Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 sty 2015, 15:52

kiedyś ludzie mieli problemy z miłościami swego życia, dzisiaj 13 latkowie nie kochają tylko ruchają co popadnie i nie spierdala na drzewo ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 sty 2015, 01:32

No Mati nie przesadzaj. Pitolenie o tym jakie to młodsze pokolenie jest gorsze, złe i zepsute to stara śpiewka znana od zarania dziejów.


Mav, to prawda, że JKM ma świeżą dwójkę nieślubnych dzieci? Ja pierdzielę, jaki jurny, jak niby ten dziadzio dał radę je zmachać...? <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sty 2015, 17:58

ten temat wiecznie żywy :D

wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim! :) ja też mam z tym forum dobre wspomnienia :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 sty 2015, 16:31

każde pokolenie narzeka na następne <pijak> na mnie też narzekaliście hahaha

a my sobie kupiliśmy psa <banan>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 sty 2015, 22:51

Mati pisze:aaa, i byłem w Gdynii we wrześniu, Mona mogłem się wprosić na herbatkę

Trzeba było [:D] Muszę częściej zaglądać tutaj 8)
Masz czas do czerwca, bo w lipcu robimy rodzinną ewakuację z Polandii <banan>

Fajnego, 2015 roku, Ludzie! :D <piwko>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2015, 06:50

Już jest bardzo fajny! <banan>
Tobie też Mona dobrego Roku <piwko>
Mona pisze:w lipcu
W okresie letnim obiecał mi odwiedziny <foch>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sty 2015, 21:45

Mona pisze:Masz czas do czerwca, bo w lipcu robimy rodzinną ewakuację z Polandii

jak mi ostatnio opowiedziano o warunkach pracy w Norwegii i Szwecji to też nad tym rozmyślałem :P niestety, kontrakt z Policją obowiązuje jeszcze 10,5 roku conajmniej by mieć emeryturę <aniolek>

księżycówka pisze:W okresie letnim obiecał mi odwiedziny

czuje się rozchwytywany niczym tancerz na wieczorze panieńskim <diabel> <pejcz>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 lut 2015, 23:33

Zapyta mnie bóg w swym niebie, co dałem mu od siebie... cyt.,
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 kwie 2015, 10:18

Nemezis pisze:Mav, to prawda, że JKM ma świeżą dwójkę nieślubnych dzieci? Ja pierdzielę, jaki jurny, jak niby ten dziadzio dał radę je zmachać...?
Ano prawda. Choc z tego co mowil, to wszystke jego dzieci sa w jakis sposob nieslubne. A ze dal rade to faktycznie lekki szok. No, ale facet w formie. Przez kampanie prezydencka codziennie odwiedza jedno lub dwa miasta i daje dlugie wystapienia publiczne. To musi byc meczace, a on juz jakis czas temu 70tke skonczyl...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 28 maja 2015, 00:58

O, dopiero zobaczyłam. Szczerze mówiąc, to podziwiam faceta. Że też jemu jeszcze się chce tak aktywnie bawić w politykę. Przyznam Ci się, że przez nasze staaaare rozmowy polityczne, przyjrzałam się gościowi bliżej. Dostał nawet mój głos w wyborach w 2010 r. ;) Jakoś tak pałam do niego dziwną sympatią po tych naszych forumowych "sprzeczkach":D


edit: Aaa, i do europarlamentu też go wsparłam swoim głosem :D
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
annoly
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2016, 23:37

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: annoly » 08 lis 2016, 20:11

Witam wszystkich,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje aktywistom społecznym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Kursy prowadzone są Na Górnym Śląsku, jednak noclegi i wyżywienie i bilety za transport również pokrywa Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej rundzie kursu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się co pół roku.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.
annoly
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2016, 23:37

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: annoly » 17 lis 2016, 17:22

Witam serdecznie,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam , rusza z tegoroczną odsłoną procesu grantowego dla wszelkich funkcjonujących w Polsce organizacji non profit. Każdy ma prawo starać się o bezzwrotne dotacje na sumę nieprzekreczającą 20 tysiecy PLN. Pomoc na akcje społeczne dla osób uczących się, budowanie kapitału społecznego albo walkę z biurokracją. Z programu wyłączeni są politycy, kościoły, urzędnicy i samorządowcy, komercyjne przedsiębiorstwa. Więcej na priv.
Nie ma określonego dnia do którego przyjmowane są aplikacje – wszystkie analizowane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
mejk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2016, 23:02
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: mejk89 » 24 lut 2017, 09:52

Kochani jest okres rozliczeń PIT, jeśli macie dylemat na kogo przekazać 1% podatku to zachęcam do przekazania na Fundację Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/ Naprawdę z całym sercem podziwiam ich za szczytny cel jakim jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dzięki świetlicy dzieci mogą doświadczyć normalności, zjeść ciepły posiłek, skorzystać z zajęć, pojechać na kolonie, uzyskać pomoc w nauce. Takie świetlice sa potrzebne, ale bez wsparcia finansowego mogą zniknąć. Dodatkowo zachęcam do rozliczenia pitu ze strony http://pit.pociecha.org/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Hyhy » 09 maja 2017, 20:58

Czy ktoś tu jeszcze bywa że starej gwardii?:-)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Mona » 07 wrz 2017, 21:58

Hyhy pisze:Czy ktoś tu jeszcze bywa że starej gwardii?:-)


Właśnie zajrzałam, a co? :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
fugazi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2017, 23:08
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: fugazi » 21 wrz 2017, 18:35

Witam serdecznie! :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Pegaz » 22 wrz 2017, 22:37

Czasami :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
maciejwilkon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2017, 17:10
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: maciejwilkon » 12 paź 2017, 16:21

Sport jest wszystkich co kocham :D
darekk556
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2016, 17:21
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: darekk556 » 27 paź 2017, 14:17

Ja tak samo :D
fugazi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2017, 23:08
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: fugazi » 29 paź 2017, 20:16

U mnie to samo! :)
niedoswiadczona
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017, 14:34
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: niedoswiadczona » 08 lis 2017, 10:26

Muszę zacząć biegać, ma ktoś jakieś rady?
sisi06
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2017, 13:20
Skąd: Kraków
Płeć:

Re:

Postautor: sisi06 » 22 gru 2017, 13:24

Yasmine pisze:Znów miałam dziwny sen. Miałam mieć robioną kolonoskopię, szukałam gabinetu, w budynku w którym wszystko obracało się tak, jak w filmie "Cube". Jak już znalazłam gabinet, to musiałam zjeść przed badaniem bardzo dziwny i obrzydliwy posiłek. Obudziłam się na moment, przed włożeniem endoskopu.
Jak o tym teraz pomyślę, to i tak miła odmiana od rodzenia przeze mnie zwierząt, co mi się śni bardzo często <pijak> .

Wczoraj miałam szkolenie w pracy. Uwielbiam je. Najpierw był wykład o żylakach z uznanym doktorem, który bardzo ciekawie opowiadał i w przerwach rzucał hasłami w stylu "Mężczyzna lubi mieć srebro na głowie, złoto w kieszeni i stal w spodniach" :D, a później była pyszna kolacja. Pieczony łosoś, kurczaczek, pieczeń, amerykańskie ziemniaczki, pieczona cukinia, makarony, sałatki i do tego pyszne sosy. A na koniec, jak już wszyscy umierali, podali ciasta. Jak na weselu :D.



Ja zawsze tutaj szukam znaczenia swoich snów w internecie.
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re:

Postautor: paniProblemowa » 05 sty 2018, 16:10

Maverick pisze:Kac to nieumiejetnosc picia alkoholu. Nie chcesz miec kaca to wypij przed snem minimum 0,5l a jak sie jest bardzo nawalonym to 1 litr wody.

Moim sposobem na kaca jest sok z kapusty, paskudne ale jedynie to jest mi w stanie pomóc gdy umieram po imprezie. Generalnie słyszałam już tyle mądrości na ten temat co jest skuteczne, więc chyba trzeba sprawdzić wszystkie warianty samemu. Ja poznałam sposób z sokiem z kapusty przez przeczytanie tego artykułu http://www.kobiety.pl/zdrowie/domowe-sposoby-na-kaca Pomyślałam - niedobre czyli pewnie skuteczne :D i jak się okazało nie myliłam się.
fugazi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2017, 23:08
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Re: Re:

Postautor: fugazi » 06 lut 2018, 19:07

paniProblemowa pisze:
Maverick pisze:Kac to nieumiejetnosc https://www.chefstore.pl/szklo_i_zastawa.html picia alkoholu. Nie chcesz miec kaca to wypij przed snem minimum 0,5l a jak sie jest bardzo nawalonym to 1 litr wody.

Moim sposobem na kaca jest sok z kapusty, paskudne ale jedynie to jest mi w stanie pomóc gdy umieram po imprezie. Generalnie słyszałam już tyle mądrości na ten temat co jest skuteczne, więc chyba trzeba sprawdzić wszystkie warianty samemu. Ja poznałam sposób z sokiem z kapusty przez przeczytanie tego artykułu http://www.kobiety.pl/zdrowie/domowe-sposoby-na-kaca Pomyślałam - niedobre czyli pewnie skuteczne :D i jak się okazało nie myliłam się.



Bardzo ciekawy sposób :D Sok z kapusty pewnie ma bardzo duży witaminy C przez co neutralizuje działanie alkoholu i pozwala się lepiej zregenerować :)
Pizza Ambar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:39
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Pizza Ambar » 20 sie 2018, 15:32

Uwielbiam aktywność fizyczną :O Także lubię zjeść, więc trenuję, bo lubię zjeść. Lubię zjeść, więc trenuję. sytuacja Win-Win :D
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Wujo Macias » 26 gru 2018, 13:32

Fefnaście pierdyliardów lat minęło od kiedy się tu ostatnio pojawiłem. Ktoś z "starej gwardii" (ale tej drugiej fali "średnio-starej", nie pierwszej fali "starej-starej", ani drugiej fali "średnio-młodej") tutaj jeszcze zagląda?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
pauza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 21:38
Skąd: Krajan
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: pauza » 19 kwie 2020, 01:25

a mną targa wewnetrzna pustka
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Martinoo » 13 maja 2020, 21:07

Wujo Macias pisze:Fefnaście pierdyliardów lat minęło od kiedy się tu ostatnio pojawiłem. Ktoś z "starej gwardii" (ale tej drugiej fali "średnio-starej", nie pierwszej fali "starej-starej", ani drugiej fali "średnio-młodej") tutaj jeszcze zagląda?


Nikogo ni ma.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
kot_schrodingera2
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2021, 07:56
Skąd: z pudełka
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: kot_schrodingera2 » 01 gru 2021, 07:59

Gdzie są wszyscy?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Postautor: Maverick » 21 gru 2021, 11:45

Wujo Macias pisze:Fefnaście pierdyliardów lat minęło od kiedy się tu ostatnio pojawiłem. Ktoś z "starej gwardii" (ale tej drugiej fali "średnio-starej", nie pierwszej fali "starej-starej", ani drugiej fali "średnio-młodej") tutaj jeszcze zagląda?

Czasem ;)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości