Zakończyłam swój związek

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ania_S
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2016, 00:43
Skąd: Mój dom
Płeć:

Zakończyłam swój związek

Postautor: Ania_S » 06 maja 2017, 17:32

Nie wiem po co to napiszę, ale muszę gdzieś w próżnię się wyżalić :).

Zakończyłam swój związek. Prawie 5 lat razem. Aż nastąpił koniec i czas wyprowadzki. Bardzo smutna i trudna sytuacja. Tak smutna, że aż tonę czasem we łzach. Na co dzień jestem wesołą osobą. Próbuję nie pokazywać co się u mnie dzieje. Próbuję znaleźć ten uśmiech i ucieczkę od bólu w środku. Jednak gdy jestem sama.. Jest koszmarnie. Dlugo jeszcze tak będzie. Mam żal. Do siebie. Do niego. Do niego za to, że to się rozpadło. Nie było zdrad. Miałam u boku dobrego, oddanego, milego czlowieka. Może to ze mną jest coś nie tak. Przecież czego więcej trzeba? Widocznie trzeba. Widocznie czegoś mi brak.

Mam żal, że po 5 latach nagle coś uszło. Niby normalne. Zawsze związek się zmienia. Jednak nigdy nie sądzilam, ze na tyle aby nie umieć ze sobą rozmawiać, nie umieć się zrozumieć, nie umieć podzielać myśli i uczuć. Nagle poczucie niedocenienia, niekochania. Nagle jedyna rozrywka to wspólne oglądanie czegoś. Brak tematów. Wszystko problem. Wyjść gdzieś problem, zrobić coś razem problem. Wszystko na nie. W związku z tą sytuacją i we mnie się wszystko zmieniło. Propozycji było coraz mniej, zduszane uczucia. By nie czuć zawodu. Nagle zdusiłam co tylko mogłam. Byłam wesołą osobą, cieszącą sie z drobiazgów, chcącą zawsze porozmawiać i wyjaśnić sytuacje, czułą troskliwą. Byłam. Uszło ze mnie wszystko. Całe dobro do człowieka którego kochałam. Stałam się wiecznie niezadowolona, trudnych tematów nawet już nie chciało mi się poruszać bo wiedziałam co usłyszę. Tak bardzo chciałam dawać nam szanse, starać się. Proponowałam, że ja się zmienię tylko powiedz mi co zrobic mam. A zrobię. Aż musiałam się wyspowiadać. Powiedzieć księdzu nawet, że ja już nie wiem. Nie wiem co robić. Nie wiem czy jestem z właściwą osobą. Jestem przy niej od jakiegoś czasu inna zła. Niedobrą wersją siebie. Gdzieś zabito we mnie wszystko co dobre. A jesteś tak dobrym mężczyzną. Czemu nie pasujemy. Czemu mijamy się we wszystkim? chociaż łamie mi to serce to musiałam to sobie szczerze w końcu powiedzieć. Nie jestem odpowiednia. Wymagam innych rzeczy. Pragnę innych rzeczy. Nie umieliśmy się nawet razem bawić. Nie umieliśmy razem rozwiązywać problemów. Nie umieliśmy już okazywać sobie uczuć.

Chcialam zawsze wyjątkowosci. Mój związek stał się byle jaki. Zgadzałam się na byle jakość. Bo kochałam, bo wierzyłam, bo wiem że stać Cię na bardzo dużo i zasługujesz na wiele. Jestem winna wielu sytuacjom. Szkoda.
Nie pisz mi proszę, że jestem młoda i jeszcze sobie znajdę chłopa jak marzenie hehe :). Wiem, że tak będzie. Jednak póki co muszę porozczulać się nad tym co jest. Mimo śmiechu poważnie traktuje siebie i swój czas, zaangażowanie. Myślałam, że znalazłam już to co najważniejsze. A jednak nie.
Ciekawska świata
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zakończyłam swój związek

Postautor: Hyhy » 09 maja 2017, 20:59

A co z tym panem ze szpitala?:-)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
bubblewaffle21
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2017, 21:17
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: Zakończyłam swój związek

Postautor: bubblewaffle21 » 09 maja 2017, 21:55

Skoro się rozstaliście to jednak nie był taki idealny :) Na złamane serce najlepszy jest nowy związek :)
Feniks 37
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2021, 08:33
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Zakończyłam swój związek

Postautor: Feniks 37 » 17 cze 2021, 13:30

Dobrze zrobiłaś, może było to bardzo trudne... W końcu to 5 lat. Jednak męczyć się ( zwłaszcza psychicznie) w toksycznym związku jest nie zdrowe.
Jestem przekonany że teraz potrzebujesz aby się trochę rozluźnić ( psychicznie) i trochę " odpocząć" i być przez jakiś czas sama.
Ps. Sam też nie dawno zakończyłem swój związek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 226 gości