Zabawki, tak czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 17 kwie 2007, 18:46

wibruska to ja już mam :) Czasami się nim bawimy razem, ale tylko jak jesteśmy sami. W planach mam jeszcze zakup kuleczek :D:D:D

Zabaweczki są fajne, jestem absolutnie ZA
Baydakelson
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2008, 15:03
Skąd: Kostrzyn
Płeć:

Postautor: Baydakelson » 24 lip 2008, 15:11

A ja sie staram namówic swoja ale nie chce moze jest jakis sposob żeby nie rzucac odrazu siebie na glęboki wody co wy na to poradzicie
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 28 lip 2008, 15:29

Jak na razie to miałem przygodę z zabawką. Kupiliśmy taki wibrujący pierścionek Durexa (pamiętacie reklamę, ona mówi: tak, zgadzam się czy jakoś tak). Założyłem to a po wszystkim moja mówi mi że to badziewie robi tylko dużo hałasu przez co nie może się skoncentrować, i nic poza tym. Wypier+oliłem to do śmietnika. Miałbym ochotę jakiś wibratorek jej tam wetknąć (a lepiej jakby sama to zrobiła ;) ) ale ona mówi że tylko jedna rzecz na świecie może tam wejść, i co poradzić? <zalamka>
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 28 lip 2008, 16:07

Adaś38 pisze:i co poradzić? <zalamka>

pogodzić się z tym, że jednak będziesz musiał używać penisa. no takie życie Adaś
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 lip 2008, 16:09

Adaś38 pisze:i co poradzić?


cóż za głęboka trauma Cię spotkała, wyrazy współczucia ;DD <glaszcze>

Zabawki? Po jaką cholerę? I tak jest fajnie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lip 2008, 18:21

Adaś38 pisze:ale ona mówi że tylko jedna rzecz na świecie może tam wejść
A język, a palce? Nie mów, że też nie <boje_sie>
TedBundy pisze:Zabawki? Po jaką cholerę? I tak jest fajnie.
Niektórym więcej potrzeba niż innym Ted. Do Twojego zadowolenia może to wystarczać, inni mogą mieć inne potrzeby.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 28 lip 2008, 22:05

księżycówka pisze:A język, a palce? Nie mów, że też nie <boje_sie>

Nie że absolutnie nie, ale entuzjastką raczej nie jest... językiem to raczej woli jak jej obrabiam dzyndzelek, a ja osobiście lubię go wkładać w dziurki (obie) - ot mała różnica preferencji na gruncie fizjologicznym, ale spoko się dogadujemy
jak ci tutaj
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 28 lip 2008, 22:27

TedBundy pisze:Zabawki? Po jaką cholerę? I tak jest fajnie.

No ale Ted, jak Ci się kiedyś na ten przykład zamarzy namiętny sex analny, to jak dama Twojego serca bez gadżetów da radę? ;)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 16 mar 2009, 19:03

Ostatnio naszła mnie myśl kosmata i kupiłem lizak Chupa-chups [:D] Wiecie że robią je w 2 rozmiarach?

Gorąco zachęcam do wypróbowania wersji mniejszej na łechtaczce, na zmianę z języczkiem.
Najbardziej rozbawiło mnie jej pytanie ,,Cały chcesz tak rozpuścić?"
Awatar użytkownika
Negocjator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2009, 19:56
Skąd: Odchłań
Płeć:

kulki gejszy

Postautor: Negocjator » 16 mar 2009, 20:44

ostatnio postanowiłem zainwestować trochę w zabawki dla urozmaicenia i kupiłem mojej pani kulki gejszy niestety okazało się że albo te kulki które kupiłem są do bani , albo może coś robimy nie teges bo nic z tych kulek nie ma ciekawego. Czy ktoś albo bardziej może któraś z was ma jakieś doświadczenie w sprawie tych kulek , jakieś sugestie może albo może któraś z was może doradzić jakie kulki są najlepsze ???
...garbaty anioł zszedł na ziemię powiedział : nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 mar 2009, 21:45

Dokładnie top pod Twoim jest o zabawkach :/
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=2828

Ja nie lubię, nie kręci mnie to. Mam, ale gdzieś dawno schowane i nie mam pojęcia gdzie, bo nie używam.
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 06 sty 2010, 13:09

Z innego tematu...
unter pisze:mdzundzu, pisząc o wyciąganiu średniej zapomniałeś dodać, ze jest to tylko oferta sklepu, a nie statystyka sprzedaży. Nasze ulubione maja od 12 do 14 cm. 16 i więcej leżą odłogiem jako mało przydatne.

mdzundzu pisze:...
Dlaczego zatem w ogóle je sprowadzacie? Piszesz, że leżą odłogiem to pewnie jesteś właścicielem czy pracownikiem sklepu.

Nie zrozumieliśmy się , stary...
Mialem na myśli zabawki, które mamy w sypialni.
Tutaj masz przekrój. Na pierwszym planie z lewej - 14 cm, po prawej 12 cm bez podstawy. I te cieszą się u nas "popularnością". W środku zabawka leząca odłogiem - bez podstawy 20 cm.

Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sty 2010, 14:14

Bardzo przepraszam , ale w takim razie mozna tu mówic jedynie o WASZYCH preferencjach !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2010, 14:19

W takie statystyki można by się bawić, gdyby wszystkie miały jednakowy kształt i różniły się wyłącznie długością. Inaczej to bez sensu.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 06 sty 2010, 23:42

Andrew pisze:... ale w takim razie mozna tu mówic jedynie o WASZYCH preferencjach !!

Nie rozumiem dlaczego o tym mówisz, oczywiście, ze mowa jest o naszych preferencjach. Jak do tej pory nikt nie dal nam prawa do mówienia w imieniu ogółu. [:D]

lollirot
, mysle, ze statystyki daja nam jakiś punkt zaczepienia w kształtowaniu własnego zdania. Jesli dziewczyny/zony przy zakupie najczęściej zwracają uwagę na długość - a nie na grubość - to coś w tym musi być. Moja wybrała 12-14. 20 cm kupiłem na własną rękę jako niespodziankę
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2010, 23:44

unter, ale czyje dziewczyny/żony? Ja zwracam uwagę przede wszystkim na grubość.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2010, 09:18

no wlasnie ! nie rozumiesz ? TWOJA KOBIETA TAKIE WYBRAŁA , znaczna wiekszosc kobiet nawet nie spojrzy na cos co ma 12 cm
Statystycznie wiec ! mało która zainteresuje sie rozmiarem 12 cm
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 08 sty 2010, 12:00

Andrew pisze:... znaczna wiekszosc kobiet nawet nie spojrzy na cos co ma 12 cm...

Zgoda, długie na 12, 14 cm i chude na 2 najlepiej nadaje się na prezent dla kogoś, kogo sie nie lubi. Jeśli jednak pogrubasisz zabawkę o dalsze 3 cm, to założę sie o wszystko, ze Twoja cipka podejdzie do niej z dużo większym respektem. [:D]

Moja wiedza o upodobaniach dziewczyn pochodzi z otoczenia w jakim dane jest nam przebywać.
Pozdrawiam, unter
- smakosz erotycznego rysunku
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sty 2010, 12:28

unter pisze:Jeśli jednak pogrubasisz zabawkę o dalsze 3 cm, to założę sie o wszystko, ze Twoja cipka podejdzie do niej z dużo większym respektem. [:D]

Właśnie wszystko straciłeś, Andrew nie posiada cipki, no chyba, ze taką kupna któa nam się nie pochwalił

Moja wiedza o upodobaniach dziewczyn pochodzi z otoczenia w jakim dane jest nam przebywać.

I one tak w tym otoczeniu ze szczegółami wymiarowymi o wibratorach gadają ??

A i mam między innymi taki niewielki wibrator, kupiłam bo był fikuśny kształtem i kolorem. Ale wole te pokaźniejsze jeśli o wymiary chodzi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sty 2010, 12:58

Mysle tez , ze mało ktora kobieta idzie do sklepu gdzie jest kontakt z spzredawcą i kupuje falusa [:D] jesli ma od byc duzy ! z prostej przyczyny - woli to zrobic za pomoca internetu . bezpieczniej , bez wstydu itd. Moja wiedza tez pochodzi z otoczenia w jakim przebywalem i przebywam , a ja juz jestem w wieku gdzie bez zachamowan sie rozmawia - jak juz taki temat jest w towarzystwie - o takich sprawach .
Z moich kilkudziesieciu lat obserwacji wynika , ze tak jak są kobiety ktore zakceptują rozmiar 12 cm w dlugosci (grubosc jednak musi byc odpowiednia ) tak wiecej jest takich co woleć bedzie jednak troche wiekszego [:D]

[ Dodano: 2010-01-08, 12:59 ]
unter pisze:
Zgoda, długie na 14 cm

Zaraz 14 cm to juz całkiem moze byc inna bajka ! pisales o 12 jednak
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sty 2010, 13:13

Andrew pisze:Mysle tez , ze mało ktora kobieta idzie do sklepu gdzie jest kontakt z spzredawcą i kupuje falusa [:D] jesli ma od byc duzy ! z prostej przyczyny - woli to zrobic za pomoca internetu . bezpieczniej , bez wstydu itd

Raz byłam po wibrator w sklepie tylko. Zreszta inne zabawki tez raczej przez net. ale to nie ze wstydu. Raczej z wygody wybieram net. Do tego nie spotkałam kompetentnego sprzedawcy który by coś sensownego doradził. Jeden mi chciał wciskac tylko to co najdroższe, a drugi był zawstydzony moimi bezpośrednimi i chyba dla niego zbyt smiałymi pytaniami.


Andrew pisze:a ja juz jestem w wieku gdzie bez zachamowan sie rozmawia - jak juz taki temat jest w towarzystwie - o takich sprawach .

Też zauwazyłam, ze te w moim wieku, a zwłaszcza starsze kobiety sa bardziej bezpośrednie i pozbawione wstydu jeśli chodzi o takie tematy

Andrew pisze:ze tak jak są kobiety ktore zakceptują rozmiar 12 cm w dlugosci (grubosc jednak musi byc odpowiednia ) tak wiecej jest takich co woleć bedzie jednak troche wiekszego [:D]

Zwłaszcza jak maja kupować tego penisa. Ja tam lubie widziec co sobie wkładam i już, ma być więcej niż mieszczę. No tak mam. Ma zabawka ma robić wrażenie

Andrew pisze:Zaraz 14 cm to juz całkiem moze byc inna bajka !

Czy ja wiem czy tak zuuupełnie inna bajka ;)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 08 sty 2010, 13:15

Andrew pisze:mało ktora kobieta idzie do sklepu gdzie jest kontakt z spzredawcą i kupuje falusa

A wiesz, że niektóre sklepy w mojej okolicy reklamują się jako "female friendly"? :D I w ogóle jakieś takie bezstresowe się wydają, idziesz ulicą - a tam po kolei kawiarnia, kanapki, sexshop, sklep z butami... Wszystko z taką samą witryną, klienci wchodzą i wychodzą :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sty 2010, 14:47

"Zagranica"... to jednak ciagle nie Polska - Tu wybitnie o sexie rozmawiac to dalej uwazane jest za niesmaczne ...A kobiecie - to wszystko przyjazne jest [:D]
Wiesz doskonale jakie budzą sie emocje w ludziach jak widzą kogoś znajomego wchodzacego do sex shopu <diabel>
Ostatnio zmieniony 08 sty 2010, 14:49 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sty 2010, 14:54

Andrew pisze:Wiesz doskonale jakie budzą sie emocje w ludziach jak widzą kogoś znajomego wchodzacego do sex shopu <diabel>

Niedawno słyszałam taki tekst.Jedna kobieta do drugiej.
Niedawno widziałam jak Danka wchodziła do tego sklepu od seksu, chciałam przez szybę zobaczyć po co. ale tam szyby całe zalepione, mówię Ci sodomia.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sty 2010, 15:02

No wlasnie !! po co szukac u obcych - ja z wlasną zona do takiego sklepu wejsc nie moge , bo Ona za Chiny nie wejdzie , bo co jak ktos zobaczy <hahaha> Ja sam zas, moge wejsc i kupic falusa i idac ulica go odpakowac i ogladac - zwyczajnie mam w "D" co kto mysli .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 08 sty 2010, 20:33

Andrew pisze:"Zagranica"... to jednak ciagle nie Polska - Tu wybitnie o sexie rozmawiac to dalej uwazane jest za niesmaczne ...A kobiecie - to wszystko przyjazne jest [:D]
Wiesz doskonale jakie budzą sie emocje w ludziach jak widzą kogoś znajomego wchodzacego do sex shopu <diabel>

Zalezy gdzie. W Wawie na Jana Pawla (duza ulica, nie zadne ciemne katy) byl kiedys caly ciag sex shopow przeplatany np. sklepami z ubrankami dla dzieci i biurami podrozy. Teraz zdaje sie przebudowali te pawilony i podniesli czynsze, wiec czesc wyleciala.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sty 2010, 07:10

Nexus7 pisze:Zalezy gdzie. W Wawie na Jana Pawla (duza ulica, nie zadne ciemne katy) byl kiedys caly ciag sex shopow przeplatany np. sklepami z ubrankami dla dzieci
i biurami podrozy. Teraz zdaje sie przebudowali te pawilony i podniesli czynsze, wiec czesc wyleciala.
Po drugiej stronie ulicy nadal wszystko jest jak było. Podobnie jak przy Świętokrzyskiej. Tylko, że o co innego tu idzie. Nawet tam ludzie bez wstydu nie wejdą jjak do sklepu po ubranka, a sklepy rażą w oczy.
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 11 sty 2010, 20:49

Dzindzer pisze:
unter pisze:Jeśli jednak pogrubasisz zabawkę o dalsze 3 cm, to założę sie o wszystko, ze Twoja cipka podejdzie do niej z dużo większym respektem. [:D]
Właśnie wszystko straciłeś, Andrew nie posiada cipki, no chyba, ze taką kupna któa nam się nie pochwalił
Wychodzi na to, ze nie pochwalił się, a tylko w profilu zmienił płeć. No cóż, i tak bywa... :-)

I one tak w tym otoczeniu ze szczegółami wymiarowymi o wibratorach gadają ??.

Gdyba tylko na gadaniu się kończyło, to pewnie my faceci zmienilibyśmy obiekty zainteresowań. Bo i co komu po takiej gadającej biologowie?
[:D]
A na poważnie - przyjaźnie erotyczne najlatwiej zawiązuje się w klubach swingersow. Tam raczej nie spotka sie tematów tabu. A poza tym powiedzmy sobie szczerze, na spotkaniach całkiem prywatnych nie samym seksem człowiek żyje.

Andrew pisze:Zaraz 14 cm to juz całkiem moze byc inna bajka ! pisales o 12 jednak

Wcale nie, moje palce nie maja nawet 12 cm, a potrafią narobić takiego zamieszania, ze aż pysk śmieje mi się z uciechy.
Zakup wibratora, dildo - dla mnie jest okazja do urządzenia malej uroczystości. Zaczyna się od obgadania sprawy w łóżku i ćwiczeń na "sucho". Następnie razem jedziemy na zakup. Później są kwiaty i zaproszenie na kolacje. W tym czasie rozpakowana, ale nie używana zabawka leży sobie spokojnie w damskiej torebce. A po kolacji oczywiscie obowiązkowy spacer...


Cały czas mówimy o zabawkach, które mamy w domu. Nie sadzicie, ze każdy z ciekawością zobaczyłby je na zdjęciach? Ja na pewno!
Pozdrawiam, unter

- smakosz erotycznego rysunku
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sty 2015, 18:06

Czy testował ktoś wibrator Svakom? Bo ja czekam na pierwsze zamówienie :)
Macie jakieś sprawdzone sexshopy online?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:41

ja próbowałąm wibratora, ale kupiliśmy zły rozmiar i jakoś mi nie pasował. Chciałabym korzystać również z innych zabawek ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Podoba mi się też nakładka wibracyjna na penisa, bo podczas stosunku dodatkowo stymuluje łechtaczkę i doznania się jeszcze większe.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości