewica to taka dziewka ktora nie obcowala z mezczyzna? jak mozez nie wiedziec to ze nie ma blony nie znaczy ze nie jest dziewica wez ty sie zastanow??? ehhh niech powie ze uprawiala peting stad jej nie ma, i tyle no ale dziewica jest!!! znaczy chyba o ile nie wspolzyla z kims przed toba
rafamalk

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:37

krzyniu pisze:ej no czlowieku, nie wiesz kto to jest dziewica??? dziewica to taka dziewka ktora nie obcowala z mezczyzna? jak mozez nie wiedziec to ze nie ma blony nie znaczy ze nie jest dziewica

Nic nowego w sprawie nie dodałeś. Wiesz jak to jest u ginekologa? Chyba nie.
Dziewica (w sensie, że ma błonę) - badanie przez odbyt
Nie dziewica (w sensie, że nie ma błony) - normalne badania
wez ty sie zastanow???

Zebyś wiedział, że zastanawiam się już długo i nie wiem.
ehhh niech powie ze uprawiala peting stad jej nie ma

Nie zrozumiałeś. MY NIE JESTEŚMY PEWNI CZY ONA MA BŁONĘ!
i tyle no ale dziewica jest!!!

Dziewicą w sensie, że nie współżyła.
znaczy chyba o ile nie wspolzyla z kims przed toba

Nie współżyła.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 21:38

Fizycznie nie jest (chyba).
Mentalnie... jest. Nawet społecznie.
Powiedzieć lekarzowi trzeba, że nie współżyła, ale nie jest pewna czy posiada błonę dziewiczą.
Jeśli lekarz nie jest oszustem bez dyplomu, to powinien przed badaniem zrobić wywiad. Właśnie na ten temat!
Spoko 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafamalk

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:39

powinien przed badaniem zrobić wywiad. Właśnie na ten temat!

Czyli sam będzie o wszystko wypytywał, tak?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 21:44

rafamalk pisze:Czyli sam będzie o wszystko wypytywał, tak?

Tak! Powinien to zrobić i założyć kartotekę.
Ale przecie Wy nie jesteście niemowami! Powiedzcie to co wyżej napisałem - że nie wiadomo.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafamalk

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:45

Ok, dzięki Mysiorek. Ale ta kartoteka to kojarzy mi się z jakimiś przestępstwami ;)

EDIT: Nie "powiemy", bo u ginekologa będzie tylko połowa Nas :). A mojej dziewczynie Twóje odpowiezi na pewno dodadzą otuchy ;). Ja na szczęście nie musze używać pigułek anty ;)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 01 cze 2005, 21:47

Ja tam bym mówiła, że jestem dziewicą. Jak lekarz będzie kumaty to sam powienien przy badaniu zauważyć, że błony nie ma (tzn. zależy co to za badanie miałby robić). A z dwojga złego lepiej jest nieświadomie nawet oszukać lekarza niż stracić faktycznie dziewictwo z narzędziami ginekologa (jeśli jednak jakaś błona jeszcze jest).

Poza tym tak naprawdęto nie ma się co krępować. Lekarz też człowiek. Nie takie rzeczy widział. Można powiedzieć jak jest, o tych paluszkach też...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 21:50

rafamalk pisze:Ja na szczęście nie musze używać pigułek anty

No to witaj w zespole :P

amazonka pisze:Lekarz też człowiek.

Dokładnie <browar>
Mówić jak najwięcej !
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafamalk

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:52

(zależy co to za badanie miałby robić)

Badanie odnośnie rozpoczęcia brania pigułek + tutaj
A z dwojga złego lepiej jest nieświadomie nawet oszukać lekarza niż stracić faktycznie dziewictwo z narzędziami ginekologa (jeśli jednak jakaś błona jeszcze jest)

Tego ja się właśnie boje naprawdę. Nigdy bym sobie nie wybaczył tego, że moją dziewczyne rozdziewiczyło jakieś metalowe narzędzie, a nie ja :(.

Poza tym tak naprawdęto nie ma się co krępować. Lekarz też człowiek. Nie takie rzeczy widział. Można powiedzieć jak jest, o tych paluszkach też...

I tak chyba właśnie będzie zrobione. Dzięki!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 21:56

I nie gub się.
Jesli dalej będzie Twoją kobietą, będziecie chodzili razem do gienka.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafamalk

Postautor: rafamalk » 01 cze 2005, 21:59

Jesli dalej będzie Twoją kobietą

Będzie!
będziecie chodzili razem do gienka

Teraz też pójdziemy razem, ale wątpie czy będe mógł być razem z nią w gabinecie i trzymać ją za rękę ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 22:02

Decyzja należy do Niej!
Powodzenia <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 cze 2005, 22:18

jeju, niech powie lekarzowi jak bylo naprawde: ze nie wspolzyla, ale byl petting, pojawilo sie troche krwi, bolalo - lekarz sam zdecyduje co ma robic, nie rodziewiczy jej narzedziami jesli nie bedzie pewny! dajcie spokoj!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 01 cze 2005, 22:22

no tak jak napisalem- jest dziewica bo to czy ma blone czy nie wcale o niczym nieswiadczy - tampon wysilek czy wlasnie petting moga powodowac jej uszkodzenie a nawet przerwanie
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 01 cze 2005, 23:03

rafamalk pisze:Dziewica (w sensie, że ma błonę) - badanie przez odbyt
Nie dziewica (w sensie, że nie ma błony) - normalne badania



A ja tam jeszcze dziewica bylam i nie bylo zadnego badania przez odbyt.
Pani ginekolog po prostu zapytala czy juz wspolzylam, bo stwierdzila, ze jej to potrzebne. do okreslenia jaki rozmiar wziernika ma uzyc.
A potem normalne, klasyczne badanie. Ale coz, ja mialam bardzo mala blone, ot taki cieniutki polksiezyc (do tej pory przez to cierpie!), wiec nie bylo problemow (cholerka, dwoma palcami mnie od wewnatrz badala) I mimo wszystko stwierdzila, ze z blona wszysko OK, jest nienaruszona (a tez mialam takie watpliwosci jak autor tego tematu).

Trzeba jasno powiedziec co i jak. Tu nie ma sie co wstydzic. To jest lekarz(a) i nie takie rzeczy juz slyszal w zyciu. Dla niego to chleb powszedni, wiec trzeba po prostu wstyd przezwyciezyc, bo nie ma do niego powodu.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 01 cze 2005, 23:10

:|
a co gieniek ma badac przez odbyt???
to nie kolonoskopia :P
z tego co ja slyszalem to jak jest blona to sie robi jakies tam przeswietlenia (usg czy cos w tym stylu) a jak nie ma to przez dziorke :P
ale ja sie nie znam wiec lepiej niech andrewsie wypowie <rofl3>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 cze 2005, 23:19

kurek pisze:a co gieniek ma badac przez odbyt???

Pochwę i przydatki!!!
A jak sądzisz? co gienek bada? Błonę :D:D
... ale niech Andrew się wypowie <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2005, 23:48

kurek pisze:z tego co ja slyszalem to jak jest blona to sie robi jakies tam przeswietlenia (usg czy cos w tym stylu) a jak nie ma to przez dziorke

:D Jak to miło jak się mnie słucha ze zrozumieniem, prawda?

Prztełumacze to może. Kurkowi chodziło o to, ze jak się robi usg dziewicy to od zewnątrz z napchanym woda pęcherzem. Jak niedziewcy to od srodka.

Rafamalk>Niech powie jak jest i nie wie czy ma. Na dobra sprawę mogła się urodzić bez i co?Skąd ona ma wiedzieć czy ma?Niech lekarz sobie sprawdzi. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 cze 2005, 08:11

Alez Wy macie problem !! tak jak by nie mozna było powiedzieć, na zapytanie jego czy jest dziewicą (nie wiem , nie mialam stosunku płciowego ale uprawiamy z chłopakiem peting i rózne zabawy ...wiec nie wiem ) to co pomysli nie jest w tym momencie istotne a i pamietajmy ze to tez człowiek
i badanie robi sie (mozna ) przez odbyt !jak jest błona !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rafamalk

Postautor: rafamalk » 02 cze 2005, 08:21

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Mam nadzieję, że będzie dobrze ;) Pozdro
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 02 cze 2005, 16:28

no własnie, tez mam podobny problem.Czy ilość paluszków zalezy od tego że wzrasta prawdopodobieństwo przebicia błony? Czy to jest tak samo gdy jest 1 lub więcej.[glow=blue][/glow]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 cze 2005, 06:47

JuStYśKa pisze:Czy ilość paluszków zalezy od tego że wzrasta prawdopodobieństwo przebicia błony?

No raczej... :/ jak sie wsadzi 1 to blona sie moze rozciagnie ale calej lapy nie przezyje...
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 03 cze 2005, 07:44

No raczej... jak sie wsadzi 1 to blona sie moze rozciagnie ale calej lapy nie przezyje...

hehe no masz racje , dobrze powiedziane a raczej napisane
Życie jest ograniczone, ale miłość
niewyczerpana.
Awatar użytkownika
stifler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwie 2005, 23:57
Skąd: 100lica
Płeć:

Postautor: stifler » 03 cze 2005, 20:36

hm... wiecie co... skoro dziewczyna jest dziewica to dlaczego ginekolog wklada jej tam palce... prawie ja rozdziewicza... chociazby psychicznie... no bo skoro dziewczyna jeszce nigdy nie pokazywała swojej myszki to jak to inaczej nazwac... ja np. niechciałbym zeby ginekolog w ten sposob badał moja dziewczyne... a jeszcze jakis zboczeniec sie trafi i bedzie sobie myslał niewiadomo co... ehhh... no a z drugiej strony badania rzecz potrzebna... tak sobie dzis rozmyslam i nie moge znalezc zlotego srodka...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 03 cze 2005, 20:45

Daruj se chłopie. I Ty ze stolicy jesteś? Nie rób mi wstydu. Ile lat a ta Twoja kobieta? 10 ? Gienek ma swoje narzędzia. Czołgu jej nie wsadzi.
I jeszcze ta ksywka z American Pie, on też tylko dużo gadał - za to matke miał świetną <banan>
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 cze 2005, 23:28

kretyn. ginekolog to lekarz.
czy jesli nigdy nikomu nie pokazywalam swoich zeber to powinnam sie bac rentgenu? O_O <brawo1>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 cze 2005, 18:22

lollirot pisze: kretyn. ginekolog to lekarz.

A to co ma oznaczać? <zly1>
Nie wolno obrażać!!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 cze 2005, 18:26

przepraszam ale sie zalamalam. <skrucha>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości