Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2010, 22:27

Mijka pisze:To nie ja byłam przypadkiem osobą polecającą? Bo pamiętam, że używałam peelingu, ale w saszetce właśnie.
Zgadza się :)

Dobra kupię jutro drobnoziarnisty na próbę. Niecałe 8 zł to nie majątek. ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sty 2010, 23:21

księżycówka pisze:Dobra kupię jutro drobnoziarnisty na próbę.

Kup, ja go uwielbiam :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lut 2010, 10:36

Potrzebny mi jakiś dobry żel do mycia twarzy dla skóry bardzo suchej. Od pewnego czasu mam tak suchą skórę, że aż boje się ją myć, muszę nakładać kilka warstw kremu. To pewnie efekt suchego powietrza w mieszkaniu. Wracając do żelu to myślałam nad AA, oni mają taki dla skóry wręcz atopowej. Ale nie lubie kupować w ciemno. Używał ktoś ?
Ostatnio zmieniony 07 lut 2010, 10:39 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2010, 11:11

Yasmine, ja co prawda używam kosmetyków do cery tłustej i mieszanej, ale chwalę sobie żel do mycia twarzy NIVEA. Dobry jest też jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy LIRENE. Do tego i tak używaj kremu nawilżającego oraz zwilżaj powietrze w mieszkaniu. :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lut 2010, 11:25

Olivia pisze:Do tego i tak używaj kremu nawilżającego oraz zwilżaj powietrze w mieszkaniu. :)

Kremy już przerobiłam różne. Ten daje w miarę radę http://kamilanet.bazarek.pl/opis/287889 ... escription

Na kaloryfery na noc kładę często mokry ręcznik, ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Jak pojadę do domu to przywiozę chyba nawilżacz powietrza (tyle tylko, że to już chyba będzie po zimie [:D] )
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2010, 13:17

Yasmine pisze:ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Kup sobie w zwykłym sklepie z artykułami domowymi taki zraszacz powietrza http://images37.fotosik.pl/223/f103b1e31f3ea605.jpg i spryskuj wodą pomieszczenia.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 lut 2010, 15:34

Yasmine, podobne działanie do AA mają też kosmetyki EMOLIUM (moja alergolog twierdzi, że są lepsze). Jest duży wybór, są dobre i delikatne zarazem. Można kupić chyba tylko w aptece.

Ja mam teraz koszmar z wysuszoną skórą na dłoniach. Co zimę mi się tak robi, ale w tym roku jest tragedia, która zaczęła się wraz z tymi mrozami wielkimi. Wszystko mnie piecze, nawet moje ulubione emolium nie daje rady. Jak skóra zaczyna delikatnie pękać to maść elocom jest dobra - ale nie nawilża tak jak trzeba.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 lut 2010, 15:41

Yasmine pisze:Kremy już przerobiłam różne. Ten daje w miarę radę http://kamilanet.bazarek....tml#description

Ja też jeszcze ideału nie znalazłam, nie testowałam tego, czy on ma jakieś flitry? Bo nie mogę się doszukać w opisie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2010, 15:46

Nemezis pisze:Ja mam teraz koszmar z wysuszoną skórą na dłoniach.

Pisałam o tym kremie wcześniej, ja sobie chwalę, ale nie wiem, jaka jest Twoja skóra dokładnie: http://picnica.ciao.com/de/143529430.jpg
Ja kupuję na swoim osiedlowym bazarku. Ogólnie zauważyłam, że kremy z gliceryną są lepsze z rumiankiem niż cytrynowe.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lut 2010, 18:00

Nemezis pisze:Ja mam teraz koszmar z wysuszoną skórą na dłoniach. Co zimę mi się tak robi, ale w tym roku jest tragedia, która zaczęła się wraz z tymi mrozami wielkimi. Wszystko mnie piecze, nawet moje ulubione emolium nie daje rady. Jak skóra zaczyna delikatnie pękać to maść elocom jest dobra - ale nie nawilża tak jak trzeba.

U mnie to samo, ale o tym to już nawet nie wspominałam. Przerobiłam już tyle kremów, że głowa mała. I nic mi nie pomaga :/. U mnie to też wina zimy, ale w większym stopniu detergentów. A ja wiecznie coś myje, piorę ręcznie itp.
Nemezis pisze:Jest duży wybór, są dobre i delikatne zarazem. Można kupić chyba tylko w aptece
.

Wiem, znam. Jak przyjmuje towar u nas w aptece to sobie zawsze czytam :). Ale drogie to to.

Mijka pisze:nie testowałam tego, czy on ma jakieś flitry? Bo nie mogę się doszukać w opisie.

Nie ma.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2010, 18:01 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 lut 2010, 18:49

Szkoda :(
Ja musze mieć flitry w kremie na dzień, a na noc to wolę maseczki jednak. Nie wiem jaki krem teraz kupić, mój rozświetlający Olay nie daje rady w zimę, a ten na noc przeciwzmarszczkowy jest taki sobie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2010, 19:36

Dobry jest krem ochronny zimowy Floslek.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lut 2010, 21:31

Nemezis pisze:kosmetyki EMOLIUM

A ja nie polecam, ponieważ po używaniu bodajże płynu do kąpieli Emolium, nasiliły mi się łuszczycowe place na całym ciele. A podobno miały być najlepsze na takiego typu skórę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 lut 2010, 21:04

A jeszcze jakieś kremy nawilżające na dzień/ ochronne na zimę, prócz tego co Olivka proponuje? Bo muszę jakiś kupić jutro, a kompletnie nie wiem co tym razem przetestować.

Aa, szampon z Welli, który polecałam w temacie, używam od listopada, myjąc głowę codziennie, więc nawet za taką cenę się opłaca, została mi jeszcze jakaś 1/3 :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lut 2010, 22:26

Ja testuję właśnie Garniera z tej serii Podstawa Pielęgnacji :)
I w miarę daje radę, bardzo fajny jest, ale na Twoją suchą skórę pewnie za słaby. :/

Ja nawet nigdy nie musiałam stosować nic specjalnego na zimę. Zresztą zimy już nie ma, przedwiośnie mamy :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 lut 2010, 23:02

księżycówka pisze:I w miarę daje radę, bardzo fajny jest, ale na Twoją suchą skórę pewnie za słaby.

z słaby i garnier w ogóle mi niespecjalnie służy, lubię ten balsam z klonem i to chyba wszystko.

księżycówka pisze:Ja nawet nigdy nie musiałam stosować nic specjalnego na zimę. Zresztą zimy już nie ma, przedwiośnie mamy

ja tą zimę jakoś przetrwałam na próbkach, maseczkach i byle jakich kremach, teraz bardziej odżywczego coś na noc potrzebuję.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lut 2010, 06:41

Mijka pisze:ten balsam z klonem
To akurat dla mnie badziew :D

To ja Ci chyba nic nie polecę. Ja nawet nie widzę sensu w oddzielnych kremach na noc. :)
Jak ja potrzebuję pilnie odżywić od zewnątrz skórę to robię peeling, odżywczą maseczkę, tonik, a potem krem i rano mam buzię jak pupa niemowlaka.

Generalnie już zauważyłam, że nam służą zupełnie inne kosmetyki.

Ja generalnie mam swoje firmy.
Włosy - Loreal (farby, szampony, odżywki)
Ciało, nawilżanie, wargi - johnson&johnson (oliwki, pomadki, balsamy do ciała)
Rączki plus jakieś dodatkowe balsamy, usta - Eveline (kremy do rąk, balsamy rozgrzewające i inne fat burnery, błyszczyki i pomadki
Ciało na słońcu - Ziaja (balsamy do i po opalaniu)
Twarz - Garnier (toniki, teraz krem choćby), Avon (krem do tej pory był), Perfecta (peelingi, maseczki)
Ciało i mycie - tylko Dove.
Antyperspiranty - tylko Dove.

I ja poza ten krąg raczej nie polecam :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 lut 2010, 07:06

To faktycznie, niewiele podobieństw, bo tylko:
księżycówka pisze:Włosy - Loreal (farby

Farby sklepowe to najlepsze są Loreal dla mnie, a próbowałam niemal wszystkiego.

Z Eveline to też używałam tej serii co Ty, wyszczuplającej, ale wrócilam do Lirene Dermoprogram i już nie zdradzę ;)

księżycówka pisze:Perfecta (peelingi, maseczki)

używałam tylko tych w saszetkach, ale teraz chyba skuszę się na ten peeling, co ostatnio kupilaś, bo mój z Alciny po dwóch latach mi się skończył :( w ogóle to wszystko, jak na złość, mi się teraz kończy. kremy i cała seria do twarzy, tonik, mleczko, pomadka ochronna do ust, bo kupiłam jakiś badziew, skuszona zapachem (wanilia) i chyba to wywalę i kupię z nivei, takie co zawsze używam, i jeszcze podkład i poder brązujący. masakra.

księżycówka pisze:Ja nawet nie widzę sensu w oddzielnych kremach na noc.

Ale Ty jesteś młodsza - to raz, dwa - lepiej się odżywiasz, trzy - masz nieco normalniejszy tryb życia teraz. U mnie wszystko na opak, tak naprawdę to poważnie myślę nad jakimś mocnym suplementem, ekhm, diety.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 07:13 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 11 mar 2010, 22:13

Potrzebuję pomocy- szukam odżywki i szamponu do włosów farbowanych- przyciemnianych. Chodzi o to, żeby kolor się nie spierał, nie był wypłowiały taki, żeby włosy mi tego blasku nie straciły i nie niszczyły się za bardzo.

Stanęłam dzisiaj w drogerii przy regale z odpowiednimi do tego preparatami, ale nie miałam pojęcia za ktory w ogóle chwycić, tyle tego jest. Wiem tylko, że nie Dove, bo on mi strasznie obciążał kiedyś włosy.

Z informacji, które mogą być pomocne- włosy mam cienkie, przetłuszczające się(myję codziennie), często suszone suszarką i pierwszy raz po jakichś 4/5latach farbowane inaczej niż na blond. Nie są przesuszone i pomimo intensywnych rozjaśnień przesuszone już daaaawno nie były.
Dziękuję za jakiekolwiek wskazówki, bo ja naprawdę się w takich specyfikach nie orientuję.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 08:14 przez SaliMali, łącznie zmieniany 2 razy.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 mar 2010, 06:34

SaliMali pisze:włosy mam cienkie, przetłuszczające się(myję codziennie), często suszone suszarką
To jak moje. :D

Ja używam Loreala szamponu i odżywki do włosów farbowanych po prostu (takie czerwone). Fakt, kolor mi się wypłukuje, ale z 10 razy wolniej niż przy innych. Zresztą odcienie czerwieni i rude zawsze się mega szybko wypłukują.
Stosowałam też przy brązach i tu były ładne i błyszczące :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 mar 2010, 16:04

Kilka ostatnio prztestowanych kosmetyków:

Podkład Clinique Supermoisture - nawliżający pokład z roźswietlającymi drobinkami, nawliża naprawdę dobrze, ale trzeba go oszczędnie nakładać, bo przez drobinki łatwo osiągnąć efekt, który nieco odbiega od ładnego rozświetlenia. Zapewnia raczej lekkie krycie, więc dla osób, które nie mają problemów z cerą. Plusem jest kolor, z palety pasowało mi kilka odcieni, zdecydowałam się na najbardziej zbliżony do mojego naturalnego - zimowego kolorytu, podkład ma fajną konstystencję, ładnie stapia się cerą. Mógłby trochę przyjemniej pachnieć, ale używam go tak mało, że przeżyję ;). Na zimę, gdy cera jest sucha i tego rozświetlenia potrzebuje - efekt jest satysfakcjonujący. Wiosną pewnie zdecyduje się na coś innego, bo obawiam się, że może się za bardzo świecić nawet przy stosowaniu pudru matującego.
Cena: 119 zł

Tusz do rzęs Estee Lauder Tubo Lash z wibrującą szczoteczką, nasłuchalam się tylu pozytów, a że dalej szukam tuszu, który zapewni mi taki efekt jak przy moim patencie używania dwóch różnych, to postanowiłam spróbować. Plusem jest to, że w składzie ma wosk pszczeli, więc jakby jednocześnie odżywia rzęsy i to się czuję. Do nakładania trzeba się przywyczaić. Tusz ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja, ale nie pogrubia, więc jeśli ktoś nie potrzebuje pogrubienia, to może będzie bardziej zadowolony. Efekt na rzęsach jest bardzo naturalny, ale ja lubię mocno podkreślać rzęsy, dlatego więcej nie kupię.
Cena: 120zł

Max Factor Masterpiece Eyeliner we flamastrze - coś, co z definicji, powinno być idelanym kosmetykiem, żeby szybko i sprawnie zrobić ładną kreskę - i tak jest, jest łatwy w użyciu, i na tym kończą się plusy. Kolor nie jest intensywny, a nałożenie następnej warstwy nie pomaga. Trzeba go też szybko zużyć, po dwóch tygodniach wysechł mi komplenie i nadawał się tylko do wyrzucenia. Miałam wersję brązową i nie zachęciła mnie do zkaupu czarnej, a szkoda, jak oglądam makijaże wykonane podobnymi kosmetykami, to bardzo mi się podobają.
Cena: 35zł
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 16:12 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2010, 11:39

Mijka pisze:który zapewni mi taki efekt jak przy moim patencie używania dwóch różnych

Zdradź mi ten patent, proszę :)

Mijka pisze:ale nie pogrubia, więc jeśli ktoś nie potrzebuje pogrubienia, to może będzie bardziej zadowolony. Efekt na rzęsach jest bardzo naturalny, ale ja lubię mocno podkreślać rzęsy, dlatego więcej nie kupię.

Szkoda, bo miałam kupić. A chcę czegoś co daje efekt mocno czarnych wyraźnych rzęs

Mijka pisze:
Max Factor Masterpiece Eyeliner we flamastrze

Marzę o taki we flamastrze, po opisie marze nadal, bo tego nie kupię.
Znasz może inny tego typu ??
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 mar 2010, 12:11

Dzindzer pisze:Zdradź mi ten patent, proszę

Ja używam białej bazy Loreala Double Extension + Max Factora 2000 Calorie albo Maybelline Collosal, chociaż ten ma za grubą szczoteczkę na krótsze rzęsy. Co jakiś czas próbuję wysokopółkowej mascary i na razie wygrywa Lancome Hypnose.

Dzindzer pisze:A chcę czegoś co daje efekt mocno czarnych wyraźnych rzęs

Własnie ja też taki lubię. Ten tusz da Ci ładny naturalny efekt, nic ponad to.

Dzindzer pisze:Znasz może inny tego typu

Właśnie sama miałam pytać, czy ktoś nie zna ;)

Z kremów zdecydowałam się na:
Olay Complete krem odżyczo-nawilżający na dzień, skóra sucha/normalna - naprawdę ciężko jest mi znaleźć krem, o w miarę prostym składzie, z filtrem min. 15. Mam wrażliwą cerę, i szczególnie w zimie, brak filtru powoduje pękanie naczynek :( Jestem zadowolona, już używałam tego kremu, także wiedziałam, co kupuję. Ale to jeszcze nie ideał kremu, nie znalazłam ani idealnego kremu, ani podkładu jak na razie.

Olay complete krem odżywczo-wzmacniający na noc
, skóra sucha/normalna/mieszana - dopełnienie kremu na dzień, lżejszy od poprzedniego z serii Age Defying, który używałam.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 12:13 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2010, 12:20

Mijka pisze:Olay Complete krem odżyczo-nawilżający na dzień, skóra sucha/normalna - naprawdę ciężko jest mi znaleźć krem, o w miarę prostym składzie, z filtrem min. 15. Mam wrażliwą cerę, i szczególnie w zimie, brak filtru powoduje pękanie naczynek :( Jestem zadowolona, już używałam tego kremu, także wiedziałam, co kupuję. Ale to jeszcze nie ideał kremu, nie znalazłam ani idealnego kremu, ani podkładu jak na razie.

Też mam od niedawna. I jestem tak w miarę zadowolona. Całkiem nieźle się wchłania. Ale nadal nie zapobiega wszystkim zimowym problemom. Ja mam cerę mieszana, ale mi się szybko wysusza, zwłaszcza w rejonach gdzie mam sucha. Naczynka tez mi pękają.

Mijka pisze:serii Age Defying

Nie wiem czemu, ale zawsze mi się kojarzył, ze to dla starszych niż ja
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 mar 2010, 12:28

Dzindzer pisze:Nie wiem czemu, ale zawsze mi się kojarzył, ze to dla starszych niż ja

to chyba seria 25+ ;)

Dzindzer pisze:I jestem tak w miarę zadowolona

ja też tak w miarę, jak na 22zł za jeden krem w promocji, może być.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2010, 12:45

to chyba seria 25+ ;)

Czyli dla mnie. To ja nie wiem czemu mi sie tak wydawało
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 mar 2010, 12:48

Po prostu nie chcesz się pogodzić ze swoją starością <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2010, 12:49

Ty bezczelna smarkulo, z szacunkiem do starszych, bo laska obiję <diabel>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 mar 2010, 12:50

Dzindzer pisze:Czyli dla mnie. To ja nie wiem czemu mi sie tak wydawało

Stan cery jest ważniejszy od wieku i tak :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 20 mar 2010, 19:56

księżycówka pisze: Ja nawet nie widzę sensu w oddzielnych kremach na noc. :)


Ja widzę. Mam cerę mieszaną i nie wyobrażam sobie stosowania kremu matującego na noc. A krem nawilżający na dzień to by była istna makabra.
.::falling away from me::.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości