Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

zuzanna .
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 kwie 2007, 16:19
Skąd: ' śląsk .
Płeć:

Postautor: zuzanna . » 04 kwie 2007, 13:49

Może nie miałam tego na myśli dosłownie, ale myślałam, że w jakimś stopniu . Z resztą na temat błony dziewiczej zawsze byłam "ciemna" ;-]
;-]
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 kwie 2007, 05:51

zuzanna . pisze:Z resztą na temat błony dziewiczej zawsze byłam "ciemna"

Nie do tego stopnia, nie w tym wieku, nie w tych czasach.

Trzeba zyc pod kamieniem, albo w rodzinie Radia Maryja, zeby takich rzeczy bedac osoba, chociazby wedlug prawa, pelnoletnia nie wiedziec <chory>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
zuzanna .
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 kwie 2007, 16:19
Skąd: ' śląsk .
Płeć:

Postautor: zuzanna . » 05 kwie 2007, 15:32

Nie moja wina, że na niektóre tematy nikt nie był w stanie dać mi odpowiedzi . . .
;-]
Stormy

Postautor: Stormy » 05 kwie 2007, 15:50

nie czytalas gazet, ksiazek troche bardziej medycznych, nie rozmwaialas z kolezankami?? ja jak wstydzilam sie mamy o cos spytac zaczynalam grzebac w encyklopediach - wszystkich watpliwosci to nie rozwialo, oczywiscie, ale zawsze krok blkizej rozwiazania problemu. do tego "teoretyczne" rozmowy z kolezankami, nawet lektura glupiego brawo pomagala w tamtych czasach
Awatar użytkownika
Niepewny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2007, 23:15
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Niepewny » 07 kwie 2007, 23:27

Wem że to głupie pytanie, pewnie odpowiadaliście nanie miliona razy ale zważywszy na to że mam zamiar po raz pierwszy kochac się ze swoją dziewczyną wole uniknąć późniejszego wkręcania sobie filmów że może być w ciązy itd...
Otóż pytanie brzmi: Czy istnieje rzeczywiste ryzyko zajścia w ciąze kiedy ja będe zabezpieczony prezerwatywą unimil extra safe, a moja dziewczyna globulką patentex Oval ?? ech najgorzej jak chłopak jest pipką i się wszystkiego boi <boje_sie> <chory>
Obejrzyjcie swe dłonie i twarze
sa czerowne od Boga krwi
zastanowcie sie co zrobiliscie
czy naprawde Go zabiliscie!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 kwie 2007, 23:34

Ryzyko zawsze istenieje. Jesli nic nie peknie nie boj zaby ;) Praktycznie szans nie ma ;)
Ja tam bym nawet zrezygnowala z durnych globulek i tego kalosza extra safe odrzucila i wziela jakies sueprcienkie, ale to ja <aniolek>
Awatar użytkownika
Niepewny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2007, 23:15
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Niepewny » 07 kwie 2007, 23:36

Też chciałem supercienkie ale z tego stresu przed kasą wziąłem nie te :D mam nadzieje że kiedyś mi przejdzie ...
Obejrzyjcie swe dłonie i twarze

sa czerowne od Boga krwi

zastanowcie sie co zrobiliscie

czy naprawde Go zabiliscie!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 kwie 2007, 07:34

Chłopie, gumka wystarczy. Weź jej nie katuj globulką. Wiesz jakie to nieprzyjemne? :/
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
joy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2006, 00:42
Skąd: poniatowa
Płeć:

Wielki Problem

Postautor: joy » 10 kwie 2007, 16:10

Cześć ! mam taki kłopot kochałem się dziś z moją dziewczyną i pękła nam guma ( wrrr :(( ) jutro pójdzie do ginekologa żeby przypisał jej piguły na 72H czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest pewność ze po zjedzeniu tych piguł ciąża wyjdzie z gry ?? co zrobic w takiem sytuacji proszę podpowiedzcie :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 kwie 2007, 17:24

joy pisze:jaka jest pewność ze po zjedzeniu tych piguł ciąża wyjdzie z gry ??
100% praktycznie?
piotrek1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2007, 18:39
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: piotrek1985 » 10 kwie 2007, 20:52

uprawialem petting z moja dziewczyna, ona byla w majtkach albo bez, ja bylem non stop w majtkach, po pewnym czasie byla taka rozgrzana ze mialem troche mokre majtki. nie mialem wytrysku, czy jest mozliwa ciaze w takim przypadku? jestem niedoswiadczony i panikuje
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 10 kwie 2007, 20:57

jasne że może być w ciąży, jeśli doszło do cudownego przeniknięcia plemników przez Twoje majty które przy pomocy mikro linek dostały się do pochwy Twojej dziewczyny :>

a tak serio może byś się trochę wyedukował <wazne> bo jesli 85 to rok Twojego urodzenia to powinieneś wiedzieć w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia <mlotek>
i że ciążą nie wchodzi w gre <wazne>
Awatar użytkownika
Niepewny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2007, 23:15
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Niepewny » 10 kwie 2007, 22:30

Te pytania nigdy nie znikną to jest tzw mega schiza i towarzyszy każdemu młodemu kochankowi/młodej kochance (mnie również) mimo że kochałem się w prezerwatywie i dodatkowo z globulką to i tak będe wyczekiwał okresu mojej dziewczyny :/ albo jestem głupi albo takie życie ,w głowie zadziałą mechanizm mega schizy "a co jeśli coś wyleciało spod prezerwatywy" normalny człowiek odpowiedziałby "nic nie wyleciało" mniej normalny "nawet jak wyleciało załątwiła to globulka" a ja będe czekał na okres tak to jest z mega schizą !!

PS to czego się naczytałem o globulkach nijak się miało do rzeczywistości, żadnego pienienia ( w granicach rozsądku), syczenia bulgotania gulgotania pieczenia i wylewania się na kołdre nawet moja dziewczyna powiedziała że było super :d a po tym co się naczytałą też miała obawy czy nie zepsuje nam o pierwszego razu a nie zepsuło!! :) Pozdrawiam wszystkich cierpliwie odpowiadających na moje i nie moje pytania :D
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 11 kwie 2007, 07:10

Niepewny pisze:Te pytania nigdy nie znikną to jest tzw mega schiza i towarzyszy każdemu młodemu kochankowi/młodej kochance (mnie również)

Jezeli tak jest to trzeba poczekac pare lat i dojrzec troszke do odpowiedzialnosci.

I to jeszcze do tego jak sie uzywa dwoch zabezpieczen <zalamka>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 11 kwie 2007, 11:24

runeko pisze:Jezeli tak jest to trzeba poczekac pare lat i dojrzec troszke do odpowiedzialnosci.

I to jeszcze do tego jak sie uzywa dwoch zabezpieczen <zalamka>


popieram, po cholere uprawiać seks, skoro jedynym odczuciem jest strach??

jak chcemy żeby było nam super to się kochamy, a jak chcemy się "schizować" to oglądamy horror.

Jak ktoś nie potrafi logicznie pomyśleć i zapanować nad swoimi emocjami, i strachem to za seks się brać nie powinien.
doomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 lip 2006, 18:30
Skąd: mam wiedzieć?
Płeć:

Postautor: doomek » 11 kwie 2007, 13:02

Witam!
Mam pewne pytanie, prawdopodobnie zadane tylko po to by uspokoić samego siebie <chory>
Ostatnio gdy uprawialiśmy z dziewczyną petting, gdy skończyliśmy poszedłem do ubikacji i pomagając sobie papierem toaletowym doprowadziłem się do względnego porządku :P
Jednak po parunastu minutach po wyjściu z ubikacji, znowu naszła nas ochota i ponownie zaczęliśmy się ze sobą bawić. I tu pojawia się problem, bo niepamiętam czy umyłem ręce w ubikacji, zawsze to robię, to praktycznie mechaniczna czynność ale nie mogę sobie tego przypomnieć za Chiny. I pytanie czy wkładając palec do pochwy mogłem doprowadzić do zajścia w ciąże? Zaznacze też, że jeżeli umyłem ręce to problemu nie ma, ale jeśli nie? Ręce na pewno nie "upaplały" się w spermie, bo wtedy na pewno bym, je umył, może miały malutki kontakt.
Pozdrawiam.
- A jakie jest największe kłamstwo świata? - To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 kwie 2007, 19:36

Niepewny pisze:to jest tzw mega schiza i towarzyszy każdemu młodemu kochankowi/młodej kochance (mnie również)
Nie, nie kazdemu - tylko tym co nie sa jeszcze gotowi :]
doomek, nie.
Awatar użytkownika
Niepewny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2007, 23:15
Skąd: z Daleka
Płeć:

Postautor: Niepewny » 11 kwie 2007, 22:28

Więc sądząc po wypowiedziach i pytaniach ludzi to około 95% nie jest gotowych do uprawiania seksu.....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 kwie 2007, 23:24

Więc sądząc po wypowiedziach i pytaniach ludzi to około 95% nie jest gotowych do uprawiania seksu.....

cóż, jak ktoś nie wie, jak dochodzi do zapłodnienia, to nie jest gotowy chyba :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 12 kwie 2007, 15:40

lollirot pisze:
Więc sądząc po wypowiedziach i pytaniach ludzi to około 95% nie jest gotowych do uprawiania seksu.....

cóż, jak ktoś nie wie, jak dochodzi do zapłodnienia, to nie jest gotowy chyba :)


Zgadzam się <browar> Niektórzy ludzie nie mają pojęcia o sexie, antykoncepcji itd. Powinno się najpierw wyedukować, poczytać troszkę, porozmawiać (np z ginekologiem) i dojrzeć. A jeśli wszystko dojdzie do skutku i wejdzie się w swerę sexu jako człowiek gotowy i obeznany, nie wystąpi wtedy zbędny stres...:)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 13 kwie 2007, 02:04

doomek pisze:I pytanie czy wkładając palec do pochwy mogłem doprowadzić do zajścia w ciąże?

<siekiera2> N-I-E
Twoje plemniki to nie Chuck Norris, na litosc Boska.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Sławomir
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2007, 17:51
Skąd: Tychy
Płeć:

Postautor: Sławomir » 25 kwie 2007, 17:59

Witam.
Moja dziewczyna własnie skonczyła brać pierwsze 21 tabletek Yasmin.
Z tego co czytałem, to zabezpieczenie jest już od 1 tabletki, no ale Pani ginekolog powiedziała żeby poczekać 2 tygodnie. Tak też zrobilismy. Nastepnie kochalismy sie bez dodatkowego zabezpieczenia.
Wszystko było tak jak być powinno, tzn. tabletki brane codziennie w tym samym czasie.
Tylko mimo wszystko mamy troche obawy.
Krawienie powinno wystąpic w 3,4 dni bez tabletek tak?
Czytałem, także, ze moze byc tak iz tego krwawienia w ogóle nie będzie. Gdyby tak było, to ładnie sie stresu najemy...
Skąd mozemy mieć pewność ze tabletki działają, w takim wypadku?
Proste pytanie czy możemy być spokojni? :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 kwie 2007, 18:48

Sławomir pisze:Z tego co czytałem, to zabezpieczenie jest już od 1 tabletki, no ale Pani ginekolog powiedziała żeby poczekać 2 tygodnie. Tak też zrobilismy.

Zależy kiedy zaczęła brać te tabletki, jeśli w pierwszym dniu okresu, to od 1 tabletki jest się w 100% zabezpieczonym, jeśli w 5 dniu okresu, to tak jak mówiła ginekolożka, wstrzymać się dwa tyg, lub stosować dodatkowo gumkę.
Sławomir pisze:Wszystko było tak jak być powinno, tzn. tabletki brane codziennie w tym samym czasie.
Tylko mimo wszystko mamy troche obawy.

Niepotrzebnie.
Sławomir pisze:Krawienie powinno wystąpic w 3,4 dni bez tabletek tak?

Tak podają ulotki i ginekolodzy, ale każdy organizm jest inny, więc jeśli wystąpi później okres, to też się nie stresujcie :)
Sławomir pisze:Skąd mozemy mieć pewność ze tabletki działają, w takim wypadku?

Jeśli nie macie tej pewności, to idźcie do ginekolog jeszcze raz, ona wam to wyjaśni jeszcze raz.
Sławomir pisze:Proste pytanie czy możemy być spokojni?

IMHO w 100% spokojni.
Sławomir
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2007, 17:51
Skąd: Tychy
Płeć:

Postautor: Sławomir » 25 kwie 2007, 19:50

Tak 1 dniu okresu.
No tak, też jestem przekonania, ze wszystko jest ok. Chociaż, pewności nie mam własnie.
Tylko zakladam pesymistyczną wersje, co jesli owego krwawienia nie będzie, bo podobno może go nie być?
Moja połówka już i tak sie stresuje dość poważnie, całą sprawą :)
Lekko mnie uspokoiłaś, dziękuje ;)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 kwie 2007, 19:54

Nie masz się czego obawiać tak naprawdę. Jeśli się stresujecie to niepotrzebnie... Już gumki są mniej bezpieczne od tabletek. Poszukaj w necie informacji o antykoncepcji hormonalnej to się uspokoisz. I tak, może nie być krwawienia, w końcu "bawicie się" hormonami - a to nigdy nie jest bezpieczne dla zdrowia.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 kwie 2007, 22:31

Sławomir pisze:Skąd mozemy mieć pewność ze tabletki działają, w takim wypadku?
To jets minus tego zabaezpieczenia - tu trzeba wierzyc.
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Czy jest w ciąży ? :(:(:(

Postautor: user87 » 28 kwie 2007, 23:39

Tydzień temu włożyłem w moją dziewczynę mojego penisa na jakieś 7-10 sekund, nie miałem wytrysku przed, ani w trakcie... Problem tkwi w tym, że to było prawie pod wieczór, a ona od rana była dopiero po miesiączce........ <chory> :( <zgaszony> <smutny> 3 dni od tego kilku sekundowego stosunku przez 4 kolejne do dziś z rana boli ją brzuch, ale raczej wyżej gdzie jest brzuch lub moze nawet jeszcze wyzej, gdzie jest przepona... Noi teraz nie wiemy co robić.... Domyślam się, że jakaś szansa była, aby wypłyneła kropelka z słabymi plemnikami, chociaż niekoniecznie, bo tego nie wiem! W sumie to raz/dwa włożyłęm głębiej i trfało to maks 10 sekund... Strasznie się boimy. <smutny> Jestesmy bardzo młodzi i nie wyobrażamy sobie życia, gdyby zaszła w ciąże... to była głupia chwila, a teraz mamy, a szczególnie ja "wielką nauczkę"... <smutny><smutny><smutny> Czy ktoś coś może poradzić? BŁAGAM, tylko to mogę powiedzieć... BŁAGAM <smutny>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 kwie 2007, 23:52

user87, nie ma szans.
user87 pisze:Jestesmy bardzo młodzi i nie wyobrażamy sobie życia, gdyby zaszła w ciąże...
To nie powinniscie sexy uprawaiac...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 28 kwie 2007, 23:59

Wiem, że nie powinienem... <smutny> Wiem, że to moja wina... Mam nadzieję, że nie będzie w ciąży... Więcej już nie popełnie tego błędu... Nigdy się tyle nerwów nie najadłem, a jak widze jak mi płacze i cierpi moja ukochana to po prostu wypadałoby rozwalić sobie łeb o ścianę.... Strach mnie zżera... a ją jeszcze bardziej... też zachciało mi się <wsciekly> Noi czeka mnie jeszcze 2 tygodnie stres, bo około 13 powinna być miesiączka... Głupi jestem i tyle... <zalamka>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 kwie 2007, 00:04

user87 pisze:czeka mnie jeszcze 2 tygodnie stres, bo około 13 powinna być miesiączka...

1) Nie ma sie czym stresowac
2) Miesiaczke miewaja nawet ciezarne.
3) Weź ja uspokuj bo si emoze okres jeszcze spoznic przez ten stres.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości