Przedłużanie rzęs

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

kamila97
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:57
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Przedłużanie rzęs

Postautor: kamila97 » 27 paź 2017, 10:18

Mam krótkie rzęsy praktycznie niewidoczne, myślę nad zabiegiem przedłużania, jednak mam dużo wątpliwości. A wy co o tym sadzicie ???
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: antoninasopel » 27 paź 2017, 15:30

1:1 są najlepsze, nie bierz gęstych firan, bo nie wyglądają realnie. Możesz też spróbować po prostu odżywek do rzęs z biomatoprostem, bo mi od sierpnia po biotebalu faktycznie rzęsy urosły i wypadło może ze 3
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: misia12 » 28 mar 2018, 14:54

Jak jestem przeciwniczką takich zabiegów. W tej cenie wolę kupić odżywkę do rzęs od Preal SOLASH EYELASH CONDITIONER. Jakiś czas temu poleciła mi ją Ciotka i jestem z niej zachwycona. Rzęsy są długie, gęste i odżywione. Tez zauważyłam, ze przestały wypadać. Odżywka co prawda jest droga w porównaniu z kosmetykami z drogerii ale jest warta swojej ceny.
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: paniProblemowa » 30 mar 2018, 19:35

Jeśli będzie wyglądało to dość naturalnie to zawsze można spróbować. Jednak takie zabiegi zawsze trochę niszczą rzęsy. Moim zdaniem lepiej już skorzystać z liftingu rzęs. Wykonywane jest to na Twoich rzęsach i efekt jest bardzo naturalny. Z tego co wiem jest też bezpieczny.
kiki46
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2018, 14:45
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: kiki46 » 18 maja 2018, 14:49

Jeżeli tego naprawdę chcesz to powinnaś to zrobić jednak wybierz naturalne delikatne rzęski. Żadne firany obciążające oko! Jeżeli nie chcesz iść od razu w sztuczne rzęsy spróbuj popularnego teraz laminowania rzęs/ botoxu na rzęsy. Może to poprawi ich stan, będą ładne wywinięte nawet jeżeli krótkie.
karolinaa25
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2018, 15:22
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: karolinaa25 » 24 sie 2018, 15:26

Ja lubię sztuczne rzęsy marki SOSU wersja GIGI chyba dla mnie najlepsza. Dobry klej, fajny efekt i długo utrzymują się na oczach. W komplecie je tanio kupuje. Idealnie pasują do moich naturalnych. Każdy znajdzie coś dla Siebie z tej marki. Same zobaczcie na zdjęcie.
Załączniki
gigi_sosu_sztuczne_rzęsy-1.jpg
Kandzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2018, 11:48
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Kandzia » 28 paź 2018, 11:50

Ja kiedyś co miesiąc przedłużałam rzęsy, ale szczerze mówiąc nigdy nie byłam do końca zadowolona z efektu, bo wyglądało to dość sztucznie. Koleżanka doradziła mi lifitng rzęs w salonie http://jadoreinstytut.com/ w Krakowie. Po pierwsze efekt jest BARDZO naturalny, po drugie rzęsy są super odżywione i przestały mi wypadać.
melepetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2018, 11:50
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: melepetka » 03 lis 2018, 11:54

ja przedluzam rzesy metoda 1;1 , bardzo ladny, naturalny efekt, no i przede wszystkim musi to byc dobrze zrobione, wiadomo, zeby sie dlugo trzymaly :) polecam studio urody Figaro w Warszawie https://www.salonyfryzjerskiefigaro.pl/ bardzo profesjonalne podejscie do klienta, mila atmosfera, ceny przystepne.
jokeshyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2018, 15:53
Skąd: Gorzów Wlkp
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: jokeshyy » 10 lis 2018, 15:57

Ogladałam ostatnio coś na youtube jak jakas dziewczyna to tłumaczyła i sama już też umiem :)
Klaudia17
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2018, 19:29
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Klaudia17 » 06 gru 2018, 19:40

Jak jesteś niezadowolona ze swoich to warto coś zrobić. Idz do kosmetyczki, powinna doradzić
melepetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2018, 11:50
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: melepetka » 15 sty 2019, 22:09

ja robie rzesy w Figaro w Warszawie jestem zadowolona z efetow, rzeski ladnie sie prezentuja, długo sie trzymaja, a jaka wygoda. dobry salon, dobra kosmetyczka i efekt murowany :)
RThycle
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2021, 05:47
Skąd: Slovenia
Płeć:

-

Postautor: RThycle » 15 wrz 2021, 22:23

To nie jest reklama. Od tego chciałam zacząć, by nie wzbudzać podejrzeń ;

Chciałam zachęcić do podzielenia się swoimi doświadczeniami tych dziewczyn, które zdecydowaly sie spróbować i ewentualnie wspomóc radą ;

Metoda 1:1, czyli rzęsa do rzęsy - najlepsza jak dotąd metoda upiększania rzęs. Wyglądają mega-naturalnie; doświadczona osoba potrafi zrobić je tak, by efekt był najlepszy dla konkretnej osoby. Można uzyskać rzęsy bardzo długie, bardzo podkręcone. Można też lekko je przedłużyć i delikatnie podkręcić jesli ktoś oczekuje dyskretnego efektu. Można też całkiem zaszaleć i zażyczyć sobie dodanie kilku kilkunastu, lub więcej rzęs kolorowych.

Nie chcę się jedynie reklamować; polecam przedłużanie rzęs i w Southampton jest wiele zakładów kosmetycznych, które to wykonują, wiele osób, które się tym trudni. Każdy na pewno zna kogoś, kto zna kogoś..... ;

Z rzęs można zrobić cuda; jeśli ktoś faktycznie robi to z pasją i zaangażowaniem.
Jest tyle rodzajów rzęs; tyle długości, grubości i kształtów, że dla każdego można dobrać takie rzęsy, które będą spełnieniem jego wyobrażeń o pięknych rzęsach.

Na wielu stronach znajduje się całkiem sporo informacji o tym, jak wygląda zabieg, ile trwa, jak trzeba pielęgnować przedłużone rzęsy; są też zdjęcia, by zobaczyć, jakie są efekty.


Zachęcam dziewczyny do spróbowania tego, niekoniecznie u mnie; ale gdziekolwiek - po prostu.

Ponad to - możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli juz taki zabieg miałyście, a ja, jesli zechcecie, odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości; jeżeli jakieś macie. :

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości