DUZY biust

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 30 wrz 2011, 14:51

Dzindzer pisze:
filigranowa pisze:BreastFast reguluje pracę kobiecych gruczołów i wydzielanie hormonów. Jest także niezastąpiony w leczeniu niepłodności, nadmiernych krwawieniach i skurczach miesiączkowych. Pomaga zachować optymalną wagę ciała, a także w nawilżaniu narządów wewnętrznych, dolegliwościach oskrzelowych i astmatycznych.

A odgniotków ten cud medycyny nie usuwa ?


krawaty wiąże, usuwa ciąże ;)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 wrz 2011, 15:15

Dzindzer pisze:w nawilżaniu narządów wewnętrznych

Hmmm. Zawsze chciałam mieć wilgotną wątrobę :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2011, 15:42

pani_minister pisze:
Dzindzer pisze:w nawilżaniu narządów wewnętrznych

Hmmm. Zawsze chciałam mieć wilgotną wątrobę :D

Ja też, dlatego od lat nawilżam winem w sposób amatorski, a tu proszę takie cudo. Tylko cholera nie dla mnie, bo ja nie chce by mi piersi urosły.
Nic no wracam do domowych sposobów nawilżania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2011, 22:33

to ja musze powiekszyc sobie penisa - rany jakie te kobiety głupie <diabel> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 paź 2011, 15:02

Większość tych tabletek na porost piersi (:P) ma w składzie chmiel. Tak więc kobity pijcie piwo, tańsze i zdrowsze :).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:08

sugerujesz , ze ci co co piją piwo mają wiksze członki ?? <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 paź 2011, 16:34

A może małe oklepywanko? [:D]
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawo ... GEJSZ.html

w 18 sekundzie filmiku zaczyna się mój ulubiony fragment :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 03 paź 2011, 17:40

Nemezis pisze:A może małe oklepywanko? [:D]
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawo ... GEJSZ.html

w 18 sekundzie filmiku zaczyna się mój ulubiony fragment :D


Genialne! :D

Normalnie czarny humor mi to uruchamia - tych facetów, co "klepią" swoje żony, trzeba by po prostu wysłaćna kurs specjalnego klepania, i wtedy wszystkie storny będą zadowolone! Jakież to proste :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 paź 2011, 18:22

Wygląda na to, że zabiegi trzeba aplikować regularnie, bo twarz dziewczyny chwalęcej się swoją metamorfozą przypomina raczej wersję przed niż po.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 paź 2011, 13:35

W temacie, dziś się natknęłam:
http://rynek-suplementow.blogspot.com/2 ... biust.html

Swoją drogą szukałam na stronie Breastfastu składu tych cudownych pigułek... jest nawet link o nazwie "Jakie składniki zawiera BreastFast", a w nim...
Jako producent jesteśmy zobligowani do ujawnienia pełnej listy składników suplementu diety organizacjom zdrowotnym i organizacjom regulującym przepisy żywieniowe w wielu krajach. Dlatego możesz mieć pewność, że każdy składnik naszego suplementu jest dokładnie przebadany, a jego działanie jest szczegółowo opisane i przeanalizowane pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Zdarza się jednak, ze na rynku pojawiają się podróbki naszego produktu w konkurencyjnej cenie. Niestety są one nie tylko nieskuteczne, ale też mogą być niebezpieczne dla twojego zdrowia, dlatego przestrzegamy przed ich stosowaniem. W trosce o zdrowie naszych klientów pełny skład BreastFast zamieszczamy na opakowaniu produktu.

Rozbawili mnie o poranku :D
aneczka_brie
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2011, 16:25
Skąd: Zgierz
Płeć:

Postautor: aneczka_brie » 28 gru 2011, 16:36

Wybór jest mały, choć ja mam 80E. Ale w róznych sklepach ciezko dostać coś ładnego lub seksownego, przewaznie są spadochrony jak dla mamusiek lub babć. Jak już się wypatrzy coś fajnego to albo mega drogie albo nie wygodne...
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 28 gru 2011, 17:35

aneczka_brie pisze:Wybór jest mały, choć ja mam 80E. Ale w róznych sklepach ciezko dostać coś ładnego lub seksownego, przewaznie są spadochrony jak dla mamusiek lub babć. Jak już się wypatrzy coś fajnego to albo mega drogie albo nie wygodne...


W Bravissimo teraz wyprzedaż jest - uwielbiam ich!
Chociaż zawczasu najlepiej upewnić sięjaki ma się rozmiar, bo to różnie bywa.
Ja 75C po wizycie w dobrym sklepie skoczyłam na 70D / 70E.
I to przed ciążą i bez tycia :D Po prostu wcześniej miałam źle dobrany rozmiar i tyle.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 gru 2011, 19:15

Alamakota pisze:Po prostu wcześniej miałam źle dobrany rozmiar i tyle.
Jak wiekszosc kobiet.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 28 gru 2011, 20:23

Maverick pisze:
Alamakota pisze:Po prostu wcześniej miałam źle dobrany rozmiar i tyle.
Jak wiekszosc kobiet.


Tak też czytałam, dlatego poszukałam miejsca, gdzie mnie wymierzą porządnie.

Sama próbowałam, ale w ciągu 10 minut za każdym mierzeniem wychodziło co innego :D

Ostatecznie przy ciąży i tak o dupę roztrzaść tamte wyniki, bo cycki rosną. Śmieszne jest to, że nie wyglądam na cycatą, nawet facet w sklepie się ździwił, jak mi wyszło wtedy te 70D, bo nie wyglądam ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2011, 02:34

A skad wiesz jak powinno wygladac prawidlowe 70D skoro na ulicy wiekszosc kobiet ma zle dobrane staniki. A jak jakas nosi 70D to prawie na pewno powinna nosic miseczke jeszcze wieksza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2011, 08:11

JAK ZLE DOBRANY STANIK ? jeszcze , ze wiekszosc kobiet tak ma , tosz w zle dobranym staniku nie da sie chodzic cały dzien , no juz głupot nie wypisujcie . jako maż cycatej kobiety cos na ten temat wiem , ajk trudno dobrac stanik , a rozmiary ?? co producent to inna miara , raz zakłada rozmiar D innym razem DD a jeszcze innym by musiała E
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 gru 2011, 09:51

Maverick pisze:A skad wiesz jak powinno wygladac prawidlowe 70D skoro na ulicy wiekszosc kobiet ma zle dobrane staniki. A jak jakas nosi 70D to prawie na pewno powinna nosic miseczke jeszcze wieksza.


Wyglądać może różnie - liczy się rozmiar, ale i kształt.
Ja nie wiem, mówię, że nawet koleś w sklepie był ździwiony. Najwyraźniej mój biust wizualnie nie wydaje się być aż E. Jest jakoś tak rozłożony na powierzchni, zaczyna się właściwie pod pachą, więc nie sterczy ani nie wisi do przodu tak bardzo, ale jak go próbować zamknąć w miseczkę, to nie idzie tego ogarnąć :)

Andrew pisze:JAK ZLE DOBRANY STANIK ? jeszcze , ze wiekszosc kobiet tak ma , tosz w zle dobranym staniku nie da sie chodzic cały dzien , no juz głupot nie wypisujcie . jako maż cycatej kobiety cos na ten temat wiem , ajk trudno dobrac stanik , a rozmiary ?? co producent to inna miara , raz zakłada rozmiar D innym razem DD a jeszcze innym by musiała E


No bardzo łatwo. Kobiety kupują za szeroki w obwodzie i za małe miseczki. Zamiast dobrać obwód raczej ciasny, a potem do tego dopasować miseczkę, to zwiększają obwód kiedy się nie mieszczą. Szczególnie, że sorry, ale sklepy nie pomagają. Dostępna rozmiarówka jest ograniczona. 70/75C już czasem ciężko znaleźć (ale jest), o 70E zapomnij. E można złapać od obwodu 80 :D

Ja zaczynam zamawiać przez internet, bo wkurza mnie łażenie po sklepach. Szczególnie na wyprzedaży można złapać ok ceny, a z rozmiarem - cóż, ryzyk fizyk. Zawsze można zwrócić lub wymienić. (zresztą to samo robię z butami, bo porządne szpilki rozmiar 35 to coś niemożliwego, teraz potrzebowałam płąskich butów na zimę, to kupiłam 'młodzieżowe' :))
Adamiec
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 18 sty 2012, 01:38
Skąd: eden
Płeć:

Postautor: Adamiec » 19 sty 2012, 02:54

Alamakota pisze:o 70E zapomnij. E można złapać od obwodu 80 :D

Od 75 można. Oczywiście w sklepach z bielizną, a nie ogólnych, odzieżowych. No i zapłacisz sporo, ale to się opłaca.

Generalnie mogę polecić staniki firmy Konrad. Trwałe i rewelacyjnie trzymają kształt. Kilka razy kupowałem przez internet na prezent kobiecie - zawsze zachwycona wygodą (a ja prezencją), a problem ze stanikami ma podobny, bo ma 70-75 D-E w zależności od firmy i kroju.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2012, 10:46

Od 75 można. Oczywiście w sklepach z bielizną, a nie ogólnych, odzieżowych.

Myslisz, ze bez ciebie Ala nie wpadła by na pomysł, ze bieliznę można kupić w sklepie z bielizną ?
Adamiec
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 18 sty 2012, 01:38
Skąd: eden
Płeć:

Postautor: Adamiec » 19 sty 2012, 12:31

Skoro według niej, miseczkę E można dostać jedynie od obwodu 80 no to nie jestem tego taki pewien. Nie jest to najpopularniejsza konfiguracja, ale jeśli ja - będąc facetem - wiem, że nie ma większego problemu z 75 E, no to coś chyba słabo szukała....
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 19 sty 2012, 13:04

Adamiec pisze:Skoro według niej, miseczkę E można dostać jedynie od obwodu 80 no to nie jestem tego taki pewien. Nie jest to najpopularniejsza konfiguracja, ale jeśli ja - będąc facetem - wiem, że nie ma większego problemu z 75 E, no to coś chyba słabo szukała....


Trochę to była taka figura stylistyczna, bo jeśli szukam 70E to nie interesuja mnie inne rozmiary, więc czy 75 czy 80 się zaczyna - to mnie to ryba. Ponadto - nie piszę, że nie istnieja, tylko że nie idzie złapać - bo nawet jak się pojawia na sklepie, to znikaja szybko.

A trafiaja się rozmiary, nie mówię, że nie, bo w sumie jakieś cyckonosze mam :)
Sklepy odzieżowe - faktycznie posucha, nawet nie szukam.
Ale też sklepy bieliźniane - sieciowe, raczej słabo stoja z większa rozmiarówka. Co z tego, że istnieje, skoro nigdy nie ma na stanie.

Niektóre z pojedyńczych sklepików maja, ale niestety, nie można sobie "poprzebierać" w modelach, tylko sa 3 do wyboru i koniec. Dwa, które znalazłam, były bardzo fajne, ale w jednym w ofercie bielizna bardziej erotyczna (i śmieszne, bo marki polskie, a jestem za granica), w drugim elegancko-wykwitna. A ja chciałam zwykły, bazowy cyckonosz, który mogę nosić pod wszystkim :)

Dlatego przerzuciłam się na internet, koleżanka poleciła goraco bravissimo - i faktycznie super - tylko ja sprawdzam opinie o danym modelu przed zakupem i biorę tylko te oceniane pozytywnie. Kupiłam dwa - i były świetne, tylko niestety ja teraz rosnę w tempie geometrycznym, więc sobie długo w nich nie pochodziłam i już sa ciasnawe...

Konrad - jeśli by faktycznie były takie wygodne - to można sprawdzić. Poleceń nigdy za wiele :]
Adamiec
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 18 sty 2012, 01:38
Skąd: eden
Płeć:

Postautor: Adamiec » 19 sty 2012, 14:43

Alamakota pisze:A trafiaja się rozmiary, nie mówię, że nie, bo w sumie jakieś cyckonosze mam :)
Domyślam się...


Alamakota pisze:Ale też sklepy bieliźniane - sieciowe, raczej słabo stoja z większa rozmiarówka.

Prawda, ale jednak idzie coś znaleźć.

Alamakota pisze:Konrad - jeśli by faktycznie były takie wygodne - to można sprawdzić. Poleceń nigdy za wiele :]


Jak pamiętam, to model "cyganeria" (czy jakoś tak, pewności nie mam) szczególnie przypadł do gustu mojej lubej. Ramiączka odpinane, ale zaczepy nigdy nie pękły mimo, że nosiła go bardzo często przez ok 3 lata. Podobnie fiszbiny nigdzie nie zaczęły wychodzić. To tyle jeśli chodzi o obiektywną opinię dotyczącą trwałości. Komfort, jak wiadomo, jest kwestią subiektywną.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 19 sty 2012, 18:01

Akurat w temacie:

http://uroda.onet.pl/twarz-i-cialo/rozm ... tykul.html

Rozmiary obwodu pod biustem zaczynają się od 70 cm, gdzie wybór misek to głównie A i B. Miskę D można kupić mając obwód 80 cm i powyżej. I tyle.


Chodząc po sklepach z bielizną i pytając o staniki rozmiaru 65 F, 60 DD lub 70 E panie sprzedawczynie najczęściej patrzą na nas, jakbyśmy chciały kupić u nich wycieczkę na Marsa.


:D

Swoja droga, kryteria jakości na poziomie "fiszbiny nie wyłaża" to dla mnie już od dawna dawna za mało.
Nie pamiętam kiedy by ostatnio mi fiszbiny wylazły o_O Chyba tylko w liceum.
Adamiec
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 18 sty 2012, 01:38
Skąd: eden
Płeć:

Postautor: Adamiec » 20 sty 2012, 00:49

Alamakota, a co ja mam więcej powiedzieć, jak to nie ja chodzę w staniku? :?
asap
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:02
Skąd: wwa
Płeć:

Postautor: asap » 29 lis 2012, 20:18

A co z brafiterkami? Sa sklepy ktore oferuja staniki w niemal kazdym rozmiarze, do K przy wszystkim obwodach, tylko trzeba poszukac.. brafiterki w tym pomogą, w koncu od tego sa...
EwelinaW
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2016, 11:09
Skąd: Szczecin

Re: DUZY biust

Postautor: EwelinaW » 14 gru 2016, 11:20

Obfity biust to nie tylko problem kupowania stanika. Duży biust wpływa nie korzystnie na wydolność okładu oddechowego, postawę ciała, trudniej zachować odpowiednią profilaktykę onkologiczną oraz wiele innych. Biust powinien być proporcjonalny do budowy ciała, dlatego wielu kobietom z obfitymi piersiami proponowane są zabiegi redukcji piersi. Wiem jak to może brzmieć dla kobiet, które mają kompleksy ze względu na mały biust przynajmniej w ich mniemaniu, jednak zbyt duży biust podobnie jak zbyt mały to poważny problem zwłaszcza dla zdrowia psychicznego.
Awatar użytkownika
Justynka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:14
Skąd: Nowe Miasteczko
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Justynka » 15 gru 2016, 00:07

Biust powinien być proporcjonalny do budowy ciała


Ja mam bardzo mały biust, a nawet mówiąc "po męsku" jestem płaska jak deska. Ale najistotniejsze jest to, że mi ten fakt w ogóle nie przeszkadza a nawet pomaga, bo wiem że mały biuścik nie ma tendencji do obwisania nawet kiedy będę miała 40 lat + :)
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: cichawodabrzegirwie » 06 lut 2017, 10:35

Również mam niewielki biust. Wy dziewczyny narzekacie tutaj na wielkóśc swojego biustu. A sama nie wiem ile bym dała za to aby mieć spore piersi. To zawsze był mój kompleks. Tylko,ze na operację nie mam kasy. A jakbym nawet miała to chyba bym sie jej bała
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: krysia19 » 01 mar 2017, 13:42

Oj kochana nie wiem czemu się zastanawiasz nad operacją. Taka operacja to spory ból, mozliwość komplikacji... Poza tym nie wiesz czy Ci tak naprawdę zrobią piersi fajnie czy nie będziesz miała jakich dużych piłek czy filiżanek od kawy ( widziałaś jak masakrycznie wygladł kiedyś biust victorii beckham? właśnie do tego piję)
Jeśli już nie możesz patrzeć się na biust to jest możliwosć powiekszenia o jeden rozmiar. I to nie żarty.Sama powiekszyłam stosując serum frashe. Dowiedziałam się na tym na forum wizaż gdzie wiele dziewczyn pisało,że warto. No byłam sceptyczna, nie zaprzeczam ale teraz widzę,że działanie super ! Po miesiącu biust byl bardzije jedrny, taki fajnie stojący :)
KamilaN83
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2017, 09:58
Skąd: Szczecin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: KamilaN83 » 15 mar 2017, 10:10

Duży biust może być również dużym problemem, przy szczupłej sylwetce może powodować bóle kręgołupa, duszności i wiele innych negatywnych dolegliwości. Wiele kobiet wręcz decyduje się na redukcje piersi, w trosce o swoje zdrowie.
"Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radze"

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości