Cilest i rozterka ze stosowaniem

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Dafi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2012, 18:38
Skąd: Mroczkowogorne
Płeć:

Cilest i rozterka ze stosowaniem

Postautor: Dafi » 30 sie 2012, 18:44

Witam. Lekarz przypisał mi Cilest i zaczelam brać jednak zapomniałam o pierwszej tabletce i wzielam ją w ciągu pierwszych 24h lecz o godzinie 12, oraz tego samego dnia o godzinie 21. Na ulotce było takie zalecenie w przypadku pominięcia danej tabletki jednak nie wiem czy to również odnosi się do rozpoczynających stosowanie tych tabletek. Teraz cały czas przyjmuje te tabletki (4 dzień - 5 tabletek) Proszę o pomoc gdyż nie wiem czy po okresie będę mogła współżyć z partnerem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 sie 2012, 21:25

A co ma okres do współżycia ? Cilest jest tabletka ktora zabezpiecza juz po pierwszej zażytej
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Dafi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2012, 18:38
Skąd: Mroczkowogorne
Płeć:

Postautor: Dafi » 31 sie 2012, 06:43

Chodziło mi raczej o ten bałagan z dwoma tabletkami,które wzielam jednego dnia
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2012, 10:20

według mnie wszystko jest oki , ten czas i tak juz minął , jesli dalej bierzesz regularnie tabletki mozesz sie smiało kochac .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2012, 21:29

Sranie w banie. Zadne tabletki nie zabezpieczaja od pierwszej. Skutecznosc zabezpieczania "od pierwszej" bierze sie z... metod naturalnych, a konkretniej z (hahaha) kalendarzyka. Po prostu pierwsza nalezy przyjac na siedem dni przed planowanymi statystycznie dniami plodnymi czyli w pierwszym dniu cyklu. Po 7 dniach (czy tez troche wczesniej) tabletki zaczna w koncu dzialac i bedzie zabezpieczenie.

Bez sensu wzielas dwie tego samego dnia. Od wziecia pierwszej odczekaj 7 dni i mozesz spac spokojnie, a do tego czasu partner moze znalezc ciekawsze miejsce na koniec niz wnetrze pochwy. Polecam twarz.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2012, 21:30 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2012, 21:54

Mav - nie gadaj głupot <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości