Związek przy dużych różnicach światopoglądowych

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jehanne
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2013, 15:09
Skąd: skądś tam
Płeć:

Związek przy dużych różnicach światopoglądowych

Postautor: Jehanne » 15 mar 2015, 14:54

Czy Waszym zdaniem możliwy jest udany związek anarchistki z narodowcem?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 mar 2015, 15:34

Nie.
klea226
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2015, 15:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: klea226 » 27 kwie 2015, 15:46

Nie, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 kwie 2015, 11:15

A ja mysle ze tak. Zalezy od dojrzalosci obu stron, pewnosci siebie faceta i tego jak on dziala na kobiete. Poza tym anarchizm jest glupi wiec inteligentny facet jej to delikatnie predzej czy pozniej wybije z glowy. No bo anarchistka z krwii i kosci przeciez nie pojdzie do sądu po alimenty jak ja facet z dzieckiem zostawi... <diabel>
Karolina87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2015, 00:02
Skąd: Sławno
Płeć:

Postautor: Karolina87 » 02 maja 2015, 01:08

Maverick pisze:A ja mysle ze tak. Zalezy od dojrzalosci obu stron, pewnosci siebie faceta i tego jak on dziala na kobiete. Poza tym anarchizm jest glupi wiec inteligentny facet jej to delikatnie predzej czy pozniej wybije z glowy. No bo anarchistka z krwii i kosci przeciez nie pojdzie do sądu po alimenty jak ja facet z dzieckiem zostawi... <diabel>

Czemu od razu o alimentach. Może będą żyli długo i szczęśliwie, i poczną nowy naród ogarnięty anarchią. A anarchizmu w wieku dwudziestu paru lat nie ma co potępiać. We Francji mówi się, że kto w młodości nie był lewicowcem ten na starość często bywa świnią. :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości