Prezent

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Anet34
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 29 sie 2008, 11:29
Skąd: wawa
Płeć:

Prezent

Postautor: Anet34 » 29 sie 2008, 12:08

Witam jako nowa na forum.

Mam mały problem, może mi pomożecie. Szukam prezentu dla mojej koleżanki. Na chwile obecną wymyśliłam sobie coś takiego:

http://www.2future.pl/Produkt/153/wodos ... p3_dolphin

Dziewczyna lubi pływać, wiec tak sobie myślę, że mogłoby jej to sprawić przyjemność. Jeżeli moglibyście coś polecić byłabym bardzo wdzięczna. Mam tylko jeden warunek - fajnie jakbym to mogła kupić w Warszawie, gdyż prezent potrzebny jest mi na jutro.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2008, 08:55

Dopisze sie do tematu, bo nie ma sensu zakladac nowego. Potrzebuje prezentu na wesele. Mam isc z dziewczyna na wesele jej kuzynki czy jakos tak. I prezent bylby od nas. Glownie zalezy mi na czyms pomyslowym i niedrogim, bo po tym slubie kuzynce pieniedzy brakowac nie bedzie, a nam narazie brakuje :P Bede wdzieczny za sugestie.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 paź 2008, 09:08

A nie maja listy prezentow? Bo teraz to sobie wybieraja i w zaproszenia wpisuja, ze albo chca pieniadze, albo zalaczaja liste prezentow.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2008, 09:11

O liscie prezentow nie slyszalem. Wiedzialaby. A pieniadze... Dac malo jest glupio. A dac tyle zeby nie bylo glupio to duzy wydatek dla nas, a ona za to conajwyzej sobie do pelna zatankuje. Po prostu skoro wychodzi za maz za goscia ktory jezdzi nowa BMW serii 7 to uwazam ze nie ma sensu sie szarpac na prezent bo najzwyczajniej w swiecie pieniedzy jej brakowac nie bedzie. Dlatego chce cos co bedzie malo-kosztowosc nadrabiac pomyslem.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 paź 2008, 09:20

To ja bym kupila rzecz zupelnie niepraktyczna, ale taka, ktora bogaci ludzie beda trzymac i pokazywac :) Np mozesz kupic posrebrzana tace i wygrawerowac na niej ich imiona i date slubu. Kicz, ale im sie pewnie spodoba.

A jak on jezdzi bmw, to nie znaczy od razu, ze ma tyle pieniedzy, a juz na pewno to nie znaczy, ze ona je bedzie miala 8)

W kazdym razie cos pamiatkowego sie sprawdza, a nie powinno byc az tak drogie. Graweruja zwykle na miejscu, albo idzie sie do grawera. A takie tace maja zwykle w sklepach ze srebrami.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2008, 09:33

Ciekawa mysl z ta taca :) Wiem, ze jak facet ma duzo pieniedzy nie oznacza to ze ona je bedzie miala, ale prezent daje sie panstwu mlodym, a nie pannie mlodej 8)
A biedni ludzie takimi samochodami nei jezdza :) Nie oznacza to ze zaraz musi byc bardzo bogaty, po prostu dobrze zarabia. A taki ktos i tak nie bedzie patrzyl na to czy dostal prezent za 100 czy za 800zl.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 13:58

Prezent też moze sie stac kłopotem !! ja tak mysle bo wstawiam sie w takiej sytuacji i choc ja to nie wszyscy ! to po pierwsze : taki prezent trzeba miec gdzie trzymac , musi pasować do mieszkania , wystroju jak i nigdy nie wiadomo czy sie prezentu nie zdubluje ! czyli ze nagle sie okaze iz taka tace dalo im trzech gosci <aniolek> najlepiej zapytać co by chcieli ! a pieniedzy to nigdy nikt nie ma dosc ! ale to moje zdanie ! znajdą sie i tacy co sie za pieniadze w formie prezentu obraza - stąd znowu - ja bym zapytał co chcą czy ewentualnie pieniadze . Jesli jednak postanowiliscie, iz bedzie to jednak prezent ! i juz ! to mam kłopot z doradzaniem , bo nie znam tych ludzi w ogóle ! Czy to katolicy itd. jesli są katolikami zafundowałbym im Biblie która bym u introligatora dał oprawic w jakas super okładkę ! jak i nich by zrobił stosowny napis na niej ...Kazdy raczej ma ksiazki w domu , a takiej ! to nie miał by nikt , stad prezent by był uwazam, iz dobry.
Ale poczytaj o innych pomysłach
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 14:01 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 28 paź 2008, 18:00

Maverick, w jakiej kwocie chcesz się zmiescic? Ja jak mialam jechac na wesele wymyslilam kosz z 2 szlafrokami, kieliszkami, dobrym winem i albumem ślubnym. Ale do takiego kosza można wsadzić wszystko (pościel, ręczniki, sztućce, zestaw obiadowy kieliszki, wino, ładny zestaw do herbaty np. czajnik, kilka filiżanek i spodków, a do tego jakaś herbata sypana w puszkach, do zestaw do FONDUE ).
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 18:01 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 paź 2008, 00:10

Hmmm, taki prezent to mozna dac parze studentow, ktorzy dopiero mieszkanie urzadzaja.

To powinno byc cos niezwyklego.

Andrew, a czym sie rozni taca z grawerowanym napisem specjalnie dla nich od biblii oprawionej specjalnie dla nich? 8) No przepraszam, ale juz widze jak biegna wszyscy i graweruja cos na tacach. Predzej beda reczniki kupowac, tak jak sie sto lat temu robilo. I takiej tacy nie musisz wystawiac w gablocie, ale z pewnoscia nie wyrzucisz, bo to bedzie pamiatka.

A Twoj pomysl Andrew mi sie podoba, tylko oprawa trwa dlugo i jest dosc droga zwykle. Ja bym sie z takiego prezentu ucieszyla.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2008, 08:04

Hmm no wiesz ... Bibli raczej nikt nie schowa gdzies do mebli, czy szafki, a istnieje prawdopodobienstwio, ze z taca stac sie i tak moze , choc oczywiscie nie koniecznie ! Dlatego pisalem iż nie znam tych ludzi. <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2008, 09:14

Biblia fajna. Tzn mi by sie spodobalo. Ale czy im... musze sie spytac dziewczyny. Ona ich zna. Nie ustalalem ile chcemy wydac. Po prostu wole zeby bylo to mniej niz wiecej.
Ja dziewczyne i tak podziwiam :) Zbiera na aparat fotograficzny ktory do pracy potrzebuje, a jeszcze chce im prezent kupowac.
Jesli chodzi o spytanie sie co chca to moze nie jest to taki zly pomysl. Tylko czy jak juz powiedza a da sie im cos innego czy nei bedzie to zle wygladac? Bo tez nie wiem za ile moze sobie cos zazyczyc.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2008, 09:17

Oni wiedzą, ze sie uczycie , ze młodzi jestescie , wiec beda to brac pod uwagę .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 paź 2008, 09:27

unlucky_sink pisze:zestaw obiadowy kieliszki, wino, ładny zestaw do herbaty np. czajnik, kilka filiżanek i spodków

Nieeee! Ja co prawda będę informować gości, że wolimy pieniądza, ale wiadomo - nie da się uniknąć kogoś, kto jednak zechce postawić na swoim i na siłę wcisnąć prezent. I o ile to będzie przyjaciel/przyjaciółka wiedząca, co się nam marzy bezwzględnie, to problemu nie ma, ale takie wymyślane bez znajomości gustu żadnego z nas, tylko dlatego, żeby coś dać, mają małe szanse, żeby nie być pomyłką. Zastawę, sztućce, filiżanki chcę wybrać SAMA, żeby to MNIE się podobały, a nie były cichym spełnieniem marzeń osoby obdarowującej. Zagracanie mieszkania grawerowanymi tacami, o ile nie ma się do czynienia z miłośnikami antyków też uważam za niezbyt trafione.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2008, 09:28 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2008, 12:48

A propozycja Twoja to gdzie ?? <chory>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 29 paź 2008, 17:40

ciężko coś wybrać, wg mnie najlepsza jest kasa, bo rzeczywiście rzeczy do domu para młoda powinna sobie sama wybierać, bo cięzko jest trafić w gust. chociaż akurat kieliszki do czerwonego wina np. wydaje mi się, że spoko. ja bym proponowała kupic np. szisze
http://cgi.ebay.pl/Shisha-Wasserpfeife- ... =72%3A1399
lub jak np. podkowę końską na szczęście na nowej drodze życia.
http://cgi.ebay.pl/WAVY-RIM-HORSESHOE-O ... =72%3A1399
w sumie drogie ekstremalnie ani jedno ani drugie nie jest a nie są to prezenty całkowicie "do kitu". w każdym razie ja tak uważam

ale dobrze jest się najpierw spytać pary, może należą do osób, które wolą nie mieć niespodzianki a dostac coś czego im potrzeba :)
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 paź 2008, 17:47

*marzyciel* pisze:ja bym proponowała kupic np. szisze

Ja bym tam chciała taka, ale nie zaryzykowała bym kupna jeśli nie wiedziała bym, że ktoś by takić cudeńko chciał. Jest to rzecz specyficzna i nie każdy by się ucieszył

*marzyciel* pisze:. podkowę końską na szczęście na nowej drodze życia.

Takiego czegos to ja bym nie chciała
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2008, 18:15

Dlatego nie znajac ludzi ciezko jest doradzic, trzeba optować w czymś co w znacznej wiekszosci ludziom by sie podobało .
Tak czytam i widze , ze wy cienko z pomysłami - co z Wami ? młodzi pełni energi, a pomysłów żadnych !? stare "chłopy" i "baby" <przytul> musza cos napisać ?????

ACHA !! i musze przypomniec iz temat jest jasny ! chodzi o propozycje prezentów a nie co byscie chcieli lub nie chcieli dostać !! <diabel>
Ostatnio zmieniony 29 paź 2008, 18:17 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 paź 2008, 01:50

No trzeba znac ludzi, ale nawet jak sie zna to nie zawsze przyjdzie do glowy pomysl na prezent. Majac "gotowce" latwiej zdecydowac czy bedzie on dpowiedni czy nie, dlatego za wszystkie propozycje dziekuje :) Kasa jak juz pisalem odpada bo ja mozna dawac jak sie ma co dac tak zeby wygladalo jak prezent, a nie kieszonkowe.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, 01:50 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 30 paź 2008, 16:16

Dzindzer pisze:*marzyciel* napisał/a:
. podkowę końską na szczęście na nowej drodze życia.

Takiego czegos to ja bym nie chciała

też bym nie chciała :P tylko podałam jako przykład dość taniego prezentu, niektórzy lubią takie rzeczy..
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
agness
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2008, 15:53
Skąd: Warszawa
Płeć:

Co sądzicie o takich prezentach ?

Postautor: agness » 02 paź 2009, 11:20

Mój facet jest bardzo zafascynowany grami chińskimi. Gra w Mahjonga zawodowo w wolnych chwilach. Chciała bym mu zrobić jakiś prezent z okazji zbliżających się jego urodzin. Zastanawiam się czy nie kupić mu jednego z ekskluzywnych wersji mahjonga [...]. Co Wy o tym sądzicie ?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez agness, łącznie zmieniany 1 raz.
natalkaa91
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 lis 2013, 09:28
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: natalkaa91 » 05 lis 2013, 14:27

Ja kiedyś kupiłam przyjacielowi maskę do nurkowania kosztowała ponad 150 zł, to był strzał w dziesiątkę! <banan> <banan>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2013, 20:01

Macie jakis fajny pomysl na prezent dla mamy i taty? Bo kurcze jestem w kropce... Wszelkie sugestie mile widziane :D
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 11 gru 2013, 23:29

Ja kupiłam tacie piersiówkę w zestawie z mini lejkiem i małymi kieliszkami oraz wydłużaną drapaczkę do pleców w podobnym stylu. Pierwszy raz tak wcześnie zaczęłam zakupy gwiazdkowe i już prawie wszystko mam :D Teściowi sprawiłam taką samą drapaczkę i w planie jest jeszcze książka - ale to już mąż wybierze jaką (raczej historyczną, w końcu to emerytowany historyk), bo nie za bardzo wiemy jakie kryminały już ma na półce. Mamy zapytałam się wprost - stwierdziła, że wszystko ma, więc może to być np. krem i coś słodkiego. Z teściową może być problem, bo mam tylko kubek (swój ulubiony ostatnio nieco "nadgryzła"), ale zupełnie nie mam pojęcia co do tego :?
szukająca1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2013, 14:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: szukająca1 » 20 gru 2013, 10:20

Maverick pisze:Macie jakis fajny pomysl na prezent dla mamy i taty? Bo kurcze jestem w kropce... Wszelkie sugestie mile widziane :D


Ja jako kobieta najchętniej chciałabym dostać coś z biżuterii, nie koniecznie coś drogiego. Mogą to być śliczne kolczyki wkrętki, pasujące na każdą okazję, lub malutki wisiorek na łańcuszek. Ale facetowi to ciężko mi zawsze coś kupić ;(
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez szukająca1, łącznie zmieniany 4 razy.
Stefan400
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2014, 09:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Stefan400 » 26 maja 2014, 09:07

biżuteria to jeden z częściej kupowanych prezentów :)
wijjam
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 28 paź 2014, 08:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: wijjam » 30 paź 2014, 09:45

W prezencie możemy kupić właściwie wszystko. Nie ukrywam ja najczęściej kupuje coś do domu, kuchni itp. Jestem bardzo praktyczną osobą, mój mąż również.
siddla
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 24 lis 2014, 16:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: siddla » 24 lis 2014, 16:31

Zajrzyj do e - sklepu z lampami, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zaskocz odrobinę swoich rodziców, ale też nie przesadź w ingerencje w wystrój ich wnętrza.
rastka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 19:41
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: rastka » 24 lis 2014, 19:49

Doradzałabym jakiś dobry alkohol albo książkę ;)
pablo1919
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 25 lis 2014, 18:30
Skąd: Sopot
Płeć:

prezent

Postautor: pablo1919 » 25 lis 2014, 19:08

Potrzebuje porady. Chce kupić coś znajomym w prezencie ślubnym. Nie chce żeby to był typowy prezent. Che żeby to było coś wyjątkowego. Koszt do 500zł. Doradzicie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lis 2014, 18:42

To spytaj ich o listę prezentów, bo może się okazać, że prezentów wcale nie chcą.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości