Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 gru 2003, 22:20

w 4 bo mam 5 lat
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 01 gru 2003, 22:46

oj poggie poggie...
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 02 gru 2003, 16:21

Poggie, ale bedziesz pisal jeszcze stara mature? bo z nowej juz ten certyfikat nie zwalnia. ja jestem na profilu poszerzony ang. i z mojej klasy zdalo juz 4 osoby, a teraz zdaje cos kolo 17 chyba :)) bedzie super jak wszyscy zdamy, buzka, pozdrawiam!
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 02 gru 2003, 16:30

poggie ty mnie chyba nabierales ze nie wiedziales co to first
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 02 gru 2003, 18:52

ewa no powaznie nie wiedzialem, nikt nas nigdy w szkole nie informowal o czyms takim, kaska będe pisał starą :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 02 gru 2003, 20:21

na firsta musisz sie zapisac pare miesiecy przed egzaminami w british council w warszawie.jesli chodzisz do jakiejs szkoly jezykowej to oni powinni cie zapisac ale lepiej samemu sie o to zatroszczyc.egzaminy zdajesz w warszawie albo innym wiekszym miescie wiec sier zorientuj .pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 16:28

Ewo u nas w ogóle mowy nie bylo o tym, ze szkola by nas zapisala, sami pojechalismy do Krakowa i tam zapisalismy sie, potem Poggie dostajesz na 2 tygodnie przed zaswiadczenie o egzaminach tzn. o terminach i potem nic tylko sie uczyc i stsrac jak najlepiej zdac! ja teraz w ta niedziele mam listening ... wrrr... cala sie trzese na sama mysl, ide sobie wlaczyc jakas kasete z angielskim i uczyc sie, buzka, papa! :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2003, 16:35

ja bede zdawac za rok advanced'a...za 2 miesiace ide na kurs...mam nadzieje ze sie wyrobie, bo w czerwcu mam 5 egzaminow
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 16:52

hmm.. no to zyczymy powodzenia :) ja sie ucze sama i chodze na prywane lekcje ale zadnych kursow nie robilam i ... mimo wszystko staram sie wierzyc, ze zdam :) buzka
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 04 gru 2003, 17:46

to ja pisalam ale zapomnialam sie zalogowac...ja pojde na kurs bo bo bo
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 18:15

heh, :) witaj "stara znajoma" :D
hmmm... to wierze ze sobie poradzisz :) naprawde mysle, ze bedzie ok :) Ja bede trzymala kciuki!:)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2003, 18:16

dzieki...ja za ciebie tez bede trzymac kciuki
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 18:19

NIE DZIEKUJE zeby nie zapeszyc, buzka! :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

O RETY!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Andrew » 04 gru 2003, 19:30

Kaska i Ewa ! takie pogaduchy to sobie raczej an GG użadzajcie , bo jak wszyscy zrobia z tego forum taką paplanine no to ja bynajmniej dziekuję . Ale ...... przeciesz wcale tu nie musze zagladac , po co ja sie przejmuje ! pozdrawiam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 04 gru 2003, 19:37

wlasnie!nie przejmuj sie bo szkoda twoich steranych nerwow!phi!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 gru 2003, 19:48

moje nerwy nie sa styrane ! są w najlepszym porządku , same se poczytajcie swe posty , czy one sie wszystkie nadają na to forum ???? bez obrazy ! :wink:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2003, 19:53

no nie nadaja sie...ale jakos tak sie sklada ze malo gosci ostatnio wiec chyba nikogo nie odstraszamy...poza tym moze ktos zawsze moze miec podobne przemyslrenia, sprawy i dyskusja staje sie otwarta...sam widzisz ze np.ciebie sprawa pierwszego razu juz nie dotyczy, a zajrzales na ta stronke...poggie sie np.dowiedzial sie moze egzamin zdawac...podroze ksztalca////////
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 05 gru 2003, 00:01

em tak włassciwie to powinienem już dawno zamknąć ten topic bo zupełnie zboczył z tematu ale to są początki więc narazie nie wypada ale co moge powiedziec, jak jestem na innych forach to za takie gadanie zostaje się wyrzuconym z forum ale przeciez nie na tym to polega, przeciez to całkiem fajne ale prosze was na przyszlosc, mnie to naprawde nie przeszkadza takie luzne gadanie ale ejst do tego specjalny dział "wszystkie inne tematy" :D sam się na tym przyłapałem że zboczylem z tematu i rozmowa zbiegła na inny tor ale wiecej tak nie zrobie a co do krótkich informacji polecam "prywatne wiadomości"
p.s nie uzywajmy tego forum do tzw nabijania postów zeby podkreslic wyzszą range ....
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 gru 2003, 14:04

Ok, wiec wrocmy do tematu ... ale moze po prostu temat zostal juz omowiony i ten kto chcial to powiedzial juz wszystko, nie?
Ewo zgadzam sie z Toba ... ale ok, teraz bedziemy sie pilnowaly, zeby na inne tematy rozmawiac na innm forum :D Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych, ze temat pierwszego razu zszedl na inne tematy - jak egzamin FCE :) Pozdrawiam :mikolaj:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 gru 2003, 14:04

Ok, wiec wrocmy do tematu ... ale moze po prostu temat zostal juz omowiony i ten kto chcial to powiedzial juz wszystko, nie?
Ewo zgadzam sie z Toba ... ale ok, teraz bedziemy sie pilnowaly, zeby na inne tematy rozmawiac na innm forum :D Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych, ze temat pierwszego razu zszedl na inne tematy - jak egzamin FCE :) Pozdrawiam :mikolaj:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Alka

pierwszy raz SEX

Postautor: Alka » 09 gru 2003, 21:55

Moj problem polega na tym ze ostanio razem z moim chlopakiem zdecydowalismy sie na wsplzycie. Jednak podczas stosunku starsznie mnie bolalo i nawet nie wszedl caly czlonek bo nie moglam wytrzymac z bolu. Myslalam ze tak bylo bo to byl moj pierwszy raz jednak za drugim i trzecim razem bylo dokladnie tak samo. Czy ktos mi moze powiedziec co to moze byc i czy ma udac sie do ginekologa ??
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 09 gru 2003, 22:22

mam the same problem...to chyba nie fizyka, a psychika i tu nie chodzi o blone
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hmmm

Postautor: Lulek » 10 gru 2003, 00:52

cze dziewczyny moze oczeujecie opowiedzi od kobiet ale mysle ze tez moge sie wpisac, wiec wydaje mi sie ze moze to byc sprawa psychiki czesto tak wlasnie bywa, ale moze to tez wynikac po prostu z waszych cech fizycznych, moze byc tak ze chlopak ma duze czlonka w porownaniu do waszej pochwy ktora moze byc za waskam, no ale do konca pewny nie jestem, najlepiej jakby sie jeszcze ktos wpisal , na pewno da sie cos na to poradzic, ciekawe jak bedzie w moim przypadku bo jeszcze mam to przed soba :)
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2003, 11:04

A mnie sie wydaje ze nie ma tu nic do rzeczy sprawa rozmiarów itd . bo jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci , po drugie w koncu wychodzi tamtedy mały człowiek , a jak by nie patrzac jest on na pewno wiekszy od członaka nawet tego jak sie to mówi duzego ,wiec to odpada .Mysle jednak ze to raczej sprawa błony dziewiczej , ale moge sie mylić , sex ma byc przyjemnoscią , wiec do lekarza czas sie udać .Sfera psychiki tez nie ma tu raczej nic do rzeczy , bo przeciesz nie jestescie gwałcone tylko robicie to z kims kogo conajmniej lubicie !!,chyba ze nie ma lubrykacji odpowiedziej wtedy moze bolec , ale na to są zele w aptekach , a jeszcze lepsze sa pieszczoty , gra takzawana wstepna !! nie zaniedbujcie jej , ona jest wazna !!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 10 gru 2003, 14:54

"jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci"

Zmieści się zmieści, ale nie obejdzie się bez bólu. Wiem co mówię, jestem kobietą. Może się zdarzyć, że kobieta ma małą lub nie rozwiniętą dobrze pochwę, a facet dużego członka. W końcu się zmieści, ale raczej będzie bolało.

Zdarza się bardzo rzadko, że kobieta cierpi na pochwicę, wtedy powinna się zgłosić do seksuologa. Jednak myślę, że w tym przypadku jest to albo:
-zbyt słabe podniecenie partnerki i co za tym idzie, słabe nawilżenie
albo:
-nieprzerwana błona dziewicza

Wniosek: Powinna iść do giekologa i zapytać go o co chodzi.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 11 gru 2003, 15:00

Wlasnie Sueellen, a przeciez chodzi tez o to, zeby jak najmniej bolalo ... zeby nie bylo to za wszelka cene ... itd. :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
SłOdZiUtKa21

krzysiu - a ja ci przyznaje racje

Postautor: SłOdZiUtKa21 » 17 gru 2003, 03:04

krzysiu ! - mnie też nie bolało, znaczy nio dobra jak wchodził we mnie, to był taki znikomy bul z przejęcia że w końcu nadeszła ta chwila!!!, ale potem już byłam tak podniecona i :D rozluźniona że nie miałam czasu myśleć o bulu. :lol:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 22:41

Tak jak mówiłem , wszystko zalezy od rodzaju błony , od tego ze kobieta tego musi chciec ytak naprawde i ,z e trzeba to zrobic dobrze !! tu juz nie bede mówił co to znaczy bo w szyscy powinni wiedziec a jak nie wiedza to niech sie za to nie biorą ! hi hi hi :wink: :lol:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Natalka

Pierwszy raz

Postautor: Natalka » 25 gru 2003, 23:01

Witajcie!! Mam pytanko szczególnie do dziewczyn. Chciałabym się dowiedzieć co się czuje gdy idzie się pierwszy raz do łużka z chłopakiem i uprawia stosunek. Jestem jescze dziewicą, a chciałabym wiedzieć co się czuje. Pozdrawiam was!!
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 26 gru 2003, 01:10

hmmm wiesz ja ci jeszcze nie powiem co sie czuje bo tego nie robilem, ale na pewno jest to cudowne uczucie, a takie male sprostowanie.... mozna odbyc stosunek , a uprawiac mozna sex albo marchewke lub ziemniaki jak kto woli :D nie no koniec zartow, no nic poczekaj na wypowiedzi kobiet , cya
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości