ksiązki (o miłości)

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 26 paź 2007, 15:07

W czerwonej oprawie made by UG :)

Z 2000 roku, wydawnictwo "Ksiaznica".
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 paź 2007, 15:20

Wujo Macias pisze:Z 2000 roku, wydawnictwo "Ksiaznica".

mhm, Autopsja tez z tego wyszla, ta tez polecalam juz tu :)
w ogole mam kilka interesujacych pozycji wlasnie od nich, a taniutkie ksiazki, bardzo czesto spotykane na wyprzedazach.

A w Krakowie Targi Ksiazki teraz :)

[ Dodano: 2007-10-28, 15:47 ]
Sknczyla Lod Anny Kavan, mam nadzieje, ze na pozostalych ksiazkach z serii sie tak nie rozczaruje. Wlasciwie to ksiazka jest nijaka, glownie przez bohaterow, nie przekonuja mnie ani oni, ani ich emocje. A przeciez sa (toretycznie) nie byle jakie - milosc, namietnosc, obsesja... Natomiast sam klimat, taki troche senny, troche przerazajacy, cechy fizyczne bohaterow - kruchosc dziewczyny czy hipnotyzujace blekitne oczy Naczelnika- to dziala, mysle ze dobrym pomyslem byloby przenisienie fabuly na wielki ekran.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 13 lip 2008, 11:58

"źródło" ayn rand - historia miłości zapierajacej dech ... jest kilka innych wątków w książce ... ale wątek miłosny jest niesamowity ... i to zakończenie ...

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości