Aborcja

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 cze 2008, 20:47

Andrew pisze:noooo jeszcze chwila i wyjdzie ustawa , ze moje organy w przypadku naglej smierci mają byc sporzytkowane dla ratowania zycia innych <hahaha> <hahaha> <hahaha>

teoretycznie przecież tak jest. żeby Cię nie pocięli musisz za życia sprzeciw swój zgłosić ( nie jestem na 100% tego pewna)

Dyskusja kiedy zaczyna sie człowiek może być tak toczona wieeel stron i nic nie da. Mądrzejsi od nas nie wiedza kiedy zaczyna sie człowiek, nie mylić z kiedy zaczyna sie jakieś życie.

Blazej30 pisze:powiedzmy że Q przenosi ciebie, szympansa i Spocka na inną planetę. A ona zaraz eksploduje. teleportować można tylko dwa osobniki. kogo wybierzesz.

ja biorę siebie i Spocka.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 cze 2008, 20:48

pytają rodzine
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 cze 2008, 01:39

unlucky_sink pisze:proponuję sięgnąć po podręcznik do biologii dla 5 klasisty i sprawdzić co dzieje się po połączeniu plemnika z komórka jajową, co powstaje i jak długo ten proces trwa... Przyklaskiwanie Mevowi jest co najmniej głupie...
W 5 klasie nie ma biologii... Z tego co mi wiadomo pojawia sie ona dopiero w gimnazjum. Skoro zatem nie wiesz nawet tego to az boje sie prosic bys zamiast zaslaniac sie nieistniejacymi podrecznikami napisala o co Ci chodzilo. Jakim gatunkiem jest nienarodzone dziecko.
Blazej30 pisze:ciekawe że o tym wspomniałeś - zdaje się że to oni zabronili całkowicie aborcji
I wprowadzili eutanazje. Moze nie licytujmy sie w ten sposob bo zaraz dojdzie do tego ze skoro nazisci karali za gwalt to znaczy ze teraz (na zlosc, zeby bylo odwrotnie) karac nie nalezy.
Blazej30 pisze:a co z prawami kobiety? co z jej zdrowiem, życiem? ródź i zdychaj?
Zagrozenie zycia jest jedyna sytuacja w ktorej mozna poswiecic zycie dziecka, bo bedzie sie ratowac zycie matki. Jest to racjonalna zasada. Ale juz nie mozna poswiecac zycia dziecka dla zdrowia matki. Bo zycie od zdrowia wazniejsze.
Dzindzer pisze:Mądrzejsi od nas nie wiedza kiedy zaczyna sie człowiek
Bo jak ktos stara sie na chce rozwiazac sprawe ktora jest tak prosta ze nie wymaga rozwiazania to potem ma problem. Czlowiek jest w chwili poczecia czyli zagniezdzenia sie zaplodnionej komorki w sciance macicy. A kombinowanie ile komorek musi miec by uznac go za czlowieka jest dla mnie czysta glupota.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, 01:41 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 cze 2008, 08:22

Maverick pisze:W 5 klasie nie ma biologii

jest <boje_sie>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 cze 2008, 08:24

Yasmine pisze:jest

A nie od 4? Nie pamiętam. W każdym razie w 5 jest oczywiście.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 cze 2008, 08:27

lollirot pisze:A nie od 4?

no od 4 :). W 1-3 to przyroda jest, przynajmniej u mnie tak było :P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 cze 2008, 09:17

Maverick pisze:. Czlowiek jest w chwili poczecia czyli zagniezdzenia sie zaplodnionej komorki w sciance macicy

a czym jest chwilkę przed zagnieżdżeniem się ??
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 12 cze 2008, 09:45

Blazej30 pisze:powiedzmy że Q przenosi ciebie, szympansa i Spocka na inną planetę. A ona zaraz eksploduje. teleportować można tylko dwa osobniki. kogo wybierzesz. uratowanie kogo będzie bardziej ludzkie? Obcego Spocka który w niczym cię nie przypomina czy w 99% takim jak ty szympansa?


Blazej, proszę Cię, rozmawiamy jak dżentelmeni, a to wyklucza kpiny. :] Proponuję trzymać się jedna bardzie realnych sytuacji, bo analizowanie tego typu nieprawdopodobnych zjawisk, ja zasugerowane przez Ciebie, moim zdaniem mija się z celem.

Blazej30 pisze:TedBundy napisał/a:
jeżeli dziecko jest chciane i wyczekane, po wielu miesiącach starań, poronienie jest niewyobrażalną tragedią dla małżeństwa. Tak, też z autopsji bliskich znajomych.
a jeżeli nie jest?
Andrew napisał/a:
niech ci ktoś umrze z rodziny , a zabij kogoś z rodziny
a co to ma do rzeczy?


Dziwna ta rozmowa. [:D] Prawie jak dzieci w piaskownicy. <diabel>

Dzindzer pisze:a czym jest chwilkę przed zagnieżdżeniem się ??


Niczym wyjątkowym. <faja>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 cze 2008, 23:03

Maverick pisze:Zagrozenie zycia jest jedyna sytuacja w ktorej mozna poswiecic zycie dziecka, bo bedzie sie ratowac zycie matki. Jest to racjonalna zasada. Ale juz nie mozna poswiecac zycia dziecka dla zdrowia matki. Bo zycie od zdrowia wazniejsze.


czyli dalej kobieta jest inkubatorem ;DD Wybacz,ale zawsze wyżej stawiam dobro kobiety niż wyimaginowane parę komórek, które mają decydować o jej przyszłości. Zabawne to jest dosyć. W momencie "zaciążenia" kobieta (wg logiki czarnych) schodzi na dalszy plan, traktowana jak krowa rozpłodowa <diabel> .

Dzindzer pisze:Mądrzejsi od nas nie wiedza kiedy zaczyna sie człowiek, nie mylić z kiedy zaczyna sie jakieś życie.


od kiedy nie wiedzą? Nie wiedzą ci, silący się na uprawianie ontologicznych bredni i będący na bakier z biologią. Tyle.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 14 cze 2008, 00:29

TedBundy pisze:Wybacz,ale zawsze wyżej stawiam dobro kobiety niż wyimaginowane parę komórek, które mają decydować o jej przyszłości.


Jeśli ta para komórek obiektywnie istnieje, to nie jest wyimaginowana. ;) ...Btw: ależ kobieta sama o swej przyszłości decyduje, bo niepokalane poczęcie nie zdarza się częściej, niż raz na dwa tysiące lat. 8) Potem są już tylko konsekwencje własnych wyborów i kompletnie nie rozumiem dlaczego niby miałoby się kogokolwiek zwalniać z odpowiedzialności za swe czyny. :] ...Nasze prawo karze m.in. za zbrodnie w afekcie popełnione, to czemu ma odpuszczać, jeśli jakaś panienka w przypływie romantycznej chcicy nie potrafiła się upilnować i teraz chce pójść na skróty? :?

TedBundy pisze:W momencie "zaciążenia" kobieta (wg logiki czarnych) schodzi na dalszy plan, traktowana jak krowa rozpłodowa <diabel> .


No to akurat normalne podejście w biologii, na którą tak lubisz się powoływać... Tam przecież wyłącznie o przedłużanie gatunku chodzi... Chciałbym zauważyć przy tym, że zwierzęta nie przeprowadzają zabiegu aborcji. <hahaha> ...Tyle, jeśli nauki przyrodniczych idzie. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 cze 2008, 08:14

Yasmine pisze:jest
lollirot pisze:A nie od 4? Nie pamiętam. W każdym razie w 5 jest oczywiście.
Yasmine pisze:no od 4 . W 1-3 to przyroda jest, przynajmniej u mnie tak było
Biologia jest w gimanzjum. Wczesniej to sie nazywa przyroda. rowniez w klasach IV-VI
Dzindzer pisze:a czym jest chwilkę przed zagnieżdżeniem się
Wg mnie zaplodniona komorka jajowa. Gdyby nie fakt ze polowa takich komorek w ogole sie nawet nie zagniezdza moznaby przyjac ze ciaza jest od zaplodnienia, ale w takim wypadku jest to wg mnie nieuzasadnione.
TedBundy pisze:czyli dalej kobieta jest inkubatorem
Nie chce rujnowac Twojego swiatopogladu ale po to wlasnie istnieja kobiety. Zeby rodzic dzieci. Mowie z biologicznego punktu widzenia. A jak jakas kobieta wybitnie tego nie akceptuje niech nie uprawia seksu lub podda sie sterylizacji (w Polsce nie wiem czemu niestety zabronione).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 15:08

to kiedy w takim razie zaczyna sie zycie w odniesieniu do np. mmmmmmm ptaków , w jajku kiedy to kura nosi je w sobie , w jajku kiedy go kura zniesie , czy dopiero jak sie z tego jaja cos wykluje ?? <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 14 cze 2008, 19:51

Andrew pisze:to kiedy w takim razie zaczyna sie zycie w odniesieniu do np. mmmmmmm ptaków , w jajku kiedy to kura nosi je w sobie , w jajku kiedy go kura zniesie , czy dopiero jak sie z tego jaja cos wykluje ?? <diabel>


Chciałbym zauważyć, że ptaki - w przeciwieństwie do ssaków, reprezentowanych np. przez człowieka - mają nieco inny cykl rozrodczy i pytanie owe, które - jak mniemam pośrednio miało się tyczyć człowieka - w tym akurat aspekcie wydaje się chybione. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 20:21

Rozumiem zatem, ze czlowiek niczym "niepokalane poczecie" powstaje , zaczyna istniec - bez wiedzy owego samego zainteresowanego ?? 8)
No bo skad wiesz, ze np. Twa pani jest juz w ciazy ? i nosi w sobie czlowieka - nie wiesz tego ! wiesz to dopiero kiedy okres sie jej nie pokaze , albo zrobi test .
Wiec nie rozumiem dywagacji na temat kiedy czlek, a kiedy nie w pierwszym stadium jego rozwoju, bo wydaje mi sie, ze wtedy wszyscy Onanisci powinni byc karani . <aniolek>
A ad rem - nie odpowiedzialeś PFC na moje rozwazanie . :]
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 20:23 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 14 cze 2008, 21:33

Andrew pisze:Rozumiem zatem, ze czlowiek niczym "niepokalane poczecie" powstaje , zaczyna istniec - bez wiedzy owego samego zainteresowanego ?? 8)


No raczej sam swojego zapłodnienia nie byłeś w stanie zaaranżować, więc skąd to zdziwienie? [:D]

Andrew pisze:No bo skad wiesz, ze np. Twa pani jest juz w ciazy ? i nosi w sobie czlowieka - nie wiesz tego ! wiesz to dopiero kiedy okres sie jej nie pokaze , albo zrobi test .


No i co z tego? To, że się o czymś nie wie, nie znaczy, że tego nie ma. ;) ...Weźmy np. życie po śmierci. <hahaha>

Andrew pisze:Wiec nie rozumiem dywagacji na temat kiedy czlek, a kiedy nie w pierwszym stadium jego rozwoju, bo wydaje mi sie, ze wtedy wszyscy Onanisci powinni byc karani . <aniolek>


Co ma plemnik do wiatraka? ;) Przecież on sam jeszcze człeka nie uczyni ...Zachodzę w głowę, czemu "onaniści" z wielkiej litery napisałeś. :) Oznaka szacunku czy może znasz jakąś zrzeszającą ich organizację? <hahaha>

Andrew pisze:A ad rem - nie odpowiedzialeś PFC na moje rozwazanie . :]


Bo nijak się do tematu mają. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 cze 2008, 22:25

PFC pisze:Przecież on sam jeszcze człeka nie uczyni ...Zachodzę w głowę, czemu "onaniści" z wielkiej litery napisałeś. :) Oznaka szacunku czy może znasz jakąś zrzeszającą ich organizację?


no jak nie jak tak, onanizm.pl 8) Tak, pomódlmy się za dzieciaki, które wsiąknęły w prześcieradła. Jak w tym dowcipie - gdyby faceci zachodzili w ciążę, aborcja byłaby sakramentem ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 cze 2008, 11:11

Maverick pisze:Biologia jest w gimanzjum. Wczesniej to sie nazywa przyroda. Również w klasach IV-VI
Biologia jest od 4 klasy szkoły podstawowej do końca liceum. Od lat tak jest :] I nawet mnie już uczono w 5 klasie podstawówki o tym jak dochodzi do zapłodnienia. dosyć szczegółowo.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 cze 2008, 19:48

Moon - zapomnialas o drobnym fakcie takim jak reforma edukacji. Teraz nie ma biologii w podstawowkach. Nawet jezeli ucza na "przyrodzie" tego samego nie zmienia to faktu ze nazywa sie to przyroda i to ja mam racje <fuckoff>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 cze 2008, 23:12

Maverick pisze:Zagrozenie zycia jest jedyna sytuacja w ktorej mozna poswiecic zycie dziecka, bo bedzie sie ratowac zycie matki. Jest to racjonalna zasada. Ale juz nie mozna poswiecac zycia dziecka dla zdrowia matki. Bo zycie od zdrowia wazniejsze.
tylko wiesz, takie decyzje można podejmować wobec własnego życia. bo co jeśli ja zadecyduję że twoje życie jest mniej ważne od mojego, więc przeszczep twojej wątroby powinien być przymusowy. Tu nie chodzi czy ktoś jest człowiekiem czy nie. bo prawo tak czy inaczej dopuszcza zabicie człowieka w pewnych sytuacjach. tu konkretnie w trzech. I TO JEST PRAWO. jeśli ktoś się z tym nie zgadza to od zmian są wybory. a jeszcze inną kwestią jest złamanie tajemnicy lekarskiej. gdyby lekarz uczyniłby tak wobec mnie poświęciłbym kilka lat w życiorysie...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2008, 08:23

Maverick pisze:Moon - zapomnialas o drobnym fakcie takim jak reforma edukacji.
Którą przechodziłam? :? Mav moi znajomi mają dzieci, mają rodzeństwo. I w tych klasach takie lekcje mają :) Biologii, a nie przyrody :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2008, 08:24

PFC pisze:Co ma plemnik do wiatraka? ;) Przecież on sam jeszcze człeka nie uczyni ...hahaha>

a zaplodnione jajeczko juz tak ? <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
tak - mnie to smieszy i juz rozumiem dlaczego aborcja jest zabroniona ...
jeszcze chwila dosłownie - i kobieta bedaca w ciazy podczas zjazdu na nartach doznajaca upadku skutkiem czego nastepuje poronienie - bedzie oskazrazana o nieumyslne spowodowanie smierci <fuckoff> <fuckoff> <fuckoff>
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 08:28 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 cze 2008, 10:19

Blazej30 pisze:tylko wiesz, takie decyzje można podejmować wobec własnego życia
No wiec kobieta podejmuje wobec wlasnego. Wez tez pod uwage ze jak kobieta w ciazy umrze to dziecko razem z nia.
księżycówka pisze:Mav moi znajomi mają dzieci, mają rodzeństwo. I w tych klasach takie lekcje mają Biologii, a nie przyrody
A chemie i fizyke tez maja?
Andrew pisze:jeszcze chwila dosłownie - i kobieta bedaca w ciazy podczas zjazdu na nartach doznajaca upadku skutkiem czego nastepuje poronienie - bedzie oskazrazana o nieumyslne spowodowanie smierci
Bo jazda na nartach jest tym co jest wskazane podczas ciazy (widocznej).

Moon - specjalnei dla Ciebie: http://www.psp1.pionki.info/index.php?o ... a&klasa=6a
Znajdz w ktorymkolwiek planie lekcji BIOLOGIE.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 10:32 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2008, 13:46

a ja o niewidocznej .... <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 cze 2008, 14:32

Biorac pod uwage ze taka kobieta stracilaby dziecko mysle ze nie grozilby jej wyrok skazujacy ;) Cos jak Otylia i jej braciszek.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2008, 17:53

Maverick pisze:Moon - specjalnei dla Ciebie: http://www.psp1.pionki.in...=klasa&klasa=6a
Znajdz w ktorymkolwiek planie lekcji BIOLOGIE.
:| A to dziwne jest. Ja miałam. Moja 4 lata młodsza kuzynka miała. Dziecko koleżanki MA (6 klasa).

[ Dodano: 2008-06-17, 18:44 ]
A i fizykę też.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 cze 2008, 08:23

Pamietam wypowiedzi politykow sprzed reformy ze idea jest zeby bilogia, chemia, fizyka byly dopiero w gimnazjum. Widocznie teraz to wprowadzili, bo na poczatku reformy jak juz ktos zaczal to moze nie przerywali.

Tak czy inaczej koniec OT.

Wracajac do tematu to ta 14tka ponoc ma zabic to dziecko jednak. Smieszyly mnie komentarze na onecie ze 14latka to dziecko jeszcze i niegotowa na rodzenie. Coz... organizm kobiety jest gotowy na rodzenie z pierwsza miesiaczka.
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 19 cze 2008, 00:18

Maverick pisze:Smieszyly mnie komentarze na onecie ze 14latka to dziecko jeszcze i niegotowa na rodzenie. Coz... organizm kobiety jest gotowy na rodzenie z pierwsza miesiaczka.


kobieta to nie tylko macica i drogi rodne <chory> nie widzisz różnicy, o jakiej gotowości te komentarze traktują, a gotowości pod względem czysto medycznym?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 cze 2008, 10:13

Czyli ze ludzkosc sie cofa? Dawniej 14tki rodzily za stodola i zyly a teraz przy nieporownywalnie lepszym poziomie medycyny nie da rady? Da rade. Zwlaszcza ze biologicznie jest juz na to gotowa.

No ale niestety ideologia nazizmu wziela gore i pozwolono jej to dziecko zabic, bo w iscie nazistowskim stylu nie uznano go po prostu za czlowieka. W sumie to to jest jakis neonazizm, bo ten pierwszy mowil o pod i nad ludziach, a wspolczesny w ogole pozbawia niektorych czlowieczenstwa.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 cze 2008, 10:26

Maverick pisze:Dawniej 14tki rodzily za stodola i zyly a teraz przy nieporownywalnie lepszym poziomie medycyny nie da rady?

Ile z nich rodziło za stodołą i żyło? Ile dzieci przeżywało, rodziło się zdrowych?
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, 10:26 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 cze 2008, 19:50

Mniej niz teraz. Tylko ze jak kiedys rodzila 20 letnia kobieta to tez mniej kobiet przezywalo, mniej dzieci rodzilo sie zdrowych itd. Medycyna idzie do przodu i ciaza 14tki nie jest dla niej zadnym wyzwaniem. Powiedzmy sobie otwarcie, ze gdyby dziewczyna nie byla gotowa na dziecko z biologicznego punktu widzenia to by nie miala owulacji. I tyle :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości