ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Czyli tematy dotyczące dzieci już po ich urodzeniu oraz wszelkie związane z rodziną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: noreen » 04 gru 2014, 09:58

hej,
szukam dobrego sklepu z ubrankami dla dzieci - od niedawna jestem chrzestną i szukam pewnych sklepów, gdzie mogę kupić dobre jakościowo ubranka i inne akcesoria dla małej dziewczynki (ma niecały roczek) Znalazłam dwa sklepy, które mają bardzo dobre opinie i całkiem nienajgorsze ceny - jeden z ciuszkami, drugi z wszystkimi bajerami dla dzieciaków:
http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/piccolino/
http://www.okazje.info.pl/sklep-interne ... jbaby-com/
Kupowałyście/kupowaliście coś w tych sklepach? Polecacie jakieś inne?
stabilnosc
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:55
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: stabilnosc » 19 gru 2014, 14:57

ja polecam trendydzieciak sam tam kupiłem pare fajnych ciuszków :)
asap
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:02
Skąd: wwa
Płeć:

Postautor: asap » 16 sty 2015, 15:31

Na przykład na http://abcmaluszka.com - jest tam masa produktów od noworodka po starsze dzieci: ciuszki, akcesoria, wózki.
Zawsze kupuję tam prezent dla siostrzeńców bo rzadko kiedy mam czas chodzić po sklepach i przyznam szczerze, że nigdy sie nie zawiodłam - szeroki asortyment, przesyłki na czas, jakosc dobra.
voltrex
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2015, 18:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: voltrex » 19 sty 2015, 07:24

Super, dzięki za wszystkie linki :)
asap
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:02
Skąd: wwa
Płeć:

Postautor: asap » 29 sty 2015, 10:09

Polecam poszukać tez w sklepach, któe zajmują się szyciem ubranek a nie jedynie dystrybucją. Wiesz, maluchy czasami wyglądają super w jakichś spoko lifestylowych ciuszkach - mozesz cos takiego sprawic:)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez asap, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariolla
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2015, 12:38
Skąd: Mikołajki
Płeć:

Postautor: Mariolla » 05 lut 2015, 12:41

Dzieci tak szybko wyrastają ze swoich ubranek, że naprawdę szkoda mi pieniędzy na kosztujące fortunę ciuszki. Owszem, sporadycznie kupię jakieś ubranko, ale częściej korzystam z lumpeksów. Czasami nawet nie zdążę włożyć dziecku jakiegoś ubranka, bo już wyrasta.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mariolla, łącznie zmieniany 2 razy.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 11:21

ja często odwiedzam hurtownie dla dzieci Akpol, są też w sieci. Ale wydaje mi się że najfajniejsze jest wyszukiwanie perełek na grupach dla rodziców na fejsie. Można znaleźć wspaniałe rzeczy za niewielkie pieniądze. Dzięki nim mam wszystko co chciałam i potrzebowałam dla moich maluchów.
mejk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2016, 23:02
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: mejk89 » 19 gru 2016, 23:10

A mi się podobają bambusowe otulacze. Fajnie mieć takie cos przy noworodku, na pewno pomaga w bezpieczeństwie, dziecko nie spadnie.
niezapominajka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 cze 2017, 00:04
Skąd: Rumia
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: niezapominajka84 » 31 gru 2017, 10:49

Jeśli chodzi o akcesoria to ostatnio szukałam koca dla dziecka, chciałam coś porządnego co posłuży jakiś czas. Kupiłam Maylily i jestem bardzo zadowolona. Miły w dotyku, dobrej jakości tkanina i przede wszystkim jest to produkt z Polski. Jako bajer to powiem, że można jeszcze wyhaftować dziecku imię, co jest fajną sprawą jeśli dajemy to np jako prezent ;)
emama
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: emama » 05 cze 2018, 13:54

Ja od kilku miesięcy namiętnie kupuję ubranka przez internet. Jest wygodniej, a przede wszystkim - mam naprawdę duży wybór! Koleżanka opowiadała mi o takich kombinezonach dla dzieci Babaluno i szybko znalazłam go w sieci. Zajęło mi to kwadrans, a w tym czasie mała spała słodko w łóżeczku :)
mareee
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, 12:10
Skąd: tarnów
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: mareee » 31 lip 2018, 12:12

w h&m też bardzo ciekwe można znaleźć :)
https://www.aasapolska.pl
rusinka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2018, 13:58
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: rusinka » 07 gru 2018, 21:18

Dużo ciekawych akcesoriów i zabawek można znaleźć w toysrus, jest aktualnie świąteczna promocja https://toysrus.pl/tematy/swiateczne-promocje,kategorie ja sporo fajnych rzeczy znalazłam
Inatka93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 paź 2017, 20:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: Inatka93 » 11 sty 2019, 03:17

Trudno jest powiedzieć, ,że sklepów dla mam i dzieci brakuje, prawda? Dlatego też chcę Wam powiedzieć, że nie wszędzie warto kupować. Zastanawiając się nad wyprawką, a dokładniej łóżeczkiem turystycznym, warto na przykład na rankingi zaglądać. Są tworzone specjalnie dla rodziców i ułatwiają zakupy.
agina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2017, 18:52
Skąd: łomża
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: agina » 28 sty 2019, 21:22

Internet to bezmiar ofert. Można kupić dosłownie wszystko. Sama kupuję dużo więc ubezpieczyłam swoje e-zakupy w banku Raiffeisen. Opłata niewielka więc warto się zabezpieczyć na każdą okoliczność.
hiseek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 08:37
Skąd: polska
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: hiseek » 29 mar 2019, 08:56

Fajne akcesoria dla niemowlaków i dzieci oraz zabawki edukacyjne, interaktywne i inne można dostać w wielu sklepach internetowych. Dobrze jest też korzystać z porównywarek tj. ceneo dzięki nim znajdziemy najatrakcyjniejszą ofertę.
dajana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:49
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: dajana » 14 maja 2019, 09:45

Ja faktycznie sporo zamówiłam w sieci. Udało mi się też znaleźć online dobry materacyk od Fiki Miki - antyalergic covers (Model: ML1) Już przy drugim dziecku z niego korzystam bo naprawdę porządny jest i zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa
wodor
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:15
Skąd: Zielona Góra
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: wodor » 30 maja 2019, 10:59

Najlepiej szukać przez internat. Duży wybór, wiele opinii na temat jakichś zabawek. Czasami nawet trafiają się jakieś promocję, które pozwolą kupić rzeczy taniej, a wiadomo oszczędzić zawsze warto.
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: jenLop » 04 paź 2019, 13:06

Duży wybór akcesoriów dla dzieci jest na DOZ, są różne butelki, smoczki a także akcesoria związane z higieną i zdrowiem maluszka, wybór mają bardzo duży.
Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: Agatka86 » 07 lis 2019, 09:42

Moi drodzy, co sadzicie o sprzętach od philips? Chcialanym tam kupic cos na start dla koelzanki. Jednak nie wiem na co się zdecydowac. Mam na oku laktatpr i niekapki, bo to zawsze się przydaje. Jak sądzicie? :P
melodyjka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2019, 20:49
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: melodyjka » 29 gru 2019, 20:52

Ja jednak najczęściej kupuje w internecie, tam jest większy wybór cenowy. Stacjonarne sklepy rzeczywiście tym się różnią, że są nieco droższe, a ja jak typowa kobieta zawsze chcę zaoszczędzić. Także śmiało kupujcie, korzystajcie, dla dzieci zawsze warto.
Marek728
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:26
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: Marek728 » 15 paź 2020, 16:41

Jeżeli robicie często zakupy na AliExpress to na pewno będziecie zainteresowani stroną https://allinside.pl/. Korzystam z tej platformy od dłuższego czasu, ponieważ znacznie ułatwia robienie zakupów na AliExpress. Wszystko macie dokładnie wytłumaczone na stronie.
Karmelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2021, 22:55
Skąd: Polska
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: Karmelka » 07 lut 2021, 22:59

teraz gdy pandemia szaleje nauczyłam się robić zakupy online. Kiedyś tego nie lubiłam, ale teraz jest juz ok
misia12
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2015, 13:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: misia12 » 10 lut 2021, 10:06

Obecnie w Internecie można kupić dosłownie wszystko. Są różne sklepy i producenci. Którzy mają ofertę online. Np. na stronie ewox.pl są dostępne pościele i komplety dla dzieci. Mają też sklep stacjonarny w Toruniu. Ewox to polski producent. Takich firm jest dużo. Jestem zdania, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Liska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lut 2021, 17:08
Skąd: Kudowa
Płeć:

Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: Liska » 14 mar 2021, 19:26

Super marka z ubrankami dla dzieci to Tutumbaby. Mają sklep online, także zerknijcie sobie na ich ofertę, spodoba wam się, bo ubranka są śliczne, pięknie zaprojektowane i uszyte z dobrej jakości naturalnych materiałów, bezpieczne dala dzieci, pozbawione niepotrzebnych zapięć. Dodam, że sklep szybko realizuje zakupy, także to kolejny ich plus.

Wróć do „Dziecko, wychowanie, sprawy rodzinne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości