Seks a cykl miesiączkowy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

illan
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2007, 20:34
Skąd: Toruń
Płeć:

Seks a cykl miesiączkowy

Postautor: illan » 18 kwie 2007, 20:38

Mam prawie 18 lat i swój pierwszy stosunek płciowy przeżyłam na początku stycznia bieżącego roku. Zadbałam z moim partnerem o zabezpieczenie (prezerwatywa), miesiączka pojawiła mi się potem normalnie w przewidywanym terminie, następna spóźniła się o 3 dni a teraz kiedy powinnam dostać 13.04 to do tej pory nie mam tego krwawienia. Dodatkowo powiem, iż od stycznia tego roku współżyłam z tym samym partnerem około 3-4 razy. Za każdym razem stosowałam prezerwatywę. Teraz mam obawy, co do pojawienia się tej miesiączki, bo spóźnia mi sie prawie 6 dni. Podbrzusze mnie lekko boli, piersi mam lekko nabrzmiałe, i to od kilku dni ale miesiączki nie widać co mnie strasznie martwi. Byłabym wdzięczna za udzielenie mi informacji na ten temat. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 kwie 2007, 21:55

Uważam, że w tym wieku cykl może jeszcze nie być w pełni regularny. Skoro byliście zabezpieczeni prezerwatywną i nic nie przewidzianego się nie stało możecie być spokojni, bo stres wpływa tylko niekorzystnie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 19 kwie 2007, 13:31

Jarek pisze:stres wpływa tylko niekorzystnie.


dokładnie, postaraj się nie denerwować a dostaniesz miesiączki. Ja się kiedyś też stresowałam i z powodu spóźniającego się okresu i innych rzeczy i czekałam na krwawienie ok 2 tyg...:) nie martw się 6 dni to jeszcze nie tak dużo
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Seks a cykl miesiączkowy

Postautor: LauRKa » 19 kwie 2007, 14:33

illan pisze:Teraz mam obawy, co do pojawienia się tej miesiączki, bo spóźnia mi sie prawie 6 dni.

Jakby Ci się spóźniała 2 tygodnie, to rozumiem, ale 6 dni, to jeszcze nie powód do paniki,
poza tym:
Jarek pisze:stres wpływa tylko niekorzystnie.

Także wiesz <browar> Jeżeli nie daje Ci to spac po nocach, to możesz dla świętego spokoju kupić sobie test.

illan pisze:Podbrzusze mnie lekko boli, piersi mam lekko nabrzmiałe, i to od kilku dni ale miesiączki nie widać co mnie strasznie martwi.

Ja mam właśnie takie objawy na kilka dni przed :]
Poczekaj jeszcze kilka dni i postaraj się nie stresować <browar>
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
illan
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2007, 20:34
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: illan » 19 kwie 2007, 15:31

postaram się:) chociaż do tej pory nie mam tego okresu i spoznia mi sie tydzien [shadow=red][/shadow][glow=red][/glow] to bede czekac...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 kwie 2007, 15:34

Radzę wykonać test, który z góry wiadomo wyjdzie negatywnie, wtedy stres minie i okres się pojawi, czego szczerze życzę.
Kochać i być kochanym
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 19 kwie 2007, 20:03

Ja mialam tak samo jak Ty,miesiaczka spuzniala mi sie 7 dni(tydzien) a ostatnim razem 13 dni(czyli prawie 2 tygodnie) wiec bylo nieciekawie i bardzo duzy stres.Kilka razy juz mialam taki problem,ale zawsze mialam nadzieje ze okres sie pojawi,ale stres byl niezmiernie duzy i to tez wplywalo na opuznienie sie miesiaczki.Jesli bylo zabezpieczenie i nie stalo sie nic nieprzewidzianego to powinien w najblizszym czasie sie pojawic.Moja rada:poczekaj jeszcze... a jesli bedziesz sie juz naprawde strasznie martwic to kup test.
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 19 kwie 2007, 22:58

zgadzam sie cykl mniesiaczkowy podobno reguluje sie do 21 roku zycia - taki slyszalam
Only You
illan
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2007, 20:34
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: illan » 22 kwie 2007, 09:00

wlasnie dzis rano mi sie okres zaczął, ale porazka, spoznil mi sie prawie 9 dni;/ no ale dobra...wszystko ok, gdyby mnie tak brzuch nie napierdzielał ze zdycham w lozku <chory>
D4r14

Postautor: D4r14 » 08 lip 2014, 08:00

Dzień dobry mam pytanie:mam 17 i z moim chłopakiem niecały miesiąc temu mieliśmy pierwszy stosunek, było to dzień po miesiączce. Potem robiliśmy to równo tydzień po praktycznie codziennie, z czego raz bez prezerwatywy(stosunek był krótki, chłopak nie doszedł) oraz dwa razy pękła nam prezerwatywa, w tym ostatni raz w 7 dniu po miesiączce. Teraz strasznie się stresuję, piersi mi opadły i brzuch tak dziwnie stwardniał. Według wyliczeń okres powinnam dostać wczoraj, ale mam nieregularne miesiączki... Nie wiem co mam myśleć
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2014, 14:01

Zrob test ciazowy.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:45

najłatwiej zrobić test ciążowy, ale miesiączka może się czasem spóźnić. Czy wcześniej dokładnie kontrolowalaś swój cykl i zawsze był regularny? Może nie zwracałaś uwagi na niescisłości bo nie było powodu do obaw przed ciążą. Jeśli prezerwatywa nie pękła jest małe prawdopodobieństwo. A okres może się spóźniać z różnych przyczyn.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości