Antykoncepcja dla kobiet.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Madziaaa_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:02
Skąd: Polska
Płeć:

Antykoncepcja dla kobiet.

Postautor: Madziaaa_22 » 22 lip 2009, 22:11

Witam, chciałam zadać parę nurtujących mnie pytań. Szczególnie są to pytania do kobiet, gdyż one mogą stosować takie środki antykoncepcyjne, ale wypowiedzi mężczyzn także mile widziane :) Zastanawiałam się nad bezpieczną i jak najbardziej komfortową antykoncepcją. Na pewno jest to prezerwatywa i chciałabym używać środek plemnikobójczy. Słyszałam straszne rzeczy o globulkach, gdyż bardzo się pienią-na pierwszy raz raczej niezbyt romantycznie-stąd moje pytanie, czy kremy plemnikobójcze także tak się pienią i czy są równie dobrym środkiem? Chciałabym kupić krem firmy Delfen, czy któraś z Pań używała go? Czy nie uczula i na ile aplikacji starcza? Najbardziej chciałabym coś plemnikobójczego, łatwo dostępnego i żeby się nie pieniło ani nie "wypływało" z pochwy. Prosiłabym o wiele cennych rad. Za każdą bardzo dziękuję.
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 23 lip 2009, 08:47

Stosowanie środków plemnikobójczych razem z gumką to dla mnie jak wsiadanie do zwykłego w kasku i zapięcie pasów. Przesada.

Gumki to podstawa do przypadkowego seksu i nie bawił bym się w jakieś pianki/globulki biorąc pod uwagę ich przeciętną skuteczność. Jakby pękła gumka to i tak by leciał po tabletkę typu ,,po stosunku" pomimo stosowania pianek/globulek.

A jak masz stałego partnera to pomyśl nad tabletkami. Wygoda, komfort, bezpieczeństwo i maksymalna przyjemność.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, 08:50 przez Złoty, łącznie zmieniany 1 raz.
Madziaaa_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:02
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Madziaaa_22 » 23 lip 2009, 10:42

Masz rację, niestety tabletek nie mogę zażywać. Mam stałego partnera i wiem, że to duże zabezpieczenie (prezerwatywa i kremy/globulki), ale właśnie takiego chce, gdyż nie chciałabym mieć w tym wieku dziecka.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2009, 18:11

Sa prezerwatywy ze srodkiem plemnikobojczym. A powiedz mi - jak Ci peknie gumnka to wezmiesz postinor? Bo jak tak to po co Ci srodek plemnikobojczy? :P
Zreszta on taki obojetny dla zdrowia tez nie jest.
Madziaaa_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:02
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Madziaaa_22 » 31 lip 2009, 18:21

W sumie tak, ale wolałabym jednak na początku używać tego środka. Także prosiłabym o jakąś pomoc, odpowiedzi na moje pytania.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sie 2009, 18:49

Krem plemnikobojczy musi byc gorszym srodkiem od globulek bo nie przewiduje sie aby byl jedyna metoda antykoncepcji, raczej zawsze jest to metoda dodatkowa. Globulki za to moga byc stosowane jako jedyna metoda o ile jest sie po slubie, bo jak sie nie jest to sie bedzie (bo to mimo wszystko slaba metoda :P ).
nataszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:16
Skąd: kalisz
Płeć:

Postautor: nataszka » 16 paź 2009, 17:23

Witam. Mam pytanie. Od kilku miesięcy biorę tabletki Diane 35 i non stop mam ochote na seks..muszę przyznać że trochę utrudnia mi to życie bo nie moge na niczym się skupić:)a jeszcze gorsze jest to, że od kilku tygodni nie mam partnera. Czy zmiana tabletek spowoduje zmniejszenie libido czy to nie zależy od nich?? :?
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 16 paź 2009, 18:52

Czy zmiana tabletek zmieni Twoje libido? Być może. Ale zastanów się może czy nie warto ich odstawić skoro nie masz partnera. Chyba że bierzesz je również z innych niż antykoncepcja powodów.
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 paź 2009, 03:00

nataszka, po co Ci tabletki? Odstawiłabym na Twoim miejscu, jak nie mają działać antykoncepcyjnie to po co się truć?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Fez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 11 wrz 2008, 01:07
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Fez » 22 paź 2009, 01:07

Duzo kobiet zazywa tabletki antykocepcyjne z powodu problemow hormonalnych. Wiec partner moze tutaj nie miec nic do rzeczy.

Nataszka: Porozmawiaj o tym z lekarzem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2009, 07:33

Fez pisze:Duzo kobiet zazywa tabletki antykocepcyjne z powodu problemow hormonalnych.
Ale z powodu tychże jest wiele innych środków do stosowania niekoniecznie tak szkodliwych. Lekarze zaś często przepisuja tabletki na prawo i lewo więc lepiej się dopytać.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości