Przedluzanie wlosow. Pytanie do dziewczyn!

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Przedluzanie wlosow. Pytanie do dziewczyn!

Postautor: karmen » 16 sty 2005, 17:41

Hej. Mam pytanie dotyczace przedłużenia włosów. Chciałabym sie dowiedzieć jakie są koszty no i cos wiecej o tym zabiegu. Czy jest to bezpieczne dla włosów. Jesli jakaś dziewczyna już próbowała tego to prosiłabym o jakie kolwiek informacje na ten temat. Z góry DZIĘKUJĘ.

:/ :/ :/ :/ :/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 sty 2005, 17:53

a dlaczego tylko do dziewczyn pytanie? :P :564: - tez sie kiedys nad tym zastanawialem, no ale to podobno niezbyt zdrowe dal wlosow :D
soul of a woman was created below
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 16 sty 2005, 18:07

takt. Moja znajoma to sobie zrobila i gdy wlosy zaczely odrastac, te przklejone zaczely odpacdac. Do tej pory nie moze sobie z nimi poradzic, mimo ze wszytki przklejone juz jej odpadly, jej naturalne sa teraz slabe i matowe.

Patrzac na nią, szczerze Ci to odradzam. A jezeli chcesz sie dowiedziec konkretow to najlepiej idź do fryzjera - on na pewno wiecej Ci doradzi niz my.
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 16 sty 2005, 18:36

Widzialam efekt u koleznaki - 4 lata temu kosztowalo to ok 1 200 zl, zdjeła je po miesiącu, przy czym wlasne wlosy musiała sporo ściąc. W dotyku sa sztuczne i nieprzyjemne (chyba, ze robisz z naturalnych, ale to straszny koszt). Jesli masz jasne wlosy miejsca "zgrzane" przy byle okazji mozna zdemaskowac :) - bardziej je widac niz na ciemnych. Osobiscie nie polecam, wszytsko co sztuczne nie wyglada wg mnie najlepiej :)
pzdr
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 16 sty 2005, 21:44

uuuuu zadzwoń do Mandaryny on Ci powie ile zapłaciłą:):):) A swoją drogą po co przedłuzac lepiej być naturalnym:) Przeciez same kiedyś odrosną nie?
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

i co z tymi włosami ...

Postautor: karmen » 16 sty 2005, 23:22

Hmmmm... a wiec to nie jest za dobry pomysł a o kwocie to juz lepiej nic nie mówie. Nie mam aż tak krótki włosow ale strasznie wolno mi rosna... Kiedysmiałam za ramiona i musialam podciac bo mi sie koncówki rozdwajały... od tamtej pory włosy sa tylko do ramion i za żadne skarby nie będą dluższe :( a ja tak bym chciała mieć dłuższe, bo strasznie mi zalezy na loczkach (oczywiscie nie az takich jak baranek raczej wole takie faliste...) :D:D:D
Awatar użytkownika
Maelee
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2004, 16:40
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Maelee » 18 sty 2005, 00:57

Chwileczke moi mili, autorka postu nie sprecyzowala przeciez o ktore wlosy konkretnie chodzi ;)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 18 sty 2005, 12:33

jak to o jakie.............................?????????????????? :P To oczywste i nie trzeba pisać konkretniej.... Chyba toś ma głupie skojarzenia :D
Awatar użytkownika
Maelee
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2004, 16:40
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Maelee » 18 sty 2005, 13:10

Karmen, kolezanko mila, nie denerwuj sie tak :). Przeciez to tylko zarcik.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 18 sty 2005, 23:07

spoko spoko, ja się wcale nie denerwuje :D :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 19 sty 2005, 01:00

przedewszystkim nalezy zwrocici uwage na metode jaka przedluza sie wlosy

bo inaczej to wyjdzie wam ze sex jest niebezpieczny bo czazsem sie lapie Ejca :P


mozna przedluzac wlosami syntetycznymi lub naturalnymi
sa rozne metody laczenia doczepek z wlosami swoimi wlasnymi
najprosciej to na klej - pasemko przyczepia sie klejem do pasemka wlosow na glowie - wlosy rosna i polaczenie oddala sie od skory - pozatym dochodzi utrzymanie higieny - i tu wiele pan niestety lezy z kretesem - wlosy przedluzone trzeba pielegnowac - nie tylko myc (specjalne odzywki) ale tez i szczotkowac

najczesciej kobieta chce miec wykonany zabieg - i zeby taka fryzura utrzymala sie 2 lata bez zadych zabiegow z jej strony i bez kosztow - no niestety - same to sie dzieci w kapuscie znajduja :P

wlosy sztuczne - niewatpliwie tanie maja wade - trudniej je ulozyc, elektryzuja itp
naturlane latwoej farbowac - latwiej ulozyc - poddaja sie lokowka i lakierom tak jak prawdziwe

istnieja metody umozliwiajace zalozenie wlozow a potem korekcje przy odrostach - pasemka sie odczepia i zaklada ponownieblizej skory - polaczenie bez uzycia kleju mikrotulejkami (metalowe lub z tworzyw z tzw pamiecia ksztaltu) - nie niszczy to wlosow bardzoej niz spinka do wlosow :P

Cena przedłużenia jest uzależniona od rodzaju koloru ilości zużytych
włosów.Cena przedłużenia włosami syntetycznymi może wynosić od 800 do
1000zł włosami naturalnymi od 1800 do ok.2300zł

oczywiscie ze lepiej miec swoje wlasne - nie ma sie tyle "supelkow" na glowie - ale nie kazda pani moze uchodowac sobie swoje wlasne wlosy - pozatym nie chodzi o tylko przedluzanie -ale tez zageszczanie

zalezy karmen co chesz zrobic ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości