Nie potrafie już chyba

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 28 paź 2010, 16:07

Andrew, już się tak nie napinaj. Mnie również się ta babeczka z twarzy nie podoba i jej zęby nie mają z tym nic wspólnego. Wygląda jakby miała głęboko osadzone oczy (być może kwestia mocnego makijażu), a tak otwarte usta kojarzą mi się z osobą zakatarzoną, która oddychać przez nos nie może. Do tego ma głupiutki wyraz twarzy. Wystarczy? Oczywiście widzę i doceniam, że ma fajniutkie ciałko i ładne włosy, ale ogólnie mi się nie podoba. Na tym zdjęciu - być może na innym spodobałaby się i to nawet bardzo.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2010, 16:12

no i nie widzisz roznicy w ocenie ? Tobie sie nie podoba ! OK mnie też nie i owa szparka miedzy zebami nie ma tu nic do rzeczy !!
Userka jednak twierdzi iz jest obrzydliwa ! spostrzegasz roznicę ?
dalej uważam , ze w tej twarzy nie ma nic obrzydliwego
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 16:16 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
anettt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:57
Skąd: Aww
Płeć:

Postautor: anettt » 28 paź 2010, 16:15

Andrew pisze:
anettt pisze:to dobrze że nieporozumienie :) ulżyło mi :)

zaraz jakie nieporozumienie ? to czyste petlenie sie userki , spadło z niej gówienko a teraz nieudolnie chce z tego wyjsc !
bo skoro ta kobieta jest oblesna
a userka ma na mysli jej zeby i ją zwie obrzydliwa , to biorac pod uwage , ze Ty masz podobna szparke dlaczego mailasby byc nie obrzydliwą ?
[quote]
mój komentarz był lekko ironiczny ale przez uśmieszki nabrał innej wymowy.
Wiem Andrew ja też dokładnie pomyślałam tak jak Ty, ale to nie zmienia faktu że będę się stykać z takimi ludźmi, którzy tak albo w jeszcze gorszy sposób będą reagować na mój uśmiech. A może zrobię ten zabieg i mój problem na zawsze zniknie...? Z jednej strony te ząbki to mój koszmar( reszta z ząbków jest piękna, prosta,tylko te jedynki takie niepokorne :P) z drugiej chciałabym spodobać się komuś taka jaka jestem..gdyż ja sama powiedzmy że już to zaakceptowałam ale otoczenie tego nie akceptuje, już od najmłodszych moich lat, co najmocniej odczułam od dzieciaków w szkole ( oczywiście są wyjątki moi kochani <przytul> )
mogę wszystko
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 28 paź 2010, 16:40

Andrew pisze:zaraz jakie nieporozumienie ? to czyste petlenie sie userki , spadło z niej gówienko a teraz nieudolnie chce z tego wyjsc !
Żadne pętlenie, nigdzie nie napisałam, że ta kobieta jest obleśna przez zęby, ani, że obleśne są wszytskie osoby posiadające taki mankament.
Andrew pisze:a userka ma na mysli jej zeby i ją zwie obrzydliwa
wow, Andrew, lepiej niż ja wiesz co mam na myśli?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2010, 17:02

SaliMali pisze:
Dzindzer pisze:Też ma przerwę a świat sie nia zachwyca.
To ja nie jestem członkiem tego świata chyba, bo dla mnie jest obleśna.

Zaraz ! Dzin wkleja zdjecie kobiety bo kwestia jest przerwy miedzy zebami - Ty piszesz to co piszesz ! teraz krecisz niczym kotka w rójce ogonem ...
To ty jestes oblesna i nie tyczy sie to Twego wygladu - bo jego nie dane mi było poznać czego nie załuję wcale .
Nie wiem co masz na mysli - ale czytam co piszesz .
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 17:03 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 28 paź 2010, 17:16

Andrew pisze:Zaraz ! Dzin wkleja zdjecie kobiety bo kwestia jest przerwy miedzy zebami - Ty piszesz to co piszesz ! teraz krecisz niczym kotka w rójce ogonem ...
To ty jestes oblesna i nie tyczy sie to Twego wygladu - bo jego nie dane mi było poznać czego nie załuję wcale .
Nie wiem co masz na mysli - ale czytam co piszesz .

Andrew co ty odpier....sz? Uczepiłeś się jej niczym rzep psiego ogona.
Mnie sić ta kobieta podoba z przerwą między zębami, a SaliMali najwidoczniej tego nie miała na myśli, albo miała ale nie chce się do tego przyznać to już jej sprawa. Tylko takie coś to chyba lepiej na priv bo mnie osobiście by to obrażało.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2010, 17:33

kali kochać, kali jesć
a teraz napisz o co ci chodzi , ale po polsku.
A jak nie ogarniasz tego co pisze , to nie zabieraj głosu .
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 17:34 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 paź 2010, 17:49

Andrew, stonuj albo przenieś się na priv. To temat o problemach anettt, a nie szparkach w zębach jakiś kobiet. <cisza> <cisza> <cisza>
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 28 paź 2010, 19:42

anettt pisze:Co do aparatu to nosiłam jak byłam mała, taki wyjmowany, bo na stałe podobno nie koryguje takiej wady. Ale teraz aparat już nie pomoże, mogłabym się zdecydować na zabieg, choć jest on dość kosztowny i nie wiem jeszcze czy w moim przypadku możliwy...
anettt,
Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Stały aparat na zęby skoryguje taką wadę w rok, wcale nie potrzebujesz zabiegu, chyba że masz korzenie zęba nie w tym miejscu, co jedynek się nie tyczy.
Może udaj się do ortodonty od prawdziwego zdarzenia :) Wiem, bo sama nosiłam aparat przez nie lada 5 lat, teraz nadal nie mogę się nacieszyć z efektów.

Dwa, jeśli jesteś aż tak zaradna i mądra, skąd tak trywialne problemy?
Rozumiem o czym piszesz, że mężczyźni mogą się bać, niemniej jednak prześwituje mi to chęcią dowartościowania się niż prawdziwą chęcią rady. Sama jestem w podobnej sytuacji, bo mam ponad 25 lat i świeżo po rozstaniu, jedyna negatywna myśl jaka przeszła mi przez głowę, że teraz mogę mieć pod górkę ze względu na wiek, bo większość ustabilizowana albo myśli, że kobieta w moim wieku na pewno już ma.
Przeszła mi ta myśl przez głowę, ale w drugiej sekundzie zaczęłam się sama z siebie śmiać. Nigdy nie miałam problemów z facetami, mimo że jestem ponoć zaradna, mądra, ładna bla bla bla, nic to nie ma do rzeczy. Wyciągnij sobie muchy z nosa, przestań przejmować się pierdołami, bądź sobą i otwórz się na świat, to TY się musisz otworzyć- nie potencjalny facet. Wiesz co mam na myśli? :>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
anettt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:57
Skąd: Aww
Płeć:

Postautor: anettt » 28 paź 2010, 23:17

Koko pisze:niemniej jednak prześwituje mi to chęcią dowartościowania się niż prawdziwą chęcią rady.


Bardziej chodziło mi o to czy moje postrzeganie swojej osoby ma jakieś uzasadnienie czy moje obawy mają jakieś pokrycie w dzisiejszym świecie, chciałam poznać Wasze zdanie. Wiem że ile osób tyle zdań, ale chciałam się przekonać czy moje problemy siedzą tylko w mojej głowie czy są problemami ogólnymi w społeczeństwie :)

Co do ortodontów byłam u kilku...i usłyszałam to samo, ale jeszcze pójdę w tej sprawei, może da się uniknąć zabiegu.
mogę wszystko
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 paź 2010, 23:33

Idź do chirurga. Kilka lat temu najlepsi w kwestyji szczęki mieszkali pod Warszawą, w Mińsku chyba. Generał żandarmerii i taka sympatyczna żona przy kości.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 paź 2010, 02:21

Andrew pisze:silną kobietę poznaje w chwil pare zaledwie ! to na szczescie widac !!
Kobieta nigdy nie powinna wychodzic z domu nie zrobiona !! włosy , makijaż , ubiór - to atrybuty kobiecości wszak .
Ona - nie ma problemu z kontaktami ! lecz z facetami !


Kwestia gustu, niektórzy nie lubią makijażu u kobiet w ogóle :)
A u fryzjera zawsze każę się ścinać tak, żeby po wysuszeniu włosy wyglądały dobrze, a od długiego czasu w ogóle nie obcinam i są super :D
Mam ciekawsze rzeczy do robienia, niż kręcienie włosów pół godziny w łazience (a tak, żeby z moje choć wysuszyć to trzeba dobre 20 minut, dlatego po prostu myję wieczorem i śpię z mokrymi ;), a potem kolejne 15 minut nakładania makijażu, tylko po to, żeby wieczorem kolejne 15 minut na jego pozbywanie się.
To już wolę polenić się na forum :)

Atrybuty kobiecości są według mnie inne.
Nie mówię, żeby być niechlujem, wystarczy się dobrze ubrać, zadbane ładne buty, świeżo i ładnie pachnieć i wystarcza na co dzień :)

Wybaczcie OT, ale nie mogłam się pohamować, bo się z Andrew w tej kwestii nie zgadzam, ot tyle.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2010, 02:50

Alamakota pisze:
Kwestia gustu, niektórzy nie lubią makijażu u kobiet w ogóle :)
A u fryzjera zawsze każę się ścinać tak, żeby po wysuszeniu włosy wyglądały dobrze, a od długiego czasu w ogóle nie obcinam i są super :D
Mam ciekawsze rzeczy do robienia, niż kręcienie włosów pół godziny w łazience (a tak, żeby z moje choć wysuszyć to trzeba dobre 20 minut, dlatego po prostu myję wieczorem i śpię z mokrymi ;), a potem kolejne 15 minut nakładania makijażu, tylko po to, żeby wieczorem kolejne 15 minut na jego pozbywanie się.
To już wolę polenić się na forum :)


OD NIKOGO NIE WYMAGAM BY SIE ZE MNA ZGADZAŁ , ale dobrze jak jestem rozumiany. Zobacz sama - co ty mi zarzucasz ? gdzie ja pisalem o kreceniu wlosów , a tak na marginesie - jesteś leniem - tak stanowi twój post .

[ Dodano: 2010-10-29, 02:51 ]
Alamakota pisze:Kwestia gustu, niektórzy nie lubią makijażu u kobiet w ogóle :)

no baaaa!! <hahaha> są i tacy co nie lubią bladynek ... <diabel>

[ Dodano: 2010-10-29, 03:12 ]
Koko pisze:Kto Ci takich bzdur naopowiadał?

Ostrozny bym był z takimi osadami !
Ja z córką co sie najezdzilem po ortodontach to tylko ja wiem i kartoteki u owych [:D]
pierwszy był najlepszy i o dziwo z NFZ jeszcze bo do 13 roku zycia córka tam sie leczyła (prostowala ząbki)
Opinia ludzi podobna Ciebie była drazniaca , tyczyło sie to jednego zabka ktory pozostawał ciut krzywy . Ludzie - znawcy oczywiscie tematu mówili tak samo jak Ty teraz tu piszesz . Zmien ortodonte ! choc piewszy wyjasnił co i jak .
No to zmieniłem na innych - bzdury gadali , az trafiłem do dobrego uznanego w naszej okolicy i co ? nic potwierdził to co mówił pierwszy ! CZYLI ze sie nie da ,ze gra nie warta swieczki . Bo choc i mozna było , ale zwiazane to by było z usunieciem zeba jakiegos innego z tyłu , to w jej wieku kiedy to szczeka jeszcze rosnie jest bezcelowe i wyjasnił dlaczego , czego tu nie powtórze , a i tak byc moze cos pokreciłem [:D] zabek nie jest az tak krzywy , by robic rzeczy ktore mogą skutkować niekorzystnie . Tu u autorki owa szpara na pewno nie jest aż taką tragedią , by sie bawic w jakieś chirurgiczne sprawy , zawsze jednak moze te zeby wyrwac i wstawic w to miejsce sztuczne - wieksze , tak by owa szpara znikła <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
anettt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:57
Skąd: Aww
Płeć:

Postautor: anettt » 29 paź 2010, 15:40

[quote="AndrewOstrozny bym był z takimi osadami !
Ja z córką co sie najezdzilem po ortodontach to tylko ja wiem i kartoteki u owych [:D]
pierwszy był najlepszy i o dziwo z NFZ [/quote]
no dokładnie to nie jest takie proste ja byłam u kilku i opinie podzielone, choć raczej nacisk że aparatem w tym przypadku się nie da, miałam już podcięte więzadło, nosiłam aparat wyjmowany. Ogólnie robiłam już trochę w tym temacie i nie jest to tak jednoznaczne, że jak u kogoś się dało to u mnie też...
mogę wszystko

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości