Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: cichawodabrzegirwie » 22 gru 2016, 12:54

Cześć. Zależy mi na informacjach w zakresie zabiegów modelujących sylwetkę. Głównie pupę i uda ponieważ z nimi mam spory problem. Jeśli moglibyście polecić kogoś z okolic Gdańska, albo ogólnie w Trójmieście i napisać jakie były wrażenia Czy pozytywne czy negatywne to byłoby super. Ale jeśli nie to również piszcie bo równieiż taka wiedza mi się przyda.
Moja figura to typowa gruszka. Czyli duża pupa oraz uda. Których za nic nie mogę zmniejszyć. Poza tym jest trochę cellulitu ;/
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: krysia19 » 27 gru 2016, 12:38

Oj sporo tego jest. Najważniejsze pytanie to to jakie masz fundusze :P Bo są zabiegi u kosmetyczek . Jakieś fale czy masaże bańką chińska ale dużo trzeba chodzić aby zobaczyć efekt. Sa równiez oczywiście i zabiegi isntant ale wykonywane w profesjonalnych gabienetach lekarskich. Tutaj jednak cena jest wyższa, czasami trochę cierpienia ale za to efekty super. Sama szarpnęłam się na taki pakiet z osoczem, karboksyterapią i endermologią w klinice Michajłowskiego w Gdańsku i nie żałuję. Swoja drogą to trzymasz dietę?
Awatar użytkownika
Justynka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:14
Skąd: Nowe Miasteczko
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: Justynka » 27 gru 2016, 21:13

Dobra dieta i uprawianie jakiegokolwiek sportu lub po prostu aktywny tryb życia. Myslę że to zastąpi wszystkie zabiegi często o wątpliwych efektach. Ja np chodzę na joging i 2 razy w tygodniu na basen. Czuję się bardzo dobrze po każdym zwiększonym wysiłku.
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: cichawodabrzegirwie » 28 gru 2016, 12:57

No trzymam trzymam ale co z tego skoro cellulit jest. W sume jeszcze nie zastanawiałam się nad czymś konkretnie. Po prostu robie sobie rozeznanie ile co kosztuje oraz jakie są ceny. Na ile zabiegów chodziłaś?
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: krysia19 » 29 gru 2016, 09:55

A to różnie. Zalezy od zabiegu. Ogólnie to najlepiej jest porozmawiać z lekarzem, oceni jak wygląda u Ciebie problem oraz zaproponuje Cię konretną ilóśc zabiegów jakie bedą dla Ciebie odpowiednie Sama endermologii miałam 10 ( dwa razy w tygodniu). Karboksyterapii 4. O socza 2 ( i w sumie dobrze bo to najmniej przyjemny zabieg). Efekty widziałam już po tygodniu. Chociaz najlepszy byl po miesiacu. Chce wiosna wybrac sie jeszcze na jakie 5 zabiegow endermologii na przypominienie Swoja droga to jesli mnie pamiec nie myli to w tej klinice o ktorej pisalam sa darmowe pierwsze konsultacje .
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: cichawodabrzegirwie » 30 gru 2016, 09:47

o to byłoby fajnie. W sumie cos dla takiego laika kosmetyczego jakim jestem ja :P Tak na marginesie to sa jakies przeciwwskazania do takich zabiegow?
Awatar użytkownika
alina12
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2017, 15:59
Skąd: Kielce
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: alina12 » 06 sty 2017, 18:09

Pewnie np. ciąża jest przeciwskazaniem.
http://mestetyczna.pl/
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: krysia19 » 07 sty 2017, 18:37

Sa ale juz nie pamietam dokładnie. Lekarz przeprowadzal ze mna wywiad i potem zapropnowal zabiegi. Bylo to jednak na poczatku tej jesieni tak wiec wypadlo mi to z glowy. Tutaj masz telefon do clinica cosmetologica : 48 791 604 604 .Najlepiej albo sama sie zapytaj prez telefon albo po prostu zapisz sie na wizyte To Ci wszystko wyjasnia
elabarbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2017, 17:19
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: elabarbara » 19 kwie 2017, 13:16

Hejka no ja korzystam z super salonu ale nie w tym mieście na zabiegi pielęgnacyjne i masaż antycellulitowy wspomagające redukcję cellulitu, jak również modelujące wybrane części ciała. Jestem zadowolona bo efekty widać .
rafek34
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2015, 13:39
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: rafek34 » 20 kwie 2019, 19:08

Podobno fajne efekty można uzyskać dzięki lipolizie, to mało inwazyjny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, z różnych partii. Zerknij na oferty Magicznej kliniki, często maja atrakcyjne ceny na wybrane zabiegi a robią to świetnie.
marysia8383
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2014, 10:40
Skąd: Mogilany
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: marysia8383 » 22 kwie 2019, 20:46

Popieram. Ja właśnie miałam robioną lipolizę w Magicznej Klinice - to takie usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą zastrzyków. Nie jest to inwazyjny zabieg a daje bardzo fajne efekty. Wreszcie mogę się cieszyć taką sylwetką, o jakiej zawsze marzyłam.
rafek34
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2015, 13:39
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: rafek34 » 23 kwie 2019, 20:11

Lipoliza jest bardzo skuteczna metodą, zwłaszcza wykonywana w takiej klasy klinikach i przez wybitnych lekarzy jacy pracują w Magicznej Klinice daje efekt tuz po zabiegu. Dodatkowo poddać jej można kilka różnych części ciała w niedługich odstępach czas. To zabieg dla tych, którzy mimo diety i aktywności fizycznej nie do końca uzyskali efekt o jaki im chodziło.
Ola Czajka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2017, 19:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: Ola Czajka » 26 kwie 2019, 21:49

A czy taka lipoliza boli? Opinie o Magicznej Klinice są ok, nie wiem jednak czego się spodziewać i jak to tam wygląda, nigdy nie byłam a przyznam, że oferta kusi i zastanawiam się nad usuwaniem tkanki tłuszczowej w taki sposób własnie tam
marysia8383
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2014, 10:40
Skąd: Mogilany
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: marysia8383 » 27 kwie 2019, 12:23

Robią to metodą mezoterapii czy po prostu nakłuwają ciało. Nie jest to bardzo bolesne, można jedynie odczuwać delikatny dyskomfort ale wszystko jest do przeżycia, tym bardziej, że po wszystkim będziesz mogła cieszyć się smukłą i zgrabną sylwetką.
angie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:28
Skąd: ze świata
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: angie » 18 mar 2021, 01:05

Też szukam jakiegoś fajnego salonu z dobrymi zabiegami
Adana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:42
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zabiegi modelujące sylwetkę ( Gdańsk? )

Postautor: Adana » 25 sty 2023, 15:13

No ja polecam endermologię z tym, że ja chodzę w Warszawie do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ Endermologia super modeluje sylwetkę po zabiegach skóra jest jędrniejsza , ubywa też cm w obwodach.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości