Poradnik- jak urozmaicić seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aniania
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: aniania » 11 wrz 2011, 21:54

Kino? Dla mnie ok, w sytuacji którą przedstawiłeś. Pozycję już przetestowałam na ławce w parku i na kanapie przed TV [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 wrz 2011, 23:08

elfimaz pisze: że nikt nie wspomniał tu jeszcze o seksie w kinie.

jak to nie wspomniał ? nie sledzisz widocznie agnieszki zbyt szczegółowo [:D]
juz kiedys pisałem , jak o kinie , tak przymierzalniach , ubikacjach i innych miejscach ...
Sex w kinie - Schaman ma racje , ale ... co zrobic , jak przyszlo sie na film i mimo , ze chce sie go ogladac , nachodzi ochota na sex , a ten mimo kina jest mozliwy , podniecenie szaleje <diabel> ja tam sie po prostu robię przerwe w ogladaniu . Bo ów sex , nie jest wtedy odwaleniem roboty , a całkiem inną sprawą . Polecam spróbować . No ale ... [:D] nie kazdy w kinie sie podnieci <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
elfimaz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2011, 02:24
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: elfimaz » 12 wrz 2011, 02:39

Równiacha z Ciebie Andrew i tak trzymać [:D]
Co do nie przeglądania agnieszki to masz rację - nowy tu jestem, ale muszę Cię zaskoczyć 8) Po zaliczeniu tego tematu (w którym jesteśmy obecnie) wertowałem trochę forum nocą :) i natrafiłem na temacik, w którym masz rację padły już rozmowy o kinie, a była to rozmowa w trakcie której pewna panna wypowiadała się, że robienie dobrze swojemu partnerowi ręką w pociągu i w morzu to Oral-B <zalamka>

Mam pytanie w jeszcze jednej kwesti... Do wszystkich Was.
Nadeszła doba telefonów komórkowych z aparatami foto, a co najgorsze - stosunkowo tanich kamer HD niż to miało miejsce niedawno... Czy nie boicie się, że przez to seks w miejscu "publicznym" po woli zacznie wymierać? :( Ten strach przed wszechobecnymi kamerami... Wiadomo - jednych to bardzo podnieca. Ale ja mimo wszystko zawsze działam logicznie. Ostatnio podnieca mnie wizja kochania się w lesie, za ścieżką w krzaczuszkach, pod drzewkiem, wśród ptactwa i robactwa... Paradoks we mnie jest taki, że gdyby ktoś przechodził obok, słyszelibyśmy jego/ich głosy - nic bym sobie z tego nie robił - raczej chyba bardziej podnieciłoby mnie to jeszcze... Mało, gdyby ktoś zainteresował się - też nie stanowiłoby dla mnie to żadnego problemu. Sytuacja w stylu: Patrz i nie dotykaj! Patrz - oto moja bogini, a ja wiem, jak ją zaspokoić, jak dać jej to soczyste szczęście, a teraz patrz! Patrz dalej na ciało mojej przejedynej, idealnej elficy z którą właśnie kocham się w lesie. Nigdy tego nie będziesz miał. ---- Właśnie dlatego jest to takie podniecające :) I tu wracamy do tematu!! KAMERA. Zabawa kończy się gdy ktoś ma mnie nielegalnie nagrywać. Raczej trudniej by robił to jawnie... Spodziewam się raczej że działoby się to za moimi plecami... Tym bardziej jest to większy dyskomfort. Co o tym wszystkim sądzicie? Kamery, a raczej telefony komórkowe z aparatami to zguba i zniszczenie dla aktu seksualnego w warunkach naturalnych! Co będzie z nami za 10, naście lat??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 wrz 2011, 19:58

na szczescie telefony choc są coraz lepsze , to mają coraz gorsze aparaty fotograficzne , a te co mają bardzo dobre są poza zasiegiem finansowym przecietnego człowieka ktory wałesa sie po lesie i nagrywa ewentualnie spotkaną tam parę na małym co nieco . [:D]
Bo tak jak moja była nokia n75 robiła zdjecia bardzo dobre jak na telefon i nagrywała filmy w jakosci jako takiej jak na telefon, to dziś zaden telefon nie jest w stanie zrobic takiej jakosci zdjecia . Poza wyjatkami - ale te kosztują około od 1600 do 2000 zł Niby ma taki telefon aparat z 5 mil pikseli , a zdjecia robi to załosne .
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 20:02 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 12 wrz 2011, 20:23

Andrew, przecież nie wyskoczysz zza krzaczków i nie podlecisz do człowieka, żeby sprawdzić czy ma dobry aparat w telefonie czy nie. Stres będzie i tak.

Mnie już nie kręci seks w miejscu publicznym, wyrosłam z tego. Z ewentualnych tego typu urozmaiceń mogłabym pozwolić sobie na igraszki przy niezasłoniętych oknach. Choć póki co to nie wchodzi w rachubę, bo Narzeczony jest anty wszelkiemu dzieleniu się własną intymnością ze światem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 wrz 2011, 20:52

ojej - skad taki pomysł i taki post twój ? piszac to co pisałem chciałem zwrócic uwage na cos całkiem innego i aż dziw , ze tak to odebrałaś .
O krecenie też tu nie chodzi - tu znowu moje zdziwko , chodzi o to , ze jak sie pojawi ochota , i tutaj ...czy to w lesie , czy w kinie itd. to sie to robi czy nie ? i dlaczego ewentualnie nie .
Gdybym miał jechac specjalnie do lasu na sex , albo isc do kina specjalnie na sex , to rozumieł bym post twój , a tek nie wiem o czym Ty piszesz [:D]
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 20:53 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 12 wrz 2011, 21:46

Jak dla mnie autor ma cholernie pokrętną tą swoją logikę. Ja osobiście pierwsze słysze, że kogoś podniecać może to, że ma najfajniejszą babkę w powiecie i nikt jak stąd do Szczypawic Małych nie ma lepszej. Z tym jednak nie dyskutuje, mnie kręci każdy nowy siwy włos na głowie przybliżający mnie do Harrisona Forda i mam gdzieś co o tym myslicie.

Ale jak z takim samczym podejściem można chłopięco bać się dzieciaków z komórkami? Że mamusi pokażą, że drogę do prezydentury Ci to zamknie?

Tak to jest jak odwaga deklaratywna spotyka odwagę właściwą <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 wrz 2011, 21:58

pal licho mamusie , ale jak to ktos wrzuci na internet [:D] to jest problem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
elfimaz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2011, 02:24
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: elfimaz » 13 wrz 2011, 02:19

@shaman zakrzywiasz i niszczysz definicję słowa "odwaga". Jak ktoś zacznie robić zdjęcia wielkiemu eksponatowi sztuki, którego fotografowanie jest zabronione przez władze muzeum to czy to będzie Twoje "spotkanie odwagi deklaratwnej z właściwą"?

Do muzeum, proszę - wchodźcie... Ale zdjęć nie robić :/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 wrz 2011, 18:20

elfimaz pisze:@shaman zakrzywiasz i niszczysz definicję słowa "odwaga". Jak ktoś zacznie robić zdjęcia wielkiemu eksponatowi sztuki, którego fotografowanie jest zabronione przez władze muzeum to czy to będzie Twoje "spotkanie odwagi deklaratwnej z właściwą"?
elfimaz, Ty zaś czytasz chyba szybko zamiast ze zrozumieniem. Odwaga z mojego posta to robienie tego, na co ma się ochotę i przyjmowanie (też ewentualnych) konsekwencji. Chcę się pieprzyć w krzakach, to się pieprzę w krzakach. Chcę Monę Lisę na moim mega-aparaciku 3,2Mpix - wchodzę i robię. Sensowność ani zgodność z prawem tych czynów nie ma tu nic do rzeczy. Idzie jedynie o to czy coś robię, czy tylko kłapię paszczą że bym chciał ale jest za dużo "ale".
Awatar użytkownika
elfimaz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2011, 02:24
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: elfimaz » 14 wrz 2011, 00:47

Od tej strony? - ... Masz jednak rację...
Gdybaniem i marudzeniem i tak nic nie zdziałamy. Mam już w dupie telefony i aparaty. lotos <slonko>
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2011, 00:47 przez elfimaz, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrus1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:33
Skąd: wielkopolska
Płeć:

gdzie ?

Postautor: piotrus1 » 05 paź 2011, 08:59

robiłem to:
- w saunie bedac w 2
- w saunie - reczne pieszczoty gdy ludzie byli ale w innej saunie i na leżakach
- w przebieralni w galerii
- pieszczoty ręczne w kinia na kubusiu puchatku
- w biały dzień w samochodzie pieszczoty przed internatem
- w biały dzień po południu na ścieżce leśnej obok jeziora
- pieszczoty na bulwarach wiślanych o północy
marzenia:
- w końcu w samochodzie
- na plaży w biały dzień
- w górach na łonie natury
- w autobusie nocnym (pod koniec linii jak już nikogo nie ma oprócz kierowcy)
- w toalecie w pociągu pkp
- na balkon w mieszkaniu nocą
- w windzie w bloku gdzie mieszkamy
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 09:26 przez piotrus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 paź 2011, 11:31

piotrus1 pisze:- w toalecie w pociągu pkp
<belt> Dobrze, że mój marzeń takich nie ma, bo gdybym usłyszała to z jego ust, prawdopodobnie odechciałoby mi się seksu na kilka tygodni.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
piotrus1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:33
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: piotrus1 » 05 paź 2011, 11:48

SaliMali pisze:
piotrus1 pisze:- w toalecie w pociągu pkp
<belt> Dobrze, że mój marzeń takich nie ma, bo gdybym usłyszała to z jego ust, prawdopodobnie odechciałoby mi się seksu na kilka tygodni.


miałem na myśli pkp intercity :D
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 paź 2011, 12:33

Pociąg tak, jak najbardziej, sprawdzone :D
Ale toaleta w pociągu... nie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2011, 21:12

piotrus1 pisze:miałem na myśli pkp intercity
A myślisz, że tak jest ok? Po prostu mniejszy dramat <bojesie>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 paź 2011, 21:59

piotrus1 pisze:- w saunie - reczne pieszczoty gdy ludzie byli ale w innej saunie i na leżakach

ekshibicjonizmem jakimś mi zalatuje...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 paź 2011, 18:34

Bo zeby uprawiac seks w miejscach gdzie ktos Cie moze przylapac trzeba miec w sobie cos z ekshibicjonisty. Inaczej po przylapaniu bedizesz przezywac dramat i sie wstydzic i w ogole, a tak to conajwyzej sie dodatkowo nakrecisz.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 29 gru 2011, 15:47

elfimaz pisze: Ostatnio podnieca mnie wizja kochania się w lesie, za ścieżką w krzaczuszkach, pod drzewkiem, wśród ptactwa


Chłopcy takie wizje, że są zeusami, miewają. Co normalniejsi śnią o bezludnych wyspach. Tylko WIZJE.
Realia są takie, że jak boginię sosnowa igła w nóżkę koli to nawet pantofelka nie zdejmie.
A jak nie koli, to żadna tam z niej bogini.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2011, 00:26

Swoja droga w praktyce najlepsza metoda na urozmaicenie seksu to zmiana partnerki.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 gru 2011, 08:20

dokładnie ...ale - az do momentu, gdzie kazda inna jest gorsza od posiadanej [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2011, 12:05

To przejsciowy stan.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 gru 2011, 10:27

Maverick, nie sądzę i działa też w drugą stronę. Parze (czy tam większej ilości :D ), która zna swoje potrzeby na wylot, zna każdy swój czuły punkt, mówi otwarcie o swoich fantazjach i realizuje te, które są tego warte po prostu nie może być nudno, nie wyobrażam sobie tego. To wbrew logice :)
Ostatnio zmieniony 31 gru 2011, 10:27 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2011, 12:20

Tyle, Ze Mav sugeruje cos innego, a to coś innego to zwyczajna inność !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sty 2012, 19:48

Dokladnie :)
Swinia dobra, ale dorszyk od czasu do czasu jest mila odmiana.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 sty 2012, 22:33

Jak ktoś tak jada na co dzień, to faktycznie może być problem :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 10 sty 2012, 04:10

Maverick pisze:Swoja droga w praktyce najlepsza metoda na urozmaicenie seksu to zmiana partnerki.


najbardziej popularna to na młodszy rocznik. Swoją drogą to bynajmniej nie praktyczne. Co najwyżej skuteczne. Wszak celem jest urozmaicenie.
BTW, ciekawe czy podobny zabieg miałby również zastosowanie w urozmaicaniu przyjaźni.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2012, 22:13

Przyjazn to stosunkowo zadkie zjawisko. O wiele zadsze niz milosc, wiec nie widze specjalnie sensu w jego urozmaicaniu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2012, 23:15

rzadkie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sty 2012, 00:24

Spac poszedlem dopiero o 5 rano na 4 godziny jak wsiadlem do autobusu jadacego do Rzymu. No i jeszcze godzina w samolocie...
Mea culpa ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości