Jak ją namówić do seksu oralnego

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Gość

Postautor: Gość » 13 gru 2004, 19:12

A jak nie probowales to czemu sie nei zgadzasz?
Ja bym tam nie miala nic przeciwko. Wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac :P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 gru 2004, 19:15

kathrin pisze:A jak nie probowales to czemu sie nei zgadzasz?
Ja bym tam nie miala nic przeciwko. Wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac :P


Dokladnie :564: :564: To tez moze byc super zabawa :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 19:20

BDSM? To JEST super zabawa :D Nie probowalem ale cos mi mowi ze tak musi byc :D
Gość

Postautor: Gość » 13 gru 2004, 19:22

Niech mi sie tylko po szwach wszystko zagoi a chyba sprobuje. Narobiliscie mi ochoty moi drodzy, musze o tym z mezem pogadac :D :564:
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 13 gru 2004, 19:23

no wiesz dla znacznej czesci polakow to jedno i to samo...
ale to wina braku wiedzy
nie popadam ze skrajnosc w skrajnosc
dla ciebie zrobienie lodzika to cos normalnego
ale sa ludzie ktorym sie to w glowie nie miesci
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Gość

Postautor: Gość » 13 gru 2004, 19:26

Mav sie zaraz zdenerwuje i bedzie mial racje, edytuj

A co do tematu to nei mozemy byc odpowiedzialni za efekty naszych slow, jedynie za slowa :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 19:26

moron pisze::O
boze....:546:
czemu moje posty zawsze musha odniesc wprost przeciwny skutek niż kce... ;(
Bo masz dziwne poglady :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 gru 2004, 19:28

kathrin pisze:Niech mi sie tylko po szwach wszystko zagoi a chyba sprobuje. Narobiliscie mi ochoty moi drodzy, musze o tym z mezem pogadac :D :564:


Co masz ochote na male sado maso :)??
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 13 gru 2004, 19:38

po porodzie ma już jakies doswiadczenie... ;)
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 19:44

A co ma porod do doswiadczen seksualnych? No chyba ze seks z brzuszkiem, ale jak sama pisala to on bardzo utrudnia, wiec niesadze zeby pozycje byly szczegolnie wysukane i rodem z kamasutry ;)
Gość

Postautor: Gość » 13 gru 2004, 19:47

Heheh, bez przesady. Ja tam masochistka nie jestem wiec znieczulenie poprosilam :), poza tym porod to nei taka straszna rzecz jak wszyscy na okolo mowia, duzo w tym straszenia. Lekarze nie gryza i sa b.mili jesli tylko samemu jest sie dla nich milym i w miare rozsadnym (bez wielkich wrzaskow, kopania, gryzienia lekarza itd).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2004, 20:56

Ja nie rozumiem w tym tylko jednego - "namówić" ?
Ludzie ktorzy się kochają nie muszę się namawiać!Nic na siłe!
Ja minetki nie wymagam ani o nią nie proszę. I tego samego oczekuję od partnera. Jak będę miała ochotę to zrobię lodzika, jeśli on to zrobi minetkę a jeśli żadne z nas?Trudno i żyje się dalej.
Wiem, że to super pieszczota ale nie rozumiem czemu co poniektórzy przywiązują do tego tak wielką wagę...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 21:14

Bo bez lodzika bylbym nieszczesliwy :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2004, 21:15

A bez innej pieszczoty byłbyś szczęśliwy? :549:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 22:42

Jakiej?
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 14 gru 2004, 00:04

...drapania za uchem :053:

kathrin->jak bys wziela bez to bys miala wstep do BDSM :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 14 gru 2004, 01:04

Eeeeeeeeech:( a ja lodzika nie dostaje bo moja Kruszynka ma kompleksy po jej "byłym" więc ta przyjemność na razie mnie omija:( Jak ktoś tu już pisał- kobieta nie musi czyć obrzydzenia do piesczot oralnych tylko bac się to zrobić,z różnych powodów. Może nigdy tego nie robiła i nie wie czy będzie umiała to zrobić dobrze i sprawić przyjemność czy też skrzywdzić kochanka (jak kumpel mówił- "za chwile by mi go oderwała" ), możliwe też że kiedyś to robiła a nieostrożna wypowiedź kochanka ją zniechęciła do dalszych prób (czytaj - wpędziła w kompleksy), może boi sie żę taki duży i nie do końca kontrolowany przyrząd może hmmm utknąć w gardle i sie udusi,różne są fobie.

To że faceci tak "nalegają" na robienie lodzika to normalna chyba sprawa, zasugerujcie dzieciakowi że mogłby dostać kiedyś w prezencie super zabawkę to co on zrobi? Będzie codziennie chodził i marzył o tej zabawce i brzęczal nad uchem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2004, 01:43

No wiadomo ze dziewczyna moze miec opory przed oralem i one z czasem przejda. Ale mi caly czas chodzi o takie co to obiema lapami i obiema rekami sie zaperaja ze w zadnym wypadku i nie przyjmuja zadnych argumentow, a nawet jak probowaly to im sie nie podoba.
kathrin->jak bys wziela bez to bys miala wstep do BDSM
Bez przesady. Nie porownoj bolow porodowych do polewania woskiem, albo bicia pejczykiem :)
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 14 gru 2004, 07:41

nie mozna kobiety do niczego namawiac jesli sama z włąsnej woli sie nie przełamie to nei nalegaj taki nacisk z twojej strony moze działać na nią jeszcze bardziej odpychająco i wtedy to juz napewo nie doczekasz sie "lodzika" sama tez nei przepadam za tym rodzajem pieszczot ale z czasem na wszystko przyjdzie czas i ochota :564:
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 gru 2004, 12:05

Zgadzam się z Wiertarką.
jony8- ale my nie jesteśmy 5 letnimi dziećmi, które nie rozumieją że z takich a innych powodów nie moga dostać zabawki.
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 14 gru 2004, 16:38

Aga te "dzieci" to my faceci a "zabawkę" czy raczej zabawe nie dają nam kobiety:)
To że nie można naciskać to owszem,nikt tego nie lubi , nie tylko kobiety. Ale jeśli o tym nie wspominać to ... ? Wątpię żeby sie sama z siebie taka dziewczyna zrobiła "krok naprzód", raczej będzie miała nadzieję że facet przebolała i przeszła mu na to ochota. Sęk w tym by jakoś o tym moc porozmawiać,wybadać "teren", dać do zrozumienia jakie są pragnienia i oczekiwania i że nic się nie stanie jk nie będzie czegoś potrafiła lub coś podobnego. Stosuję zasadę że nikt nie rodzi się z rozwiniętymi umiejętnościami tylko jedynie z lepszą lub gorszą predyspozycją i rozwiniętą wyobraźnią.KObiet dużo nie miałem (moja pierwsza rzuciła mnie po 2 miechach a z moją drugą czyli obecną jestem ponad 2 lata) nie miałem okazji przeczwiczyć te lub inne metody nie mogłem od nikogo nic nowego się nauczyć,jednak jakoś wiedzę teoretyczną wykorzystuje w praktyce i próbuję różnych technik itp.NIepowiem że nie podoba mi się robienie minetki i smak kobiecych soczków,lubię kobiety i wszystko co z nimi związane ale czy kobiety podobnie traktują facetów? Czy kobieca "cipka" jest kryształowo czysta i wydezenfikowana w odroznieniu od meskiego "fiuta" ? Nic juz nie powiem na temat miesiączki i flory bakteryjnej (naturalnej i istniejącej u każdej kobiety). Czy męskie ciało jest czymś gorszym niż kobiece? "Liż mnie kochanie liż!!! A ty mi zrobisz potem lodzika? Ja nie, no coś ty,brzydze się (wstydze sie,glowa mnie boli itp)" Tyle sie gada o równouprawnieniu a jednak w łóżeczku są podziały. Chyba nie będziecie miały za złe że oczekujemy od partnerki akceptacji naszego ciała,naszych członków,wydzielin ( chodzi o te związane z funkcją rozrodczą) tak samo jak my akceptujemy, ba! nawet ubóstwiamy kobiece ciała,ich wypukłości i wilgotności. Czym lepszy jest pocałunek z jezyczkiem w którym też mieszają sie płyny i dochodzi do kontaktu z układem pokarmowym partnera, od robienia lodzika, gdzie dotyka sie ustami lekko wilgotną nabrzmiałą płeć partnera (domniemywam że mytą częściej niż raz na tydzień :) ) Nikt nie nasika jej do buzi ( w tym stanie erekcja członka nie za bardzo na to pozwala:) bakterje zabójcze raczej tam nie rozwijają sie bo inaczej delikwent dawno już by nie żył. Kwestję strachu przed uduszeniem można łatwo rozwiązać przed dobór pozycji gdie rolę dominującą ma kobieta. Wszystko da się rozwiązać i wyeliminować wątpliwe zdarzenia jeśli się ma ku temu ochotę, jak się idzie w zaparte i nic się nie próbuje to coż,to tak jak wilka się bać i do lasu nie chodzić ( choć w polskich lasach wilka z latarką w dzień poszukać) Nie twiedzę żę robienie loda to jakieś super przyjemne doświadczenie dla kobiety, możliwe też że sama satysfakcja że partner jest zadowolony i szczęśliwy dla kogoś nie jest wystarczającym argumentem to czy warto z taką osobą się wiązać? Wsumie to sprawa pomiędzy nimi dwojga, każdy przypadek jest indywidualny ale jak dla mnie to raczej jest dość mocno zakorzeniona w kobiecej społecznośći szowinistyczna fobia, kwitnąca dzięki nastawieniu matek koleżanek, braku właściwej wiedzy na temat fiziologi i budowy ciała i na temat seksu też bo mało która dziewczyna będzie szukała informacji na temat technik zaspokajania faceta uważając go za primitywny w obsłudze"czajnik" z rurką.
Na razie tyle.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 gru 2004, 16:57

jony8 brawo chyba nikt nie ujał by tego lepiej!! Zgadzam sie z kazdym slowem :) I co teraz powiedza przeciwniczki i przeciwnicy :)??
Gość

Postautor: Gość » 14 gru 2004, 17:23

Swietnie powiedziane, naprawde!

Brawo jony8 :564:
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 gru 2004, 17:57

Tez popieram zdanie jony8, ujales to swietnie! :D
:564:
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 14 gru 2004, 18:06

idealna wypowiedz :564:
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 14 gru 2004, 19:16

moge sie nie zgodzic? :552:
nie jestem przciwny tego rodzaju "zabawom"
ale uwazam ze jedna osoba lubi np. lody cytrynowe inna czekoladowe (bez skojazen)
jedni lubia grzybowa inni pomidorowa itd...
nie mozna uogolniac ze kazdej sie to podoba
a czy kcielibyscie zeby wasza ukochana robila to z niechecia - tylko dlatego ze wy kcecie?
mi sie wydaje ze w wyrku biega o to zeby obie strony czerpaly - mniejsza lub wieksza ale - przyjemnosc :)
ale mlody jestem i na dodatek moron wiec moge sie mylic :029:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 gru 2004, 19:35

moron pisze:a czy kcielibyscie zeby wasza ukochana robila to z niechecia - tylko dlatego ze wy kcecie?
mi sie wydaje ze w wyrku biega o to zeby obie strony czerpaly - mniejsza lub wieksza ale - przyjemnosc :)


A czy jony8 napisal, ze cos na sile?
Bo ja nie zauwazylam.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 gru 2004, 19:57

Wtrącę pytanie: a co ma zrobić kobieta, która dostaje odruchów wymiotnych gdy poczuje smak spermy? :| ona po prostu - mimo że chce - nie może dalej tego robić... A może to zwyczajnie ma jakieś podłoże psychiczne??
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2004, 20:04

Moron - niechcialbym aby moja dziewczyna za kazdym razem musiala sie przymuszac, wiec dalbym jej szanse znalezienia chlopaka ktory nie odczowa przyjemnosci z seksu oralnego. Pewnie znalazlaby jakiegos zydka :)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 14 gru 2004, 20:43

ptaszek pisze:Wtrącę pytanie: a co ma zrobić kobieta, która dostaje odruchów wymiotnych gdy poczuje smak spermy? :| ona po prostu - mimo że chce - nie może dalej tego robić... A może to zwyczajnie ma jakieś podłoże psychiczne??

raczej psychiczne
tak naprawde to sperma nie ma jakos super smaku - czasem moze byc tylko bardzo cierpka i gorzka w smaku

jakby ja podac np w salaterce i powiedziec ze to kawior kaszalota grenlandzkiego to ludzie to wpieprza na toscikach i beda mlaskac ze dobre

tak wiec moze zaczac probowac nasienie po kroplece palcem do buzi
a nie odrazu do dystrybutora sie podopinac ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości