bolesne stosunki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 cze 2008, 08:08

justynaGD pisze:wiecie, zaluje ze zapytalam bo watek ktory jest dla mnie wazny zamieniliscie w dyskusje bezcelową. wydawalo mi sie ze to jest FORUM, i do tego ono sluzy by pytac, liczac na odpowiedzi osob madrych i doswiadczonych. kilka osob potraktowalo mnie powaznie za co dziekuje i skorzystam z rad ( wielkie dzieki eng, tarantula, mnk, nemezis), a tym ktorzy sobie robia "jaja" i nie wiedza do czego jest TO forum tez dziekuje, ale nic nie wniesliscie do sprawy i moze warto sie zastanowic czy warto sie wypowiadac bez sensownymi tekstami.


jak widzisz - wydawalo Ci sie - jak mnie z reszta tez !! [:D] dzis tu na forum znajdziesz wszystko !! tylko nie pomoc na temat spraw zwiazanych z sexem !! Chcesz coś ugotować ? prosze bardzo ! chcesz sie wyzalic - nie ma problemu ! nie masz sie w co ubrać - doradza Ci - ale zapytaj o coś zwiazane z sexem ...... <hahaha> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 cze 2008, 15:38

justynaGD pisze:wiecie, zaluje ze zapytalam bo watek ktory jest dla mnie wazny zamieniliscie w dyskusje bezcelową. wydawalo mi sie ze to jest FORUM, i do tego ono sluzy by pytac, liczac na odpowiedzi osob madrych i doswiadczonych. kilka osob potraktowalo mnie powaznie za co dziekuje i skorzystam z rad ( wielkie dzieki eng, tarantula, mnk, nemezis), a tym ktorzy sobie robia "jaja" i nie wiedza do czego jest TO forum tez dziekuje, ale nic nie wniesliscie do sprawy i moze warto sie zastanowic czy warto sie wypowiadac bez sensownymi tekstami.

Dostałaś wiele podpowiedzi, a chyba oczekiwałaś cudu :| Ginekologów tutaj nie ma (jeszcze), a i tak odpowiedzi są dość niezłe. Nie oczekuj więcej, aniżeli sama możesz zdziałać - Ty znasz siebie najlepiej, a przynajmniej powinnaś :]

A Endriuł na forum , to tylko przepisami kulinarnymi dzieli się <diabel>
Ostatnio zmieniony 03 cze 2008, 15:42 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 cze 2008, 17:15

Mona pisze:A Endriuł na forum , to tylko przepisami kulinarnymi dzieli się <diabel>

i wiedza o samochodach ;)
Mona pisze:Ginekologów tutaj nie ma (jeszcze)

nawet gdyby byli to nie wiem co by poradzili. Pewnie padło by jeszcze kilka spekulacji i tyle

justynaGD pisze:wiecie, zaluje ze zapytalam bo watek ktory jest dla mnie wazny zamieniliscie w dyskusje bezcelową

dostałaś w odpowiedzi kilka przypuszczeń nad którymi zaczęła toczyć sie jakaś rozmowa. Czego właściwie oczekiwałaś ??

justynaGD pisze:a tym ktorzy sobie robia "jaja" i nie wiedza do czego jest TO forum tez dziekuje

Ty nowa naucz nas do czego jest TO forum :>
Grace

Postautor: Grace » 03 cze 2008, 17:37

Dzindzer pisze:spekulacji

otóż to. Spekulować to można sobie o szmirach i innych. Ja nie zamierzam nikomu żadnych chorób inputować ani uotputować <:)> ani tym bardziej próbować z nich leczyć, bo nie jestem lekarzem, a nawet jakbym była, to raczej przez internet się nie zbada nikogo <albo coś się zmieniło, dawno nie byłam>. To tak jakby ktoś mnie prosił o przetłumaczenie tekstu o obsłudze wózka widłowego na język norweski. Jasne, że mogę pojedyncze słowa znaleźć w słowniku, tylko czy w ten sposób bardziej pomogę czy zaszkodzę?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 cze 2008, 20:21

Gosiu ! w ten sposób to po co sie w jakimkolwiek temacie tu wypowiadac !??
jak ktos nie ma nic do powiedzenia to niech nic nie pisze - temat sam umrze , ale zawsze sie znajda tacy co to musza napisac - do lekarza - tyle to i Ona wie .... [:D] <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 cze 2008, 23:52

Gosia... pisze:Ja nie zamierzam nikomu żadnych chorób inputować ani uotputować <:)>
Gosia... pisze:czy w ten sposób bardziej pomogę czy zaszkodzę?

Ja nie zauwazylam, zeby w tym temacie padla nazwa jakiejs choroby tudziez sposob leczenia. Propozycje byly bezpieczne i calkiem sensowne. Jezeli uwazasz, ze pomysly z tego topu takie jak: wieksze rozluznienie/podniecenie, alkohol czy zmiana pozycji (pozycje sa w linku ode mnie) moga w jakis sposob zaszkodzic Autorce tematu to chetnie przeczytam dlaczego (oczywiscie wszystko przy zalozeniu, ze wykluczamy sprawy typu stan zapalny, nadzerka, torbiel i inne, ktore przy badaniu ginekologicznym sie rozpoznaje, poniewaz JustynaGD u lekarza byla)

Co do tematu - bolesne stosunki nie sa wcale taka rzadkoscia, czesto jest to kwestia odpowiedniej pozycji (przy prawidlowej budowie tez), bo nie kazda pozycja pasuje kazdej kobiecie, a mlodym zalecane sa glownie boczne :) Ostatnio rozmawialam z mama na ten temat, to mi powiedziala, ze u niej to minelo dopiero po porodzie i ze sam lekarz jej radzil zajsc w ciaze. Wiem - wcale nie jest to pocieszajace.
Grace

Postautor: Grace » 04 cze 2008, 01:36

Nemezis pisze:a nie zauwazylam, zeby w tym temacie padla nazwa jakiejs choroby

Nemezis pisze:Mozliwe, ze masz nieprawidlowa budowe spojenia łonowego.


Ale Andrew w zasadzie ma rację. Ja mogę tylko tyle powiedzieć, żeby justyna szukała innego lekarza, na pewno nie zaszkodzi <browar>
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 01:37 przez Grace, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 cze 2008, 08:17

a tak z innej beczki <aniolek> to nich wezmie mytermas i zmierzy obwód jego penisa - bo byc moze ów ból wynika z rozmiarów [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 04 cze 2008, 09:05

Gosiu..., nieprawidłowa budowa nie jest choroba i nie można tego leczyć ani farmakologicznie ani operacyjnie. Potocznie mówi się, że taka już czyjaś uroda po prostu. I wszelkie propozycje z tego topu sa jak najbardziej wskazane w takich przypadkach :)

kolejna opcja (znalezione na innym forum):
"moja koleżanka też odczuwała ból przy stosunku, okazało się że powodem były bakterie, którymi zarażał ją jej partner. On nic nie odczuwał, był tylko nosicielem. Trafiła na dobrego ginekologa, który przepisał tabletki dla chłopaka i jest OK. Więc nie zrażaj się, tylko udaj się do innego lekarza, jak ten nie pomoże to do następnego i tak dalej, niestety czasem trzeba się nachodzić zanim się trafi na prawdziwego specjalistę :( "
tylko niestety nigdzie nie pada nazwa tych bakterii :?
heb
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2008, 20:57
Skąd: Mysłowice
Płeć:

Postautor: heb » 12 cze 2008, 15:43

Ja z moją dziewczyną miałem podobną przygotę, też ją bolało.. co sie okazało później, złapała grzybicę, ginekolog przepisała kurację dla niej i dla mnie, po 2 tyg. po kuracji kiedy było ok znowu sie kochaliśmy i znowu ją bolało, wydawało nam się ze jest nawilżona odpowiednio bo śluzu było dużo. Kupiłem żel nawilżający Durex i problem zniknął.

Pozdrawiam i spórbuj Justyna też z żelem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 cze 2008, 15:47

grzybice to mi sie wydaje ze by sie wyczóło - wszak zapach wtedy musi byc inny , no ale jak ktos cipki nigdy zdrowej nie wąchał to moze byc problema [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 12 cze 2008, 21:27

Andrew pisze:grzybice to mi sie wydaje ze by sie wyczóło - wszak zapach wtedy musi byc inny

Nie koniecznie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 cze 2008, 07:52

no jasne !! jak ktos jest chory na nosówke , albo urodzil sie z wada powonienia to nie wyczuje <fuckoff>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 cze 2008, 21:09

Andrew pisze:grzybice to mi sie wydaje ze by sie wyczóło

Może miał katar i nie czuł? <diabel>

heb pisze:Ja z moją dziewczyną miałem podobną przygotę, też ją bolało.. co sie okazało później, złapała grzybicę, ginekolog przepisała kurację dla niej i dla mnie, po 2 tyg. po kuracji kiedy było ok znowu sie kochaliśmy i znowu ją bolało, wydawało nam się ze jest nawilżona odpowiednio bo śluzu było dużo.

A nie pomyślałeś że 2 tyg. leczenia to za mało? Przecież tam mogło się ledwie co zabliźnić, a Ty znów jej podrażniłeś wszystko i stąd powstał ból.
heb
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2008, 20:57
Skąd: Mysłowice
Płeć:

Postautor: heb » 17 cze 2008, 19:41

Marissa pisze:
Andrew pisze:grzybice to mi sie wydaje ze by sie wyczóło

Marissa pisze:Może miał katar i nie czuł? <diabel>


Akurat nie miałem kataru i nie było żadnego zapachu ani upławów, dopiero gin coś wynalazł... :P

heb pisze:Ja z moją dziewczyną miałem podobną przygotę, też ją bolało.. co sie okazało później, złapała grzybicę, ginekolog przepisała kurację dla niej i dla mnie, po 2 tyg. po kuracji kiedy było ok znowu sie kochaliśmy i znowu ją bolało, wydawało nam się ze jest nawilżona odpowiednio bo śluzu było dużo.

A nie pomyślałeś że 2 tyg. leczenia to za mało? Przecież tam mogło się ledwie co zabliźnić, a Ty znów jej podrażniłeś wszystko i stąd powstał ból.


Całkiem prawdopodobne że to było za krótko, zgadzam się, na szczęście odpukać dziewczyna jest zdrowa :)
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Boooli.

Postautor: broken18 » 08 gru 2008, 10:09

Problem dla mnie i mojego partnera jest wielki. Bo boli. A boli podczas stosunku. Mnie. Byłam u lekarza, wszystko jest w porządku. Jestem zdrowa jak ryba <hahaha> . Z "budową" też wszystko w porządku. Myślę, że w psychice też niema problemu. Kochamy się, nie skrzywdził mnie, chcę seksu. Obojemy chcemy.
Brałam pigułki i mimo, że bardzo chciałam się kochać, byłam "sucha". Przestałam brać pigułki, było z nawilżeniem lepiej. Ale myśleliśmy, że to z powodu prezerwatyw. Jestem alergikiem, na lateks też. Więc przestaliśmy się zabezpieczać. Ciąży też się nie boję, bo myślę, że już najwyższy czas na dziecko. Ale nie staramy się o nie jakoś szczególnie. Jeśli zajdę w ciążę będzie super, jeśli nie - też dobrze.
Urozmaicenia też były. Jakieś seksowne ciuchy, nastrój, świecem kolacja itd.
I nic... Więc w czym może być problem??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2008, 10:40

W NIEDOPASOWANIU FICZYCZNYM - rozmiarów swych narzadów ?? jesli nie to , to zmienic lekarza i mu o tym powiedziec , ze masz takie problemy co boli dokladnie i gdzie ? tu mało kto bedzie Ci mógł pomóc , ale kto wie , kto wie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2008, 19:21

Andrew pisze:W NIEDOPASOWANIU FICZYCZNYM - rozmiarów swych narzadów
Też tak sądzę. To się zdarza czasem.
Awatar użytkownika
Katastroficzna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2008, 08:44
Skąd: N.P
Płeć:

Postautor: Katastroficzna » 08 gru 2008, 20:02

Moze uderzac o szyjke macicy...jak i o kosc to tez sprawia bol...
"Wszystko się zmienia, z wyjątkiem samego prawa zmiany."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 gru 2008, 20:28

Ale gdzie boli, co boli ? Przy glebszych pchnieciach, czy od samego wejscia ? Jesli to pierwsze to niech facet nie pcha za daleko, wiadomo ze fajnie wsadzic po same jajka, ale czasem trzeba z tego zrezygnowac. Jesli to drugie, to grubosci nie da sie przeskoczyc :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 09 gru 2008, 09:44

Boli na samym początku. Przy wejściu. Kiedyś przed pigułkami nie było takiego problemu, myślę że nie zgrubnął jakoś ;)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 09 gru 2008, 11:12

Boli na samym początku. Przy wejściu. Kiedyś przed pigułkami nie było takiego problemu, myślę że nie zgrubnął jakoś ;)

A kiedy przestalas brac tabletki?
Ja dopiero po roku od odstawienia przestalam czuc bol przy stosunku.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 11 gru 2008, 10:19

jakieś 4 miesiące temu.
ilonka2309
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2008, 18:49
Skąd: Zabrze
Płeć:

ból podczas stosunku

Postautor: ilonka2309 » 13 sty 2009, 22:33

hej!
od pewnego czasu podczas stosunku z moim chłopakiem odczuwam ból podczas wprowadzania członka do pochwy... na początku jest to ogromny ból ale po pewnym czasie ustępuje.... nie wiem co się dzieje :( pomocy!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sty 2009, 10:12

Zainwestuj w żel nawilżający i będziesz miała kłopot z głowy ;-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 14 sty 2009, 11:59

tak! żel to najlepsze wyjście, może jakaś dodatkowo nawilżana przezerwatywa
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 14 sty 2009, 13:17

nie musi być to wina słabego nawilżenia. Może, ale nie musi. Innym powodem może być spięcie, brak rozluźnienia (pomimo wielkich chęci i podniecenia).
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 14 sty 2009, 15:39

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 16:47

Nemezis dziękuję za linka. Scalę
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 14 sty 2009, 19:03

SaliMali pisze:nie musi być to wina słabego nawilżenia.
SaliMali pisze: Innym powodem może być spięcie, brak rozluźnienia
Pytanie tylko co się z kobietą dzieje jak się spina.... <chory>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości