Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 sty 2010, 15:27

księżycówka pisze:Nawet jak nie jest dotykowy to wielkość klawiszy dla mnie (a mam małe palce) jest porażająco mała.

U mnie są dość duże, z pisaniem smsów nie ma żadnego problemu, szybko i sprawnie.

Przeraźliwi boli mnie głowa.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 17:49

Andrew pisze:to po co jestscie w jakis umowach ?? ? to sie zwyczajnie nie opłaca !! lepiej miec tel na karte gdy mialem abonament w era , to rachunki przychodziły po od 80 do 160 zł na miesiac , dzis mam pley doładowuje za 30 zł i starcza na dwa miesiace jak nie wiecej .. a tak samo dzwonie !!
Mi się nie opłaca karta. Spokojnie Andrew - ludzie myślą i zanim wybiorą operatora i opcję (karta, abonament, jakieś mixy) to wpierw sobie wszystko liczą. Mi się stanowczo najbardziej opłacał abonament w Playu i nadal się opłaca prawdopodobnie. Ponowne przeliczenia i sprawdzanie sieci na jesieni mnie czeka. Bo nie ważne jak dobra jest oferta, ważne żeby była dla mnie samej najlepsza.
Andrew pisze:wszystko to co potrzebuje mam w telefonie , czyli w jednej rzeczy !!
A ja tego nie lubię. Nie każdy lubi mieć wszystko w jeden rzeczy po prostu. Mama mi zawsze powtarzała, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :P
Andrew pisze:idziesz spac tel wlacasz do ładowania , co za problem ?? ?
Taki, że mój telefon ma być obok mojej poduszki, a nie podpięty do ładowarki. A dlaczego? Bo tak mi wygodnie i tak lubię. I już. :)
Zaq pisze:Witamy w XXI wieku
Ale to boli :/
Zaq pisze:Bo można zaoszczędzić. No, ale nie każdy musi oszczędzać.
Nie widzę jak to by miało wpłynąć na moje oszczędności. Telefonu używam głównie poza domem, a w domu mam gadu do smsów czy rozmów. Mam taszczyć ze sobą zamiast komórki po ulicach komputer? Tak, laptopów też nie uznaję. :/
Aniess pisze:No z rok już z tego co pamiętam.
A to faktycznie bardzo sympatycznie. Mój ponad roczek i mam podobnie :)
Samsungi w moim przeświadczeniu są nadal niestety obok Sagemów i LG najbardziej zawodnymi i psującymi się telefonami. Dla mnie na rynku liczą się tylko Nokie i SE (no i może niektóre modele Motoroli), ale niestety nie widziałam jeszcze SE, który nie przyprawiałby o mdłości z "urody". No, a poza tym w nich wszystko jest nie tam gdzie trzeba i takie nielogiczne. Nie lubię po prostu. Raz jeden miałam Motorolę, a tak to same Nokie od lat i nigdy się na żadnej nie przejechałam.
Mijka pisze:U mnie są dość duże, z pisaniem smsów nie ma żadnego problemu, szybko i sprawnie.
Ale Ty nie masz Nokii więc w ogóle poza obszarem moich zainteresowań. :D
Koteccek pisze:Ja co prawda nie mam aż tak wypasionego (NOKIA 6300), ale ma to co "do szczęścia" mi potrzebne: budzik, kalendarz, notatnik, kalkulator,
I nie jest brzydki co warto dodać, ale "kilka gleb" to u mnie za mało żeby o wytrzymałości mówić. Takie coś to ja miałam podczas pierwszego tygodnia użytkowania, bo imprezy były. Raz spadł ze schodów całe piętro i żyje. Nie wspominając o notorycznym zalewaniu go. A, ja mam Nokię 6120 classic.
Zaq pisze:Dlaczego będziesz musiała?
Bo umowa się kończy. Tak, wiem, że nie muszę brać innego telefonu jak nie chcę, ale wezmę, bo wolę nowy (który prędzej mnie nie zawiedzie) od 2 letniego.

Dzin, ile Ty masz tych telefonów? Ja już n-ty raz podczas mojego posiadania czytam, że Ty chcesz/musisz/zamierzasz zmienić komórkę. :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 18:06

A i dziś przez tą dyskusję sobie poprzeglądałam nieco telefoniki w Playu w abonamencie i jeśli na dzień dzisiejszy bym miała wybierać to chyba Nokia 6220 classic by to była :D

Tylko cienkie oni mają te oferty "replay" dla mnie żebym ja tam została. Po kiego mi np ileśtam darmowych minut do Play i na stacjonarne jak ja do nich w ogóle nie zdzwonię? :/
Ale się zobaczy za parę miesięcy jeszcze. :)
Koteccek

Postautor: Koteccek » 19 sty 2010, 19:00

księżycówka pisze: Tylko cienkie oni mają te oferty "replay" dla mnie żebym ja tam została. Po kiego mi np ileśtam darmowych minut do Play i na stacjonarne jak ja do nich w ogóle nie zdzwonię? :/
Ale się zobaczy za parę miesięcy jeszcze. :)


Ja wybrałam sieć pod tym kątem ile mam w danej sieci znajomych. No i wygrał PLUS:). I jak najbardziej mi ta sieć odpowiada. Myślałam o PLAY przed zakończeniem mojej umowy z Plusem, ale w PLAYu praktycznie nie mam nikogo to na co mi. A w Plusie fajne są telefony (zresztą jak w każdej sieci), ale teraz są niezłe przeceny w Plusiku (że też umowa mi się nie kończyła teraz w styczniu tylko wcześniej <zalamka>). A i zupełnie darmowe pakiety też są [:D]
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 19 sty 2010, 19:07

tez mam telefon w plusie, między innymi dlatego, że osoby, z którymi się najczęściej kontaktuje są w tej sieci. No i różne pakiety bez których bym chyba zbankrutowała [:D]
dodatkowo od jakiegoś pół roku przy każdym doładowaniu dostaję 30 minut do plusa, nie wiem z jakiej okazji, ale jak dają to się bierze [:D]



Chciałabym już żeby był co najmniej marzec.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 19 sty 2010, 19:14

Aniess pisze:tez mam telefon w plusie, między innymi dlatego, że osoby, z którymi się najczęściej kontaktuje są w tej sieci. No i różne pakiety bez których bym chyba zbankrutowała [:D]
dodatkowo od jakiegoś pół roku przy każdym doładowaniu dostaję 30 minut do plusa, nie wiem z jakiej okazji, ale jak dają to się bierze [:D].


Masz w Mix Plus czy na kartę?? Te 30 minut mnie zachęciło aby zapytać [:D]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 19:14

Koteccek pisze:Ja wybrałam sieć pod tym kątem ile mam w danej sieci znajomych.
Ja spojrzałam jak mi się bardziej opłaca. Byłam w Plusie wcześniej i wyszło mi już wtedy, że z Play do Plusa mam taniej niż z Plusa do Plusa. :)
Koteccek

Postautor: Koteccek » 19 sty 2010, 19:21

księżycówka pisze:
Koteccek pisze:Ja wybrałam sieć pod tym kątem ile mam w danej sieci znajomych.
Ja spojrzałam jak mi się bardziej opłaca. Byłam w Plusie wcześniej i wyszło mi już wtedy, że z Play do Plusa mam taniej niż z Plusa do Plusa. :)


No o tym słyszałam, że ta sieć jest najtańsza na rynku. Ale Plus też nie jest zły. Ja praktycznie tylko SMSuję więc mi się opłaca, a gdybym miała Play to byłoby taniej dla mnie pisząc do kogoś czy dzwoniąc, ale tą drugą osobę wynosiłoby już drożej, a nie chcę przez to stracić kontaktów ze znajomymi [:D]
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 19 sty 2010, 19:24

mój facet ma telefon i w playu i w plusie - tyle, że z plusa jakbym chciała do niego zadzwonić na playa to chyba z 80gr/min <chory>
a tak mam pakiet 'wybrany numer' czy cuś takiego i wtedy za 10 zł mam cały miesiąc i dzwonię kiedy tylko chce :)

Koteccek pisze:Masz w Mix Plus czy na kartę?? Te 30 minut mnie zachęciło aby zapytać [:D]

Mix Plus, umowa jakoś przedłużana w październiku chyba i od tej pory te 30 minut dodatkowo :)
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 19:25 przez Aniess, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 19:26

Koteccek pisze:Ale Plus też nie jest zły.
Tak właśnie sobie spojrzałam. Teraz stawki się trochę zmieniły, ale jak brałam abonament to miałam 2 razy tańszą minutę do dowolnej sieci niż Ty masz w MIXie. Plus mnie w ogóle nie przekonuje. Fajna mają oferty dla firm,ale indywidualne kuleją. Jak ja bym miała brać pod względem bliskich to bym chyba Orange musiała wziąć - większość chyba mam tam. Pomyśli się. Zobaczymy co mi tu zaoferują. :)
Koteccek pisze:tą drugą osobę wynosiłoby już drożej, a nie chcę przez to stracić kontaktów ze znajomymi
<zalamka>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 sty 2010, 19:36

A ja mam monstrualny abonament, bo dali mi gratisy z okazji zmiany operatora: 5 godzin, 300 zwykłych smsów, 600 po całym świecie, darmowe rozmowy i smsy w obrębie sieci, 2 giga danych i tylko za połączenia do Polski muszę osobno płacić... ale 9 centów za minutę, więc da się przeżyć :)
Koteccek

Postautor: Koteccek » 19 sty 2010, 19:47

Aniess pisze:Mix Plus, umowa jakoś przedłużana w październiku chyba i od tej pory te 30 minut dodatkowo :)


A to lipa. Ja przedłużałam w sierpniu, więc może dlatego takiej możliwości nie mam. mam właśnie ten pakiet za 10zł do wybranego numeru no i albo zupełnie darmowe esy do plusa lub do innych sieci. Gdyby nie one to też bym zbankrutowała [:D]
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 19 sty 2010, 19:51

pani_minister pisze:A ja mam monstrualny abonament, bo dali mi gratisy z okazji zmiany operatora: 5 godzin, 300 zwykłych smsów, 600 po całym świecie, darmowe rozmowy i smsy w obrębie sieci, 2 giga danych i tylko za połączenia do Polski muszę osobno płacić... ale 9 centów za minutę, więc da się przeżyć :)

U nas tego nie będzie przez długi czas.
Miałam orange, ale kiedy przeszłam na heyah to mam w kieszeni 80% tego, co płaciłam w orange.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 sty 2010, 20:10

Orange sie osgatnio zrobil chytry...malo daja, duzo chca...dlatego w wakacje, po 5 latach wspolpracy, odchodze... :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 sty 2010, 21:22

Mati pisze:Orange sie osgatnio zrobil chytry...malo daja, duzo chca...dlatego w wakacje, po 5 latach wspolpracy, odchodze... :)

Nie może byc... przemyśl sprawe.. nie chcesz doprowadzic do tragedii..

<pijak>
Szaro buro... zimno.. ciemno
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 21:38

Czytam sobie o zatokach przynosowych, bo poprawy jakiejś szczególnej nie ma, a za chwilę koniec antybiotyku.
I się doczytałam:

"Niektóre, domniemane funkcje zatok przynosowych przedstawiono poniżej:
[...]
7. bezużyteczna przestrzeń powietrzna twarzoczaszki."

Super <que>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 sty 2010, 21:49

księżycówka pisze:bezużyteczna przestrzeń powietrzna twarzoczaszki.
chodzi o to by głowa blondynki nie była wklęsła <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2010, 21:49

księżycówka pisze:Taki, że mój telefon ma być obok mojej poduszki, a nie podpięty do ładowarki

Też lubie spać z telefonem.


Nie widzę jak to by miało wpłynąć na moje oszczędności. Telefonu używam głównie poza domem, a w domu mam gadu do smsów czy rozmów. Mam taszczyć ze sobą zamiast komórki po ulicach komputer? Tak, laptopów też nie uznaję. :/

Nie. W domu gadać przez skype za gratis godzinami z innymi :D

Ja szczerze mówiąc nie lubie tego, bo mnie męczy. Miałam juz ze 6 zestawów słochawki i mikrofon, róznych, za każdym razem dobijały mnie trzaski, szumy i czasami jakies przerywanie. A mam w miarę dobry i komputer i internet.

księżycówka pisze:Dzin, ile Ty masz tych telefonów? Ja już n-ty raz podczas mojego posiadania czytam, że Ty chcesz/musisz/zamierzasz zmienić komórkę. :D

Mam dwa telefony na abonament. Latem dorobiłam sie tego drugiego. Czytasz juz którys raz, bo ja lubię zmieniać telefony, nie wiem czy choć raz miałam jeden telefon całe dwa lata. Lubie tylko pod wpływem impulsu, albo jak zobaczę telefon i uznam, ze bardzo chę mieć. Niestety mam takiego pecha, że jak muszę kupić bo mi się umowa kończy to mi się nic nie podoba.


Koteccek pisze:No i wygrał PLUS:). I jak najbardziej mi ta sieć odpowiada

Też mam w Plusie. Kocham ogladać rachunki kiedy po jednej stronie jest czas rozmowy ( gaduła jestem więc to poniżej 10 minut mało jest takich) a po drugiej czas stop lub w pakiecie.

Koteccek pisze:ale teraz są niezłe przeceny w Plusiku (że też umowa mi się nie kończyła teraz w styczniu tylko wcześniej <zalamka> ). A i zupełnie darmowe pakiety też są [:D]

Raz mnie jakieś szczeście spotkało. Ponoć ja moge juz od grudnia wymienic, ale odwlekam to ile się da

pani_minister pisze:5 godzin, 300 zwykłych smsów, 600 po całym świecie

O matko tyyyle smsów. Ja mam tylko krajowe i tez tak 300. Czasami uda mi sie az 10 miesięcznie wysłać


"Niektóre, domniemane funkcje zatok przynosowych przedstawiono poniżej:
[...]
7. bezużyteczna przestrzeń powietrzna twarzoczaszki."

Zaraza chorobowa sie tez chyba tych rzeczy naczytała, bo bardzo czesto zajmuje mi te przestrzeń.


Już wiem ja chcę telefon dotykowy. a i ja się trudno godze z tym, ze telefony nie wygladają jak telefony sprzed jakis 8-10 lat, nie wiem czemu, ale jakis taki mam sentyment do tamtych
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 sty 2010, 21:51

Dzindzer pisze:Już wiem ja chcę telefon dotykowy
iphone? :>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2010, 21:54

Blazej30 pisze:chodzi o to by głowa blondynki nie była wklęsła
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _Skull.jpg
Dzindzer pisze:W domu gadać przez skype za gratis godzinami z innymi
E nie, tak nie lubię. Rozmówców przez kompa nie lubię widzieć ani słyszeć.
Dzindzer pisze:Już wiem ja chcę telefon dotykowy.
Ło matko, powodzenia :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 sty 2010, 21:54

Nie może byc... przemyśl sprawe.. nie chcesz doprowadzic do tragedii..

złoooo <diabel>

<hahaha>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2010, 22:08

Blazej30 pisze:iphone? :>

Niewykluczone. Tylko, że on jest podobny do iPoda, boje sie, ze w pośpiechu moge pomylić.


księżycówka pisze:Ło matko, powodzenia :D

To juz rozumiesz czemu odwlekam
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 sty 2010, 22:09

Dzindzer pisze:księżycówka napisał/a:
Ło matko, powodzenia :D

To juz rozumiesz czemu odwlekam

czemu? fajne są...tylko trzeba umieć ja wymacać porządnie ;D
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 sty 2010, 22:11

Fajne są, fajne.

Rany, siedzę w domu i oglądam z moją mamą serial o wampirach naprzemiennie z Harrym Potterem.

I znów zapomniałam o kodzie z Orange na jutro :/
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2010, 22:17

Mati pisze:czemu? fajne są...tylko trzeba umieć ja wymacać porządnie ;D

Bo takich nie ogarniam, bo nie wiem czy dobrze sobie wymacam.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 sty 2010, 22:18

Dziń, powiem Ci, że jak dostawałam dotykowy telefon znajomego, na zasadzie, weź mi tu Julka napisz smsa, to było: zabierz to cholerstwo ode mnie i sam sobie pisz :D A na swoim śmigam ;)

[ Dodano: 2010-01-19, 22:19 ]
Edit: I nie wiem, czemu zawsze wciskam to ń, jak piszę Dzin ;P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 sty 2010, 22:19

Bo takich nie ogarniam, bo nie wiem czy dobrze sobie wymacam.

trzeba mieć zwinne i dokładne paluszki Ciociu Dżin :)

albo zaopatrzyć się w ten taki długopisik ;)

kurde, wyciąłem sobie kawałek palca dzisiaj w pracy, bo zahaczyłem o kuchenkę i przez opatrunek nie mogę pisać normalnie :/ wciska mi się 18 klawiszy naraz :/ wrrr
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2010, 22:20

Mój wyśmiewa jak mówię, ze ja nieobyta z takim telefonem, mówi, ze iPoda umiem obsługiwać więc telefon to nic trudnego. Ale macanie telefonu to cos innego, po prostu innego
Koteccek

Postautor: Koteccek » 19 sty 2010, 22:34

Mati pisze: albo zaopatrzyć się w ten taki długopisik ;)


A czy "ten taki długopisik" nie jest już przypadkiem w komplecie z tymi telefonami z dotykowymi wyświetlaczami??


Dzindzer pisze: Już wiem ja chcę telefon dotykowy. a i ja się trudno godze z tym, ze telefony nie wygladają jak telefony sprzed jakis 8-10 lat, nie wiem czemu, ale jakis taki mam sentyment do tamtych

Ja osobiście nie jestem zarówno za tymi z dotykowym ekranem jak i z klapką czy tymi wysuwanymi. Ja muszę mieć od razu klawiaturkę przed oczami :)

[/list]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 sty 2010, 22:37

Koteccek pisze:A czy "ten taki długopisik" nie jest już przypadkiem w komplecie z tymi telefonami z dotykowymi wyświetlaczami??

nie wszystkimi...do avilli np. nie ma...do omnii jest
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości