Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 29 gru 2011, 16:22

Alamakota pisze: Twoje wypowiedź z prostytutkami była dla mnie niebezpiecznie blisko próby negatywnego oceniania kobiet, które taki sex lubią.


Niebezpiecznie blisko?
Wcale nie blisko. Dla prostytutek mam należny szacunek szacunek. To jedna z najniewdzięczniejszych profesji. Odwołałem się do argumentu z autorytetu. Prostytutkę potraktowałem jako eksperta w temacie.
Jeśli kobieta uprawiająca seks zawodowo mówi, że odbyt nie nadaje się do spółkowania, to ja jej wierzę. A jeśli jakieś paniusie mówią coś innego, to albo nie mają pojęcia o czym mówią, albo kłamią.
(Mówię oczywiście w takim rozumieniu jak ujął to Andrew: "różnica taka jak między niebem a ziemią". Bo ostatecznie nie ma bariery w ocenie co się NADAJE a co NIE. Na upartego, dziura w nosie, czy w uchu też może stanowić atrakcyjną alternatywę.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 gru 2011, 16:40

Staruszek Priam pisze:
Alamakota pisze: Twoje wypowiedź z prostytutkami była dla mnie niebezpiecznie blisko próby negatywnego oceniania kobiet, które taki sex lubią.


Niebezpiecznie blisko?
Wcale nie blisko. Dla prostytutek mam należny szacunek szacunek. To jedna z najniewdzięczniejszych profesji. Odwołałem się do argumentu z autorytetu. Prostytutkę potraktowałem jako eksperta w temacie.
Jeśli kobieta uprawiająca seks zawodowo mówi, że odbyt nie nadaje się do spółkowania, to ja jej wierzę. A jeśli jakieś paniusie mówią coś innego, to albo nie mają pojęcia o czym mówią, albo kłamią.
(Mówię oczywiście w takim rozumieniu jak ujął to Andrew: "różnica taka jak między niebem a ziemią". Bo ostatecznie nie ma bariery w ocenie co się NADAJE a co NIE. Na upartego, dziura w nosie, czy w uchu też może stanowić atrakcyjną alternatywę.


Zapewne nie robiłeś badaństatystycznych wśród prostytutek, jestem przekonana, że część akceptuje takie zabawy, a część nie.

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których prostytutka woli omijać seks analny, które dla kobiety w związku są bez znaczenia.
- przy seksie analnym mężczyzna, szczególnie na początku, musi być delikatniejszy. partnerowi się ufa, klientowi niekoniecznie.
- większe prawdopodobieństwo transmisji pewnych niefajnych chorób jak gumka pęknie. w związku raczej wiemy o stanie zdrowia partnera.

a w ogóle to już ludzie o tym pisali.

To co ty o tym uważasz - w sumie chyba nikogo za bardzo nie interesuje :) Tobie nikt nie każe próbować seksu analnego, ani biernie ani czynnie. A co Ci do tego, co inni mogą lubić? :)[/list]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2011, 16:55

prostytutka z racji profesji jest skazana na brak odpowiedniego czucia , to i tak nic innego powiedziec nie mogła [:D] jak bym ja uprawial sex po kilka razy dziennie i codziennie to zbrzydł by mi on tak , ze gdyby tylko mój penis porafił stać , partnerka mogła by na niego usiąsć i robic sobie sama dobrze , podczas gdy ja bym sobie sweterek sztrykował w tym czasie - wies sory , prostytutka moze sobie pogadac , ale nie o sexie , a o profitach z niego płynacych .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 gru 2011, 17:44

A co Ci do tego, co inni mogą lubić?

Nic droga Alu, ale ta istota uwielbia w wulgarno-olewczy sposób udawać, że ma rację, ba, że ma choć blade pojęcie o tym o czym pisze.
Ot, taki tutejszy ewenement.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2011, 17:53

Sorki , ale to jak juz.... kobiety niektóre uwielbiają anal - a jakie orgazmy maja [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 29 gru 2011, 19:22

Alamakota pisze:
..... prostytutek, jestem przekonana, że część akceptuje takie zabawy, a część nie.



A ja uważam, że te biedne istoty akceptują (tolerują) w swoim zawodzie tylko jedną rzecz. Nie trudno zgadnąć jaką. A to, że mówią o mega-anal-orgazmach, czy w ogóle czerpaniu jakiejkolwiek przyjemności w pracy to element zawodowej konieczności. Aktor odgrywa swoją rolę, taki fach.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2011, 23:03

ale my tu nie o paniach lekkich obyczajów prawim kolego [:D] a o zwykłych kobietach .Dziwka nie moze sobie pozwolic na sex analny i zdziwił bym sie gdybym musiał tłumaczyc dlaczego . <zalamka> <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2011, 00:19

Staruszek Priam pisze:Jeśli kobieta uprawiająca seks zawodowo mówi, że odbyt nie nadaje się do spółkowania, to ja jej wierzę.
Wsyscy geje twierdza co innego. Jak widzisz to ze jakas dziwka nie chce dawac w kakaowe nie oznacza ze jest seks wyrocznia. Zwlaszcza ze prawdopodobnie jej rola ogranicza sie do udostepnienia dziury, a nie uprawiania seksu. Chyba ze spotykales sie z takimi co biora np 1500zl za noc. A i nie kazda taka musi byc super rewelacyjna.
Alamakota pisze:Jest przynajmniej kilka powodów, dla których prostytutka woli omijać seks analny, które dla kobiety w związku są bez znaczenia.
- przy seksie analnym mężczyzna, szczególnie na początku, musi być delikatniejszy. partnerowi się ufa, klientowi niekoniecznie.
- większe prawdopodobieństwo transmisji pewnych niefajnych chorób jak gumka pęknie. w związku raczej wiemy o stanie zdrowia partnera.
Koniecznosc czestej wymiany poscieli jak jej kupa klient upapra. Jakby miala tak po kazdym zmieniac to by na proszki do prania nie zarobila.
franc1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2012, 19:21
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: franc1000 » 01 lut 2012, 19:26

ja ze swoim skarbeczkiem próbowaliśmy już nie raz i było censored...... <banan>
życie jest zbyt krótkie by stracić choć chwilkę.
Awatar użytkownika
gerald
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2012, 00:08
Skąd: Włocławek
Płeć:

Postautor: gerald » 11 lut 2012, 00:48

Z większością moich byłych próbowałem anala i większości się podobało. A wszystko zależy od nastawienia i treningu, tzn. te kilka kobiet z którymi to robiłem preferowały delikatny anal, natomiast jedna która gustowała w seksie pupowym była tak wyćwiczona że można było cuda robić - bez żadnego nawilżania - spokojnie wchodził członek i palce. Jeśli chodzi o czystość to nigdy z nią ekscesów nie było, tylko raz mocno popuściła, nie przerywaliśmy, po wszystkim dokładny prysznic i nikt nie miał urazu. Dodam że kończyłem w środku, czasami dwa trzy razy w ciągu nocy i nie miało to wpływu na jej samopoczucie.

Z obecną kobietą rzadko się kochamy typowo analnie, częściej przy tradycyjnym stosunku wkładam jej palec w pupę jako poszerzenie doznań. Ogólnie polecam anal, a w tym przypadku trening czyni mistrza.
zegarmistrz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zegarmistrz » 15 lut 2012, 14:46

Ej no dobry anal nie jest zły, ale trzeba się dobrac tak żeby obydwie strony chciały <piwko>

[ Dodano: 2012-02-21, 14:14 ]
EEe tam wszytskiego mozna przecież spróbować, a nóż się spodoba. Ja mailem na szczęście odwrotnie, że to kobieta zaproponowała ale jazda była :D
Nadira
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Nadira » 02 kwie 2012, 20:27

Kiedyś też byłam temu przeciwna i to bardzo ale w końcu poznałam mężczyznę z którym poczułam ochotę na taką formę stosunku i jest bardzo dobrze nam. Powiem nawet że za każdym razem nawet lepiej. Chociaż nie miałam orgazmu nigdy w ten sposób ale kto wie, może kiedyś mi się uda;)
ewelka1989
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2012, 12:00
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: ewelka1989 » 24 kwie 2012, 12:04

hej jestem tu nowa i jesli chodzi o sex analny to przyznam sie wam ze wczoraj sprobowalam pierwszy raz z mezem niestety nie osiagnelismy do konca celu ale nie mamy zamiaru przestac jesli chodzi o higiene to chyba normalne ze kompiel 2 razy dziennie itp to chyba kazdy czysty czlowiek dbajacy o siebie robi to
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 kwie 2012, 17:01

kąpiel 2 x dziennie ?? <zalamka> zwariowałaś ? chyba ze pracujesz ciezko i wymaga tego sytuacja , inaczej nie wróżę ci zdrowia jak bedziesz tak czesto sie kąpać .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 28 kwie 2012, 23:05

a ja próbowałam kilka razy i kurcze jakoś tak nijak. za pierwszym razem bolało, za drugim wydawało się, że jest miło ale bez szału.. wolę tradycyjnie ;)
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
ndchmdr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2012, 13:59
Skąd: Europa
Płeć:

Postautor: ndchmdr » 30 cze 2012, 17:12

Ja tez chcę żeby mój partner (ktory nota bene uwielbia tę odmiane sexu), był zadowolony, więc dałam się namowić na "próbę".
Nie było to dla mnie miłe ale tylko z tego względu, że z chwilą jak już był we mnie dostałam potwornego bólu głowy.
Spróbowaliśmy po kilku dniach ponownie i znów to samo.
Czy ktoś obeznany w temacie zechcialby mnie oświecić; czy taka reakcja mojego organizmu , to norma w tego rodzaju stosunkach, czy może mam jakiś problem, z ktorym powinnam się bliżej zapoznać ( czyli skonsultować to z lekarzem np)?
Świat jest teatrem, człowiek aktorem, Bóg reżyserem a szatan....suflerem!
Bokos
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2012, 13:26
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Bokos » 20 lip 2012, 13:54

Hej, wątpię czy pomogę ale spróbuj może z kulkami? Czy będą takie same objawy ?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Bokos, łącznie zmieniany 1 raz.
bunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2012, 13:11
Skąd: miasto
Płeć:

Re: Co sądzicie o ANALU ???

Postautor: bunia » 24 lip 2012, 13:18

Jeżeli wszystko jest rozegrane prawidłowo, gra wstępna jest dopieszczona to zakończeni analem jest tym co polecam... wszystkim
bunia
Awatar użytkownika
sex-to-nie-tabu
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2012, 21:03
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: sex-to-nie-tabu » 08 sie 2012, 21:22

ten rodzaj seksu wymaga przygotowania.

nie wyobrazam sobie spontanicznego stosunku analnego.

przygotowanie sie do niego (mysle tu glownie o kwestiach higieny) to jak dla mnie rzecz kluczowa.

Sam seks analny wbrew temu co tu niektorzy pisza moze byc przyjemny, ale oczywiscie nie dla kazdego. ;)
My sexual preference is often.
bibliotekarka

anal

Postautor: bibliotekarka » 04 kwie 2014, 10:37

Uwielbiam seks analny. Pieszczoty i penetracja dają mi niesamowity orgazm. Polecam...
Ice

Postautor: Ice » 05 wrz 2014, 14:44

Hej.
Podajcie 1-2 pozycje jakie są najlepsze na pierwszy raz?
Wiem że są info-strony ale kobiety które maja juz za soba klika razy wiedzą lepiej jak zacząć.
THX
majkama
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2014, 11:17
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: majkama » 05 wrz 2014, 15:18

Coś obrzydliwego - tyle. Co można o tym więcej sądzić?
Kamil

Postautor: Kamil » 06 wrz 2014, 09:27

Maju dlaczego uważasz swa pupę za obrzydliwą? Choć jej nigdy nie widziałem to jestem pewien, że jest bardzo ładna :)
rastka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 19:41
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: rastka » 24 lis 2014, 19:44

Nigdy bym się nie zdecydowała na anala, jakoś mnie to brzydzi ;/
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:42

próbowałam i nie znosze tego mimo iż mój facet próbował mnie namawiać. Dla mnie to jest bolesne. I nie wiem dlaczego może być podniecające
Marcin_79
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2015, 12:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Marcin_79 » 23 mar 2015, 09:45

ja z moją partnerką lubimy sex analny. Dostarcza mocnych doznań
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Marcin_79, łącznie zmieniany 2 razy.
karmazyt
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2015, 20:23
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: karmazyt » 19 kwie 2015, 20:35

Ja ze swoją tylko raz próbowałem, nie spodobało się jej wejście, więc więcej juz nie kombinowaliśmy.
świntuszek ze mnie ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości