Jaki pierscionek zareczynowy byscie chcialy dostac?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sty 2010, 22:57

Ty nie kombinuj ! [:D] pół slaska zjezdzilem by mi pierscionek srebrny naprawili - chyba ze trafialem na jubilerów co nie wiedza co mówią <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 sty 2010, 22:58

I ja ze swoim też miałam problem, łaskawie mi w Aparcie rozpatrzyli reklamację.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sty 2010, 22:59

piszesz o srebrnym ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 sty 2010, 23:04

Tak, srebrnym. W pierwszym dniu po założeniu, odłamał się kawałek, który podtrzymywal oczko i je oczwyście zgubiłam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sty 2010, 23:08

aaaa ja w swoim na szczescie zauwazylem , ze jedna noga trzymajaca oczko sie chwieje , ale nikt tego nie chciał zespawac - musialo zostac przyklejone - gdyby to było złoto - nie było by problemu - dlatego jak srebro - to bez oczek !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2010, 23:13

To bierzcie stop srebra a nie cyste srebro i pewnie nie bedzie problemu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sty 2010, 23:21

Maverick pisze:To bierzcie stop srebra a nie cyste srebro i pewnie nie bedzie problemu.

Juz Ci pisalem nie kombinuj ! Kupujesz pierscionek jaki ci sie podoba, jaki jest w ofercie danego sklepu czy jubilera !
Koteczku coś za duzo tych przecinków u Ciebie. [:D]
i "na forum", a nie "w forum"
Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 23:22 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sty 2010, 00:34

Andrew pisze:
Maverick pisze:To bierzcie stop srebra a nie cyste srebro i pewnie nie bedzie problemu.

Juz Ci pisalem nie kombinuj ! Kupujesz pierscionek jaki ci sie podoba, jaki jest w ofercie danego sklepu czy jubilera !
Koteczku coś za duzo tych przecinków u Ciebie. [:D]
i "na forum", a nie "w forum"
Zawsze mozna zamowic u jubilera taki jaki sie chce. I zrobi na zamowienie.
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 15 sty 2010, 17:35

co do złota, to mam pierścionek, który nie był jakiś specjalnie drogi ( wiem, bo sama go wybierałam choć to był prezent od ciotki, która się uparła, że ma być złoty :/ ). Mam go już od gimnazjum i dosłownie jest w takim samym stanie jak na początku, ani się nie porysował ani nie wygiął ( miałam już parę pierścionków, które się dziwacznie powyginały, to chyba przez te moje koślawe place [:D] ) Więc czasami to nie cena jest wyznacznikiem trwałości.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 sty 2010, 17:47

Aniess pisze:Więc czasami to nie cena jest wyznacznikiem trwałości.

Tylko, że my staramy się tu dokonać pewnej generalizacji, a nie skupiać się na wyjątkach.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2010, 17:49 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 15 sty 2010, 23:33

sądzisz, że wyjątkiem jest to, że nie zawsze trwałość, czyli to jak długo będziemy się cieszyć pierścionkiem zależy od ceny? Podałam swój przykład tylko po to żeby poprzeć argumentem moją tezę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sty 2010, 08:49

Dobra to z czego brać pierścionki skoro wszystko takie nietrwałe?
Pomijam Mavowy tytan :D
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 16 sty 2010, 12:07

księżycówka pisze:Dobra to z czego brać pierścionki skoro wszystko takie nietrwałe?
Myślę, że stal hartowana styknie ;)
Tak tu rozprawiacie o tych pierścionkach, że swój zaczęłam oglądać. Najtańszy nie był, model z Kruka ale ile przetrwa to nie wiem, mam go dopiero 3 miesiące.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 sty 2010, 14:30

Pomimo, że to też sieciówka, to Kruk ma naprawę porządną biżuterię. Mam od nich parę cudeńek i bez specjalnego dbania pięknie wyglądają.
A najlepiej to zrobić coś na zamówienie i wcale nie wychodzi drożej, często wręcz przciwnie. A ma się coś jedynego w swoim rodzaju :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 16 sty 2010, 17:19

Mi się podoba białe złoto :)

Nie musi kosztować tysiące złotych, ale ma mi o czymś przypominać za każdym razem, gdy na niego patrzę :)
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]

http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sty 2010, 20:23

w KWESTI NISZCZENIA SIE mam pierscionki od Babci jeszcze - wiecie złote z ogromnymi kamieniami <hahaha> a moja babcia bedzie miala w wrzesniu 102 lata [:D] nie widze na nich zniszczenia <fuckoff>
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:24 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 sty 2010, 01:06

wiesz Andrew, moje pierścionki, które mam pochownane w pudelkach, a nie te, ktróre noszę codziennie, też wyglądają świetnie :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 12:58

sugerujesz , ze Babcia , a potem Ciotka ich nie nosiła przez około 82 lata ? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 sty 2010, 13:03

Andrew pisze:a moja babcia bedzie miala w wrzesniu 102 lata [:D] nie widze na nich zniszczenia <fuckoff>

Zazdroszczę. Bardzo bym chciała mieć taka biżuterię która tyle lat wytrzyma i będzie nadal piękna.
Ehhh szkoda, ze ja tylko sztućce srebrne mam po prababce


Mam wrażenie, ze teraz w wielu sklepach jest masówka, taka kiepska jakościowo. Że kunsztu w tym nie ma. I faktycznie przecież ludzie maja biżuterie od pokoleń i nie wygląda ona jak nieszczęsny złom
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 sty 2010, 14:53

Andrew pisze:sugerujesz , ze Babcia , a potem Ciotka ich nie nosiła przez około 82 lata ?

a nosiła CODZIENNIE, bo o ten się fakt rozchodzi :|

Dzindzer pisze:Ehhh szkoda, ze ja tylko sztućce srebrne mam po prababce

Ja też mam, i poleruję przed każdym świątecznym obiadem...
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 16:14

Myjka - nawet jak by nisiła co trzeci dzien to i tak dłuzej niz ty nosisz to cos co ci sie niby zniszczyło [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 sty 2010, 16:27

Ale tego nie wiesz, a pierścionek teraz leży nienoszony. Też mi wyznacznik.

Andrew pisze:to cos co ci sie niby zniszczyło

Nie niby. Zniszczyło się, bo się niszczy od noszenia. Raany, ja nie wiem ile można tłumaczyć coś, co powinno być oczywiste :| Pierścionki niszczą się od noszenia? TAK/NIE. Nie ma dyskusji, niektóre bardziej, niektóre mniej, ale się niszczą, jak wszystko.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 16:30 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 16:38

jak nie wiem ! wiem... obraczka tyle lat noszona nie jest az tak zniszczona jak Ty sugerujesz, ze biżuteria sie moze niszczyć oczywiscie ma slady zuzycia , ale tyle lat noszona to musi . Ty ile nosisz owa bizuterie ? 6 lat ? to jak ona bedzie wygladać za lat 10 , a za 50 zniknie !! [:D]
Ty daj lepiej do ekspertyzy z czego to masz zrobione <diabel>
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 16:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 sty 2010, 16:49

Andrew, zakładam, że mamy po prostu zupełnie inne poczucie estetyki :D

Ale podkreślam, że zupełnie inaczej traktuje biżuterie noszoną dla ozdoby, jako element stroju, niż taką, którą darzę sentymentem z jakiegoś powodu. I te trzy obrączki którą noszę teraz, tak, zakładam, że się zniszczą i na pewno jakoś specjalnie długo ich nosić nie będę, a pierścionek zaręczynowy mam zamiar i pewnie będę regulalarnie czyścić u złotnika, bo to daje efekty :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 17:09 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 19:38

Estetyka w kwesti pierscionka i to w kwesti, ze sie niszczy ?? nie rozumiem .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2010, 21:21

księżycówka pisze:Dobra to z czego brać pierścionki skoro wszystko takie nietrwałe?
Pozlacany tytan :D
Andrew pisal o platynie. Nie wiem czy jest az taka trwala. Tzn moze i jest ale jest bardzo trudna w obrobce (dlatego taka droga) i jak zlotnik nie umie to bedzie pewnie dziadowska. Ogolnie moge porozawiac na ten temat z moja mama ktora jest zlotnikiem to sie dowiem ;]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 sty 2010, 07:30

tylko badziewie sie niszczy jakos szczegulnie , jak juz pisalem babci pierscionki mają blisko 100 lat i zniszczone nie sa . koniec kropka
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2010, 08:13

tylko badziewie sie niszczy jakos szczegulnie , jak juz pisalem babci pierscionki mają blisko 100 lat i zniszczone nie sa . koniec kropka


więc ludzie chcą zminimalizować ryzyko kupienia jakiegoś badziewu. Nie każdy się zna na biżuterii
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 sty 2010, 08:38

Ja tez sie nie znam !! ale z czego misi byc uwczesny pierscionek, ze sie niszczy powiedzmy przez 5 lat , a z czego jest zrobiony ten od babci ?? tu istotnym tez jest iz nosza go kobiety ! ktore to przeciez nie pracują w tych pierscionkach nie dzwigają niczego wiec owo zloto - bo zakaladam , ze to zlote pierscionki - nie ma zbytniego kontaktu z czyms co by powodowlao ich niszczenie .Bo nie niszczy sie złoto (pierscionek ) od trzymania dlugopisu w biurze i przewracania kartek , podawania szefowi kawy , klikania na klawiaturze (praca przy komputerze) czy tez podczas robienia makijażu jesli ktos ma taką prace itd. Na codzien pierscionek ma kontakt z rzeczmi miekkimi - pasek torebki itd. wiec ?
jak juz pisalem wczesniej , ja w swych pracuje , ale ja mam tez srebro ! . pierscionek ma kontakt z kluczami jesli naprawiam auto , rozpuszczalnikami , ruznymi srodkami chemicznymi , podczas jazdy autem slizga sie , ma kontakt z kierownicą , a ja duzo jezdzę i nie wszedzie są kierownice z skóry , albo miekkie - w ciezarówce mam z plastiku kiere myje rece pastami bo po racy przy aucie niczym innym sie nie da umyc , a jakos moje pierscionki na jakies zniszczone mi nie wygladaja - wiec dalej nie kumam [:D] i prosze mi wybaczyć
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 08:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2010, 18:02

Andrew pisze: myje rece pastami bo po racy przy aucie niczym innym sie nie da umyc
A probowales rekawiczek lateksowych z apteki 20gr sztuka? W 3 sekundy zdejmujesz i raczki czysciutkie ;) No chyba ze pekaja od Twoich pierscionkow. Swoja droga caly czas usiluje Andrew domyslic sie jakiez to pierscionki moze nosic facet... Sygnet to zrozumiem, ale pierscionki??
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 18:03 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości