W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 09 kwie 2018, 14:58

W jakim banku obecnie jest najlepsza oferta kredytowa? Może ktoś brał i może podpowiedzieć? Zależy mi na zwykłym kredycie konsumenckim z przeznaczeniem na remont mieszkania?
Walentaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Walentaaa » 10 kwie 2018, 12:07

Wydaje mi się, że najlepsze warunki dostaniesz w banku gdzie masz konto. Dla swoich klientów banki mają inną ofertę niż dla klienta z ulicy. Ale też chyba w Internecie są różnego rodzaju porównywarki finansowe może tak spróbuj sprawdzić.
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 13 kwie 2018, 13:47

No sprawdzam w Finansowym Rankomacie i kilka banków obecnie ma dobre warunki, ale wyczytałam też, że oferta pokazywana przez taką porównywarkę jest tylko przybliżona, bo bank teraz przedstawia ofertę po sprawdzeniu zdolności. To prawda?
Walentaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Walentaaa » 17 kwie 2018, 14:16

No tak jest, bo teraz bank musi zdolność sprawdzić. Ale i tak taka porównywarka jak ten Finasowy Rankomat jest fajna, bo możesz sprawdzić wysokość RRSO gdzie jest najniższe. Bo czym niższe tym mniej oddasz. Ale tam też może i konta porównać i ubezpieczenia.
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 18 kwie 2018, 10:40

Też z ciekawości sprawdziłam tam konta bankowe i okazuje się, ze sporo płacę za konto osobiste w porównaniu z tym co porównywarka rankomatu mi pokazała. Chyba zmienię też konto. A co do kredytu to chyba na razie ten temat zostawię, bo jednak kredyt to kredyt. A jak tak sprawdzam te oferty i liczę ile trzeba będzie oddać. To trochę mnie to przeraża.
Walentaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Walentaaa » 20 kwie 2018, 12:47

Branie kredytu to wcale nie taka łatwa sprawa. Lepiej taką decyzje kilka razy przemyśleć. Jak to mówi moja babcia - łatwo się pożycza, gorzej się oddaje.
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 23 kwie 2018, 15:44

No to jest prawda, bo na tym Finansowym Rankomacie doskonale widać jaką kwotę się pożycza a jaką się oddaje. Nie chce nawet myśleć jakie to RRSO jest w tych firmach pożyczkowych co jest ich pełno. A najgorsze to pożyczyć a potem nie mieć jak oddać, bo koszty rosną. Więc lepiej do takiej decyzji podejść trzy razy się zastanawiając.
Walentaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Walentaaa » 24 kwie 2018, 14:15

Wiesz jak pożyczasz drobną kwotę 2-3 tysiące to rata jest niewielka z tego co widzę w tej porównywarce. I zawsze jakoś ją zapłacisz. Ale najgorzej jak ludzie bez zastanowienia zaciągają kredyty na wielkie sumy, albo biorą hipotekę bez zastanowienia. To wtedy problemy na prawdę mogą być poważne.
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 25 kwie 2018, 11:11

No to jest bezmyślność. Ja znam nawet takich co jak usłyszeli, że dostaną pieniądze nawet umowy nie przeczytali przed podpisanie,
agina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2017, 18:52
Skąd: łomża
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: agina » 04 cze 2018, 08:34

Nie piszesz ile tego kredytu trzeba i ewentualnie na jaki cel bo to też ma znaczenie. W każdym razie jeśli jest to 10 tys to podpasi ci kredyt gotówkowy bez odsetek. Płaci się tylko prowizje bankową której wysokość zależy od ilości rat.
agina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2017, 18:52
Skąd: łomża
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: agina » 23 wrz 2018, 11:21

Kredyty mają różne przeznaczenie i nie da się powiedzieć który najlepszy. Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to ciekawy ma bank Raiffeisen. Jest bez odsetek i płaci się tylko prowizję która zależy od ilości rat.
ella88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:16
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: ella88 » 10 paź 2018, 13:18

Jest dużo banków i jeszcze więcej ofert, może warto spotkać się z jakimś ekspertem kredytowym który pomoże wybrać najlepszą ofertę? Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny i doradcy przedstawili mi kilka ofert oraz pomogli w wyborze najlepszej.
wiki87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:19
Skąd: Czempiń
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: wiki87 » 05 lis 2018, 12:23

Trudno powiedzieć w jakim banku najlepiej z uwagi zmian, które cały czas zachodzą. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy doradcy, gdzie maja do dyspozycji kredyty z wielu banków. Kredyt wybierany jest najlepszy do naszych możliwości i potrzeb. To chyba dobre rozwiązanie.
jetinaser5
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Skąd: alaska
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: jetinaser5 » 10 mar 2019, 15:19

Jeśli szukasz szybkiej pożyczki na dobrych warunkach i z możliwością spłaty w ratach, nie musisz iść do banku. Sprawdź ofertę na www.aasadlabiznesu.pl . Firma pożycza nawet 10 tysięcy złotych, a zobowiązania rozkłada nawet na 24 raty. Osoby, które chcą otrzymać pożyczkę, powinny wypełnić wniosek dostępny online i podać swoje podstawowe dane. Jeśli nie jesteś wpisany na żadną listę dłużników, pożyczka powinna być dostępna od ręki.
pauza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 21:38
Skąd: Krajan
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: pauza » 16 mar 2019, 11:16

w mbanku nie sprawdzają w biku, dobre oprocentowanie jest dla stałych klientów. mam u nich konto albo od 2012 albo od 2013 roku
Kordian91
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:19
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Kordian91 » 16 sty 2020, 10:09

Teraz ciekawym rozwiązaniem są pożyczki społecznościowe, tam są o wiele lepsze warunki jeśli chodzi o oprecentowanie.
Polega to na tym, że nie pożyczamy pieniędzy od instytucji tylko od normalnych osób, warto o tym sobie przeczytać w wolnej chwili. Pozdrawiam.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości