nie wiem co ja mam zrobic

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

nie wiem co ja mam zrobic

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 09:50

Witam wszystkich, nie moglem znalezc tematu podobnego do mojego problemu,wiec zalozxylem nowy. Mam taki problem ,ze nie mam pojecia jak mam postapic. Wszystko zaczelo sie z pol roku temu,zaczalem sie spotykac z dziewczyna ktora miala faceta i mial byc to tylko uklad przyjemno-towarzyski i nie mielismy wlaczac w to wszystko uczuc,ale niestety sie nie udalo. Napoczatku mialem wrazenie ,ze to ona wczowa sie w uczucia a ja pozostawalem obojetny i po czasie role sie odwrocily ja sie zakochalem a ona sie do mnie zniechecila bo byly miedzy nami klotnie itd czasami naprawde bylo ciezko. ona wie co czuje ale ciagle ma swojego faceta i mowi mi ze nie moze mi obiecac ze bedziemy razem mozemy narazie sie spotykac jako kolega i kolezanka i zobaczymy co wyjdzie. Nie wiem poradzcie mi cos co ja mam zrobic bo jakos nie wyobrazam sobie zeby mialo jej nie byc...
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2010, 10:25

Panna znalazła sobie odskocznie od rzeczywistości, faceta który się zakochał. Ona zapewne byla jedynie zafascynowała, bo to ekscytuje, ciekawi, pobudza.

Uprawialiście seks ?
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 11:16

tak uprawialismy setki razy. Ona przez te klotnie zaczela sie bac nie raz plakala przez to co sie dzialo i powiedziala,ze sie po prostu mnie boi a mimo,ze ciagle jej mowie ze to sie nie powtorzy itd itd itd to ona jest zniechecona w ogóle kontakt sie zmniejszyl nie dzwoni nie odpisuje, jedynie wtedy gdy czegos chce
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2010, 11:20

normalny pisze:ze ciagle jej mowie ze to sie nie powtorzy

Po co mówiłeś, ze się nie powtórzy jak nie miałeś zamiaru dotrzymywać słowa ?
normalny pisze:ze sie po prostu mnie boi

To co Ty jej zrobiłeś ?

Z tego juz raczej nic nie będzie. Nie będzie ryzykowała związku dla kłótliwego, niesłownego faceta którego się boi.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 12:52

niestety ona zmuszala do takich sytuacji nie szlo jej w zyciu prywatnym w szczegolnosci w pracy i wyzywala sie na mnie , ja i ona mamy ciezkie charaktery i niestety nikt nie byl madrzejszy i nie popuscil w trakcie klotni.Mowila mi,ze mysli o mnie teskni i niby dalej mysli to czemu mamy byc tylko kolegami? moze ona po prostu mnie klamie,zeby jak cos by chciala wie ze jej pomoge i takmi slowkami meci w glowie? naprawde poglubilem sie i chyba jestem zbyt naiwny
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2010, 13:00

przepraszam , ale o co wlasciwie ci chodzi ? <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 13:03

slaby z Ciebie "weteran" jak nie rozumiesz <brawo>
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2010, 13:20

No widac faktycznie cienki niczym polsilwer [:D] ale ja juz tak mam ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2010, 14:08

slaby z Ciebie "weteran" jak nie rozumiesz <brawo>

Może i słaby, ale z kobietami problemów nie ma
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 08 paź 2010, 14:33

Dzindzer pisze:Może i słaby, ale z kobietami problemów nie ma

Moja droga problemy z kobietami ma każdy, ogromne/duże/średnie/małe/...
tylko nie każdy zwykł o nich mówić albo nie warto o nich mówić bo są załatwiane od ręki.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2010, 14:40

zatem ich nie ma !! to tak jak z tym kołem Laskowika 3 dobre !! [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 08 paź 2010, 16:00

Smile8 pisze:problemy z kobietami ma każdy

Ja tam mam większe z facetami <pijak>

normalny, daj dziewczynie spokój, tak całkowicie. Jeżeli pisane Wam być razem to będziecie. Tylko, że to ona jest w związku z innym, to ona powinna podjąć męską decyzję. Sprawa posunęła się za daleko, bo sypialiście ze sobą. A skoro tak, to nie ma co się patyczkować. Ty mówisz jej co czujesz i usuwasz się na bok. Jak zatęskni na tyle, by przestać się bawić, to do Ciebie sama przyjdzie. Póki co, Ty zachowaj się jak facet.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 16:09

skoro nie ma widocznie trafia na normalne a nie na psychopatki:] dobra widze ,ze robicie sobie jaja wiec nie zawracam glowy, narazie
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 paź 2010, 16:15

normalny pisze:skoro nie ma widocznie trafia na normalne a nie na psychopatki:]

A może takie WYBIERA? :> Nie wszyscy biorą pierwsze, co im się trafi 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
JohnyBravo
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:19
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: JohnyBravo » 08 paź 2010, 16:53

No prosze takich tematów są setki, chociażby taki jak mój ;) Hm czekaj czekaj, coś mi tu zaczyna się układać w większą całośc ;d Skąd jestes? <diabel>
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 18:50

hmm moze, po prostu nie mam wyboru dlatego lapie sie " pierwszej lepszej?" a z kims kto mnie nie pociaga fizycznie nie bede chyba normalna sprawa
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2010, 19:52

normalny pisze:hmm moze, po prostu nie mam wyboru

Tyle ładnych i sensownych kobiet a ten wyboru nie ma :?
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 19:55

zgadzam sie z Toba Dzindzer,ze jest odgroma slicznych kobiet,ale raczej nie sa one zainteresowane mna ,wiec dlatego nie mam wyboru;) trzeba sie lapac co daja
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2010, 20:01

No z taka wiarą w siebie to faktycznie mało która poderwiesz. Faceci pewni siebie z normalna samoocena wiele zyskują, serio
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 08 paź 2010, 21:58

NIe zgodze sie z Toba;)
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Grzesiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2005, 20:43
Skąd: od znajomych
Płeć:

Postautor: Grzesiek » 08 paź 2010, 22:06

Widzę że sprawa się delikatnie napina. Trzeba poluzować bo z rozmowy nic nie będzie:)
coś musi się skończyć by coś nowego mogło się zacząć...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 paź 2010, 22:34

normalny pisze:zgadzam sie z Toba Dzindzer,ze jest odgroma slicznych kobiet,ale raczej nie sa one zainteresowane mna ,wiec dlatego nie mam wyboru;) trzeba sie lapac co daja
To dobra strategia interesowac sie tymi co interesuja sie nami. Ostatecznie przeciez nie ma sensu biegac za kims kto nami nie jest zainteresowany. Tylko ze trzeba soba cos reprezentowac, dbac o siebie, umiec zyc bez kobiety, usmiechac sie i wiele innych rzeczy a nagle okaze sie ze w sumie to calkiem sporo kobiet sie Toba interesuje lub mogloby sie potencjalnie interesowac. I wowczas idac na latwizne wybierasz sobie sposrod nich.

A swoja droga, skoro masz o sobie takie mizerne zdanie to jakie masz zdanie o dziewczynie ktora z toba jest/byla/bedzie? Ze zadowala sie byle czym czyli Toba? Zmien mysllenie o sobie i sie usmiechaj.

A co do tematu to generalnei rzecz biorac lepiej dla Ciebie jakbys o niej zapomnial. Zreszta - chcesz byc z kobieta ktora bez mrugniecia okiem zdradzala swojego faceta z Toba? Ja w takiej sytuacji bym pomyslal "wiadoma sprawa ze ze mna, bo niby z kim innym?" ale nie oznacza to ze bym z taka byl. Zdecydowanie bym nie byl bo jak takiej zaufac...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 08 paź 2010, 23:45

Maverick pisze:Zdecydowanie bym nie byl bo jak takiej zaufac...

Nie wiem, jak ktoś chce mogę się spytać mojego byłego, jak mu się udało zaufać mi.

Głupie żonglowanie tezami.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 paź 2010, 02:33

normalny pisze:hmm moze, po prostu nie mam wyboru dlatego lapie sie " pierwszej lepszej?" a z kims kto mnie nie pociaga fizycznie nie bede chyba normalna sprawa
Chcesz powiedzieć, że o interesujących to brania nie masz, ale trafiła się jedna sexy więc żal wypuścić?

<hahaha>

Warto to marnować życie na takie mało ambitne cele? Życie to cud, życie to dar. Brak ambicji to obraza dla rodziców. Zamiast rozmieniać się na drobne dąż do bycia możliwie najwarościowszym w swoim gatunku i wab kobiety, które pociągają Cię fizycznie i mentalnie. Wtedy dopiero seks jest epicki a codzienność tęczowa. Słuchaj się głowy, nie główki.

Maverick pisze:Ja w takiej sytuacji bym pomyslal "wiadoma sprawa ze ze mna, bo niby z kim innym?" ale nie oznacza to ze bym z taka byl. Zdecydowanie bym nie byl bo jak takiej zaufac...
Każde uproszczenie, uogólnienie i odstępstwo od reguły rozpatrywania każdego przypadku indywidualnie zubaża nasz światopogląd.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 09 paź 2010, 08:32

Shaman-Nie sadze,zeby zycie bylo cudem moje na pewno takie nie jest:] zycie moze byc cudem dla faceta ktory jest przystojny,ma kase i jak mowisz jest usmiechniety. Nie potrafie sobie wmawiac ,jestem jakis wspanialy i na pewno nie potrafie wabic kobiet bo nie ma czym, a moja samoocena jest zbyt niska zeby w ogóle uwierzyc w siebie, wiec tu raczej nic nie da sie zrobic.

a pytanie z innej beczki czy rady innych ludzi na tym forum ,w ogóle wam pomogly?:) bo tez watpie
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 08:34 przez normalny, łącznie zmieniany 1 raz.
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 paź 2010, 10:33

normalny pisze:zycie moze byc cudem dla faceta ktory jest przystojny,ma kase i jak mowisz jest usmiechniety.

Nad wyglądem gęby można pracować, dbać o cerę, zobaczyć jak człowiekowi z zarostem ( niektórzy przy odpowiednim nabierają wyrazu), ciało ćwiczyć, by mieć dobra figurę. A kasę można zarobić.

normalny pisze:jestem jakis wspanialy i na pewno nie potrafie wabic kobiet bo nie ma czym, a moja samoocena jest zbyt niska zeby w ogóle uwierzyc w siebie, wiec tu raczej nic nie da sie zrobic.

skoro jestes kiepski to czemu chcesz by ktos wartościowy w ogóle chciał na Ciebie spojrzeć, ludzie z walorami na byle co czasu nie tracą

normalny pisze:a pytanie z innej beczki czy rady innych ludzi na tym forum ,w ogóle wam pomogly?:) bo tez watpie

O jakieś pierdoły się pytałam i mi pomogło

Pare osób dziękowało nam za rady króe pomogły. Raz nawet jedna osoba mi dziękowała, ze byłam dośc brutalna wobec niej, ale szczera
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 09 paź 2010, 11:32

o to chodzi,ze moj najwiekszy kompleks to twarz jest zwyczajnie brzydka. cialo mam ekstra bo cwicze juz dlugi czas kulturystyke,zawsze jestem zadbany ,pachnacy sracy itd i tak nie widze rezultatow bo 80% atrakcyjnosci to twarz, baby wola przystojnego wieprza niz mnie to jest chore, zreszta s..ac na to, jak Ty dzindzer jestes taka madra i taka z Ciebie dobra pani psycholog to cos poradz sensownego a nie jakies bzdety wyczytane z gazetek "dbac o siebie, ladnie ubrany itd itp" bo to nie dziala:]
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 09 paź 2010, 11:42

normalny pisze:jak Ty dzindzer jestes taka madra

Uwaga, powiem oczywistą oczywistość:
Twoim problemem nie jest wygląd i brak kasy, a nastawienie i negatywne widzenie świata / siebie/ innych / kobiet / nawet forumowiczów tutaj.

Chcesz zrzędzić - zrzędź. Chcesz używać wymówek pokroju "mam brzydką buzię" - używaj. Twoje życie. Mi byłoby szkoda.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 11:43 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 09 paź 2010, 12:07

czy Pani minister kiedykolwiek widziala naprawde fajna kobiete z beznadziejnym gosciem? bo ja u siebie w miescie takiego czegos nie widzialem,ale za to widze jakich facetow kobiety chca. Ja nie zrzedze ja mowie jak jest,a wy ,ze nie wiecie co napisac probujecie tu wciskac kity ktore tak naprawde nic totalnie nie daja:) i wtedy wlasnie zaczynacie mowic ,ze ktos zrzedzi,marudzi ,ze inni maja gorzej hehehe zabawne.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 12:14 przez normalny, łącznie zmieniany 1 raz.
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 09 paź 2010, 13:44

normalny pisze:beznadziejnym gosciem?

Wg Ciebie malo atrakcyjna buzia rowna sie beznajdziejnosci? Owszem, czesto widuje parki gdzie jedno, obojętnie czy to dziewczyna czy facet WYRAŹNIE odstaje od drugiego jeśli chodzi o samą fizykalność. Znam kilku średnio atrakcyjnych facetów mających śliczne kobiety i tych dysproporcji nie niwelują statusem finansowym.
Żaden z nich nie jest jednak beznadziejny. Znam też facetów którzy przyciągają fizycznie ale mentalność mają odwrotną i odpychają - właśnie takim zrzędzeniem i pesymizmem.
Rysów twarzy nie zmienisz, ale może warto przyjrzeć się w lusterku i stwierdzić co jest nie tak? Jeśli masz zakola jak Myszka Mickey to zrob sie na zero, jesli geste wlosy to moze warto isc do fryzjera ktory sam zaproponuje jakas fryzure?
Masz jakąś pasję poza użalaniem się nad sobą? Jest coś o czym możesz mówić godzinami i poświęcasz temu wszystkie nieliczne przerwy w narzekaniu? Kiedy ostatnio przeczytałeś książkę? Paradoksalnie to nie brzydka buzia jest największą przeszkodą, a lekkość mówienia, żeby ją posiąść trzeba mieć jakiś zasób słownictwa, własne zdanie i coś o czym potrafi się mowić.
Może będzie to lekki pocisk ale sprawiasz wrażenie takiego który nie rozwija się w dziedzinach w których może to robić, nie słuchasz rad - czego Ty oczekiwałeś, adresu kliniki w której przeszczepią Ci twarz Di Caprio? A może tego, że wszyscy będziemy Ci zbiorowo współczuć?
Jeśli uważasz, że to takie złe, podłe, okrutne, że dziewczyny lecą tylko na atrakcyjnych seksualnie to dlaczego sam jesteś zły, podły, okrutny robiąc to samo?
Co masz do zaoferowania ładnej kobiecie? I do czego Ci ta kobieta?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości