Fryzurki z długich włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 gru 2007, 18:45

Jawka pisze:W ogole nie lubię zbyt długich włosów.


ja też. wydaje mi się, że taka najlepsza dla włosów długość to do ramion albo trochę za. jak są dłuższe, to zwyklezaczynają się brzydko układać i fryzura jakaś taka bezkształtna się robi.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 25 gru 2007, 19:10

Nola pisze:to zwyklezaczynają się brzydko układać i fryzura jakaś taka bezkształtna się robi.
chyba niekoniecznie, zalezy od wlosow i od wlascicielki. Jezeli sa dobrze sciete to moga wygladac slicznie... ja zawsze chcialam miec mocne wlosy i grube i geste ale niestety nie wyslkuchano moich prosb dlatego tez musze scinac tak jak scinam, bo jak mam chociaz troszke dluzsze to wygladaja jak takie 3 szczurze ogonki :(
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 gru 2007, 19:16

SaliMali pisze:ja zawsze chcialam miec mocne wlosy i grube i geste ale niestety nie wyslkuchano moich prosb
Ja cały czas proszę o takie :-) Nadzieja matką głupich, ale każda matka swoje dzieci kocha <diabel>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 25 gru 2007, 20:08

Nola pisze:
Jawka pisze:W ogole nie lubię zbyt długich włosów.


ja też. wydaje mi się, że taka najlepsza dla włosów długość to do ramion albo trochę za. jak są dłuższe, to zwyklezaczynają się brzydko układać i fryzura jakaś taka bezkształtna się robi.


A Ja noszę półdługie i w sumie w takich czuję i chyba wyglądam (?) najlepiej: ;)
Długie włosy w przypadku niskiego wzrostu dodatkowo skracają sylwetkę... ;/
Co oczywiście nie znaczy, ze na niektórych dziewczętach takie włosy nie mogą wyglądać bardzo ładnie...:)
Nieraz można spotkać długie i piękne włosy, które bardzo współgrają z właścicielką :D
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Grace

Postautor: Grace » 29 gru 2007, 23:09

SaliMali pisze:Nola napisał/a:
to zwyklezaczynają się brzydko układać i fryzura jakaś taka bezkształtna się robi.
chyba niekoniecznie, zalezy od wlosow i od wlascicielki. Jezeli sa dobrze sciete to moga wygladac slicznie... ja zawsze chcialam miec mocne wlosy i grube i geste ale niestety nie wyslkuchano moich prosb dlatego tez musze scinac tak jak scinam, bo jak mam chociaz troszke dluzsze to wygladaja jak takie 3 szczurze ogonki

Mam do szczęście, że mam grube włosy i bardzo lśniące, bo dbam o nie. Ale dlaczego o tym pisze. Po ostatniej wizycie u fryziera, gdzie pocieniowano mi moje długie, proste włosy układają się duuużo lepiej, a dodatkową są lżejsze (nareszcie spinki nie pękają), nie wypadają mi, bo nie musze się z nimi mocować podczas rozczesywania. I generalnie baardzo in plus. Dlaczego dziewczynom, które noszą długie włosy naprawdę radę delikatnie cieniować, bo warto - dla lepszego wyglądu, zdrowia włosów i poprawienia komfortu noszenia tak długich włosów.
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 30 gru 2007, 19:46

Gosia... pisze:Mam do szczęście, że mam grube włosy i bardzo lśniące, bo dbam o nie. Ale dlaczego o tym pisze. Po ostatniej wizycie u fryziera, gdzie pocieniowano mi moje długie, proste włosy układają się duuużo lepiej, a dodatkową są lżejsze (nareszcie spinki nie pękają), nie wypadają mi, bo nie musze się z nimi mocować podczas rozczesywania. I generalnie baardzo in plus. Dlaczego dziewczynom, które noszą długie włosy naprawdę radę delikatnie cieniować, bo warto - dla lepszego wyglądu, zdrowia włosów i poprawienia komfortu noszenia tak długich włosów.


Gosia, ja mam podobnie...Całą szkołę podstawową, gimnazjum nosiłam swoje długie, grube, proste a przy tym ciężkie włosiska ;] ...Kucyki, warkoczyki...Ech..Totalna NUDA na głowie...W rozpuszczonych wyglądałam, jak żonka neandertalczyka;/ No ale w liceum powiedziałam dość.. Zaczęłam regularnie odwiedzać fryzjerkę, która cieniuje mi włosy po całej długości... A trzeba przyznać, że ta kobietka ma do tego rękę, jak mało kto :) Włosy są przez to lżejsze, lepiej się układają i rozczesują...Zmiana zdecydowanie na lepsze...
Aha...Co do długości...To mi z kolei włosy półdługie widzą się najbardziej :D ale o tym już pisałam ;)
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 gru 2007, 20:03

Jak dla mnie w tym topiku jest za duzo gledzenia, wkleilibyscie jakie przyklady <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 30 gru 2007, 20:21

tarantula pisze:Jak dla mnie w tym topiku jest za duzo gledzenia, wkleilibyscie jakie przyklady <pijak>

Ależ proszę bardzo ;)

Obrazek

Obrazek

http://kobieta.interia.pl/galerie/kobieta/gorace-fryzury/zdjecie,272016,13,190

http://kobieta.interia.pl/galerie/kobieta/gorace-fryzury/zdjecie/duze,272038,2,190

http://kobieta.interia.pl/galerie/kobieta/gorace-fryzury/zdjecie/duze,272022,10,190

EDIT:
Do trzech następnych fryzur podałam linki ;] Zdjątka cosik się nie chciały załadować :(
Ostatnio zmieniony 30 gru 2007, 20:27 przez Mikro czarnuch, łącznie zmieniany 2 razy.
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 gru 2007, 20:24

W przypadku 1-tak wygladam jak wstaje rano
2-tak wygladam jak nie umyje wlosow przez tydzien.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 gru 2007, 20:25

te blond to nie sa dlugie
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 30 gru 2007, 20:29

SaliMali pisze:te blond to nie sa dlugie

Heh...słuszna uwaga... pierwsze z podanego przeze mnie linka także...
Są półdługie ;) Wiem, wiem ....To niezgodne z tematem <pijak>
Ostatnio zmieniony 30 gru 2007, 20:31 przez Mikro czarnuch, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 gru 2007, 20:31

Ta ostatnia fryzurka, upiety kucyk bardzo mi sie podoba :)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 gru 2007, 20:35

Mikro czarnuch pisze:Są półdługie ;) Wiem, wiem ....To niezgodne z tematem <pijak>
no bo skoro ma sie wklejac dlugie to dlugie. a nie pol dlugie. a ja mam takie jak ta pani blond poldlugie, ale bardziej uklepane
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 30 gru 2007, 20:40

tarantula pisze:Ta ostatnia fryzurka, upiety kucyk bardzo mi sie podoba :)

Jest zdecydowanie najciekawsza ;)
Te dwie też mi się podobają:
http://kobieta.interia.pl/galerie/kobieta/gorace-fryzury/zdjecie,271916,62,190

http://kobieta.interia.pl/galerie/kobieta/gorace-fryzury/zdjecie,271976,33,190
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 gru 2007, 20:43

1-jak z Obcego <pijak>
2-bardzo bardzo <banan>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 15 lut 2008, 22:48

Mikro czarnuch pisze:http://kobieta.interia.pl...e,272022,10,190


ta bardzo ładna

Ja zawsze lubowałam sie w dlugich, prostych wlosach z klasyczna grzywka :
np:Obrazek

:)
a tu cos dla przeciwnikow dlugich wlosow
-Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lut 2008, 22:58 przez Cold Princess, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 15 lut 2008, 22:57

Cold Princess pisze:
Mikro czarnuch pisze:http://kobieta.interia.pl...e,272022,10,190

ta bardzo ładna

<browar>
tarantula pisze:1-jak z Obcego <pijak>

W takim razie lubię takie alienowate fryzury [:D]
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 15 lut 2008, 23:29

Długie włosy u kobiet są nudne, banalne i nijakie. Nie ma to jak fajna krótka fryzurka. Krótkowłose RZĄDZĄ. Powiedziałem. Howgh!
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 lut 2008, 11:21

Nie znoszę bardzo długich włosów u kobiet - takich do pośladków. Sama nie wiem dlaczego. Ja sama zapuszczam i zapuszczam, ale jak już mi długie urosną, to idę do fryzjera i się ścinam na krótko i potem chodzę i się wstydzę, bo nie umiem ich ujarzmić <pijak>
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 18 lut 2008, 11:16

Też nie lubię takich długich włosów, co można uczesać z takich włosów do pasa... W ogóle bardzo ciężko o nie dbać, i na prawdę rzadko kiedy wyglądają ładnie. A jeszcze często (szceólnie u blondynek...) są cienkie itp. Nie ma nic brzydszego niż długi cienki ogonek (taki ogonek wygląda strasznie nawet jak włosy są do połowy pleców :/).


Ja zawsze chcę zapuścić, ale jak są za długie to mnie denerwują i jakieś takie nudne są... Lubię mieć włosy mocno wycieniowane i powycinane, częsiowo długie, częściowo krótkie, wtedy jest najciekawiej ;)
Grace

Postautor: Grace » 18 lut 2008, 12:46

Ja mam włosy długości takiej samej jak ta pierwsza dziewczyna tylko, że bez grzywki. I trochę mam pocieniowane, może i nuda, ale mnie tam pasuje ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2008, 13:40

Gosia... pisze:I trochę mam pocieniowane, może i nuda, ale mnie tam pasuje ;)

jak masz pocieniowane to takie nudne nie są, a najważniejsze, że je lubisz.
Jest jedna sytuacja kiedy zazdroszczę wszystkim posiadaczka takich włosów

Najmniej pracochłonne fryzury są chyba z takich średniej długości, tak w okolicach łopatek, przynajmniej z moimi tak jest
Grace

Postautor: Grace » 18 lut 2008, 21:19

Dzindzer pisze:Jest jedna sytuacja kiedy zazdroszczę wszystkim posiadaczka takich włosów

jaka :)?

Dzindzer pisze:Najmniej pracochłonne fryzury są chyba z takich średniej długości, tak w okolicach łopatek, przynajmniej z moimi tak jest

długie włosy przeszkadzają niestety. W łóżku, długo się je suszy po basenie, ciężko upiąć, itd
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 19 lut 2008, 17:54

mi pasują długie włosy.
krótkie trzeba układać bo sie wywijają, podkręcaja itd. z długimi nie ma problemu, wystarczy wysuszyć, rozczesać i tyle.
mam włosy za łopatki, są gęste i proste więc roboty z nimi nie mam. Rano związuje je tylko i już. Nawet czesać często nie muszę bo sie nie plączą i robię to bardziej dla zasady niż z konieczności.
Największą różnicę pomiędzy krótkimi a długimi włosami przy myciu się czuje i ilości zużywanych kosmetyków bo mi szampony i odżywki tonami idą. Wiadomo co kto lubi ale długie włosy kojarzą mi się z kobiecościa
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lut 2008, 11:57

larena pisze:mam włosy za łopatki,

to tak jak ja
larena pisze:są gęste

no to ja już tak niestety nie mam wiec zazdroszczę

jaka :) ?

kiedy kocham się na jeźdźca zawsze pomyślę, ehhh jak by to fajnie wyglądało jak bym miała długie włosy ( kiedyś miałam)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 10 kwie 2008, 15:47

ee tam , ładnemu we wszystkim ładnie.... jak sa włosy gęste , zadbane i dobrze sciete to cuda można zrobić i tak bedą się ladnie prezentowac, szczegolnie przy ładnych rysach twarzy
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 kwie 2008, 18:52

Cold Princess pisze:i dobrze sciete

no to podstawa.
Bo większość dziewczyn to ma takie długie włosy na topielicę :/
Awatar użytkownika
Gosik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 02 kwie 2008, 11:52
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Gosik » 12 kwie 2008, 10:09

te są dla mnie już zdecydowanie za długie. W ogole nie lubię zbyt długich włosów. Szczególnie gdy są niezadbane. Zawsze mnie zastanawaiało czemu kobiety tak uparcie zapuszczają włosy, gdy są słabe, zniszczone, przebarwione itd, itd.



Ja chyba wiem dlaczego niektóre kobiety zapuszczają włosy, gdy są słabe, zniszczone, przebarwione... Moim zdaniem to ich mężczyźni im wmawiają że mają piękne długie włosy choć tak naprawdę są zniszczone itd Mężczyzna porostu podobają się długie włosy aż do przesady... <boje_sie>
-zależy od eventu^^-
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 12 kwie 2008, 22:23

Gosik pisze:Moim zdaniem to ich mężczyźni im wmawiają że mają piękne długie włosy choć tak naprawdę są zniszczone itd Mężczyzna porostu podobają się długie włosy aż do przesady... <boje_sie>


coś w tym jest. Mezczyzni widzą ogół, a juz nie patrza na to czy wlosy sa zniszczone tylko ze jest ich DUZO.
Awatar użytkownika
Gosik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 02 kwie 2008, 11:52
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Gosik » 13 kwie 2008, 10:18

Mezczyzni widzą ogół, a juz nie patrza na to czy wlosy sa zniszczone tylko ze jest ich DUZO.



Dobrze powiedziane:) a niektóre kobiety przyjmują tzw komplementy i myślą że mają piękne włosy!! widocznie faceci nie maja tak dobrych oczu widza to co chcą widzieć ... a tak naprawdę włosy wyglądają okropnie znam przykład mojej koleżanki która wierzy we wszytko co jej ukochany powie ale bez przesady ehhh <zalamka>
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, 10:20 przez Gosik, łącznie zmieniany 1 raz.
-zależy od eventu^^-

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości