problem ze wzwodem u mlodego mezczyzny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
deszczowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2004, 22:20
Płeć:

problem ze wzwodem u mlodego mezczyzny

Postautor: deszczowa » 30 wrz 2004, 18:22

Dzien dobry :)
Mam nadzieje, ze nie zostane okrzyczana, ze temat juz byl, ale jestem tu pierwszy raz i nie znam jeszcze dokladnie dzialania forum...
Przeszukalam juz wiele stron w internecie, ale nic mnie nie uspokoilo. W moim miescie nie ma seksuologa, a musze zwrocic sie o pomoc, bo wiem, ze mam duzy problem.
Moj chlopak ma 22 lata i problemy ze wzwodem. Czesto jego penis przed samym stosunkiem robi sie miekki i musze "pomagac" mu reka, zeby znow zrobil sie sztywny. Nie uzywamy prezerwatyw (biore tabletki) wiec to chyba nie wina dyskomfortu... Poza tym, nasze stosunki trwaja bardzo krotko, czasem minute, lub krocej, bo on po prostu nie moze dluzej.
Zaczyna mnie to martwic, bo bardzo go kocham i nie chce, zeby byl chory. On znowu nie bardzo sie przejmuje, bo nie lubi lekarzy.
Czy mozliwe jest, ze jego kilkukilogramowa nadwaga i palenie papierosow ma na to jakis wplyw?
A moze to moja wina? Chociaz on mowi, ze jestem dla niego bardzo atrakcyjna...
Bardzo prosze o pomoc. O jakies wskazowki jak postepowac, zeby pozbyc sie tego problemu.
Z gory dziekuje za pomoc
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 30 wrz 2004, 18:37

pewnie problem tkwi w jego psychice
Twoja postawa powinna byc taka, aby mu uświadomić, że zalezy Ci na nim, że dla Ciebie jest Najpiekniejszy, że nie ma się czym przejmować,że razem dacie radę, poza tym może to jego pierwsze kontakty seksualne, więc przezywa pewnie sporo stresu, długość stosunku powinien sie wydłużyć w miarę częstszych kontaktów ;) poza tym poczytaj na necie o wydłużeniu stosunku.Tu kiedys zapisałam sobie kilka informacji, wkleje je, a Ty poczytaj,nie pamietam stronki.


Przedwczesny wytrysk



Oto kilka porad które mogą pomóc:

1. Zwiększenie częstotliwości stosunków prowadzi do opóźnienia wytrysku, co może mieć formę bisowania lub częstszego współżycia
2. Niektórym mężczyznom pomaga wypicie na 10-15 minut przed stosunkiem preparatu ziołowego o działaniu uspokajającym
3. Wypicie lampki alkoholu może mieć podobne działanie, ale nie powinno być to zbyt często powtarzane, ponieważ sprzyja uzależnieniu od alkoholu
4. Można stosować maści lub kremy znieczulające żołądź członka i wydatnie opóźniające wytrysk, lecz wiąże się to z koniecznością użycia prezerwatywy
5. Metoda zmęczenia i kąpieli
6. Metoda wolnego stosunku
7. Przedłużony stosunek "Seria 9" (poniżej)
8. Cwiczenie mięśni odbytu
9. Metody treningowe z udziałem partnerki. Informacje na ten temat można znaleźć w książce pt.: Leczenie zaburzeń seksualnych Zbigniewa Lew - Starowicza wydanej w 1997 r. przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL



Wykonuje kobieta:

Gdy poczujesz że partner już finiszuje a ty potrzebujesz jeszcze czasu, wykonaj następujące czynności:

1. Sciśnij na 10-30 sek. punkt, w którym worek mosznowy styka się z penisem, po czym lekko pociągnij naskórek w dół (mężczyzna nie tylko przyhamuje wytrysk, ale także zostanie w tobie, pomimo osłabienia wzwodu)
2. Mniej więcej 3 cm poniżej czubka członka znajduje się fałd delikatnej skórki, czyli wędzidełko. Ściśnij je lekko a po kilkunastu sekundach konieczność wytrysku minie.



--------------------------------------------------------------------------------

Przedłużony stosunek



Według taoistycznej koncepcji pobudzanie zakończeń nerwowych lub stref przekazu, przepływu energii ma pozytywny wpływ na związane z nimi organy. Niektóre z tych zakończeń znajdują się także w penisie oraz pochwie. Seria 9 jest ćwiczeniem, którego celem jest masaż stref przepływu energii oraz przedłużenie stosunku płciowego. Seria 9 to 90 pchnięć, płytkich jak i głębokich, wykonanych w następującej sekwencji:

9 płytkich pchnięć oraz 1 głębokie
8 płytkich pchnięć i 2 głębokie
7 płytkich pchnięć i 3 głębokie
6 płytkich pchnięć i 4 głębokie
5 płytkich pchnięć i 5 głębokich
4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich
3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich
2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich
1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich




--------------------------------------------------------------------------------

Zaburzenia erekcji członka



1. Metoda zakazanego owocu, polegająca na zakazie kontaktów seksualnych przez pewien czas z zaleceniem rozbudowania pieszczot seksualnych
2. Metoda stosunku udowego
3. Metoda ucisku członka tuż przy jego nasadzie
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 wrz 2004, 18:38

Cześć.
Spokojnie... prawdopodobnie to tylko stresik, mimo że mogłoby sie wydawać, że chojrak.
Ale tak też bywa.
Jak długo się znacie? Jak długo miśkujecie?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2004, 20:36

I co znaczy iz dłuzej nie moze ??? czy to z winy iz osiągnoł juz orgazm , czy z innej ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 paź 2004, 01:13

Hmm, z tego co wiem (choc moj misiak na szczescie nie ma takich problemow), dobrze jest sie niem odpowiednio zajac :P i po jakims czasie przejsc do seksu. Drugi raz powinien byc lepszy... To podobno dziala (wiem od dwoch kumpeli)
Awatar użytkownika
deszczowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2004, 22:20
Płeć:

Postautor: deszczowa » 01 paź 2004, 16:03

Jestesmy ze soba prawie dwa lata i tyle tez sie kochamy. Na poczatku tego jakos ni bylo... tzn zawsze szybko konczyl, ale nie mial problemow z erekcja.
On wie, ze dla mnie jest najpiekniejszy, i ze jego chwilowe "niedyzpozycje" sa jakas tragedia ;)
Boje sie tylko, ze to ja stalam sie dla niego szara mysza, skoro nie podniecam go tak, jak kiedys :(

PS dziekuje bardzo za te cwiczenia. Na pewni sie przydadza :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2004, 21:06

Bzdura , to nie absolutnie nic z Tobą , !!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 04 paź 2004, 08:36

skoro 2 lata współżyjecie i dalej jest tak samo,hmm chyba gorzej bo ma problemy ze wzwodem to ja bym chyba szukał pomocy u lekarzy...Po takim czasie falstarty powinny minąć a tutaj nie mineły a doszły problemy z "hydrauliką" :(
rada-do lekarza
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 paź 2004, 15:19

Ja bym dał sobie spokój z lekarzem. Jeśli chłopak ma problem ze wzwodem, to dziewczyna zawsze może mu pomóc i to na różne sposoby.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
deszczowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2004, 22:20
Płeć:

Postautor: deszczowa » 04 paź 2004, 16:03

Bardzo chetnie poszlibysmy do lekarza. Problem w tym, ze jestesmy z malego miasta i tutaj takiego nie ma...
Mialam nadzieje, ze na forum moze bedzie jakis seksuolog, ktory doradzi jakas "terapie"...
W kazdym razie dziekuje za pomoc :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2004, 18:34

Gdyby twój chłopak nam sam opisał problem , to zapewne było by lepiej , TY wiesz tyle ile widzisz i ile ci powiedział , a to za mało ! i potrzebne sa szczegóły i dokładny opis co sie dzieje !! moze na priv ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości