Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

dzidek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2005, 17:43
Płeć:

agencja - potepiacie?

Postautor: dzidek » 24 sty 2005, 17:58

witam, mam 19 lat i zaczely mnie nachodzic myśli żeby pójść do agencji towarzyskiej. konkretnie to interesują mnie bardzo kobiece stopy - taki fetysz, i chciałbym myśle nad tym żeby sie tam w końcu wyżyć...
czy potępilibyście moje posunięcie zważywszy na to że jeszcze nie przezyłem swojego pierwszego razu? w tej agencji raczej nie chodziłoby mi o sam stosunek tylko o stopy chociaż sam nie wiem jak to by się skończyło....
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 sty 2005, 18:26

no spoko tylko zeby to byla pozadna agencja a nie censored z ulicy,ja nie potepiam,ale wg mnie to na pierwszy raz znajdz sobie partnerke,by nie byl to kupiony,wtedy bedzie ze tak powiem piekniejszy,
mowisz ze kreca cie stopy i co z tymi stopami byc taj pani robil???
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2005, 18:54

Jak to co, nie ma nic bardziej ponizajacego (ekhmm - podniecajacego) niz lizanie stop dziwki.
Partnerki - rozumiem, ale prostytutka? Jaj dla mnie moga sobie agencje byc, ale kijem bym sie brzydzil takiej dotknac. Przynajmniej narazie, bo nie wiem co za 10 lat bedzie. Ale jestem za skapy zeby za seks placic :D
Poza tym dla mnie kobieta ktora swoje cialo sprzedaje to nic innego jak dziwka i censored, nie szanuje takowej i nie wiem jak z taka szmata moglbym cokolwiek robic...
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 24 sty 2005, 19:14

Dzidek, na "kaczuchy" będziesz biegał za lat trzydzieści, jeśli będziesz akceptował płatny seks oczywiście ;) Prostytutka nie powinna być chyba Twoją pierwszą, seks to nie tylko fizyczność! Możesz się rozczarować.

Spróbuj ukierunkować zainteresowania masując stopy koleżankom. :D

:564:
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 24 sty 2005, 19:45

Mav, nie mow ze jestes za skapy, jestes po prostu zbyt przystojny zeby za seks placic ;-)

nie potepiam, ale sadze ze maja racje mowiac zebys sprobowal kolezankom spoty masowac, a noz ktorejs sie zechce czegos wiecej ;-)


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 24 sty 2005, 19:54

ja tam nie potepiam agencji,jak masz ochopte to idz , ale dla mnie facet który z nich korzysta nie jest wiele wart.
Awatar użytkownika
morte
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:16
Płeć:

Postautor: morte » 24 sty 2005, 20:21

jesli chcesz przezyc swoj pierwszy raz (mam na mysli rownie pieszczenie stop) z prostytutka, bedzie to dla Ciebie spelnienie marzen no to stary bierz kase i zapier***aj do agencji..
jesli Ci sie tam nie spodoba...
no to poszukasz sobie tej jedynej z tymi jedynymi w swoim rodzaju stopkami
.....
wybor nalezy do Ciebie :564:
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 24 sty 2005, 20:29

Maverick pisze:Poza tym dla mnie kobieta ktora swoje cialo sprzedaje to nic innego jak dziwka i k***, nie szanuje takowej


Przynajmniej zwykle nie udają, że są kimś innym... Po stokroć bardziej nie szanuję tzw. "przykładnych obywateli" z brudami wepchniętymi pod szafę. A ponieważ trudno ich zidentyfikować - bardzo ostrożnie obdzielam ludzi szacunkiem.
Smith&Wesson - the original point&click interface
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2005, 20:45

Co nie zmienia faktu ze nigdy nie bede szanowac kogos kogo moge kupic za pieniazki.
karol

Postautor: karol » 24 sty 2005, 21:00

Wszystkich mozna kupic i wszystko ! pytanie tylko czy to bedzie szczere , to w jednym wypadku , i pozostanie sprawa bez wyjscia !w drugim
JEZELI postawiony zostaniesz w sytuacji szczególnej , kupię Cie po prostu Mav , bo wazniejsze wtedy bedzie dla Ciebie to co kochasz , i sam sie sprzedasz ! wiec ostroznie z nazywaniem kogoś szmatą !
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 24 sty 2005, 21:02

a mi sie nasunela teraz scena z filmu Requiem for a Dream :|

Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2005, 21:06

arol nie przesadzaj. Poza tym ja mowie o sytuacjach kiedy ma sie wybor. Nikt im nie kaze byc dziwka.
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 24 sty 2005, 21:29

Absolutnie nie potępiam. Ani samych agencji i ich "obecności na rynku". Ani kobiet tam pracujących.
karol

Postautor: karol » 24 sty 2005, 21:33

Dziwki zawsze były i będą !! tak samo jak żule ! póki ich ktoś potrzebuje , stan sie nie zmieni , szmatą , a tego co kozysta z ich usług jak bys nazwał ?? :566:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sty 2005, 21:34

Agencje??? To już relikt.
Teraz takim fachem utrzymuje się część studentek - wynajmują mieszkanie we dwie i aby je opłacić stukają się z 2-3-ma stałymi facetami.
Czy to jest agencja?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 24 sty 2005, 21:35

Mam to gdzieś .. agencje..... ale z tym pierwszym razem to bym się zastanowił . Bo może jest ktoś bardziej wart niz taka agencja
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sty 2005, 22:28

Na pierwszy raz bym odradziła.
Ale nie jestem przeciw agencjom w żadnym stopniu. Lepsze to niż pod Mariotem wystawanie.
Nie lubię tych spod Mariotu, bo nawet nie wskarzą drogi bo nie wiedzą. :565:
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 24 sty 2005, 22:32

ja też na pierwszy raz odradzam stanowczo...
od znajomych słyszałem, ze jak dymasz dziwkę to tak jakbyś płacił za mięso.... wchodzisz, następuje konsumpcja produktu i zapominasz o całej sprawie.... Chciałbyś aby tak wyglądał Twój pierwszy raz?
A pomysł nóżek to może zły nie jest, ale do kurew nie chodzi się wąchać stupki....
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 25 sty 2005, 01:34

karol pisze:Wszystkich mozna kupic i wszystko!


Ej to moje zdanie :) :564:

Ja nie potepiam agencji, sa tak zakompleksieni ludzie ze jedyna szansa dla nich jest agencja. Ja osobiscie wolal bym ta kase co mialbym przeznaczyc na dziwke wziac i isc do dyskoteki , postawic jakiejs laseczke kilka drinkow , zbajerzyc ja i pokopcic za darmo :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2005, 06:08

a tego co kozysta z ich usług jak bys nazwał ??
Jak bym nazwal...? Frajer :)

Generalnie potepiam zarabianie cialem, uwazam ze to ponizej godnosci czlowieka.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 25 sty 2005, 06:30

Maverick pisze:Generalnie potepiam zarabianie cialem, uwazam ze to ponizej godnosci czlowieka...


zacytuje dr Dudka "...a moze i kobiety" :okulary: ;-)


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 07:42

Nikt im nie kaze byc dziwka

Mówisz o osiąganiu korzyści ciałem....
To która gorsza???
Studentka chcąca zdobyć wiedzę i aby się utrzymać - zarabiająca ciałem? czy czyjaś żona, robiąca karierę ciałem?
Pójdźmy jeszcze dalej... a może pod "osiąganie prywatnych korzyści ciałem" podciągniemy jeszcze dobra niematerialne???...np. dobre samopoczucie, dowartościowanie, dodatkowe chwile uniesień???
Która gorsza? :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 25 sty 2005, 08:17

Agencje a zwłaszcza dziwki zawsze były, są i będą. Nie ma co potępiać. Ja bym je tylko zalegalizował ale muszą zmienic prawo bo wyszłoby na to, że Państwo jest alfonsem i utrzymuje się z nierządu.
Na pierwszy raz nie polecam.
Zresztą po co w ogóle płacić? Nie masz nikogo?
A tak dodatkowo zastanawiam się czasem czy nie taniej jest iść do agencji niż wyrwać jakąś pannę :) :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 08:19

zastanawiam się czasem czy nie taniej jest iść do agencji niż wyrwać jakąś pannę

Hehehe... idąc tą drogą (materialną) można dojść do wniosku, że tańsze są panienki niż żony :P :P :P :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 25 sty 2005, 08:32

no... za slub sie cale zycie placi, a tak jednorazowo od przyjemnosci ;-)

osobiscie nie chcialbym swojego pierwszego razu odbyc z prostytutka... albo z ledwo co poznana osoba gdzies w clubie :| moze dziwny jestem, ale wolalbym z osoba ktora kocham :-)


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 08:45

wolalbym z osoba ktora kocham

Szkoda... bo ja z osobą , którą kocham i która mnie kocha :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 25 sty 2005, 09:29

Mysiorek pisze:
wolalbym z osoba ktora kocham

Szkoda... bo ja z osobą , którą kocham i która mnie kocha :P


detal ;-)

a tak na serio to sie nie czepiaj slowek :P mialem to na mysli co napisales :okulary:


Ja Ne,

    Motenai Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sty 2005, 09:45

tak na serio to sie nie czepiaj slowek mialem to na mysli co napisales

Przecie wiem :D :D
Ale jeśli byłby wybór, powyższego, to lepiej miśkować się z osobą, która nas kocha, niż kochać się z osobą, którą tylko my kochamy.
Czy znowu zapętliłem?

A co do meritum: chyba większą dziwką jest osoba, która nas oszukuje i przyprawia rogi, niż "oficjalna" panienka.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 sty 2005, 09:51

czy potępilibyście moje posunięcie zważywszy na to że jeszcze nie przezyłem swojego pierwszego razu? w tej agencji raczej nie chodziłoby mi o sam stosunek tylko o stopy chociaż sam nie wiem jak to by się skończyło....


Agencja towarzyska? Fuj. Nigdy bym nie chciał współżyć z prostytutką choćby nawet było to za darmo. Brzydzę się takimi kobietami i zawsze będę się brzydził. Obrzydliwe! Szerzą się choroby przenoszone drogą płciową, jest coraz więcej zdrad, spada jakiekolwiek poczucie moralności w społeczeństwie. Miałem kiedyś znajomego co miał bardzo fajną panienke a zdradzał ją z nierządnicami z agencji. Potem wpadł w alkoholizm. Jego mi nie szkoda ale szkoda mi dziewczyny bo na pewno cierpiała.

Daj sobie spokój z prostytutkami. Według mnie każdy porządny facet powinien mieć stałą laskę a nie latać po jakiś burdelach. Nawet nie wiesz ile może ci dać fajna, porządna i oddana tobie dziewczyna. Znacznie więcej niż jakaś pani lekkich obyczajów. Zresztą co by powiedziała twoja pierwsza miłość gdyby się dowiedziała że korzystałeś z usług agencji? Oczywiście zrobisz to co będziesz chciał.

Dla mnie jak nie ma miłości to sexu też nie będzie. Agencja to tylko i wyłącznie sex i to mało podniecający. Przynajmniej dla mnie.

SEX TO NIE ZABAWKA
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 25 sty 2005, 10:35

Krystian pisze:
czy potępilibyście moje posunięcie zważywszy na to że jeszcze nie przezyłem swojego pierwszego razu? w tej agencji raczej nie chodziłoby mi o sam stosunek tylko o stopy chociaż sam nie wiem jak to by się skończyło....


Agencja towarzyska? Fuj. Nigdy bym nie chciał współżyć z prostytutką choćby nawet było to za darmo. Brzydzę się takimi kobietami i zawsze będę się brzydził. Obrzydliwe! Szerzą się choroby przenoszone drogą płciową, jest coraz więcej zdrad, spada jakiekolwiek poczucie moralności w społeczeństwie. Miałem kiedyś znajomego co miał bardzo fajną panienke a zdradzał ją z nierządnicami z agencji. Potem wpadł w alkoholizm. Jego mi nie szkoda ale szkoda mi dziewczyny bo na pewno cierpiała.


Weź mnie nie rozśmieszaj. Choroby weneryczne i poczucie moralności spada przez agencje? Nawet mi się rotflować nie chce. Gdzie popyt, tam podaż.

seks TO NIE ZABAWKA

A z tym się zgodzę.
Smith&Wesson - the original point&click interface

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości