...takie tam ;-)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

...takie tam ;-)

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 13:27

Czytanie ..... ( nie w formie czytania... )wydaje sie dosc proste, ale dla mnie takie proste nie jest, jak sie wydaje ( oo! nawet dobrze mi to wyszlo ;) )
Jako ze jestem chlopakiem/mezczyzna rozmawiamy sobie w szkole o sprawach ktore powszechnie sa uwazane przez innych sa obrazliwe, chodzi glownie o to ze jak ktos sie przyznaje ze sie masturbowal to reszta od razu mysli ze bog wie co on robil, a na nastepny dzien nie podaja mu reki... ( nie mowie tutaj o sobie... zebyscie nie mysleli ;] ) Sprawa wyglada nastepujaco, ze chyba kazdy chlopak chcial sie sprawdzic, i nic dziwnego ze z nawet z czystej ciekawosci chcial 'doprowadzic' sie do orgazmu, czy mowienie o masturbacji glosno kolegom jest czym zlym ? Przeciez tak samo moglo by byc jak ktos sie odlewa ( mowie tutaj o mezczyznach ) tylko ze nikt nie chce laczyc tych faktow razem ze soba. Nierozumiem jednak wstydu ludzi, ktorzy rozmawiaja o seksie jak o czyms innym, gorszym, czy jak tam sobie chcecie to nazwac. Najbardziej mnie denrwuje to, ze osoby ktore tak naprawde chca, a raczej musza... to chyba dobrze okreslenie.... znaznac przyjemnosci nie przyznaja sie do tego nawet w gronie przyjaciol. Mozna to tez kierowac do dziewczyn/kobiet ktore tez sie masturbuja ( czy jak to w przypadku ich nazwac... ) ktore tez mysla ze to cos strasznego. Tak sobie siedze i mysle, ze kompetencje innych ludzi, ktorzy sami to robia sa na minimalnym poziomie, i w naszej kulturze panuje powszechny wstyd, i obraza innego czlowieka. Choc ja tak naprawde nie widze w tym nic dziwnego, gdyz kazdy robi to, na co ma ochote... Denerwujace moze byc tez to, iz slowo sex kojarzy sie innym z czyms obrzydliwym, np: starszym ludziom, ktorzy sami kiedys ten seks musieli uprawiac, o denerwuje mnie tez slowo UPRAWIANIE seksu, powinno ono zostac czyms zastapione, bo brzmi to tak jak by ktos ( podaje przyklad) uprawial ale kulurystyke, a chyba to dwa odrebne znaczenia ;) Podsumowujac, censored......a mnie dzisiajsza rzeczywistosc, nawet z wlasnymi rodzicami ( choc ja akurat mam tylko matke, tak jakos sie stalo ze ojciec ojcem nie byl... ) nie mozna normalnie porozmawiac bo sie kazdy wstydzi reakcji, jak by byly jakies programy 'edukacyjne' w godzinach normalnych, ktore byly by dla mlodzierzy, dzieci, to by bylo znacznie inaczej. ;] ale o czym ja pie****le w ogole :549: :547: ... eh, napisalem to juz dam ;-) OTO SA MYSLI MLODEGO POLAKA... :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 22 paź 2004, 13:34

Chłopcze, to sprawa MEN-u, a nie tego forum.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 paź 2004, 13:35

hmmm, a ja raczej mam wrażenie, ze sex staje sie zbyt upubliczniany, ale faktycznie temat masturbacji jest tematem tabu, chociaż też nie w każdym środowisku, nie wiem ile masz lat, bo wsrod dorastajacych ludzi istnieje przekonanie, ze lepiej nie mówić o wlasnych samospelniajacych sie potrzebach :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 22 paź 2004, 13:35

taki ten nasz naród pruderyjny i wstydliwy...;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 22 paź 2004, 13:45

a ja raczej mam wrażenie, ze sex staje sie zbyt upubliczniany

...a dlaczego ma być nieupubliczniany, skoro to ważny czynnik każdego związku? Przecież nie żyjemy w Ciemnogrodzie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 paź 2004, 13:50

Jarek pisze:
a ja raczej mam wrażenie, ze sex staje sie zbyt upubliczniany

...a dlaczego ma być nieupubliczniany, skoro to ważny czynnik każdego związku? Przecież nie żyjemy w Ciemnogrodzie.


eee tam...

wiesz co, moze bym nie miała nic przeciwko, ale nie rozumiem dlaczego publiczny swiat sexu sklada sie tylko z kobiet..?Same kobiety na prezerwatywach, bilbordy z gołymi babkami, fryzjerki strzyżące na golaska, kuszace babki w reklamach..A Wasza rola jaka w tym jest?Jestescie tylko widzami, ja również bym tak chciałą(choć nie powiem, że nie lubię popatrzeć na kobiety..;] )Ale drażni mnie to cholernie !

WRRR !;]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 paź 2004, 14:02

TAK WŁASNIE JEST ,, KAZDY SIE DUPCZY ILE WLEZIE ZA PRZEPROSZENIAM , ALE JAK TRZA O TYM POGADAĆ TO ,...NIE WYPADA ...SŁYSZY SIE GŁOSY , A DLACZEGO NIE WYPADA ?????? póki JEST TO NORMALNA ROZMOWA , WSZYSTKO JEST OKI ! DLACZEGO JAK MÓWIE MEJ ZONIE W JAKIMŚ TOWARZYSTWIE, IZ MAM OCHOTE NA SEX , TO :
JEDNI KIWIĄ GŁOWAMI I MAJA MINY JAK BY CYTRYNE ZEZARLI ???
INNI SIE USMIECHAJĄ TYLKO ...ZAWSTYDZENI .
A INNI OSWIADCZAJA IŻ WŁASCIWIE TEŻ MAJA TAKA OCHOTE
SPRÓBUJCIE KIEDYS SAMI CZEGOŚ TAKIEGO ! NP W KOLEJSCE DO KASY GŁOSNO POWIEDZIEĆ COŚ TAKIEGO
DZIWNE IŻ NAJWIECEJ JEST TYCH Z KRZYWYMI MINAMI I KRECĄCYMI GŁOWAMI ! :566:aLE JAK PIERNICZA O POLITYCE NA KTÓREJ SIE W OGÓLE NIE ZNAJĄ TO UWAZAJA IZ WSZYSTKO JEST OKI !!
albo nazekają cały czas w kolejce ze znowu wszystko drozeje , to sa tematy normalne ...tak ??? nie wysiadam i ja zaczynam głosno gadac o sexie ! ;)
A najlepiej i najciekawiej sie robi jak sie mówi o lodzie albo minetce , to jest dopiero jazda !! cóz ma zona jest wtedy czerwona jak burak . ale ja zaraz wszystkim mówie iż to z podniecenia ! :D
Ostatnio zmieniony 22 paź 2004, 14:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 14:04

mam podobne poglady co Krzys ;] :D
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 14:08

W Polsce panuje cos takiego, ze jak ktos cos powie, co ogolnie jest uwarzane za zberezne lub jak kto chce to nazwac to od razu padaju dziwne slowa i mimiki twarzy... Nie rozmawia sie glosno o tym, o czym powinno sie rozmawiac i tutaj lezy problem...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 paź 2004, 14:12

bo wiekszosc ludzi nie potrafi rozmawiac otwarcie na temat seksu. Glupi Ciemnogrod :P ja zauwazylam takie reakcje ludzi ze albo zapada glucha cisza po "rzuceniu" tematu zwiazanego z seksem, zlbo ludzie zaczynaja sobie z tego zartowac, albo wlasnie buraka puszczaja i siedza cicho, ehh...
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 14:14

No wlasnie... bo u nas przyjelo sie, ze o wstydliwych i kompromitujacych sprawach sie glosno nie mowi...[/b]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 paź 2004, 14:20

A co jest wstydliwym i kompromitujacym tematem chyba tylko wypłata pensji co miesiąc :547: :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 paź 2004, 14:20

JAK MÓWIE MEJ ZONIE W JAKIMŚ TOWARZYSTWIE, IZ MAM OCHOTE NA SEX


oj..

bosko - powiem szczerze
chciałabym takie coś usłyszeć w towarzystwie :556:
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 22 paź 2004, 17:05

Każdy młody chłopak się masturbuję, chyba że ma aktualnie stałą partnerkę... Jak się ktoś brzydzi ciebe czy kogokolwiek z powodu, że wie o tym to sam jest pruderyjnym debilem, a w dodatku nie szczerym bo na 95 % sam to robi...
Ja mam kilku przyjaciół, z którymi mogę rozmawiać na każdy temat, nawet tematów (pseudo) tabu.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 paź 2004, 08:06

Tak... jeszcze zadna kobieta nie przyznala mi sie ze sie masturbuje :D a wydaje mi sie ze kazda to robi :D Kiedys sprobowalem dobre kolezanki namowic zeby sie przyznaly ale zawziecie sie bronily :F Nawet im to wmawialem... ale one dalej twardo ze nie:)
Wiec takie kobiety co maja po 20 lat i nie maja partnera, twierdzac ze tego nie robia... musza klamac, przynajmniej w duzej czesci :) Ja nie wiem, przeciez to jest normalne, gorzej jakby tego nie robily :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 paź 2004, 09:03

No jest normalne ale kobiety wolniej sie rozwiajaja od facetow i dowiaduja sie o tym duzo pozniej.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 23 paź 2004, 09:10

No jest normalne ale kobiety wolniej sie rozwiajaja od facetow i dowiaduja sie o tym duzo pozniej.


:wpale:


;-P
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 paź 2004, 10:11

Maverick pisze:No jest normalne ale kobiety wolniej sie rozwiajaja od facetow i dowiaduja sie o tym duzo pozniej.


Ta a potem nas mecza: kochanie zrob mi to zrob mi tamto, a sama se zrob :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 23 paź 2004, 11:54

Hyhy pisze:Ta a potem nas mecza: kochanie zrob mi to zrob mi tamto, a sama se zrob :D

i bedzie lepiej niz ktorys z panow mialby sie do tego zabierac :P

pozniej faceci placza ze laaski ich zostawiaja, albo nie maja ochote na sex
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 23 paź 2004, 13:22

Ja jestem za rownouprawieniem ;]
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 23 paź 2004, 18:02

kilka moich znajomych jawnie się do masturbacji przyznaje i nie uważam, że to coś złego, a wręcz przeciwnie...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 paź 2004, 22:59

A dla mnie jest to obojętne. Co mnie to obchodzi kto sie masturbuje a kto nie. Jego prywatna sprawa a mi nic do tego.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 paź 2004, 00:09

Ja jestem za rownouprawieniem ;]
Otoz to. Dzieki rownouprawnieniu niue trzeba juz w koncu ustepowac laskom miejsca, puszczac przedem w drzwiach itd.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 paź 2004, 00:18

e tam bez przesady robic za nie nic nie bede, ale lubie puszczac ladne kobiety w drzwiach :D tym bardziej ze moga pieknie podziekowac :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 24 paź 2004, 00:19

jakos jak ja kogos puszczalem to nikt mi nie dziekowal... bynajmniej sobie tego nie przypominam ;)... moze nie puszczalem przed drzwi ladnych kobiet ;) :551:
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 paź 2004, 13:36

Jak dla mnie najlepiej byłby taki złoty środek. Bo znowu z otwartością nie można przesadzać. Dla mnie sprawy masturbacji, seksu, zdrowia są intymnymi sprawami i zbytnia otwartość w tym temacie na pewno nie byłaby czymś dobrym. Chociaż znowu należałoby aby można było bardziej otwarcie mówić na tematy seksu itp.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości