Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 cze 2008, 09:13

księżycówka pisze:I dobrze. :] Głupoty należy z głowy wybijać.

Ej <no_nie_wiem>

Zabalowaliśmy trochę wczoraj po zdanym pisemnym i taaaak mi się nie chce iść za zaliczenie teraz <ziewa> Ale luzik, najgorsze za mną w zasadzie.

[ Dodano: 2008-06-24, 09:17 ]
księżycówka pisze:Nawet Lolli kiedyś swój indeks z 6 nam wklejała. No, ale one pewnie też zaocznie na UJ studiuje, nie?

Ja nie pamiętam, czy ten przedmiot liczył się do średniej, a nawet jeśli, to pewnie policzyli jako 5.0. Dostałam 6 od babki, bo kochałam ten przedmiot i byłam mu gotowa podporządkować życie :D Więc za aktywność bardzo nadprogramową i parę innych rzeczy jeszcze :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 cze 2008, 09:27

lollirot pisze: Dostałam 6 od babki, bo kochałam ten przedmiot i byłam mu gotowa podporządkować życie Więc za aktywność bardzo nadprogramową i parę innych rzeczy jeszcze

To właśnie o takie wyróżnienia mi chodziło :) Ale normalnie pewnie nie masz 6 w skali ocen, prawda?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 cze 2008, 10:17

lollirot pisze:kochałam ten przedmiot i byłam mu gotowa podporządkować życie :D


a co to był za przedmiot? :) językoznawstwo?
Mia pisze:Ale normalnie pewnie nie masz 6 w skali ocen, prawda?

u mnie jest, od tamtego roku.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 24 cze 2008, 10:19

[quote]Mia napisał/a:
Ale normalnie pewnie nie masz 6 w skali ocen, prawda?

u mnie jest, od tamtego roku.
/[quote]

Ale jako 6.0 liczone do średniej, czy cel. w indeks, a do średniej 5.0?
Ups. coś mi cytowanie nie wyszło <chory>
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008, 10:20 przez Lina, łącznie zmieniany 1 raz.
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 cze 2008, 10:37

Blazej30 pisze:nie daj się młody <glaszcze> jak facet raz w życiu nie wypowiedzial zdania:"spytajcie szefa czy da mi 110% mocy z reaktora, cała naprzód, przygotować się do taranowania !! " albo: "zrzucie napalm na tamto wzgórze !! " to dużo stracił

nom...zobaczymy Błażej <browar>

[ Dodano: 2008-06-24, 10:38 ]
witam :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 24 cze 2008, 10:39

Zabawne. Kiedyś powiedziano mi, że najwyższa ocena na studiach to 5,5 a i tak przenigdy się z czymś takim nie spotkałem. 8) ...Well w moim instytucie na stypendium trzeba mieć średnią 4,2 zdaje się najmniej, co daje pojęcie jak ostro oceniani bywamy, a innym 6.0 stawiają? <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 cze 2008, 10:54

o kutfa, a tak w ogóle to dzisiaj w nocy znowu miałem posrane sny :/ byłem z jakiejś organizacji, pewnie tajnej tak nawiasem mówiąc, która zwalczała Kościół <niewiem> prześladowałem jakiegoś biskupa, a na końcu zamknąłem go w jakiejś szopie, przebrałem się za niego i zamiast niego ja prowadziłem mszę, tylko w ten sposób by im namieszać w głowie. wiecie, coś jak z tymi reklamami co na filmach wskakiwały na 1 klatkę i my tego nie widzieliśmy, ale nasz mózg to odbierał (coś takiego, kiedyś słyszałem gdzieś o tym) ... no! i ci ludzie potem wychodzili z kościoła i szemrali coś między sobą, że więcej do kościoła już nie przyjdą, a ja raptem znalazłem się w jakiś lochach pod tym kościołem, coś jak w diablo i szukałem tego biskupa :| eeehhh...

[ Dodano: 2008-06-24, 11:38 ]
dobra. jadę załatwić kilka spraw i do pracy :/ ... bye bye

a mam taką wenę, żeby popisać trochę na temat "czarnej taktyki" komandosów, czyszczenie pomieszczeń, poruszanie się po schodach...ehh temat będzie musiał zaczekać na mnie do wieczora :(

miłego dnia wszystkim życzę <browar>
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008, 10:55 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 cze 2008, 12:55

Nola pisze:a co to był za przedmiot? :) językoznawstwo?

Tak ;)

PFC pisze:Zabawne. Kiedyś powiedziano mi, że najwyższa ocena na studiach to 5,5 a i tak przenigdy się z czymś takim nie spotkałem.

Ja dostałam z egzaminu z polskiej gramatyki opisowej 5.5, ale tez nie wiem, jak mi to policzyli potem.

Mia pisze:Ale normalnie pewnie nie masz 6 w skali ocen, prawda?

No raczej nie.

Czym się kuruje nadwyrężony stresem i alkoholem żołądek? Chyba umieram.

A poza tym chciałam oświadczyć, że kocham dra T. Za to, że mamy takie samo poczucie humoru i za to, że dziś na zaliczeniu z lekturki ewidentnie zadawał mi najprostsze pytania. Normalnie weszłyśmy we trzy i dostawałyśmy na zmianę po 4 pytania. One miały wszystkie opisówki, a ja 3, na które mogłam odpowiedzieć tylko tak/nie i jedno, gdzie podałam imię kogoś tam ;DD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 cze 2008, 13:19

Umieram <chory>
Wczoraj cos mi sie w bark stalo, nie moge w ogole przekrecic glowy w lewa strone. I boli okropnie. Smaruje sie jakimis mazidlami, troche pomagaja, ale ciagle mam mocno ograniczona ruchliwosc.

A dzis w nocy obudzil mnie koszmarny bol brzucha, tak wysoko, w dolku. Doslownie myslalam, ze umieram, bolalo mnie tak, ze nie moglam oddychac. Do tego jeszcze mdlo mi sie zrobilo i pol nocy spedzilam z glowa w muszli. :( Mezu mi mietki zaparzyl, nospe dal i troche pomoglo. Chociaz nadal mi slabo <chory>

Najchetnie polozylabym sie do lozka i wstala za tydzien. Tyle, ze jutro mam ostatni egzamin :/

[ Dodano: 2008-06-24, 13:21 ]
lollirot pisze:Chyba umieram.
<browar>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 24 cze 2008, 13:30

Mia pisze:Ja miałam robione przez psychologa. Pod koniec przeliczała na procenty

U nas kiedyś w liceum przyszła pani psycholog i mieliśmy z nią zajęcia przez jakieś trzy godziny a później rozdała nam jakieś takie właśnie testy-też niby było na procenty(punkty). Jak przeczytałam pierwsze pytanie to tak jakbym się cofnęła do czasów czytania bravo girl :D <hahaha>

lollirot pisze:Czym się kuruje nadwyrężony stresem i alkoholem żołądek?
jedzeniem :)

Idę odebrać buty od szewca i kupić coś do lodówki. Żeby nie było, że w domu jedzenia nawet nie mam...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 cze 2008, 14:13

o kutfa, a tak w ogóle to dzisiaj w nocy znowu miałem posrane sny :/ byłem z jakiejś organizacji, pewnie tajnej tak nawiasem mówiąc, która zwalczała Kościół <niewiem> prześladowałem jakiegoś biskupa, a na końcu zamknąłem go w jakiejś szopie, przebrałem się za niego i zamiast niego ja prowadziłem mszę, tylko w ten sposób by im namieszać w głowi
nie czytales przypadkiem wyborczej przed snem? <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 cze 2008, 16:51

księżycówka pisze:Yasmine napisał/a:
od dzisiaj oszczędzam !
<hahaha> <hahaha> <hahaha>

:D

Idę dzisiaj do kina. Ten mój wielbiciel chyba żadnego pomysłu nie ma, żeby mnie gdzieś indziej wyciągnąć, biedny <diabel>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 cze 2008, 16:53

nie czytales przypadkiem wyborczej przed snem? <szczerbaty>

pewnie szkło kontaktowe oglądał <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 cze 2008, 16:56

Seks w wielkim mieście jest w moim kinie <banan>
Nawet jeśli to szmira to co z tego, musze na niego iść <banan>
Awatar użytkownika
whisperer
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2008, 02:12
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: whisperer » 24 cze 2008, 17:13

Genialne hasło reklamowe [:D]
"Nie utożsamiam się z niczym, sam ze sobą mam niewiele wspólnego." J. Pilch
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 cze 2008, 17:19

Mia pisze:Aaa. babcia jednak zmieniła zdanie? :(

ona może zdanie zmienić jeszcze 20 razy. Nie ma na nią co liczyć :/. Jak się dołoży, to okej. Jak nie, to jakoś sobie poradzę, albo jeść nie będę ;DD
I księżycówka się nie śmiej. Ubrań już nie kupuję, bo mam full. Kosmetyki wykorzystam wszystkie, te co mam w wakacje, przysięgłam sobie :D.

złotooka kotka pisze:Najchetnie polozylabym sie do lozka i wstala za tydzien.

Kotka, Ty coś często masz nie tak ze zdrówkiem :(.

Byłam u mojego na ślubowaniu i fajnie było. Dali wojskową grochówę :D.
I mój ma legitymacje policyjną. Muszę się pilnować [:D]
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 cze 2008, 17:35

Yasmine pisze:Kotka, Ty coś często masz nie tak ze zdrówkiem :( .

Tez to niestety zauwazylam. I musze cos z tym zrobic tylko jeszcze nie wiem co :(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 cze 2008, 18:05

Yasmine, szkoła nie zając, nie ucieknie <przytul>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 cze 2008, 18:21

Blazej30 pisze:Yasmine, szkoła nie zając, nie ucieknie <przytul>

Oj, ucieknie. Chce to jak najszybciej zacząć, żeby jak najszybciej skończyć, bo jeszcze kurs pedagogiczny chce robić. I chcę wykorzystać czas, kiedy naprawdę chce mi się uczyć. A teraz mam taki czas właśnie :).

złotooka kotka pisze:Tez to niestety zauwazylam. I musze cos z tym zrobic tylko jeszcze nie wiem co :(

może jakieś kompleksowe badania ?
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 cze 2008, 18:32

lollirot pisze:Tak ;)


ja będę mieć w przyszłym roku językoznawstwo strukturalne :)

no spoko, też miałam oszczędzam a weszłam do sklepu i kupiłam sukienkę i bluzkę <szczerbaty> ale w lumpie, więc i tak taniej :P

za 1,5h wyniki, nie jadę, koleżanka mi przekaże. ja i tak wiem co, więc zaskoczenia nie będzie :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 cze 2008, 19:31

Mia pisze:I sam test pamiętam, bo był choooolernia długi, mnóstwo pytań, no ale to podejrzewam też Ci nic nie powie ;P
To już prędzej by powiedziało niż ten wynik. Jedno nazwisko, teoria coś. Ciekawość mnie zżera :D
Mia pisze:Zresztą podziałało, bo kilka osób na psychologię potem poszło.
Ciekawe czy nie zmienili zdania :D
Mia pisze:Jak będzie okazja kiedyś zrobienia sobie testu jeszcze raz to na pewno z niej skorzystam :)
Będę mieć króliczka doświadczalnego? :D
lollirot pisze:Ej <no_nie_wiem>
Co? :|
lollirot pisze:Ja nie pamiętam, czy ten przedmiot liczył się do średniej, a nawet jeśli, to pewnie policzyli jako 5.0. Dostałam 6 od babki, bo kochałam ten przedmiot i byłam mu gotowa podporządkować życie :D Więc za aktywność bardzo nadprogramową i parę innych rzeczy jeszcze :)
Aha. No, ale tak mi do zaspanej głowy przykład Twój wpadł :D
Lina pisze:Ups. coś mi cytowanie nie wyszło <chory>
Można edytować :>

Co do tych 6 to u nas w regulaminie to jest. Tylko fakt, że większość wykładowców i tak stosuje skale 2-5. Żeby nie było. Stypendia przeca tez są w zależności od średniej. Jakbyły jeszcze widełki to żeby mieć 250 zł miesięcznie trzeba było mieć średnią chyba 5,6-6,0. I tak z tego liczą średnią, jest to w protokołach i indeksach. Prawda Kotko? ;DD
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 cze 2008, 19:41

Mati pisze:zobaczymy Błażej <browar>
nio <browar> i na zadanie domowe: obejrzeć po 10x top gun, das boot, żołnierzy kosmosu i kompanię braci <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 24 cze 2008, 19:57

Blazej30 pisze:10x top gun


Nie, Matti, tego gniota nie oglądaj... Już lepiej "Lot intrudera", a najlepiej przeczytać książkę, na podstawie której go kręcono. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 24 cze 2008, 20:01

księżycówka pisze:Jakbyły jeszcze widełki to żeby mieć 250 zł miesięcznie trzeba było mieć średnią chyba 5,6-6,0


Wow. Masakryczna średnia. Chociaż u mnie też zaczynało się wysoko - 4,5 - i za 4,9 było UWAGA UWAGA: 247 zł. Aż śmieszne. Zresztą. Wymarzyłam sobie doktorat i to stypendium też nie zachęca. To się nazywa inwestowanie w Naukę Polską <pijak>
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 cze 2008, 20:20

Nola pisze:ja będę mieć w przyszłym roku językoznawstwo strukturalne

Ciekawe, czy to będzie bardziej w kierunku językoznawstwa ogólnego czy faktycznie bedzie dotyczyło tylko tego nurtu. Uczelnie rożne, nazwy tez różne - stąd moje zaciekawienie :) Jak ktos mówi o językoznawstwie strukturalnym to ja mam przed oczami prowadzącą mówiącą "...Ferdiną de Sosiur..." ;DD

Yasmine pisze:Oj, ucieknie. Chce to jak najszybciej zacząć, żeby jak najszybciej skończyć, bo jeszcze kurs pedagogiczny chce robić. I chcę wykorzystać czas, kiedy naprawdę chce mi się uczyć. A teraz mam taki czas właśnie

I bardzo dobrze! Wykorzystaj czas kiedy jesteś jeszcze w tym systemie nauki. Gorzej jakby ci się nie chciało, a tak...im więcej tym lepiej dla Ciebie.
Ja mam podobnie, jak już osiągnę ten tryb to chcę pochłonąc jak najwięcej, bo nie wiem ile bedzie trwał :D

księżycówka pisze:żeby mieć 250 zł miesięcznie trzeba było mieć średnią chyba 5,6-6,0

I jak tam z liczbą stypendystow stoicie? ;)

Unlucky jak się ma kocurka i dwa szczurki? :D
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008, 20:23 przez cubasa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 cze 2008, 20:32

cubasa pisze:I jak tam z liczbą stypendystow stoicie? ;)
To przy widełkach było. Za różne średnie rózne kwoty - 100, 150, 200 i 250 zł było. Teraz jest tak, że chyba od 4 cośtam jest stypendium, a kwota nie zależy od średniej, a od ilości osób. Po prostu szkoła ma jakąś pulę i dzieli między wszystkich równo co przekroczą próg. Jak jest dużo osób to i kasy mniej.
PFC pisze:Nie, Matti, tego gniota nie oglądaj...
Oj w tym filmie to ten Tom Cruise <zakochany>

[ Dodano: 2008-06-24, 20:33 ]
cubasa pisze:Unlucky jak się ma kocurka i dwa szczurki? :D
Przeciez Unlucky ma kotkę Orgię? :?
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 cze 2008, 21:37

cubasa pisze:Ciekawe, czy to będzie bardziej w kierunku językoznawstwa ogólnego czy faktycznie bedzie dotyczyło tylko tego nurtu.


językoznawstwo ogólne już miałam.
no i czeka mnie poprawka we wrześniu, co było do przewidzenia. oblali 55 osób(na 100) więc nie ja jedna jestem kretynem <szczerbaty>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 24 cze 2008, 21:48

cubasa pisze:Unlucky jak się ma kocurka i dwa szczurki?
szczurki zdechły a kotka ma się dobrze-cały czas je :D dzisiaj weszła mi pod nogi na klatce schodowej i spadła mibutelka wina...

księżycówka pisze:Przeciez Unlucky ma kotkę Orgię?
szczurki też miałąm jak byłas u mnie w sylwestra-nie pamietasz? :>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 cze 2008, 22:19

księżycówka pisze:Jedno nazwisko, teoria coś.

Nie pamiętam nooo ;(

księżycówka pisze:Będę mieć króliczka doświadczalnego?

A pewnie :D

Dobra, 2 dni do wesela, dziś robię research szafy, bo naprawdę nie wiem co ubrać. Żeby nie było czarne, ale za to w miarę zwiewne, eleganckie i pasowało na okazje.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 cze 2008, 22:52

zeby podjac prace trzeba cos jeszcze sobie wyrobic orpocz NIPu?

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości