kilka pytan.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

kilka pytan.

Postautor: ktos » 21 paź 2004, 19:25

Witam.

Nie bede przedstawial sie poniewaz ktos moze mnie rozpoznac, choc to malo prawdopodobne.

Hmm. moze to troche dziwnie zabrzmi, ale mam kilka nurtujacych pytan do Was ktore mi nie daja spokoju i sam juz nie wiem czy to ja jestem inny, czy to moze inni w moim wieku sa inni. Jako 17-latek, bo tyle mam lat nie ma zadnej dziewczyny, inni juz od dawna zarywaja ja jakos nie mam szczescia i nawet nie probuje szukac, zawsze twierdzilem ze sama sie znajdzie, problem polega na tym ze nie wiem jak szukac, a raczej gdzie szukac. Chodzilem po czateriach, ale uswiadomilem sobie ze w takich subkulturach siedza same leszcze, dla ktorych slowo 'censored' jest czyms wyrozniajacym...

Niewiem, moze ja mam jakies kompleksy ale po prostu nie lubie jak ktos kogos wyzywa... , no, moze inaczej, nie lubie patrzec jak sie wyzywaja tylko dlatego, ze ktos jest za Widzewem a ktos za Lks'em. Pisalem do roznych dziewczyn, ale kompletnie nie wiedzialem o czym z nimi gadac :|

Dlatego kieruje moja prosbe do spoleczenstwa tego forum o pomoc, i obijasnienie kilku rzeczy, ( jw. ).
Jak masz szukac, gdzie mam szukac i jak zarwac ladna laske. :))

POMOCY!!!

-----------------------
z gory przepraszam za bledy ort. ( gramatyka mnie nie pokochala :)
-----------------------
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 21 paź 2004, 19:32

Wybaczcie Ty Ktosiu i wszystkie Drogie Forumowiczki, ale zacznę od parafrazy pewnego żartu:
" Marzysz o ładnej, porządnej i i mądrej??? - Młodzieńcze mówisz o trzech różnych osobach" - tylko błagam, nie ja to wymyśliłem. :!!:
A poważnie: rozejrzyj się poza czaterią - proponuję real i miejsca gdzie bywają ludzie na ciut innym poziomie.
;)...
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

.

Postautor: ktos » 21 paź 2004, 19:35

No dobrze, ale problem jest taki ze ja sie wstydze podejsc, a raczej zwrucic na siebie uwaga, po prostu nie wiem jak to zrobic, moze sie tez troche boje odrzucenia...
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

.

Postautor: ktos » 21 paź 2004, 19:38

A moze Wy sie podzielicie wrazeniami, jak znalezliscie sobie dziewczyne ( moze bedzie mi latwiej )
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 21 paź 2004, 19:43

Wybacz nie mam nastroju - ale poszukaj na forum - był np topik: gdzie szukać
i masa innych z poradami i opisami własnych doświadczeń itd.
Przecież chodzisz do szkoły, może na jakieś zajęcia pozalekcyjne itp. itd. - i może nie myśl od razu by jakąś poderwać tylko po prostu spróbuj porozmawiać o czymkolwiek - i raczej o czymś co by mogło ją zainteresować.
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2004, 20:45

Ja powiem Ci tak ! cóz z tego jak Ci tu powiedza jak to masz robic ,. jak i tak nie bedziesz w stanie tak zrobic , znam takich jak Ty ludzi , oni jak i Ty juz tacy sa , moze to z wiekiem przejdzie , nie wiem ? wiem iz dawane Ci rady nic nie dają bo nie bedziesz ich umiał zastosowac , wszedzie wszak znajdziesz jak poderwac kobiete , wiec po co nas pytac >??? jak kazdy sposób jest dobry , a i dla kazdej kobiety trzeba miec troszke inny ! Twa niesmiałosc Ci przeszkadza , póki sie jej nie pozbedziesz zzadne rady nie pomogą !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 21 paź 2004, 21:37

Odradzam Ci (i to bardzo) internet, czaty i te inne sprawy, bo często bywa tak że dziewczyna jest chłopakiem a chłopak 18 letni okazuje się 30 latkiem. Mój chłopak też był bardzo nieśmiały, i w sumie inicjatywę przejęłam ja :) i do dzisiaj jesteśmy razem. Co Tobie doradzić?? Więcej wiary w siebie i nie podchodź do sprawy w ten sposób że dziewczyna Cię od razu rzuci, spóbuj na początek być kolegą, przyjacielem a potem myśleć co dalej :564:
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 21 paź 2004, 22:59

Najlepsze do tego miejsca to jakieś puby czy dyskoteki. To jakby miejsca stworzone do tego, aby poznać kogoś, najlepiej płci przeciwnej. Po piwku lepiej sie gada i zarywa. Idź kiedys z kumplami będzie Ci raźniej, dziewczyny i tak najczęściej chodzą też w takie miejsca grupowo. ;)
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

;]

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 07:32

A teraz pytanie czysto teoretyczne:

Czy dziewczyna pierwsza podejdzie do chlopaka ?? Tylko sie tak zastanawiam czy jak nawet nie podejdzie to nie pomysli sobie ze ow chlopak to jakas ciota bo on pierwszy chyba powinien podchodzic... ( z zycia wziete )
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 paź 2004, 07:39

Różnie to może być. Czasem sie zdaży ze podejdzie, ale najpierw musicie sie wzajemnie zauważyć, nawiazac jakiś kontakt wzrokowy, a potem juz samo powinno sie zacząć kręcić. Któeś pewnie wtedy wykona ten pierwszy krok. Jest on trudny, ale nastepne też nie są łatwe ;p
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

;)

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 11:31

Tak sobie poczytalem inne posty, i te stare i te nowe i umocnilem sie chyba troche psychicznie. Mam zamiar podejsc w poniedzialek ( zaryzkowac zawsze mozna, najwyzej mnie wysmieje : ) do jeden dziewczyny z mojej szkoly ktora mi sie podoba ( 1 liceum ) ale nie wiem czy mnie wyslucha, najwyzej naraze sie na kpine innych i wysmiewanie mnie na przerwach, no ale coz, trzeba ryzykowac :))) Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ta osoba tez sie na mnie 'dziwnie' patrzy ( w tym dobrym znaczeniu tedo slowa :D ) ale nie wiem czy sie wstydzi, czy po prostu mysli ze ja pierwszy podejde. Gorzej bedzie jak okarze sie, ze to wielki niewypal, ... i to jest w tym wszystkim najgorsze.

Wmawiam sobie ze ona tez cos czuje do mnie, choc przekonany to ja nie jestem, ale mam taka cicho nadzieje.


I teraz pytanie kieruje do Was. Czy jezeli mi sie nie uda, podejde do niej, powiem co do niej czuje ( cos zreszta wymysle :D ) a ona wysle mnie z kwitkem to co ja mam wtedy zrobic ?? PRZECIEZ SPALE SIE ZE WSTYDU :/ A nawet jesli sie zgodzi ze mna chodzic ( bo taka mozliwosci tez przyjmuje ;) to jak mam sie wobec niej zachowywac ( chodzi mi tutaj co mam robic...Wy jestescie bardziej uswiadomieni w tych sprawach niz ja ;) Jakies propozycje ?? ;=]
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 22 paź 2004, 11:40

Rany boskie!

Chyba nie masz zamiaru od razu się pytać o chodzenie?!? :551:

Spokojnie, nie znasz jej a ona ciebie. Pogadajcie najpierw o tzw. Dupie Maryni... ;)
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 11:43

No to jak sobie wyobrazasz to ?? Co mam do niej podejsc i mamy gadac o pogodzie ??
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 22 paź 2004, 11:57

Dżizas!

Przecież nie dam Ci recepty na sukces. Nie wiem o czym, wymyśl coś, czasami to samo przychodzi. Zagadnij przypadkiem, że fajnie wygląda, następnego dnia, stwierdz, że Cię zaskoczyła, bo wygląda jeszcze lepiej, przy okazji zapytaj się jak to robi, itd.

Nie wiem, nie wiem, jak widzisz wystarczy pomyśleć chwilę, znajdz w niej inspirację, pooglądaj filmy, poczytaj książki, bla bla bla

I nie pytaj się o chodzenie, bo to głupie, takie rzeczy same przychodzą, to się wie.
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 paź 2004, 13:54

ojoj, czekać cieropliwie i tyle, aż tak bardzo modne jest życie we 2..?Nie miej pod tym względem kompleksów, z jakiej racji z erszta, przyjdzie Twoj czas, to się zakochasz..A jeśli chodzi o miejsca, to znajomi, imprezy domowe( :629: ), puby, kluby, biblioteki, kafejki.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

;)

Postautor: ktos » 22 paź 2004, 13:58

Natasza: ale denerwuje juz mnie to wszystko ze wiekszosc z moich kolegow ma juz dziewczyna/y a ja jeszcze niegdy nie mialem, ale musze sie tez przyznac ze jakos nigdy nie szukalem, zawsze wychodzilem z zalorzenia, ze nic na sile, i jak ktos czegos nie chce, to oznacza ze NIE!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 paź 2004, 14:22

ja mialam swojego pierwszego chloapka w wieku lat 18 i uwierz mi, ze pozniej bedziesz patrzyl na to z przymruzeniem oka, jasne , ze nic na sile, zycze powodzenia w kazdym badz razie :564:
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 22 paź 2004, 19:27

nie pekaj ja w wieku 24 lat odkryłem ta jedna i mimo ze były upadki nakreciło sie samo.wszystko przyszło jakos samo
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 paź 2004, 19:31

Wiekszosc Twoich olegow ma juz dziewczyne a pewnie nie umie o nia zadbac :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 22 paź 2004, 21:40

Hyhy pisze:Wiekszosc Twoich olegow ma juz dziewczyne a pewnie nie umie o nia zadbac
To całkie możliwe :P
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 paź 2004, 22:41

Czy jezeli mi sie nie uda, podejde do niej, powiem co do niej czuje

Bro Boże jej tego nie mów co czujesz!!!
Gadaj o byle czym ale nie obnażaj sie ze swoich uczuć bo odrazu będziesz spalony!!!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 paź 2004, 07:06

Powiem ci ze w tym wieku co jestes to kontakty damsko męskie są nieciekawe. Wynika to niedorosłości obu płci. Zauważyłem to na sobie. Tak ok 19-20 lat kobiety zaczynają zwracac uwagę na zupełnie inne wartości i to jest dobre. Zastanów się czy na pewno chcesz się pchać w coś takiego?? Czy nie szkoda Ci czasu i pieniędzy?? Może warto poczekac (przewegetować) ze 2 lata by potem sobie to wszystko odbić. A załozę się ze wiekszość Twoich kolegow nawet nie umie docenić tego ze mają dziewczyny i jaki to jest wielki skarb.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości