Fryzurki z długich włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

upadly_aniol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2006, 21:32
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: upadly_aniol » 29 maja 2006, 14:59

ja tez mam dlugie wlosy,moze nie az tak dlugie ze do posladek ale prawie prawie.. sprobuj zrobic koka zwyklego albo dwa pasemka wlosow z obu stron opusc.ladnie tez wyglada kłosek albo dwa dobierane,lub luzny warkocz.mozesz tez upinac wlosy klamra z tylu glowy.ladnie tez wyglada jak zaczeszesz z przodu wlosy do tylu i zwiazesz gumka,ale nie wszytskie wlosy tylko tak z przodu a reszta rozpuszczone.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 29 maja 2006, 17:07

złotooka kotka pisze:ydaja takie... tluste. (tak wygladowo, bo nigdy sama nie prostowalam).
Najlepiej lubie nie krecone, a takie delikatnie falujace. Sliczne. Nie spuszone, bo to calkiem cos innego, ale takie naturalne.


Jejku, ja nie mogę patrzeć na takie falujące, czy to u siebie, czy u innych. Uczulona jestem. Albo skręt albo proste albo jakas fryzurka, nigdy nie swobodnie opuszczone fale. Łaaaaa.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 29 maja 2006, 17:32

ja nigdy nie użyłabym prostownicy z natury mam proste włosy a przypiekanie ich czymś po prostu mnie przeraża. zresztą troche nei rozumiem jaki to ma sens włosy po jakimś czasie wyglądają jak siano a to dopiero jest bleeeee połamane, przesuszone, cienkie, słabe, bez połysku fuuuuuj jeszcze jak do tego są pomalowane i widac odrosty to dopiero masakra
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 maja 2006, 18:03

natasza pisze:Jejku, ja nie mogę patrzeć na takie falujące, czy to u siebie, czy u innych. Uczulona jestem. Albo skręt albo proste albo jakas fryzurka,

Mam to samo :D

lidia pisze:ja nigdy nie użyłabym prostownicy z natury mam proste włosy

no ja tez nie wiem poco mialabys uzywac skoro masz proste :|.
Ja prostych nie mam to uzywam :].
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 02 cze 2006, 13:12

ja uzywam dwa lata prostownicy i ani nie mam siana ani nie wygladaja na tluste jak to jedna dziewczyna napisala:) heh mialam kieeeedys wlosy do pasa..w czasach komunijnych wlasnie...pozniej za ucho..pozniej takie za ramiona..i z nimi moglam szalec z roznyymi fryzurkami..a teraz moje wloski maja roozna dlugosc w roznych miejscach :)..od 6 cm - 20 gora:)nic mi do oczu nie wpada a nienawidze tego:)
a jesli chodzi o takie caaalkiem dlugie..to moja kolezanka miala takie wlasnie do pasa..moze i dluzsze momentami..i ostatnio ja spotkalam..sciela..do polowy plecow a tez sie zapierala ze nie zetnie! i swietnie wyglada..od razu wloski sie ukladaja ladnie i lzejsze sie wydaja:)
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 06 cze 2006, 18:16

A ja ostatnio przezylam szok :D W galerii pomorskiej w Bydgoszczy w restauracji Baalbek pracuje taka laska ktora ma wlosy do kostek (taki warkocz dlugi ma) szczeka mi opadla :D Jak to komus pasuje to dla mnie ok, niech ma ale sama nie chcialabym miec takich dlugich, nawet do pasa nie. Mam do ramion wlosy, teraz czekam az bede miala do lopatek i wycieniuje. Tez ciagle prostuje (co drugi dzien) i nie uwazam zeby sie niszczyly czy cos takiego (z pewnoscia tak sie dzieje ale na szczescie u mnie tego nie widac jak narazie) nie cierpie miec napuszonych i pofalowanych. Podobają mi sie fale ale takie prosto od fryzjera bo sama sobie nie potrafie zrobic i loki tez sa fajne ale takie duze a nie takie malutkie poskrecane. Zalezy kto w czym dobrze wyglada :)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 22 lis 2007, 21:37

nie wiem czy to dobry temat ale zapytam TU.

czy ktoras z Was uzywala kiedykolwiek falownicy? jakie robi fale? chcialam sobie zrobic taka hollywoodzka fryzurke i nie wiem co zastosowac... chyba ze znacie jakiec domowe sposoby bardziej cywilizowane :P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 00:24

aniulka102 pisze:Jak to komus pasuje to dla mnie ok, niech ma ale sama nie chcialabym miec takich dlugich, nawet do pasa nie.

ja dzis widzialam w knajpie, dziewczyne z wlosami do pasa, cienkie, blizej nieokreslony kolor. bardzo mi sie nie podoba cos takiego. wiekszosc kobiet upiera sie na dlugie fryzury, ale sama dlugosc nie jest zadnym atutem. wole krotsza, wycieniowana, fajna fryzurke od takich prostych wlosow do pasa, albo jeszcze warkocza <boje_sie>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 lis 2007, 09:00

Mia, ale fajna fryzurka może też być z długich włosów. Nie mówię tu o oklapniętych, bez życia, z mysim kolorem włosach do pasa (bo to mi się bardzo nie podoba) , ale o włosach do lub trochę za łopatki, fajnie wycieniowanych lub kręconych.
Zdałam sobie sprawę, że nic tak nie dodaje uroku kobiecie, jak dłuższe włosy. Szkoda, że doszłam do tego po obcięciu się, ale na szczęście włosy rosną ;).
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 lis 2007, 09:46

Yasmine pisze:Zdałam sobie sprawę, że nic tak nie dodaje uroku kobiecie, jak dłuższe włosy.
Co racja to racja. Długie włosy są bardzo kobiece, a poza tym ładnymi wlosami można odwrócić uwagę od innych mankamentów... ;-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 14:44

Yasmine pisze:Mia, ale fajna fryzurka może też być z długich włosów.

ale ja mowie o takich do pasa, takie do lopatki - wycieniowane ale, sa fajne :)

Yasmine pisze:Zdałam sobie sprawę, że nic tak nie dodaje uroku kobiecie, jak dłuższe włosy

a ja sie nie zgazam z tym ;) wlosy same w sobie, nie sa zadnym atutem, a ladnej kobiecie dobrze jest w roznych fryzurach <aniolek>
mnie ostatnio zauroczyla dziewczyna-aktorka, z bardzo krotka fryzura, ma taka urode mmm, Yas ma piegi jak Ty :) i zdziwilam sie jak wiekszosc moich kolegow, sie ze mna zgodzilo, bo dziewczyna jest naprawde oryginalna.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 lis 2007, 14:47

Mia pisze:mnie ostatnio zauroczyla dziewczyna-aktorka, z bardzo krotka fryzura, ma taka urode mmm, Yas ma piegi jak Ty :)

jaka to aktorka :>

Mia pisze:wlosy same w sobie, nie sa zadnym atutem,

dla mnie są wielkim atutem, takie długie i ładne włosy :). Chociaż oczywiście są kobiety, którym lepiej w krótkich włosach.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 14:50

Yasmine pisze:jaka to aktorka

Ewelina Walendziak :)

Yasmine pisze:dla mnie są wielkim atutem, takie długie i ładne włosy

same ladne wlosy, bez innych atutow sie gubia wg mnie ;)

ja najdluzsze wlosy jakie teraz toleruje to wlasnie do lopatek, to juz takie max. Mi juz bardzo odrosly i zamierzam sciac troszke jeszcze :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 lis 2007, 14:53

Mia pisze:Ewelina Walendziak :)

Dobra, aż sobie zobaczyłam. Piegi to ona ma, ale rude jak wszystko inne <boje_sie>
A włosy ma takie krótkie bez kształtu, zwykłe, ale to może jakieś stare zdjęcia :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 14:57

Yasmine pisze:A włosy ma takie krótkie bez kształtu, zwykłe, ale to może jakieś stare zdjęcia .

nie, wlasnie fryzura byla do dupy, ale mimo wszystko dziewczyna jest ujmujaca i figure ma swietna (to bys ocenila ogladajac film ;)). Dlatego mowie, wlosy same w sobie to zaden atut, buzia i figura sa wiekszymi :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 lis 2007, 15:48

Jawka pisze:Co racja to racja. Długie włosy są bardzo kobiece, a poza tym ładnymi wlosami można odwrócić uwagę od innych mankamentów... ;-)


ja się z tym zgadzam i uważam, że mankamenty urody najłatwiej zatuszować przy dłuższym włosach. mało której kobiecie jest dobrze w krótkiej fryzurze, bo obnaża ona wiele niedoskonałości. tylko kobiety o ładnym kształcie twarzy będą w niej wyglądać dobrze.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 15:51

Nola pisze:tylko kobiety o ładnym kształcie twarzy będą w niej wyglądać dobrze.

to jak najbardziej sie zgadza, owalna twarz jest najbardziej uniwersalna jesli chodzi o dobor fryzury czy makijazu.
Nola pisze:mało której kobiecie jest dobrze w krótkiej fryzurze, bo obnaża ona wiele niedoskonałości.

jakie np? czasem odslania to co zakryte przy dlugich wlosach, kark, szyje, uszy. Mi sie bardzo podoba odsoniety kark np. przy wieczorowej sukience <aniolek>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 lis 2007, 15:56

Mia pisze:jakie np?


pyzate policzki np. :P przy takim mankamencie wskazane są dłuższe włosy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 15:59

Nola pisze:pyzate policzki np. przy takim mankamencie wskazane są dłuższe włosy.

a fakt :) ja mam dziwnie, bo inne kobiety kolezanki, czy siostra mowia, ze wola mnie w dlugich wlosach, a wszyscy faceci, poza moim ex, w krotszych. A ja sama i tak nie potrafie w jednej fryzurze dlugo wtrzymac. Dobra, Nola, zagadujesz mnie :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 lis 2007, 16:51

Mia pisze:Dlatego mowie, wlosy same w sobie to zaden atut, buzia i figura sa wiekszymi :)

A ja jestem prawie pewna, że w dłuższych by jej było lepiej :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 18:20

Yasmine pisze:A ja jestem prawie pewna, że w dłuższych by jej było lepiej .

ja sobie jej w dlugich nie wyobrazm w ogole, max do szyji, czyli nie wiele wiecej niz ma :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 gru 2007, 17:58

temat jest o fryzurach z długich włosów, a fryzur brak, więc ja może coś wkleje :).
Te co mi się podobają :).
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 gru 2007, 21:39

Rosati ma piękne włosy, tylko jakoś nie mogę ciągle uwierzyć, że ją takimi natura obdarzyła. Jeśli obdarzyła to baaaaaaaaaaardzo jej ich zazdroszczę.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 gru 2007, 22:22

1 i 4 bardzo mi się podobają, lubię takie proste fryzury. a fryzura rosati mi się nie podoba - za bardzo natapirowane i sztuczne się te włosy wydają.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 gru 2007, 23:25

Jawka pisze:Rosati ma piękne włosy, tylko jakoś nie mogę ciągle uwierzyć, że ją takimi natura obdarzyła. Jeśli obdarzyła to baaaaaaaaaaardzo jej ich zazdroszczę.

Dokładnie takie samo zdanie mam. Chciałabym mieć takie włosy :).
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 24 gru 2007, 00:04

Ładne włosy to zadbane włosy :D... A panie ze zdjęć wklejonych przez Yas właśnie takie mają...Najbardziej podoba mi się fryzurka nr 1 i 4, ale to może też dlatego, że typ urody sfoconych bardzo in plus :)

Nola pisze:a fryzura rosati mi się nie podoba - za bardzo natapirowane i sztuczne się te włosy wydają

...W sumie podoba mi się tak lekki skręt, jak ma Rosati..Niemniej jednak przypuszczam, że taka ondulacja przekłada się i na to, że w dotyku włosy są takie dosyć <niewiem> ...Hmmm?...No wiecie jakie?.. ;)
Nie mówiąc już o tym, że częste tapirowanie po prostu bardzo niszczy włosy ;]
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 gru 2007, 10:11

Która to jest Rosati? :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 gru 2007, 10:27

Sir Charles pisze:Która to jest Rosati? :|

Ostatnie zdjęcie "rosa1".

Ostatnio wystąpiła gościnnie w odcinku "Kryminalnych". I rzeczywiście, jedyne, czego Jej natura nie poskąpiła, to włosy. Bo reszta to raczej masakra...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 gru 2007, 10:32

Sir Charles pisze:Która to jest Rosati? :|

ostatnia :).

Znalazłam jeszcze inne zdjęcia pięknych moim zdaniem długich włosów. Ja mam bzika na punkcie włosów, ale to wiedzą wszyscy :D.
Jak patrze na te zdjęcia to oddałabym wiele, żeby takie długie mieć <zakochany>
A tak jak pani nr 1 byłam kiedyś ścięta, ale niestety na moich czarnych włosach nie było już takiego efektu :).
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 gru 2007, 18:33

Yasmine pisze:ffry.jpg
te są dla mnie już zdecydowanie za długie. W ogole nie lubię zbyt długich włosów. Szczególnie gdy są niezadbane. Zawsze mnie zastanawaiało czemu kobiety tak uparcie zapuszczają włosy, gdy są słabe, zniszczone, przebarwione itd, itd.
Yasmine pisze:ty2.jpg
cudowne fale. Tylko jak coś takiego zrobić :?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości