Ginekolog-mężczyzna czy kobieta?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Ginekolog-mężczyzna czy kobieta?

Postautor: Justa » 06 maja 2005, 18:00

Mam pytanko do dziewczyn: czy ma dla was jakies znaczenia do jakiego ginekologa chodzicie? (chodzi mi o kobiete i mężczyzne).Moje koleżanki mówiły że nigdy nie poszłyby do ginekologa mężczyzny.Ja zdecydowanie wolę ginekolog kobietę,nikt lepiej nie zrozumi kobiety jak druga kobieta ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 maja 2005, 18:05

o, ja wprost przeciwnie!
ine wiem dlaczego ale zawsze swobodniej sie czuje przy ginekologu mezczyznie niz przy kobiecie. zreszta - to przeciez lekarz, tak jak dentysta czy dermatolog, nie przychodzi do pracy zeby popatrzyc tylko zeby pomagac : )
przy tym ginekolog mezczyzna zwykle jest delikatniejszy niz kobieta : )
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 maja 2005, 19:13

Nic mi do tego. Ale wydaje mi się ze mężczyzna moze byc lepszym ginekologiem jak kobieta. Ot co.

Ps: Wiem ze teraz zjedą mnie za ten tekst wszystkie wyzwolone kobietki. <aniolek2>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 06 maja 2005, 19:14

Moja koleżanka która zaszła w ciąże poszła do ginekolog kobiety.Ona zamiast wykonaywac swoj zawód...sorki za określenie opierdoliła ją,nazwała ja szmatą że w takim młodym wieku puściła się.Zaczeła prawic jej kazania niczym ksiądz.
Ale to jest chyba jeden przypadek na milion ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 maja 2005, 19:19

Na pierwsza wizyte poszlam do ginekolog kobiety, jakos nie zachecila mnie do tego zeby przyjsc do niej jeszcze raz, podczas badania byla bardzo niedelikatna i stwierdzila "no przeciez to nie ma prawa bolec" :/ a bylam wtedy 14letnia dziewczyna. Potem poszlam do ginekologa - faceta i bardzo sie ciesze z takiego wyboru (niestety juz do niego nie chodze bo zmarl, ehh...) Teraz tez chodze do faceta i jestem zadowolona, zawsze delikatny, mily, nie sprawia wrazeniaa ze jest zniecierpliwiony moimi pytaniami - z reszta na ten temat wypowiedzialam sie tu w dziale ;)
Moze to jest tak ze dotyk faceta wydaje nam sie bardziej naturalny? nie wiem, w kazdym razie wole ginekologa mezczyzne
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 maja 2005, 19:27

Znam pewnego faceta ktory jest podobno jednym z lepszych ginekologów.
Kiedyś mi opowiadał ze przyszła do niego młoda dziewczyna z matka i matka nalegała ze chce byc przy badaniu. On powiedział jej ze córka mając 16 lat moze zdecydowac o obecnosci matki podczas wizyty. Corka powiedziała ze wolałaby aby mama sobie poszła bo ja krepuje. Córka wniebowzięta podziękowała ze pan dellikatnie wyprosił matke. Podobno rozmowa pożniej z pacjętka była normalna i na luzie.

Ps: szczerze mowiąc to po cholere ja wie wypowiadam w tym temacie :| Ide do knajpy :d
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 06 maja 2005, 21:37

ja tez wole do faceta isc...pierwszy raz bylam u kobiety i byla bardzo niemial,niedelikatna itd...w ogóle sie wtedy zrazilam do ginekologow,ale jak poszlam nastepny raz do faceta to byl b.mily,delikatny i cierpliwy...teraz juz zawsze do niego chodze <banan>
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 07 maja 2005, 16:47

mój ginekolog jest facetem i jest delikatny i miły

też słyszałam że kobiety są pod tym względem obojętne i często niedelikatne i niemiłe
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 08 maja 2005, 15:15

A ja dodam tylko, że jak przychodzą poważne problemy ginekologiczne nie ma jak facet, który nie patrzy na wszystko przez pryzmat swoich własnych doświadczeń tylko cechuje się wiekszym profesjonalizmem.
Bywają wyjątki oczywiście, o czym wspominam, co by mi się za bardzo nie dostało 8)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 08 maja 2005, 15:55

Ja chodze do faceta. Raz bylam u kobiety i powiedzialam nigdy wiecej. Byla cholernie niedelikatna, wszystko to tym cholernym USG bolalo mnie przez pare godzin po badaniu jeszcze. Na dodatek prawila ciagle jakies dziwne komentarze itd. Nie wspomiam dobrze tej wizyty. Zawsze chodze do faceta i chyba nigdy go nie zmienie, bo jest naprawde dobrym ginekologiem. W przeciwienstwie do tamtego badania u niego prawie nic nie czuje. Reguly nie ma ale mysle ze z postow w tym temacie pewne wnioski wyciagnac mozna...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 16:05

No to dziewczyny ....teraz powiedzcie to Mavowi!!! <aniolek2> <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 maja 2005, 19:39

Andrew ale ja sie juz przekonalem :)
Wnioski wyciagnalem takie ze faceci oglnie rzecz biorac sa lepsi od kobiet w tym zawodzie. Ale jak wszyscy mowia - zawsze sa wyjatki i dlatego nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi. Wiec zasadniczo nie powinno sie kierowac zaleceniami facet/kobieta tylko samemu chodzic i sprawdzac :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 19:53

Pełna zgoda!! <aniolek2> :564: :564: <brawo1>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:27
Skąd: z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Mkaa » 15 maja 2005, 21:54

A ja zawsze chodze do jednego i tego samego ginekologa -męzczyzny , bylam dopiero na 3 wizytach , ale jak narazie nie chce nawet myslec zeby zmienic go na kobiete:P:P <banan> :Pzreszta wiele moich kolezanek zmienia kobiety na facetow , bo opinia ze mazczyzna jest delikatniejszy jest bardzo popularna ;)
Awatar użytkownika
solensan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 13 kwie 2005, 14:55
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: solensan » 17 maja 2005, 12:23

Przepraszam ale odejdę na chwile od tematu.

A co myślicie o tym:

Urolog - facet czy kobieta? ;)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2005, 12:47 przez solensan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 maja 2005, 12:28

Kobieta :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 17 maja 2005, 15:12

Byłem zdecydowanie kobieta :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 maja 2005, 21:45

zdecydowanie męzczyzna !! przynajmniej w moim wypadku .......jak dla mnie mezczyzna jest delikatniejszy (to takie moje doswiadczenia) mój ginekolog jest męzczyzną i jestem naprawde zadowolona ...jest delikatny serdeczny..... pani ginekolog do której miałam "przyjemnosc" chodzic była wredna baba a badanie ginekologczne w jej wykonaniu konczyło sie przynejmniej godzinnym lezeniem aby wszystko "wróciło na swoje miejsce" ;)
Agusia

Postautor: Agusia » 17 maja 2005, 22:46

Ja jeszcze nie bylam u faceta ginekologa..Tzn w moim przypadku bylo tak,ze pierwszy raz bylam u kobiety i wlasciwie wyszlam od niej z placzem byla okropna. Pozniej spotkalam bardzo "zyciowa pania ginekolog i u niej sie nie krepowalam i znoffu los chcial,ze musialam zmienic lekarza i tez po pewnym czasie zrazilam sie do kolejnej pani doktor czyli 1 na 3 byla przyjemna. Z lekarzem ginekologiem tez mialam do czynienia,ale szlam wtedy z innym problemem i badal mi tylko piersi i wezly chlonne i rzeczywiscie moge powiedziec, ze byl delikatny i naprawde mial wyczucie. Bardzo przyjemnie sie z nim rozmawialo i jak bede potrzebowala na pewno do niego pojde. Najfajniejsze jest to ,ze ten pan doktor prowadzil moja mame jak byla w ciazy z moim rodzenstwem. Kiedys myslalam,ze jednak do niego nie trafie,ale ostatnia wizyta
(z koniecznosci) przekonala mnie do niego.
Jednak z wiekiem zmienia sie punkt widzenia, bo jak bylam mlodsza nie chcialam slyszec ,ze moge isc do ginekologa mezczyzny.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 maja 2005, 01:05

Tak naprawde to ni ma zadnego znaczenia czy facet oglada goly tylek czy kobieta. Co za roznica...?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 maja 2005, 11:50

Maverick pisze:Tak naprawde to ni ma zadnego znaczenia czy facet oglada goly tylek czy kobieta. Co za roznica...?

no i tutaj sie mylisz... no gdyby rzeczywiscie chodziło tylko o ogladanie to moze i by róznicy nie było.... ale tutaj chodzi np o badanie ginekologiczne.....jezeli wiesz na czym ono polega to na pewno zdajesz sobie sprawe z faktu iz trzeba byc przy tym delikatnym bo narzady kobiety nie są stalowe i kazde mocniejsze naduszenie czy kazdy gwałtowniejszy ruch lekarza moze sprawic ból....
jak juz pisałam dla mnie lepszy jest mezczyzna bo jest delikatniejszy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 maja 2005, 15:45

Agata mi wlasnie chodzilo o ogladanie :) Ze nie ma znaczenia czy sie tylek pokaze kobiecie czy facetowi. Chodzilo mi o wstyd. Nie pisalem o jakosci badania.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 maja 2005, 21:20

Maverick pisze:nie ma znaczenia czy sie tylek pokaze kobiecie czy facetowi. Chodzilo mi o wstyd.

a jesli o wstyd chodzi to ja sie przyznam ze sama byłam zdziwiona swoim zachowaniem ;) bo idac do lekarza ani przez chwile nie zastanawiałam sie "kurde musze sie rozebrac i pokazac własnie TO" było dla mnie naturalnym ze ide tam po pomoc i dla lekarza tez jest to normalne....
Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Postautor: Misio » 19 maja 2005, 08:22

Moja ukochana chodzi do kobiety ale prawde mówiac wolał bym aby chodziła do męzczyzny !

Ostatnio zauważyłem ze pani ginekolog nie jets najlepsza w tym co robi i ma tez strasznie duzo negatywnych opini, tak wiec chciałbym aby moja Myszka zmieniła lekarza ale niestety do męzczyny nie pujdzie bo sie wstydzi.


Moje skromne zdanie jest takie ze lepiej zeby chodzic do faceta z prostych przyczyn, ginekolog kobieta jest tak samo zbudowana jak jej pacjentka wiec nie bawi sie tylko odrazy tyka paluchy .......zero delikatności.
Zas Facet jest duzo bardziej delikatny, to są słowa moich kolezanek które były najpierw i kobiety a potem u męzczyny....

Pewnie ze dziewczynie duzo łatwiej sie rozebrac przed kobieta, jest to zupełnie naturalne.....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 maja 2005, 16:24

Misio pisze:Pewnie ze dziewczynie duzo łatwiej sie rozebrac przed kobieta, jest to zupełnie naturalne.....

No i ja wlasnie pisalem ze nie ma roznicy. Tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy nagosci sie nei ceni tylko sprzedaje :)
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 19 maja 2005, 19:22

a ja właśnie chyba wstydziłabym się rozebrać przez kobietą-ginekolog
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 21 maja 2005, 11:40

Ja przez 6 lat chodziłam do kobiety ginekolog i powiem wam że jak zmieniłam rok temu na mężczyznę ginekologa to dopiero zobaczyłam różnicę...Moja pani ginekolog nigdy nie wiedziała co mi jest i dlaczego boli jaki jest powód. Jestem w ogóle ciekawa czy obchodziło ja coś innegio niż pieniądze za wizytę bo chodziłam prywatnie. A teraz chodzę do szpitala za darmo jako studentka i powiem wam że jest całkiem inaczej. Faceci są naprawde bardziej delikatni i zadają więcej pytań i odpowiadają jak się im jakieś zada, całkiem inna opieka i widać że gina interesuję jaki problem ma pacjentka... Powiem teraz że nie zamieniłabym lekarza na żadną kobiete.
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 25 maja 2005, 11:47

Mojej to dużej różnicy nie robi do kogo chodzi ... była u faceta, była już u baby i większej różnicy nie było ... aktualnie chodzi do faceta i jest git ...
Tylko z tymi ginekologami z naszgo doświadczenia jest jeden problem - każdy twierdzi co innego ;) I to jest problem ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 maja 2005, 15:23

a na jaki temat?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 26 maja 2005, 12:41

Na temat problemów ginekologicznych dziewczyny, ale tego opisywac nie będe bo to sprawa osobista, w dodatku nie moja ;) Powiem tyle: jeden wykrywa jedne, drugi drugie a trzeci nic :)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości