Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Czy nie jest za mały?

Postautor: malec » 01 maja 2005, 22:38

Witam wszystkich! Wiem, że podobny temat był juz poruszany na forum ale chciałbym zasiegnąć rady forumowiczów w moim dość cięzkim przypadku.
Mam 20 lat i ostatnio zmierzyłem długośc swojego penisa. Nigdy wczesniej tego nierobiłem bo nie czułem takiej potrzeby, ale ostatnio zauważyłem, że w porównaniu z innymi mój jest dość mały więc postanowiłem to sprawdzić. Okazało się że mam jedynie 12 cm mierzone od strony brzucha (czyli to co faktycznie może wejść do pochwy). W internecie seksuologowie podają granicę 12 cm jako dolną granice normy więc gdyby był jeszcze odrobine mniejszy to byłoby niezawesoło. Boję się jednak, że i ten wymiar może byc zbyt mały by dać pełnię rozkoszy kobiecie. Nieuprawiałem jesczez seksu bo niepoznałem odpowiedniej kobiety, a teraz boje sie że ewentualna partnerka może byc niezadowolona z seksu ze mną. Proszę o szczerą opinie kobiet uprawiających seks, czy miały doczynienia z podobnymi rozmiarami i czy miało to negatywny wpływ na ich przyjemność. Dobrze by było także gdyby napisali coś mężczyźni mający zblizone wymiary i powiedzieli jak wpływa to na ich zycie seksualne. Zaznaczam, że nie szukam fałszywego pocieszenia tylko chciałbym poznać prawdę, czy moje wymiary utrudnią mi w przyszłości współzycie z kobietą. Z góry dzięki za opinie i ewentualne rady.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2006, 23:39 przez malec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 maja 2005, 22:43

Są kobiety, które wolą male.
Poza tym jeśli kobieta Cię kocha to nie mierzy Ci penisa linijką.

Wątpię żeby Ci to znacznie utrudniało zycie sexualne. ;)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 01 maja 2005, 22:46

Nie liczy sie wielkość penisa ale zdolności jego posiadacza......tyle...
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 01 maja 2005, 22:57

maly ale jary
maly ale wariat
male jest piekne
nie liczy sie rozmiar przyrodzenia ale jakos pierd***

to by bylo na tyle :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 01 maja 2005, 23:01

stary powiem ci tak ja jakiegos kolosa nie mam to raz
dwa to to ze laska nie zauwazy roznicy miedzy takim 12 a 14 cm wiec samo to ze jest krutszy nic nie zmienic
po trzy to nie dlugos jest wazna bo w niektorych pozycjach penetracja jest glebsza i bedzie w zupelnie w sa mraz pozatym sadze ze i w normalnych bedzie bez problemu jedynie co ci gorzi(co cie pwenie nie zmartwi) to to ze w niktorych pozycjach gdzie genetracja jest niewielka mozesz wyskakiwac ale to norma


a tak naparwde wg mnie to liczy sie to ile facet wytrzymuje,a nie jakie ma wymiary...inni moga miec inna opinie ale ja uwazam wlasnie tak wiec stary nie czekaj tylko szukaj panienki i zrob swoje bo takie gadanie na forum nic nie da i tak nie uwierzysz
PS sam mialem takie kompleksy dokoki nie zaczolem sie kochac z moja dziewucha, potem jak reka odjol(takie rozmowy nic nie, daja potrzeba ci dupy po prostu zebys sie sam przekonał) <banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 01 maja 2005, 23:43

nie lubie takich pytan, przeciez to nie ma zadnego znaczenia :]
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 02 maja 2005, 07:11

znaczy sabina..to t samo jak u was z piersiami, nie ktore dziewczyny majac male piersi maja kapleksy ,raczej trudno znalezc taka ktora by nie miala, bo nie dobre bo jeden wyzej drugi nizej bo za male bo za duze bo za duze sutki...facei maja podobni z inn czascia ciala, znaczy chyba bo ja juz nie mam ale kiedys mialem
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 02 maja 2005, 08:27

punkt g bodajze jest 4 cm od wejscia pochwy.wiec nie masz co sie martwic ze nie zaspokoisz dziewczyny.:)
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 02 maja 2005, 08:41

jak juz jestes w srodku to nie ma to takeigo znaczenia
chyba ze jest cienki jak parowka - bo nie liczy sie dlugosc tylko fi (nie zadne phi :P)

a co to wrazen wizulanych - jest maly
i co zrobisz ? przywiazesz go sznurkiem do odjezdzajacego pociagu ?

ty sie martw zeby ci stawal na zawolanie i raz po raz

bo taki gosc z 25cm interesem to miekki siusiak jest i tyle :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 maja 2005, 09:46

Mysle ze pocieszacie go troszkę ! prawda jest taka , ze wielu kobietom ten wymiar nie wystarczy jednak , a tylko nielicznym kobetom z kolei wystarczy !
One ...same Ci o tym dają znać jednak !

zmierz raczej jego obwód !<aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: Czy nie jest zamały?

Postautor: mariusz » 02 maja 2005, 10:51

malec pisze: Okazało się że mam jedynie 12 cm mierzone od strony brzucha (czyli to co faktycznie może wejść do pochwy).

Tak "to" (chyba ze masz coś innego na mysli) moze wejść do pochwy.

malec pisze: W internecie seksuologowie podają granicę 12 cm jako dolną granice normy więc gdyby był jeszcze odrobine mniejszy to byłoby niezawesoło. Boję się jednak, że i ten wymiar może byc zbyt mały by dać pełnię rozkoszy kobiecie.

ZNam wiele polskich norm warunkujacych wiele rzeczy, ale nie słyszałem zerby była norma warunkująca długośc penisa to jakas bujda!!

malec pisze: Nieuprawiałem jesczez seksu bo niepoznałem odpowiedniej kobiety, a teraz boje sie że ewentualna partnerka może byc niezadowolona z seksu ze mną.

Jak juz poznasz odpowiednia to na pewno nie bedzie jej to przeszkadzać.


malec pisze: Proszę o szczerą opinie kobiet uprawiających seks, czy miały doczynienia z podobnymi rozmiarami i czy miało to negatywny wpływ na ich przyjemność.

Kieyś w rozmowach w toku był koles co miał penisa długosci 8 cm. Miał straszne kompleksy na tym punkcie. Podobno kiedys prostytutka powiedziała mu ze nie było najgorzej.

malec pisze: Dobrze by było także gdyby napisali coś mężczyźni mający zblizone wymiary i powiedzieli jak wpływa to na ich zycie seksualne.

Hm... Jakoś nigdy długosc mnie nie przejmowała. Po prostu mam to w D****.

malec pisze: Zaznaczam, że nie szukam fałszywego pocieszenia tylko chciałbym poznać prawdę, czy moje wymiary utrudnią mi w przyszłości współzycie z kobietą. Z góry dzięki za opinie i ewentualne rady.

Stary chżań to bo jak bedziesz o tym myśleć to bedziesz miał wyraz tważy mówiący ze masz małego penisa, a co z tym idzie to to ze żadna kobieta nie bedzie chciała faceta ktry ma wypisane na tważy ze ma małego wacka!!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 maja 2005, 11:02

Długość pochwy w stanie spoczynku waha się od 8-9 cm. Pod wpływem wzrostu napięcia seksualnego powiększa się do 11-12 cm.
Przynajmniej caly sie zmieści :P Niektore kobiety narzekaja ze penisy ich facetow sa za dlugie i odczuwaja bol.
A tak w ogole to jak napisali poprzednicy bardziej liczy sie technika a co do budowy grubosc :). Poza tym jest duzo pozycji sprzyjajacej penetracji przez mniejsze penisy.
Tyle co do technicznej formy.
Bo Twoja partnerka bedzie Cie kochala mimo tego czy masz 12 cm czy 17. Nie przejmuj sie. Znajdz kobiete, wyzbadz sie kompleksow i ciesz sie seksem :).
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 02 maja 2005, 12:14

Yasmine pisze: Znajdz kobiete


latwo powiedzeic :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 02 maja 2005, 12:21

Wiesz co, pociesze Cie. Moj obecny chlopak ma 'tylko' 13-14 cm i zupelnie mi to nie przeszkadza, bo jest najukochanszym facetem na swiecie, do tego idealnym w lozku :). Moj pierwszy w zyciu facet mial bardzo dlugiego penisa i przy probie kochania sie z nim wszystko mnie bolalo. No i do tego zamiast byc twardy wtedy kiedy potrzeba, to on stawal sie po prostu 'flakowaty' i klapa. A teraz jest super, bo te mniejsze sa zawsze takie twardziutkie :), no i przewaznie grubsze, przynajmniej tak ma moj chlopak. Zreszta jest tyle pozycji, ze na pewno dobierzecie sobie takie, ze oboje bedziecie zadowoleni. Poza tym jak juz tu ludzie pisali nie mozesz tak o tym myslec, bo juz na samym starcie bedziesze zestresowany i zamiast cieszyc sie seksem to zupelnie niepotrzebnie nabawisz sie jeszcze wiekszych kompleksow. Ja dalabym sobie reke uciac, ze dziewczyna ktora bedzie Cie kochala na pewno nie bedzie zwracala uwagi na te cm. Przeciez liczysz sie Ty caly a nie tylko jakas tam Twoja czesc ;)
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 12:33

Dziękuję za wszystkie opinie. Mam nadzieje, że nie są to puste słowa otuchy i że panie naprawde niewidzą w tym problemu. Zdaję sobie jednak sprawę z tego co pisze Andrew i wiem, że wiele kobiet może mnie skreślać ze względu na rozmiar członka... ale cóż, to świadczy tylko o nich.
Piszecie o tym, że grubość i technika jest ważniejsza od długości. Zmierzyłem sobie obwód i mierzy on około 12,5 cm w stanie wzwodu.
Jeśli zaś chodzi o technikę to proszę żebyście polecili mi jakieś dobre i sprawdzone książki, bo na rynku jest tyle wydawnictw, że trudno wybrać te które naprawde zasługują na uwagę.
Jeśli chodzi o efekt wizualny to myślę, że nie jest najgorzej bo jestem drobnym i niskim facetem, więc optycznie penis wydaje się większy a z niewiadomo jak długim wyglądałbym conajmniej śmiesznie ;)
Pozatym myślałem troche o kwestii dopasowania anatomicznego i myśle, że jeśli trafiłbym na kobietę z ciaśniejszą pochwą to niemiałaby ona problemu z doznaniami. Biorąc pod uwagę, że gustuje w drobnych kobietach (160 wzrostu i mniej) to chyba prawdopodobieństwo trafienia na taka partnerke jest całkiem spore. Jak myślicie?
Czekam na dalsze rady i jeszcze raz dzięki :)
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 02 maja 2005, 12:39

Malec daj juz spokoj, zostaw ta linijke i nie mysl o tym tak powaznie, bo na dobre Ci nie wyjdzie :). Co do ostatniego, to mi sie wydaje, ze wzrost raczej nie ma tu znaczenia. Ja mam akurat 170 cm, czyli sporo jak na dziewczyne, a tak sie sklada ze jestem "ciasna".
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 02 maja 2005, 12:54

Yasmine pisze: Niektore kobiety narzekaja ze penisy ich facetow sa za dlugie i odczuwaja bol.

moja sie ostatnio skarzyla ze ja boli troche bo jest za dlugi...tylko sobie nie myślcie ze ja to jakis ogier :)
pozdro
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 maja 2005, 15:30

12,5 cm obwod w stanie wzwodu... hmm jakos ciezko mi sobie to wyobrazic bo sam sie nie mierzylem ale to chyba duzo co ? :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 maja 2005, 15:43

Hyhy pisze:12,5 cm obwod w stanie wzwodu... hmm jakos ciezko mi sobie to wyobrazic bo sam sie nie mierzylem ale to chyba duzo co ?

No tak srednio. Przecietnie bym powiedziala :). Duzo to mi sie wydaje jakos kolo 14 :)
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 02 maja 2005, 17:44

krzyniu pisze:znaczy sabina..to t samo jak u was z piersiami, nie ktore dziewczyny majac male piersi maja kapleksy ,raczej trudno znalezc taka ktora by nie miala, bo nie dobre bo jeden wyzej drugi nizej bo za male bo za duze bo za duze sutki...facei maja podobni z inn czascia ciala, znaczy chyba bo ja juz nie mam ale kiedys mialem



to prawda :) ale sa dziewczyny i faceci ktorzy nie maja kompleksow jesli chodzi akurat o te czesci ciala :) i ja sie akurat ciesze ze to tej grupy sie zaliczam (Ty jak napisales tez:) ) <banan>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 maja 2005, 21:09

Stary weź sie do działania. Chrzań wszystkie ksiażki. Wszystko przyjdzie z czasem. Olej to!!!
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 22:10

mariusz pisze:Stary weź sie do działania. Chrzań wszystkie ksiażki. Wszystko przyjdzie z czasem. Olej to!!!

Brzmi to tak jakbyś namawiał mnie do przespania się z pierwsza lepszą, byle mieć to już za sobą.
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 02 maja 2005, 22:24

malec pisze: Brzmi to tak jakbyś namawiał mnie do przespania się z pierwsza lepszą, byle mieć to już za sobą.


Oj nie przesadzaj :). Mariuszowi chodzi pewnie o to, zebys sie nie sugerowal za bardzo "madrymi" ksiazkami, albo inaczej - najpierw znajdz sobie dziewczyne, a pozniej dopiero studiujcie wspolnie jakies poradniki :). Zreszta wszystko przyjdzie zupelnie naturalnie, moim zdaniem obejdziesz sie bez tych ksiazek :D :D
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 22:29

Faktycznie mogłem to źle zrozumieć, ale to przez to że wielu starszych znajomych podobnie zachęca mnie do działania, a ja po prostu nie chce kochac się z byle kim. A znalezienie dziewczyny, z którą połączy mnie jakieś szczególne uczucie jest po prostu trudne :(
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 02 maja 2005, 22:38

No i super ze masz takie podejscie! Tylko ze nie mozesz zakladac od razu, ze to jest bardzo trudne, ze sie nie uda, itd, bo przez to mozesz nabawic sie kompleksow. Ja tez Ci napisze zebys dzialal, ale w takim sensie, ze nie mozesz czekac az milosc sama do Ciebie przyjdzie, tylko musisz o nia walczyc. Rozejrzyj sie dookola a na pewno znajdziesz jakas wartosciowa dziewczyne. Powodzenia!:)
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 22:52

Kamka pisze: Rozejrzyj sie dookola a na pewno znajdziesz jakas wartosciowa dziewczyne.

Mój problem polega własnie na braku takich dziewczyn w moim otoczeniu. A skoro wsród znajomych nie ma odpowiednich osób to gdzie mam takiej szukać? Mam zaczepiać dziewczyny na ulicy i liczyć na to, że trafię na odpowiednią?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 maja 2005, 22:52

malec:
Rzeczywiscie źle mnie zrozumiałeś;)

Kamka:
Dzięki za zrozumienie.

malec:
Szukaj ale nie rob nic na siłę bo stanie sie to Twoją obsesją. Na każdego przyjdzie pora. Tez w to kiedyś nie wierzyłem troche szukałem i... nie znalazłem tej jedynej ;) Jednak takie podejście do sprawy jest lepsze niz obsesyjne bieganie za niespełnionym jutrem. Czasem po prostu jest kilka rzeczy do zrobienia zanim sie z kims zwiążesz. A wszystko ma jakieś swoj cel. <banan>


malec pisze:
Kamka pisze: Rozejrzyj sie dookola a na pewno znajdziesz jakas wartosciowa dziewczyne.

Mój problem polega własnie na braku takich dziewczyn w moim otoczeniu. A skoro wsród znajomych nie ma odpowiednich osób to gdzie mam takiej szukać? Mam zaczepiać dziewczyny na ulicy i liczyć na to, że trafię na odpowiednią?


Czemu nie ;) Zaczepiaj ale z głową. Sam mam podobne problemy ;) Chciałbym ci pomoc ale nie wiem jak ;)
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 23:11

mariusz pisze:Szukaj ale nie rob nic na siłę bo stanie sie to Twoją obsesją. Na każdego przyjdzie pora. Tez w to kiedyś nie wierzyłem troche szukałem i... nie znalazłem tej jedynej Jednak takie podejście do sprawy jest lepsze niz obsesyjne bieganie za niespełnionym jutrem.

Nie szukam niczego na siłę, żyję swoim życiem, uczę się, rozwijam swoje pasje ale mimo wszystko oczy mam ciagle szeroko otwarte. Wprawdzie dziwnie tak bez seksu w tym wieku ale chyba jednak wole taka wstrzemięźliwość niż pierwszy raz z byle kim. Przecież seks nie jest najwazniejszą rzeczą w moim życiu.
Co do rozmiarów o których pisałem to staram sie tym nie przejmować bo wierzę, że dziewczyna która mnie pokocha będzie widziała we mnie coś więcej niż penisa, a uczucie które nas połaczy zrekompensuje wszystkie rozmiary i pozwoli nam obu cieszyć się bliskością.
Dziękuje za wszystkie rady. Jeśli ktoś ma jeszcze cos do dodania to proszę pisac śmiało ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 maja 2005, 23:23

Tak z ciekawosci to ile masz lat skoro twierdzisz ze glupio tak bez sexu...

Pozatym na niektorych przychodzi poźniej pora, po prostu choćby nie wiem co robili to i tak nie znajda wczesniej niż jest im dane. ;) MOze to brzmi śmiesznie i niedorzecznie ale tak jest ;)

Pozdrawiam... <swir>
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 23:27

mariusz pisze:Tak z ciekawosci to ile masz lat skoro twierdzisz ze glupio tak bez sexu...

Pozatym na niektorych przychodzi poźniej pora, po prostu choćby nie wiem co robili to i tak nie znajda wczesniej niż jest im dane. ;) MOze to brzmi śmiesznie i niedorzecznie ale tak jest ;)

Pozdrawiam... <swir>

W pierwszym poście pisałem, że mam 20 lat, a to juz sporo jak na prawiczka ;).

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości