Zdobywanie żony na nowo....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Zdobywanie żony na nowo....

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 22:05

Witam, jestem już 13 lat po ślubie. Jak to w związu raz jest dobrze raz jest źle. Raczej często było źle.... Po gruntownym zastanowieniu i przemysleniu własnych zachować doszedłem do wniosku że dużo winy leży po mojej stronie.
Chcę to wszystko naprawić, sprawić by nasze kontakty były jakie powinny być czyli szczere, partnerskie, pełne zaufania, namiętne, sprawić by żona tęskniła za mną, cieszyła się mną. Kocham ją i nie chcę innej !
Proszę o rady jak się do tego zagrać z głową !

PS
Miałem romans z kimś z netu, który opierał się na codziennych rozmawach na gg a potem na spotkaniach w realu. Nie spałem z nią tylko się namiętnie całowalismy. Ale to już zakończone !
Od bardzo dawna nie kochamy się, nawet nie całujemy, zupełnie nic. Ale to nic dziwnego jak były między nami bardzo napięte kontakty. Mamy dwoje dzieci.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 22:50 przez friend, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 21 wrz 2008, 22:18

Nie precyzujesz w jakim wieku jesteście. Ale 13 lat po ślubie, czyli w 1szej połowie 30tki. W takim razie niestety będzie jak jest jeszcze przez dłuższą chwilkę. A potem żonka nie dość że cię wycałuje, to jeszcze zrobi striptease, każe się zerżnąć mocno na wszystkie sposoby i strzelić do buzi
a potem będzie już tylko ostrzej :)
poza tym przestaniecie się także niemal w ogóle kłócić, a wasze punkty widzenia jakoś tak się zbliżą. Wiem że to może dziwnie brzmi dla ciebie, ale zobaczysz że tak będzie.
Jak się popieści to się zmieści
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 22:21

Adaś38 pisze:Nie precyzujesz w jakim wieku jesteście. Ale 13 lat po ślubie, czyli w 1szej połowie 30tki. W takim razie niestety będzie jak jest jeszcze przez dłuższą chwilkę. A potem żonka nie dość że cię wycałuje, to jeszcze zrobi striptease, każe się zerżnąć mocno na wszystkie sposoby i strzelić do buzi
a potem będzie już tylko ostrzej :)
poza tym przestaniecie się także niemal w ogóle kłócić, a wasze punkty widzenia jakoś tak się zbliżą. Wiem że to może dziwnie brzmi dla ciebie, ale zobaczysz że tak będzie.

Faktycznie nie podałen wieku -39, 40 lat.
Żona jest z tych skrytych kobiet co mało okazują uczucia, ale bardzo szybko i mocno okazują niechęć !
Piszesz bardzo dziwne rzeczy, wręcz bajkę dla dorosłych ?!


PS Nie wiem czy żona była mi wierna ale to już nie jest ważne. Liczy się tylko to co jest i to co będzie !
Nie wiem czy żona mnie jeszcze kocha....ale nie będę się dziwić gdyby nie kochała.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 22:40 przez friend, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 21 wrz 2008, 22:48

Skoro tak to opisane zjawiska powinny już wystąpić...
Ale może u was będzie trochę później, bo np. później się zeszliście (ja np. dość wcześnie).
Niestety nasze związki ulegają że tak powiem erozji pod wpływem trudności życia codziennego itd.
Dzieci znakomicie katalizują ten proces.
Dopiero gdy nieco zlezą nam z karku, nieco się usamodzielnią i zaczną szukać towarzystwa raczej rówieśników niz mamusi i tatusia, a my też czegoś dorobimy się i przestaniemy tak bardzo szarpać, związek może przeżyć 2gą młodość. Zgrywa się to w czasie z magiczną 40tką, czyli wiekiem w którym zaczyna nam lekko odbijać, a naszym paniom chyba jeszcze bardziej :)
(Kevin Spacey w American Beauty)
Jak się popieści to się zmieści
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 22:53

Adaś38 pisze:Skoro tak to opisane zjawiska powinny już wystąpić...
Ale może u was będzie trochę później, bo np. później się zeszliście (ja np. dość wcześnie).
Niestety nasze związki ulegają że tak powiem erozji pod wpływem trudności życia codziennego itd.
Dzieci znakomicie katalizują ten proces.
Dopiero gdy nieco zlezą nam z karku, nieco się usamodzielnią i zaczną szukać towarzystwa raczej rówieśników niz mamusi i tatusia, a my też czegoś dorobimy się i przestaniemy tak bardzo szarpać, związek może przeżyć 2gą młodość. Zgrywa się to w czasie z magiczną 40tką, czyli wiekiem w którym zaczyna nam lekko odbijać, a naszym paniom chyba jeszcze bardziej :)
(Kevin Spacey w American Beauty)

Wyjące 40 ?

Sam nie wiem co o tym wszystkim sądzić ?
Czy bardziej mi zależy na namiętnym i częstym sexe czy na przyjaznych stosunkkach z żoną - poczuć że mnie kocha, wspiera, poczuć że jestem kimś bardzo dla niej ważnym ?
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 21 wrz 2008, 23:05

Bo Adas widac rozumie dobry zwiazek przez dobry (dla niego) seks 8)

To nie ma tak, ze zrobisz to czy tamto, a zona bedzie mila, ciepla i rzuci sie na szyje. Przeciez piszesz, ze nigdy tego nie robila, dlaczego mialaby zaczac?

Warto z nia porozmawiac o jej oczekiwaniach, o jej obawach, o planach. Czasami to jest czas na pojscie w swoja strone, bo nie da sie skleic. A czasami da sie zaczac na nowo.

Ja bym poradzila:
- rozmowe
- zaproponowanie zonie samodzielnego wyjazdu na szkolenie interpersonalne, ale wylacznie z kobietami
- spotkanie konsultacyjne u terapeuty rodzinnego, najlepiej dzialajacego w nurcie systemowym - znajdziesz takich w necie

Bez udzialu czynnego zony zdzialasz niewiele. Moze zacznij ten partnerski zwiazek od tego? Tylko przygotuj sie dobrze, bo dla niej to moze byc ciezkie, skoro ma problemy z okazywaniem emocji i rozumieniem ich.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 23:18

Wiem, że nie pójdzie nigdzie na jakieś konsultacje rodzinne czy inne.
Czasami wyjeżdza raz na rok czy dwa lata na wyjaz służbowy z mężczyzną jaki partner.
Czasami brakuje mi wiary że coś się zmini na lepsze i wtedy wybucham i wszystko wraca do starego. Czasami mam wszystkiego dosyć i zaczynam się zastanawiac czy nie znaleść sobie kochanki.

[ Dodano: 2008-09-21, 23:32 ]
Coś sobie przypomniałem, kiedyś jak się jeszcze kochaliśmy to często żona nawet podczas igraszek i stosunku miała dziwne zachowania. Mówiła że jest za gruba, że ma tłuszczyk na udach itp
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 23:21 przez friend, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 22 wrz 2008, 00:08

O czym Ty teraz mowisz? O pierdolach typu kompleks grubych ud, czy o tym, ze wasz zwiazek nie istnieje, ale chcesz go ratowac?

Skad wiesz, ze nie zrobi tego czy tamtego, skoro z nia nie rozmawiasz o tym?

Ja mowie o jednym, Ty o drugim. Jesli Twoja rozmowa z zona wyglada tak samo, to bez specjalisty sie nie obejdzie.

Myslisz, ze ona Ciebie lubi? Ze spedza czas z Toba z przyjemnoscia? Pewnie mocno sie myslisz i ona moze miec na Twoj temat duzo gorsze zdanie niz Ty na jaj. I co z tym zrobisz?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 00:19

od
friend pisze:doszedłem do wniosku że dużo winy leży po mojej stronie.
Chcę to wszystko naprawić, sprawić by nasze kontakty były jakie powinny być czyli szczere, partnerskie, pełne zaufania, namiętne, sprawić by żona tęskniła za mną, cieszyła się mną. Kocham ją i nie chcę innej !


do
friend pisze:Sam nie wiem co o tym wszystkim sądzić ?
Czy bardziej mi zależy na namiętnym i częstym sexe czy na przyjaznych stosunkkach z żoną

oraz
friend pisze:zaczynam się zastanawiac czy nie znaleść sobie kochanki.


Kogo chcesz oszukać? Siebie spróbuj, ze mną Ci się nie udało. Szukaj se tego seksu i nie zawracaj poważnym ludziom głowy.
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 22 wrz 2008, 06:43

Kogo chcesz oszukać? Siebie spróbuj, ze mną Ci się nie udało. Szukaj se tego seksu i nie zawracaj poważnym ludziom głowy.
_________________


Nikogo nie oszukuje, źle się wyraziłem nie chodziło mi o kochanke tylko do samego sexu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 wrz 2008, 08:06

Duzy facet, a pisze na forum gdzie 95% userów to małoletnie osoby. Dobrze, ze odezwala sie ta starsza czesc forum i aż sie boję co sie stanie jak odezwie sie ta młodsza z swymi radami ...
Co zrobic - wybacz - ale facet bedacy z kobietą juz 5 lat powinien to wiedziec , a co dopiero bedacy lat 13 ...
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 08:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 12:30

friend pisze:Nikogo nie oszukuje, źle się wyraziłem nie chodziło mi o kochanke tylko do samego sexu.

Negujesz terapeutę, możliwość ponownej fascynacji, sugerujesz jej nieczyste sumienie nie chcąc aby miała w tej opowieści zbytnio lepszą pozycję od Ciebie, przywołujesz nieadekwatne błahostki, w każdym poście piszesz o swoim niezadowoleniu z seksu i grozisz kochanką.

Doprawdy ja źle rozumuję? Naprawdę facet 40-letni z dużym stażem małżeńskim, proszący o pomoc w ratowaniu małżeństwa w powyższy sposób nie chce tak naprawdę (choćby podświadomie psze pana) potraktować wizyty na forum jako jednej z "heroicznych, ostatecznych, nieudanych prób", które należy podjąć przed znalezieniem sobie kochanki czy odejściem od żony?

Spojrzałem drugi i trzeci raz - ja tu prośby żadnej nie widzę, jedynie wyładowanie frustracji. Ale ja małoletni, to i ślepy pewnie :D
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2008, 14:37

Oczywiście podpisuję się pod "Przedmówcami", ale czegoś nierozumiem, bo dlaczego najpierw forum, a później żona? <hmm>
Jeśli taka właśnie kolejność, to znaczy, iż w ogóle nie rozumiesz słów, które masz w swoim podpisie, friend.
Widzę, że chcesz działać schematycznie, więc faktycznie odrazu zapisz siebie i żonę na terapię, ale siłą jej tam nie zaciągniesz i do tego, aby poszła tam chętnie, potrzebne jest serce właśnie.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 14:44 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 wrz 2008, 14:45

Mona pisze:ale czegoś nierozumiem, bo dlaczego najpierw forum, a później żona? <hmm>

Bo my mamy pokazać jak i z czym do żony.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2008, 14:49

Dzindzer pisze:Bo my mamy pokazać jak i z czym do żony.

Aha, to ok i w takim razie potrzebujemy tutaj życiorys żony ze szczególnym naciskiem na dzieciństwo, jak i opis przebiegu małżeństwa, opis charakteru żony wraz ze wszystkimi głównymi cechami :D
Otwieramy poradnię 8)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 14:50 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 17:19

Mona pisze:Oczywiście podpisuję się pod "Przedmówcami"

Poczułem się jak support dla floydsów :D

Mona pisze:Aha, to ok i w takim razie potrzebujemy tutaj życiorys żony ze szczególnym naciskiem na dzieciństwo, jak i opis przebiegu małżeństwa, opis charakteru żony wraz ze wszystkimi głównymi cechami
Otwieramy poradnię

Podtrzymując pogląd z mego supportującego postu - nie potrzebujemy. Bo nie o żonę i nie o ratowanie małżeństwa tu chodzi. Nie pomożemy autorowi otwierając poradnię. Biuro matrymonialne, burdel - co innego.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2008, 19:16

shaman pisze:Poczułem się jak support dla floydsów :D

shaman, Ty nie masz się czuć w tym topie, Ty masz doradzać ;DD
shaman pisze:Biuro matrymonialne, burdel - co innego.

Żeby się miał od czego odbić Chłop, hę? :>

To już nie poradnia, shaman, ale centrum "Zdrowia Ojca Polaka" <diabel>
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 19:17 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 22 wrz 2008, 21:45

Czytam Wasze wpisy i odnosze wrażenie, że macie ubaw po pachy co ?
Nie chodzi mi o sam czysty sex by mi dawała dupska kiedy chce !
Nie chodzi mi byscie prowadzili za rączke !
Chodzi mi tylko o odzyskanie milosci, przyjazni, cieszeia sie soba !
Sex moze przjdzie pozniej !?

Pytam Was tylko czy sa jakies szanse i czy ktos byl w podobnej sytuacji !

Pozdrawiam wszystkich !
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 22:05

friend pisze:Chodzi mi tylko o odzyskanie milosci, przyjazni, cieszeia sie soba !

Gdyby Ci o to chodziło, zainteresowałbyś się radami o terapeucie czy psychologu rodzinnym, zamiast je krótko negować.
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 22 wrz 2008, 22:08

shaman pisze:
friend pisze:Chodzi mi tylko o odzyskanie milosci, przyjazni, cieszeia sie soba !

Gdyby Ci o to chodziło, zainteresowałbyś się radami o terapeucie czy psychologu rodzinnym, zamiast je krótko negować.
Nie negje tych ofert tylko znam reakcje żony na takie propozycje z mojej strony.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 wrz 2008, 22:12

friend pisze:Pytam Was tylko czy sa jakies szanse i czy ktos byl w podobnej sytuacji !

Sa szanse. Ja nie byłam w takiej sytuacji. W rodzinie moje była chyba podobna. Tamci poszli do poradni. Im sie udało odbudować związek

friend pisze:Nie negje tych ofert tylko znam reakcje żony na takie propozycje z mojej strony.

Czy proponowałeś jej już to ??
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 23 wrz 2008, 06:52

Dzindzer pisze:Sa szanse. Ja nie byłam w takiej sytuacji. W rodzinie moje była chyba podobna. Tamci poszli do poradni. Im sie udało odbudować związek

Tylko pogratulowac walki o związek.
Dzindzer pisze:Czy proponowałeś jej już to

Tak, jakiś czas temu ale uważała że to nie jest potrzebne.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 wrz 2008, 07:52

i ma racje - bo facet powinien wiedziec jak uszczesliwic kobieta, a nie obca osoba w postaci psychologa czy kogos innego z np. forum ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 23 wrz 2008, 08:07

Andrew pisze:i ma racje - bo facet powinien wiedziec jak uszczesliwic kobieta, a nie obca osoba w postaci psychologa czy kogos innego z np. forum ...
+
Dokładnie masz racje. Trochę o tym myślałem i doszedłem do wniosku że nie jestesmy aż tak "chorzy" by sobie nie poradzić samemu. Będzie dobrze....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 wrz 2008, 12:04

friend pisze:Będzie dobrze....

I co masz zamiar zrobić?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 23 wrz 2008, 12:07

lollirot pisze:
friend pisze:Będzie dobrze....

I co masz zamiar zrobić?

Słuchać żony jako kobiety dosłownie i w przenośni !
Rozmawiać na nasz temat delikatnie i konkretnie !
Rozumieć sygnały jakie do mnie wysyła świadomie czy nieświadomie.
Być jej wsparciem, miłym, szczerym, serdecznym, czułym lecz stanowczym.
Nie poruszać, nie sugorować nic co wiąże się z sexem.
Oczywiście byc sobą !
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008, 12:09 przez friend, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 24 wrz 2008, 11:41

Chyba pierwszy raz w zyciu po tym co napisales dalabym znaczek wymiotujacej glowy, ale nie dam, zostawie na inna okazje, moze bedzie lepsza, chociaz watpie.

To co napisales, to jakies kosmiczne frazesy. I tak tego nie zrobisz, bo nie umiesz. Gdybys umial i mogl, to bys to dawno robil. Od samego gadania nic sie nie zmieni.

I brak rozmow o seksie jest super rozwiazaniem. Gratuluje przenikliwosci. <zalamka>

Piszesz jakbys mial gora 20 lat i do tego nie byl w zadnym zwiazku. Zero glebszej refleksji, umiejetnosci porozumiewania sie.

To nie Wasze klopoty sa problemem, ale to, ze nie chcecie i nie macie zamiaru z nich wyjsc. Ale trwaj sobie dalej w tym, moze od samych frazesow przynajmniej humor bedziesz mial lepszy.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 wrz 2008, 12:16

Miltonia pisze:Piszesz jakbys mial gora 20 lat i do tego nie byl w zadnym zwiazku.

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie i to do tego stopnia, iż zaczęłam podejrzewać, że to znowu dzika prowokacja <hmm>
Bo jeśli przez 13 lat żona nie miała tego wszystkiego:
friend pisze:Słuchać żony jako kobiety dosłownie i w przenośni !
Rozmawiać na nasz temat delikatnie i konkretnie !
Rozumieć sygnały jakie do mnie wysyła świadomie czy nieświadomie.
Być jej wsparciem, miłym, szczerym, serdecznym, czułym lecz stanowczym.
Nie poruszać, nie sugorować nic co wiąże się z sexem.
Oczywiście byc sobą !

to naprawdę jest dzielna 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 wrz 2008, 12:18

Miltonia pisze:To nie Wasze klopoty sa problemem, ale to, ze nie chcecie i nie macie zamiaru z nich wyjsc. Ale trwaj sobie dalej w tym, moze od samych frazesow przynajmniej humor bedziesz mial lepszy.

Toż piszę tu o tym od początku <aniolek> Autor podświadomie już dawno szuka pretekstu do znalezienia nowej dupci, któa zaspokoi jego znudzenie i frustracje; tylko teraz to się przebija do świadomości skażonej konwenansami i moralnością, więc potrzebuje usprawiedliwień w postaci pozornej walki o związek <aniolek>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 wrz 2008, 13:59

Ale niech sobie znajdzie jak ma ochote, jaki problem?

Nie bylem w takiej sytuacji i mam nadzieje nie byc ale co moglbym zrobic... szczerze porozmawiac i liczyc na to, ze zona chce tego samego - czyli wszystko naprawic.

A najlepiej chyba nie dopuscic do tego juz jak zaczyna byc zle?

Kurcze w sumie papier do niczego nie zobowiazuje - tzn jesli zalezy komus na kims to nie wazne czy ma slub czy nie tak samo powinno sie dbac o ta osobe i nasze relacje.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości