kosmetyki robione

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

kosmetyki robione

Postautor: alekisa » 24 cze 2019, 21:36

Stosujecie kosmetyki robione w aptece? Dostałam od dermatologa receptę na krem, tylko problem taki że nie mam gdzei zrealizować, nie wiem czy w ogóle w jakiejś aptece robią takie kosmetyki?
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

e-recepta

Postautor: alekisa » 24 cze 2019, 21:41

Nie wiecie gdzie można już realizować e-receptę? Czy każda apteka przyjmuje taką formę recepty?
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: kosmetyki robione

Postautor: jenLop » 04 paź 2019, 14:07

z tego co wiem to e-receptę to możesz w aptekach DOZ wykupić, mają na drzwiach swoich aptek naklejki, masz już założone konto e-pacjenta?
Erelle
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2018, 11:03
Skąd: Polska
Płeć:

Re: kosmetyki robione

Postautor: Erelle » 28 paź 2019, 13:20

Jeszcze nie spotkałam się z apteką, w której nie zrobiliby mi kremu z recepty od dermatologa.
kanadejka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:09
Skąd: Pomiechówek
Płeć:

Re: kosmetyki robione

Postautor: kanadejka » 14 gru 2019, 13:04

Choć mam dość wrażliwą cerę, nie miałam jeszcze styczności z kosmetykami robionymi. Zawsze staram się natomiast wybierać fluidy i kremy wysokiej jakości. Dosyć często zamawiam je z drogerii internetowej Perfumy.pl ze względu na spore zniżki na markowe kosmetyki jak również perfumy.
pastuszek bosy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 cze 2020, 16:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: e-recepta

Postautor: pastuszek bosy » 03 lip 2020, 15:47

alekisa pisze:Nie wiecie gdzie można już realizować e-receptę? Czy każda apteka przyjmuje taką formę recepty?


Każda apteka obecnie realizuje e-recepty. Mało tego, możesz też prosić lekarza zdalnie, bez wychodzenia z domu o wystawienie e-recepty. Wypisze ci w ciągu max 1 godziny :D
szept
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2019, 00:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: kosmetyki robione

Postautor: szept » 11 sie 2020, 15:21

Fakt, e-recepta jest w tym momencie naprawdę ogromnym ułatwieniem. Ja mam akurat DOZ pod nosem, więc realizuję właśnie tam, ale super, bo dzięki temu, że nie trzeba iść po papierową wersję do przychodni, oszczędza się naprawdę sporo czasu.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości