Cellulitis

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 31 gru 2006, 12:40

Rebeca2006 pisze:ewentualnie basen ( czy tu chodzi o jakis konkretny styl czy obejętnie, jak naprzykład popływam przez 45 minut żabką to tez dobrze?)

żabka może byc w koncu kazdy ruch jest dobry ale bardziej bym tu zalecala crawla (nogi pracuja intensywniej), wiecej kalori sie spala itd.
chodz na basen w miare mozliwosci ale nie zadziej niz raz w tygodniu, najlepiej by bylo tak ze 3 razy na tydzien, jesli nie masz czasu chodzic na basen to najtanszym sportem jest bieganie (rowniez swietny na celilit)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 12:27

Ruch nie usunie powstałego już Cellulitu- zapobiegnie powstawaniu nowych zmian pod skórą i może go jedynie zniwelować! Jak już ma się skłonności do cellulitu (bo to nieprawda, że jedynie otyłe osoby go mają) trzeba uważać na dietę, zmiany spróbować zniwelować kremami, zabiegami i masażami, a ruszając się zapobiegać powstawaniu kolejnych ognisk choroby.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 01 sty 2007, 16:36

Z tego co piszecie wywnioskowalam, ze jak juz raz zrobi mi sie cellulit to sie go tak naprawde nigdy nie pozbede? to sie zdolowalam, chociaz poki co mam poczatkowe stadium.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sty 2007, 16:59

E tam, da sie cos z tym zrobic, tak przynajmniej twierdzi moja kosmetyczka, bo sama nie mam, wiec nic nie doradze.
Przerazajacy, jak dla mnie, jest fakt, ze tak duzo dziewczyn w wieku 19-20 lat juz to ma. Nie wiem czy to kwestia jedzenia coraz bardziej przetworzonego i z tluszczami trans, czy braku ruchu?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 sty 2007, 17:05

Szukając kiedyś jakiegoś dobrego peelingu z nawilżeniem (czasem AZS mi chyba wraca :/), widziałam w ofercie jakiegoś gabinetu kosmetycznego zabiegi na celulit. Nie wiem na czym to polega, ale było napisane, że musi ich być min. 12 albo coś koło tego. Koszt ponad 2 tysiące.
A żadnego fajnego zabiegu dla siebie nie znalazlam :/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sty 2007, 20:49

Moze to laserowe byly? Slyszalam, ze sa najbardziej skuteczna, a cena pewnie powalajaca. Tylko co z tego, ze sie zrobi, jak po jakims czasie wroci? Trzeba to raczej kompleksowo traktowac.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 sty 2007, 20:57

Nie sądzę, że to był akurat laser, skoro koszt całej kuracji to tylko ponad 2tys. Może bliżej 3. Nie pamietam, czegoś innego szukałam.

Ale zgadzam się, że gdy ma już się tendencje, to dowolna, nawet świetna kuracja, nie załatwi sprawy na dobre. Odpowiednie żywienie i ruch i myślę, że powinno być ok.
Tak samo jak chociażby z liposukcją - można wiele zyskać, a potem znów wrócić do swojego stanu sprzed zabiegu. Znam taki jeden przypadek. Z tym że kobieta się zaparła i sama potem zrzuciła te 20-30 kilo :) I do tej pory (choć to było kilka lat temu) się trzyma :)
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 06 sty 2007, 00:54

kurde, postanowiłam wziąć się siebie w tym cellulit. pływam 2 razy w tyg na basenie i raz siłownia. do tego postanowiłam stosowac krem ale nie na cellulit ale ujędrniający. i tak ważne masowanie. też jem 2 grejpfruty dziennie i nie biorę gorących kąpieli,mam nadzieje ze pomoże. ogranicza tez słodycze i dodatki do obiadow typu ziemniaki makarony. zobaczymy co będzie po 2 miesiącach. jak myślicie, za jaki czas zaczną pojawiać się efekty?
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 15 sty 2007, 00:20

mam 17 na karku i podobny problem... w ogóle smiem twierdzic ze cellulit to prawie "choroba cywilizacyjna".. nie jestem grubaska, niektorzy twierdza ze mam niedowage (50kg przy 162 cm wzrostu - :? ) uwazam to za duuzy problem , szczegolnie na wf... wstydze sie pokazywac w krotkich spodenkach- krepuje mnie stan moich u, bo to glównie o nie chodzi...
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 01 lut 2007, 13:50

Rebeca2006 pisze:Dziewczyny , macie jakies pomysly?

Polecam rolletic. Jest to urządzenie na którym wykonujemy masaż całego ciała (stopy, łydki, uda, pośladki, brzuch i ręce). Masowanie trwa minimum godzinę i musi byc powatrzane najrzadziej co 4 dni. Wspomaga działanie kremów antycellulitisowych. To naprawdę rewelacja, rozbija grudy tłuszczu pod skórą i widocznie wygładza. Ja do tej pory w znacznym stopniu pozbyłam się cellulitisu na udach, masuję się od 4 miesięcy (niestety nieregularnie :/ ).

[ Dodano: 2007-02-01, 13:53 ]
Aha, no i co dość istotne cena nie jest kosmiczna, godzina masażu kosztuje 15 zł (w karnecie 6 zł):)
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 08 lut 2007, 20:30

olecxka pisze:Polecam rolletic.

Pierwszy raz słyszę. Mi troszeczkę zszedł po balsamie z AA na callulit ale krotku uzywam chociaz juz widac tylko codziennie trzeba.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 08 lut 2007, 21:39

ja mialam zel z jakimis mikrodrobinkami z eveline tez fajny byl, ale nie stosowalam go systematycznie a raz tam na tydzien to nie dyrydy
do tego zimny prysznic na przemian z cieplym kierowany na miejce gdzie wystepuje cellulit tez daje efekt skoraod razu robi sie taka napieta i jedrniejsza 8)
paprotek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2007, 16:08
Skąd: Glogow
Płeć:

Skuteczny sposob na Celulitis!

Postautor: paprotek » 09 lut 2007, 03:47

Dziewczyny,balsamy i tym podobne rzeczy sa naprawde malo skuteczne! Przyznajcie sie ile pieniedzy wydaliscie na pilingi balsamy i tym podobne rzeczy,to tylko naciaganie na produkt ktory i tak w wiekszosci 99% niestety nie przynosi zadnych rezultatow,jak slysze o tych dziwnych nazwach mikro cos tam,bloto spod stop wulkanu i tym podobne rzeczy to smiac mi sie chce.Smarowanie balsamem moze jedynie wygladzic skore,ewentualnie czasteczki rozswietlajace w takim balsamie daja zludzenie optyczne iz celulit jest mniej widoczny. celulit mozna zwalczyc tylko zabiegami,co jest cholernie (ups) drogie,a kremy ktore kupujecie za 20 do 50zl to po prostu balsamy, i moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto,i kupienie takiego balsamu bardziej dziala na psychike niz na sam stan rzeczy.

Otoz,chcecie sie pozbyc celulitu tak??? oki!!!

Sa takie tabletki ktore nazywaja sie C.L.A z zielona herbata (sprezony kwas linolowy)
przytylo mi sie wiec postanowilem cos z tym zrobic,a zanim zaczalem je stosowac mialem celulit na brzuchu,po miesiacu brania tabletek znikl(doslownie znikl),i do tego schudlem ;-)
Polecilem te tabletki mojej siostrze ktora celulitu ma az za nadto,bierze tabletki i uwierzcie mi celulit jej znika,moja siostra polecila tabletki swoim kolezanka i tez sa zadowolone ;-)

Jezeli chcecie sie pozbyc celulitu i ujedrnic swoja skore oraz poprawic wyglad cery to polecam wam te tabletki,a jezeli nie chcecie to wydawajcie nastepne setki zlotych na nie dzialajace kremy i balsamy.

Pamietajcie tylko jak bedziecie chcieli kupic te tabletki to C.L.A z zielona cherbata,bo jest tez samo C.L.A, ale to z zielona herbata jest skuteczniejsze, a i pod zadnym pozorem nie kupujcie w aptece bo jest duzo drozsze,no chyba ze kogos stac ;-) ja najpierw kupowalem w internetowym sklepie kulturystycznym, a teraz na kupuje na alegro bo jest taniej.

Tabletki kosztuja 49zl w opakowaniu jest 90 kapsulek i dziennie bierze sie od 2 do 6, ja i moja siostra bierzemy po 5 tabletek,opakowanie starcza na 18 dni,ale na prawde warto,no i nie trzeba w siebie nic wcierac ;-) jeszcze dodam ze w tabletki sa w 100% z naturalnych skladnikow.

No a teraz polece wam firme bo jest ich pare,a tej firmy sa w miare tanie i dobre, wiec tak zeby nie robic reklamy firmie napisze tak firma nazywa sie TRE... i tam gdzie kropki powinna byc trzecia litera alfabetu ;-)

Mam nadzieje ze bedziecie zadowoleni,no i czekam na posty z rezultatami ;-) jezeli macie jakies pytania to postaram sie na nie odpowiedziec w tym temacie.
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 11 lut 2007, 23:45

Rebeca2006 pisze:Pierwszy raz słyszę. Mi troszeczkę zszedł po balsamie z AA na callulit ale krotku uzywam chociaz juz widac tylko codziennie trzeba.

Rolletic wspomaga działanie kremów antycellulitisowych. Niestety jak wszystko wymaga systematyczności, której mi trochę brakuje :|
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 12 lut 2007, 21:18

Jesli ktos to jeszcze używał neich napsize czy naprawde takie swietne :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 14 lut 2007, 00:11

Widzialam ostatnio reklamę nowego specyfiku do walki z cellulitem - jest nim Good-bye Cellulite NIVEA . Produkt jest ogólnie bardzo zachwalany, a jedynym powodem dla ktorego jeszcze go nie kupiłam jest cena (ok 37 zl za 200ml)
Czy ktoś juz stosowal ten specyfik? Zastanawiam sie nad jego kupnem......
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 23 lis 2012, 11:07

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, że odkopuję taki starty temat, ale nie chcę zakładać nowego, a mam pytanie.
Czy któraś z Was słyszała może o czymś takim jak Celluprogram? Ten program ma w ciągu miesiąca pomóc nam pozbyc się cellulitu. Myślicie, że warto się w to bawić? Może któraś stosowała?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lis 2012, 15:39

powiem tak , na wygladzie zadna kobieta nie zaoszczedzi , z tej przyczyny wciska sie im kazdy kit bo i tak to kupią i byle nie zaszkodzi , a juz sukces [:D] Drogie Panie .... zarobic na was to pestka ! im coś drozszego tym lepiej sie sprzedaje , tak samo jak z lekarstwami <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 26 lis 2012, 10:42

Cicho tam, mężczyzno bez cellulitu :P Może i łatwo na nas zarobić, ale chcemy być piękne dla Was, facetów, nieprawdaż? ;) A tak serio to ja akurat cellulit mam spory i chętnie bym się go pozbyła, bo po prostu mam przez to kompleksy i wiem, że lepiej bym się czuła bez - czy to na plaży, czy w ogóle latem, gdy chcę założyć krótsze szorty czy sukienkę - u mnie cellulit widać, gdy jestem w ruchu :/ Ten Celluprogram wygląda na absorbujący czas, dlatego pytam, czy ktoś stosował, bo nie wiem, czy warto się za niego brać...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 26 lis 2012, 23:12

W miesiąc na pewno nie usuniesz. Nastaw się na długi czas walki, na nawroty, a nawet na to, że całkowicie nie uda Ci się usunąć. Zawsze coś tam będzie widać, tym bardziej, że jesteś raczej młodą osobą i już piszesz, że cellu-tfu masz spory.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2012, 08:16

Ten kto cie kocha kocha cie taką jaką jestes , jemu znikniecie twego cellulitu lezy w srodku brązowego oczka . Zastanów sie wiec ty ! kogo kochasz ? jego (faceta ktorego masz) czy jednak siebie - bardziej . Ach te kobiety ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 lis 2012, 10:03

Andrew pisze:jemu znikniecie twego cellulitu

Jemu może tak, ale koleżankom na basenie już nie <diabel>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lis 2012, 12:19

To trzeba cwiczyc, a nie kremy nakladac.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2012, 15:59

pani_minister pisze:
Andrew pisze:jemu znikniecie twego cellulitu

Jemu może tak, ale koleżankom na basenie już nie <diabel>

słusznie - ocena innych kobiet potrafi byc okropna , a wszystko i tak z zazdrosci .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 12 gru 2012, 11:44

Dobra, bo się jakaś nagonka na mnie zacznie :P Cellulit chcialabym usunąć dla siebie, dla własnego komfortu psychiczengo i nie uważam, żeby to był egoizm w stosunku do partnera, dziwny wniosek :? Nemezis, zdaję sobie sprawę, że mnie ten celluprogram może ie pomóc ta szybko, ale jestem skłonna poświęcić trochę czasu na pozbycie się go cellulitu, ale szukam info. o tej metodzie. Aga22, juz lecę czytać :)
benitqa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 22:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: benitqa » 15 sty 2013, 22:17

hej, no jeśli jesteś skłonna poświęcić trochę czasu to moim zdaniem masaż bańkami chińskimi albo coś na kształt drenażu limfatycznego wystarczą. Cellulit można wymasować :-)
Hanniaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 14:17
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Hanniaa » 18 sty 2013, 23:59

benitqa pisze:hej, no jeśli jesteś skłonna poświęcić trochę czasu to moim zdaniem masaż bańkami chińskimi albo coś na kształt drenażu limfatycznego wystarczą. Cellulit można wymasować :-)


Dzisiaj czytałam, że po tych bańkach to ma się siniaki jak 150 i do tego to strasznie boli...

Ale oprócz masowania to zdecydowanie dobrze robi pływanie... tylko jak tu się rozebrać na basenie ;-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Hanniaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 20 sty 2013, 13:56

Hanniaa pisze:
Ale oprócz masowania to zdecydowanie dobrze robi pływanie... tylko jak tu się rozebrać na basenie ;-)


Najlepiej szybko.

Wbrew Twoim skrytym marzeniom, większość ludzi idzie na basen pływać, a nie oglądać Twoje pośladki.
benitqa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 22:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: benitqa » 05 lut 2013, 21:14

Alamakota pisze:Wbrew Twoim skrytym marzeniom, większość ludzi idzie na basen pływać, a nie oglądać Twoje pośladki.


uoj, komuś się zołzowatość ulała, to się nie nazywa marzenia, to kompleksy - ciekawa jestem jaki Ciebie skłonił do takiej złośliwości :-)
candymandyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2013, 08:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: candymandyy » 07 mar 2013, 12:53

Maverick pisze:To trzeba cwiczyc, a nie kremy nakladac.


Ejjj, nie zgodzę się z tym zupełnie. Owszem ćwiczenia są bardzo ważne, ale wszystkie te specyfiki potrafią pomóc. Z własnego doświadczenia wiem, że nie można oczekiwać cudów, ale trzeba się postarać, żeby cellulit zniknął. Ja u siebie widzę sporą poprawę, a stosuję kremy i masaże. Więc proszę nie generalizować :P

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości