Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 sty 2011, 04:07

Nemezis pisze:Przygoda, prestiż (zagraniczne studia), no i zwiedziłaś trochę świata.

Ale to chyba nie do mnie osobiście? Ja nie mam zamiaru z tymi studiami wracać do Polski. Nie przyjechałam tu studiować, przyjechałam tu żyć. I to być może na zawsze. Jestem obywatelem USA, wiesz- takim z paszportem i w ogóle. To się nijak nie tyczy żadnego prestiżu, bo moja uczelnia prestiżu ma tyle, co i każda inna w oczach amerykańskiego pracodawcy.
Świat zwiedzam na własną rękę i absolutnie nie ma to zupełnie nic wspólnego z moimi studiami.


Kurna, pojechałam na zakupy, myślałam że wydam jakieś pieniądze na prezenty dla znajomych, których dawno nie widziałam. W jednym z największych centrów zakupowych w USA nie ma zupełnie nic ciekawego oprócz majtów z Victoria's Secret...
Bez sensu.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 20 sty 2011, 12:02

Yyy, nie wiem czemu, ale cały czas myślałam, że piszesz o grantach z Polski. Mimo wszystko dalej nie rozumiem postawy roszczeniowej. Nevermind.

Co do roszczeń, czeka mnie walka o odszkodowanie. Właśnie się z lekka zorientowałam w temacie, nie będzie łatwo. Mimo, że sprawą najprawdopodobniej zajmie się prawnik, to ja i tak się swoje nachodzę :|
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 sty 2011, 14:24

A ja rozumiem. Mam zamiar ją poprzejawiać trochę w tym roku - ja ze swojej strony oferuję moc przerobową umysłu, państwo ze swojej strony może zaoferować kasę na mocy tej wykorzystanie :D
Zwróci się im w moich podatkach za parę lat.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 20 sty 2011, 15:45

Zachodni kapitalizm padnie za kilka lat, a wy jeszcze chcecie to przyspieszać, ciągnąc pieniądze od państwa. 8)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 20 sty 2011, 16:10

Halo,
Pani minister- dobre- szkoda, że nie realne ;))
Mam około 1500 do 2000 funtów na zorganizowanie tzw. christmas party dla moich pracowników (20 osób) i jakoś nic mi nie wchodzi do głowy, to żeby wyjść i zjeść to nic, staram się uniknąć jak największej ilości alkoholu z różnych powodów.
Londyn to tak ogromne miasto, że muszę coś znaleźć interesującego, jakieś pomysły? Albo jeśli mieliście swoje świąteczne imprezy z pracy, co robiliście?
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 sty 2011, 17:15

PFC pisze:Zachodni kapitalizm padnie za kilka lat

No to trzeba go wykorzystać, dopóki można :D
Koko pisze:Albo jeśli mieliście swoje świąteczne imprezy z pracy

U nas było to samo, co każdego roku: spóźniony obiad / wczesna kolacja w ulubionej firmowej restauracji, spacer dwa piętra w dół do piwni i reszta wieczoru w winiarni. Nic szczególnie interesującego obawiam się...
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 17:16 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 sty 2011, 17:21

Dlaczego tej cholernej karty MasterCard Prepaid Debit Card nie można dostać od razu, nie rozumiem co w tym jest tak skomplikowanego, żeby trzeba było czekać na nią 3 tygodnie. Uwielbiam bankowość <szczerbaty>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2011, 17:56

Jak byłam w firmie to mnie pracownicy namówili bym w sowim i ich imieniu poszła prosić o podwyżkę ( generalnie miałam zamiar iść prosić o podwyżkę) bo mnie prezes bardzo lubi. Poszłam wyłożyłam sprawę. Usłyszałam, ze kasy mało, ale mogę może być stała premia w bonach, to ja mówię, że nie wiem czy oni się zgodzą. Prezes na to jacy oni ? Oni nie dostaną, dostaniesz ty i sekretarka, bo ja lubi, a oni to nawet sami nie przyszli. A i takie dodatkowe bony dostałam, tak powiedźmy pod stołem, bo on je nieoficjalnie zdobył. Fajnie, tylko znowu będą gadać, że ja z nim sypiam i dlatego mnie lubi.

No bonów ci u mnie dostatek. Nie pamiętam już kiedy w Sephorze płaciłam gotówką :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 sty 2011, 17:57

uwielbiam ten stan po treningu, kiedy każdy mięsień drży po wysiłku...teraz gorący prysznic i relaks.

ale taki lewy prosty na nos to mało przyjemna rzecz ciągle jest...nauczka by głowę trzymać nisko...

ale za to jaka przyjemność jak taka seria "lewy prawy" wchodzi prosto między rękawicami i idealnie punkt punkt <diabel>

[ Dodano: 2011-01-20, 18:00 ]
Dzindzer pisze:Fajnie, tylko znowu będą gadać, że ja z nim sypiam i dlatego mnie lubi.

gadają, a Ty im jeszcze łazisz podwyżkę załatwiać? no proszę Cie, Ciociu...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 sty 2011, 18:22

Mijka pisze:nie rozumiem co w tym jest tak skomplikowanego, żeby trzeba było czekać na nią 3 tygodnie

Nic. Tutaj w każdym kiosku jest, kupujesz jak doładowanie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2011, 18:40

Mati pisze:gadają, a Ty im jeszcze łazisz podwyżkę załatwiać? no proszę Cie, Ciociu...

No widzisz jaka ja miętka jestem, ehhh
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 sty 2011, 18:46

no widzę widzę właśnie...musisz być bardziej stanowcza i asertywna ;) <piwko> będziesz starsza to się nauczysz <hahaha>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2011, 19:49

Ja już taka pipga grochowa umrę :P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 sty 2011, 19:58

pani_minister pisze:Nic. Tutaj w każdym kiosku jest, kupujesz jak doładowanie.

Nawet mi nie mów. Ja za rzadko latam, żeby wiedzieć, jak się na lotach oszczędza, sądziłam, że może od razu w banku jest szansa dostać kartę, szczególnie, że nie jest ona połączona z rachunkiem, ale oczywiście nie. Ech.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2011, 21:34

Może ja nie do końca idę kart rozumiem, ale od kiedy to oddział banku np. karty wydaje jakiekolwiek? :?

Prawie udało mi się wszystkie druki, druczki i inne takie powypełniać dla skarbówki.
Wkurzam się, że od razu nie mogę sprawdzić wartości zakupu, bo taryfikator ma Pani w okienku. Będziemy pewnie i tak na miejscu kreślić. :/
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 21:36 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 sty 2011, 04:38

Nemezis pisze: piszesz o grantach z Polski

To jest co takiego? :?
Nemezis pisze:Mimo wszystko dalej nie rozumiem postawy roszczeniowej.

Znaczy się nie rozumiesz ogólnie, czy nie rozumiesz w tym jednym danym przypadku? Bo to różnica.
pani_minister pisze:Mam zamiar ją poprzejawiać trochę w tym roku - ja ze swojej strony oferuję moc przerobową umysłu, państwo ze swojej strony może zaoferować kasę na mocy tej wykorzystanie
Zwróci się im w moich podatkach za parę lat.

<poklony> O to mi chodziło ale wychodzi na to, że się po prostu nie umiem wysłowić. Albo zbyt wnikliwie tłumaczę i się ludzie gubią, też możliwe.
Dzindzer pisze: Nie pamiętam już kiedy w Sephorze płaciłam gotówką

Też chcę bony do Sephory :(
księżycówka pisze:ale od kiedy to oddział banku np. karty wydaje jakiekolwiek?

Nie wiem jak to jest w Polsce ale tutaj to mogą najwyżej bezimienne, tymczasowe czeki dać przy założeniu konta, których oczywiście nikt nie przyjmuje. Na prawdziwe czeka się tak z 1,5 tygodnia, na kartę debetową połączoną z kontem tak samo.

No i byłam sobie wczoraj w Victoria's Secret i zakochałam się w biustonoszu, o tym o:
http://www.victoriassecret.com/ss/Satel ... vsdWrapper
W centrum, w którym byłam wczoraj nie mieli mojego rozmiaru. W tym, którym byłam dzisiaj mieli, ale to była już ostatnia sztuka i coś jakby zaciągnięta z przodu. Jadę jutro z Mężu szukać po innych centrach zakupowych bo przez Internet nie kupię bo muszę go mieć do wtorku koniecznie <pijak>
Się uparłam, no.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2011, 07:36

runeko pisze:o i byłam sobie wczoraj w Victoria's Secret i zakochałam się w biustonoszu, o tym o:
To kup dwa i mi jeden wyślij :D Jak normalnie niewiele mi się od nich podoba to ten komplet (nigdy nie kupuję pojedynczo) wymiata ;)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 sty 2011, 12:05

księżycówka pisze:Może ja nie do końca idę kart rozumiem, ale od kiedy to oddział banku np. karty wydaje jakiekolwiek? :?

Eee, nie rozumiem. A jak chcesz dodatkową kartę, to co robisz? Jasne, że można zamówić przez internet, ale myślałam, że w oddziale będzie szybciej...

A ja jakoś nie lubię VS.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sty 2011, 15:32

runeko pisze:No i byłam sobie wczoraj w Victoria's Secret i zakochałam się w biustonoszu, o tym o:

Paskudny :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 21 sty 2011, 16:02

księżycówka pisze:
runeko pisze:o i byłam sobie wczoraj w Victoria's Secret i zakochałam się w biustonoszu, o tym o:
To kup dwa i mi jeden wyślij :)
Mój Boże, Món, a Tobie stanik po co? Proce można przecież z gumy od majtek zrobić.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sty 2011, 11:36

Mijka pisze:A jak chcesz dodatkową kartę, to co robisz?
Zamawiam w oddziale i czekam aż mi przyślą z dystrybucji kart.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 sty 2011, 16:06

księżycówka pisze:Zamawiam w oddziale i czekam aż mi przyślą z dystrybucji kart.

księżycówka pisze:Może ja nie do końca idę kart rozumiem, ale od kiedy to oddział banku np. karty wydaje jakiekolwiek?

Więc teraz ja nie rozumiem :? Idziesz do banku i zamawiasz kartę, czasami ją przysłyłają, czasami można ją odebrać w oddziale, różnie jest. Tylko szkoda, że nie da się załatwić zwykłej przedpłaconej karty od razu. Tu na wszysko trzeba czekać.

Ogarnęłam loty wreszcie i nawet z opłatą z tytułu płatności kartą cena jest baaardzo dobra. Lecę więc na 100% <banan>

I świętowaliśmy z mym przyjacielem jego urodziny wczoraj, nieźle mnie urządził. Ale prezent mu się spodobał :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 22 sty 2011, 16:45

runeko pisze:To jest co takiego?

Tak, jest. Bardziej wpływowi profesorowie mogą dla zdolniejszych studentów takie granty załatwiać. Choć nie słyszałam, by to się całych studiów za granicą tyczyło.

runeko pisze:Albo zbyt wnikliwie tłumaczę i się ludzie gubią

Może "nie rozumiem" to złe słowa, bo dokładnie wiem, jak to funkcjonuje.
Ja zasadniczo jestem za tym, by państwo w jak największym stopniu ograniczyło swoje interakcje z obywatelami. Na zasadzie: nie dofinansowuje ani nie wspomaga, jak i również nie ciągnie przy każdej okazji obywatela za kieszeń (tak jak teraz u nas z tym wzrostem podatku). Nie wierzę w sprawność działania tak dużych organizacji. Tak ogólnie.

Choć w sytuacji, kiedy co krok płacimy państwu pieniądze, to faktycznie, w niektórych sytuacjach aż chce się od niego wymagać sporo więcej.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 22 sty 2011, 20:51

lollirot pisze:Paskudny

Co prawda nigdy nie lubiłam różowej bielizny ale akurat ta kombinacja kolorów i tkanin mi się spodobała. I nawet świecidełka ma :D Już z pół roku chciałam ładny stanik ze świecidełkami, a jak już jakiś znajdowałam to zawsze był taki, że mi zmniejszał piersi. A to przecież nie o to w biustonoszu chodzi :D
Nemezis pisze:dokładnie wiem, jak to funkcjonuje

Gdybyś dokładnie wiedziała, to nie zadawałabyś pytań, które zadajesz. Jeszcze raz, żeby było jasne: w oczach Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jestem Amerykanką, która studiuje w swoim własnym kraju, nie Polką, która przyjechała z innego kraju na parę lat tylko na studia.
Nemezis pisze:Choć nie słyszałam, by to się całych studiów za granicą tyczyło.

Iiii jeszcze raz: to nie ma zupełnie nic wspólnego ze mną. Zero, zip, nada. N-I-C. Tutaj panują inne zasady, a Ty cały czas sprowadzasz to do poziomu tego, jak wyglądają studia Polaka jadącego zagranicę na parę lat na studia i na resztę życia wracającego do Polski. Ja zostaję tutaj i oferuje im ponadprogramowe zdolności, które mogę wykorzystać w pracy, dzięki którym będę miała większe zarobki i będę im płaciła większe podatki, które w ciągu całego życia będą 3 do 5 razy większe, niż pieniądze, które oni zainwestują we mnie. Podsumowując, tak jak to pani_minister powiedziała, my im dajemy moce przerobowe mózgów, które są w kondycji lepszej niż większość, oni nam dają kasę na szkołę. I prościej się nie da. Poza tym trzeba jeszcze pamiętać, że to nie Polska, gdzie studia prywatne mogą kosztować średnio parę tysięcy rocznie. Tutaj kosztują parę tysięcy miesięcznie, a szkół wyższych publicznych jako takich nie ma.
Nemezis pisze:Ja zasadniczo jestem za tym, by państwo w jak największym stopniu ograniczyło swoje interakcje z obywatelami.

Ja zasadniczo jestem za skrzydlatymi jednorożcami i elfami, jak już jesteśmy przy baśniach.
Nemezis pisze:Nie wierzę w sprawność działania tak dużych organizacji.

W sensie, że w sprawność działania państw?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sty 2011, 21:40

Mijka pisze:Więc teraz ja nie rozumiem :? Idziesz do banku i zamawiasz kartę, czasami ją przysłyłają, czasami można ją odebrać w oddziale, różnie jest. Tylko szkoda, że nie da się załatwić zwykłej przedpłaconej karty od razu. Tu na wszysko trzeba czekać.
Ja biegła w kartach nie jestem zbytnio, ale zasadniczo rozumiem, że karta do banku może być przysłana, ale oddział na jakiejś tam ulicy nie produkuje przecież kart na tyłach.
Ale mówię - nie znam się. Ja u siebie oddziału banku odwiedzać wcale nie muszę.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 22 sty 2011, 22:16

Poza tym trzeba jeszcze pamiętać, że to nie Polska, gdzie studia prywatne
mogą kosztować średnio parę tysięcy rocznie. Tutaj kosztują parę tysięcy miesięcznie, a szkół wyższych publicznych jako takich nie ma.
Z drugiej macie o wiele bardziej rozwinięty system stypendiów. No i kwestia nadprodukcji magistrów/inżynierów/licencjatów nie ma większych szans zaistnieć.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 sty 2011, 23:21

księżycówka pisze:Ja biegła w kartach nie jestem zbytnio, ale zasadniczo rozumiem, że karta do banku może być przysłana, ale oddział na jakiejś tam ulicy nie produkuje przecież kart na tyłach.

U Ministrowej produkują w kioskach :D Ja się w sumie też nie znam, poczekam 3 tygodnie i następny lot już będę mogła sama rezerwować bez opłat.

księżycówka pisze:Ja u siebie oddziału banku odwiedzać wcale nie muszę.

Ja też nie odwiedzam, ale jak czegoś potrzebujesz to zwykle musisz jednak się tam ruszyć.

Jestem strasznie zadowolona, zmotywowana do działania i jakoś dziwnie szczęśliwa, a jeszcze chyba nigdy nie byłam w takim stanie, jak zbliżały się moje urodziny. Fajnie :)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 23:22 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 sty 2011, 02:14

Mijka pisze:U Ministrowej produkują w kioskach

Bo to jest taka śmieszna karta, której nawet nie trzeba na własne nazwisko rejestrować chyba, jeśli ktoś bardzo nie chce. Identyfikuje się jako mastercard w necie, ale poza tym z kartą kredytową czy mastercardem nie ma chyba nic wspólnego. Doładowuje się toto z góry, wykorzystuje na zakupy, potem można wywalić do kosza (albo znowu doładować gotówką).
Nie wiem, po co bank miałby się jeszcze w jakieś formalności z tym bawić.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 sty 2011, 09:12

pani_minister pisze:Bo to jest taka śmieszna karta, której nawet nie trzeba na własne nazwisko rejestrować chyba

U nas też jest coś takiego, taki pre-paid. Można nim płacić za konto na rapidshere i innych serwisach, ale nie wiem, czy działa na samoloty ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 sty 2011, 09:14

Mijka pisze:jeszcze chyba nigdy nie byłam w takim stanie, jak zbliżały się moje urodziny.

Ja nie jestem. Nie chce mi się robić żadnej imprezy, nigdy nie lubiłam imprez urodzinowych, a wszyscy się domagają, bo ćwierćwiecze :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości