co mam robic

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

bernadeta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2014, 12:56
Skąd: wlochy
Płeć:

co mam robic

Postautor: bernadeta » 28 paź 2014, 13:14

witam natrafilam na forum przypadkiem,chcialabym opisac moj przypadek moze ktos mi poradzi co robic
Otoz bylam z partnerem 3 lata i rozstalismi sie powod byl taki ze: jak ise poznalismi mieszkalam z moim mezem pod wspolnym dachem ale kazdy z nas mial swoje zycie bo bylismi po rozwodzie ,mieszkalismi razem z powodu ze splacalismi kredyt na mieszkanie ktory wzielismi razem,
w miedzyczesie poznalam mojego partnera i sie zakochalismi jak nastolatki,chcac mu pokazac ze go kocham przyprowadzilam go do domu i przedstawialm mojego bylego meza jako mojego brata
wiem to bylo glupie ale jak inaczej moglam zrobic ,moze moglabym ale cos stalko sie,i moj partner uwierzyl ,i poszlo .PO 3 MIESIACAHC MOJ MAZ SIE WYPROWADZIL I BYLO SUPER NARESZCIUE SYTUACJA NORMALNA I NASZ MILOSC SIE ZACZELA ROZWIJAC
ALE to ze oklamalam mojego partnera nie dawalo mi spokoju i zawsze nie bylo okazji do powiedzenia prawdy i balam sie ze on mnie zostawi jak sie dowie
ale zdecydowalam sie mu powiedziec i stalo sie zostawil mnie
tlumaczylam pisalam ,blagalam o przebaczenie ale bez rezultatu
nie chce mnie widziec ,nie chce ze mna rozmawiac
i jak ostatnio powiedzial ze nic innego nie moze zrobic jak to co robi
WYSYLA MI RAZ DZIENNIE SMS Z POZDROWIENIAMI I ZYCZENIAMI MILEGO DNIA


I CO JA MAM ZROBIC I CO MYSLEC
MAM SIE LUDZIC ZE WRUCI I ZE CHE WRUCIC ?
JEZELI NIE CHCE WRUCIC I TO ZAMKNAC TO PO CO WYSYLA MI TE SMS-Y
CO CHCE OSIAGNAC? DO CZEGO ZMIERZA?

MOZE KTOS MI COS DORADZIC ?JAK MAM SIE ZACHOWYWAC,?
NIE ODPOWIADAC NA SMSY?
ZALEZY MI NA NIM ,KOCHAM GO
ALE DO MILOSCI TRZEBA DWOJGA
POGODZIALM SIE JUZ Z TYM ZE NIE CHCE WRUCIC I ZACZYNALAM ZAPOMINAC Z BOLEM ALE ZACZELAM
ALE ON CODZIENNIE WYSYLA JEDEN SMS I TYLE
POMOZCIE
MOZE WYPOWIE SIE JAKIS MEZCZYZNA?
bernadeta
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 28 paź 2014, 21:59

Proste, gdyby miał cię w dupie nie robiłby totalnie nic w twoim kierunku.
Według mnie skoro utrzymuje jako taki ,,przyjazny'' kontakt to znaczy że musi mieć czas dla siebie na rozkminienie tematu. Jest wku***ony ale też nie chce odpuścić.
Zajmij się swoim życiem, możesz odpisywać ,,wzajemnie'' za każdym razem i czekać aż uświadomi sobie że to co robi jest głupie i przyjdzie w takiej lub innej formie.
pozdrawiam
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
bernadeta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2014, 12:56
Skąd: wlochy
Płeć:

Postautor: bernadeta » 29 paź 2014, 20:17

dziekuje bardzo za odpowiedz ,chcialam nadmienic ze to juz trwa okolo 2 miesiecy

[ Dodano: 2014-11-02, 13:38 ]
Smile8,witam
czy ktos moglby mi odpowiedziec na moj list?moze lepiej nie odpisywac ,wtedymoze zrozumie co jest wazne?i albo wruci do mnie albo odejdzie na zawsze?
co o tym myslicie?
bo ile potrzeba mezczyznie czasu aby dokonal wyboru?
bernadeta
Kasia88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2014, 03:24
Skąd: Żywiec
Płeć:

Postautor: Kasia88 » 09 lis 2014, 03:30

Witaj, a czy Ty mu zawsze odpisujesz? moze sie wstrzymaj z tydzien albo wiecej, moze zmusi go to do podjecia decyzji?
Kasia
agejsza
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2014, 08:30
Skąd: Karkonosze
Płeć:

Postautor: agejsza » 12 lis 2014, 08:33

daj mu czas..
bernadeta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2014, 12:56
Skąd: wlochy
Płeć:

Postautor: bernadeta » 02 gru 2014, 16:02

witam ponownie no wiec nie wiem co myslec ,poniewaz 210/11/2014 wyslalm mu sms z wiadomoscia
,,sadze ze nie chcesz mnie widziec i slyszec,,juz interesujesz sie tylko wysylasz mi te jeden sms bez pytania co u mnie no wiec mysle ze nie chcesz byc ze mna wiec zycze ci szczescia i znalezienie bratniej duszy,przykro mi ze tak zdecydowales,pamietaj tylko ze ja chcialam tylko cie kochac i byc kochana''

piszac ten sms mialam nadzieje ze sie odezwie ze bedzie chcial jakies wyjasnienie cokolwiek, ale od tego czasu sie nie odzywa i juz minelo od tej daty 11 dni absolutnej ciszy

co wy sadzicie o tym,?czy jest jeszcze nadzieja / czy nasz zwiazek sie zakonczyl a on tylko nie mial odwagi czy czekal na moja decyzje

co wy myslicie o tym wszystkim,oczywiscie zaznajamiajac sie z cala sprawa powyzej

prosze o odpisanie ,bo nie wiem co mam myslec ,

dziekuje bardzo za porady
bernadeta
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 02 gru 2014, 19:56

bernadeta pisze:i juz minelo od tej daty 11 dni absolutnej ciszy

11 dni? Co to jest?
Zajmij się swoim życiem, w momencie kiedy będziesz go wystawiać za okno on będzie chciał wskoczyć, a jeżeli nie to jeszcze lepiej dla ciebie.
Przestań o tym myśleć i zapewne lecieć do telefonu jeśli zapika z nadzieją że to on :)

bernadeta pisze:czy nasz zwiazek sie zakonczyl a on tylko nie mial odwagi czy czekal na moja decyzje

Mogło tak być, natomiast nie masz się czym przejmować bo jeżeli tak było to tylko ci wyświadczył przysługę, chciałabyś taką ciapę na całe życie?

Najlepsze co ci mogę poradzić to zajmij się swoim życiem, bo życie jest jak dziecko i wszystko zobaczy na twojej twarzy, dopiero potem będzie się do tego dostosowywać i tworzyć sprzyjające warunki.
Pozdrawiam
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
milkanfolles
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2014, 09:54
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: milkanfolles » 03 gru 2014, 09:58

bedzie chcial to odpisze
tak299
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2014, 13:26
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: tak299 » 07 gru 2014, 13:59

A pytałaś się po co Ci pisze te sms-y?
bernadeta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2014, 12:56
Skąd: wlochy
Płeć:

Postautor: bernadeta » 26 gru 2014, 19:44

dziekuje za porady,pomoglo mi to bardzo zrozumiec cala sytuacje i przedewszystkim czego ja chce i czego mi potrzeba wiem zebedzie ciezko ale dam rade ,uporam sie z tym
facet jezeli chce naprawde sie odezwac do kobiety ktora kocha to nic mu nie stanie na przeszkodzie nawet duma
bernadeta
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2015, 07:02

Nastepnym razem nie rob z faceta idioty. Wyobraz sobie jak Ty bys sie poczula gdyby on tak zrobil. Bedzie chcial to sam zrobi pierwszy krok z powrotem i nie bedzie to glupi SMS. A tymczasem zajmij sie soba :)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 07:02 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
bernadeta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2014, 12:56
Skąd: wlochy
Płeć:

Postautor: bernadeta » 09 sty 2015, 16:07

WIELKIE DZIEKI PRAWDZIWE SLOWA
bernadeta
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:36

myślę że on potrzebuje trochę czasu, ale nie zabiegaj o niego. Napisz mu może tylko że go kochasz i że chciałabyś żeby się wam ułożyło jednak nie będziesz naciskać bo jego szczęściej jest dla ciebie najważniejsze. dlatego postanowiłś się usunąć aby mógł przemyśleć czego chce. przestań się odzywać i poczekaj na ruch z jego strony
patunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2015, 14:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: patunia » 28 lut 2015, 14:14

taka sytaucja wymaga czasu i akceptacji, nie jest to łatwe. Ludziom trudno się angażować, widząc, że ktoś mieszka z byłym partnerem i tak dalej, to różnie bywa. Każdy ma prawo uważać wtedy podwójnie, trzeba czasu i cierpliwości, nic na hop siup :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości