Ziemia Egipska puder

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Ziemia Egipska puder

Postautor: blue_star » 28 wrz 2011, 12:26

Używacie tego pudru?? Ja sobie zafundowałam jakiś czas temu, co prawda spory to wydatek, bo 130zł w sklepie internetowym bikor, ale czytałam dużo opinii, że starcza na ponad rok, a nawet dwa lata w zależności od tego jak często się używa, zobaczymy na ile mi wystarczy:) Muszę powiedzieć, że bardzo naturalnie wygląda na twarzy, choć trochę obawiałam się, że może być za ciemny (jest tylko jeden odcień...), ale wszystko jest ok. Macie jakieś doświadczenia z tym kosmetykiem?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 wrz 2011, 17:36

O doswiadczenia nie powinno sie pytac przed kupnem?
Po to raczej sciema i reklama produktu.
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 29 wrz 2011, 09:33

Można pytać przed, jeśli ktoś się waha czy coś kupić czy nie, bądź nie wie co wybrać, ja wiedziałam dokładnie i nie musiałam prosić o rady :) Pytam po zakupię, bo chciałbym wiedzieć czy innym ziemia egipska też służy tak jak mnie, z czystej ciekawości :) Ot cały powód tematu. Podobno dyskusje poszerzają horyzonty....:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2011, 10:40

blue_star pisze:chciałbym wiedzieć czy innym ziemia egipska też służy tak jak mnie


blue_star pisze: czytałam dużo opini


Skoro czytałaś to znałaś juz sporo opinii ;)
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 30 wrz 2011, 10:57

Jeśli już łapiemy się za słówka, to proszę bardzo:) Napisałam dokładnie:
czytałam dużo opinii, że starcza na ponad rok, a nawet dwa lata w zależności od tego jak często się używa, zobaczymy na ile mi wystarczy:)

Z akcentem na opinie, że starcza na rok, a nawet dłużejj. Nie ma tam mowy o innych opiniach :)
Dlatego pytam, a jeśli ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie to trudno się mówi :)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2011, 10:58 przez blue_star, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2011, 12:03

blue_star pisze:że starcza na rok, a nawet dłużejj. Nie ma tam mowy o innych opiniach :)

Serio jedyne co przeczytałaś to powtarzające sie opinie na ile starcza i ani słowa więcej ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 wrz 2011, 14:13

Gdzieś była tu dyskusja o Ziemi Egipskiej :?

A o opinie należy pytać przed, w trakcie i po. Zawsze dobrze być na bieżąco ;)
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 03 paź 2011, 12:26

księżycówka pisze:Gdzieś była tu dyskusja o Ziemi Egipskiej :?

A o opinie należy pytać przed, w trakcie i po. Zawsze dobrze być na bieżąco ;)


Otóż to, dziękuję księżycówka:) Być może, że była już dyskusja na temat Ziemi Egipskiej, ale nie trafiłam na nią nigdzie. Założyłam swój wątek, bo jestem bardzo zadowolona z nowego kosmetyku chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami, poznać inne, ale widzę, że żadnych konstruktywnych wypowiedzi nie ma. I dziwni mnie podejście forumowiczek ze stażem do nowicjuszki....
venuska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2011, 14:59
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: venuska » 05 paź 2011, 11:39

Ja mam Ziemię Bi kor, już chyba drugi rok jej leci, więc potwierdzam, że jest wydajna;) No i bardzo naturalnie wygląda, zawsze miałam problem z doborem odcienia pudru, bo niby w sklepie był ok, a potem okazywało się, że nie do końca pasuje:/ A Ziemia jest w jednym, więc jeden problem mniej :P
Awatar użytkownika
nilireda
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 26 wrz 2011, 13:17
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: nilireda » 11 paź 2011, 12:29

Pierwszy raz o Ziemi Egipskiej usłyszałam ładnych parę lat temu, a kupiłam w sumie niedawno, jakoś na początku wakacji:) Byłam u siostry w Gdańsku i zabrała mnie do sklepu BIKOR w centrum handlowym. Ziemia wiadomo - klasyk, ale nie przypuszczałam, że sam sklep zrobi na mnie takie wrażenie. Bardzo, bardzo elegancki, na YT znalazłam nawet filmik z otwarcia :)
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 12 paź 2011, 14:56

nilireda pisze:Pierwszy raz o Ziemi Egipskiej usłyszałam ładnych parę lat temu, a kupiłam w sumie niedawno, jakoś na początku wakacji:) Byłam u siostry w Gdańsku i zabrała mnie do sklepu BIKOR w centrum handlowym. Ziemia wiadomo - klasyk, ale nie przypuszczałam, że sam sklep zrobi na mnie takie wrażenie. Bardzo, bardzo elegancki, na YT znalazłam nawet filmik z otwarcia :)


W końcu jakaś merytoryczna wypowiedź <banan> :P
A co do filmiku - faktycznie pełna profeska, nawet nie wiedziałam, że mają swój salon...
rabela
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2012, 14:02
Skąd: pl
Płeć:

Postautor: rabela » 12 kwie 2012, 14:04

Co w niej merytorycznego? ;-)
Piszecie o ziemi Bikor, a dlaczego nie Ikos? Czy to nie ziemia Ikos była pierwszym tego typu kosmetykiem?

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości