Dlugie wlosy u faceta

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Dlugie wlosy u faceta

Postautor: vespucci » 18 mar 2007, 06:25

Witam wszystkich :) Chcialbym sie poradzic, w szczegolnosci dziewczyn. Czy lubicie facetow w dlugich wlosach ? czy wolicie krotkie ? Ja ogolnie mam dylemat poniewaz wiele osob mowilo mi ze wygladam bardzo dobrze w lysej glowie, ale uparlem sie zeby zapuszczac (2 lata) nie jestem bardzo zadowolony ale szkoda mi sciac, sam nie wiem doradzcie :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 18 mar 2007, 07:54

ja osobiście nie lubię facetów z długimi włosami :| ale na pewno znajdziesz to wiele zwoleniczek :*
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 18 mar 2007, 09:29

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=7967

[ Dodano: 2007-03-18, 09:33 ]
vespucci pisze: ale uparlem sie zeby zapuszczac (2 lata) nie jestem bardzo zadowolony ale szkoda mi sciac, sam nie wiem doradzcie pozdrawiam
zrób tak, żeby dobrze się czuć...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 18 mar 2007, 09:48

vespucci pisze:Czy lubicie facetow w dlugich wlosach ?

Jesli sa zadbane i "nie pare kloskow na krzyz" to jak najbardziej lubie :)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 mar 2007, 12:36

vespucci, jednym jest lepiej drugim gorzej w takich wloasach. Od czlowieka zalezy.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 mar 2007, 13:27

Uwielbiam długie włosy u facetów :D
Taki typ metala :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 mar 2007, 14:04

vespucci pisze:Czy lubicie facetow w dlugich wlosach ? czy wolicie krotkie ?

Zdecydowane krótkie. Chociaż niektórym bardzo pasuje w takich długich. Ale to naprawdę wyjątki....wlosy zadbane, błyszczące i geste,a do tego kręcone :D.

Marissa pisze:typ metala :)

blee :P
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 18 mar 2007, 14:07

ja zdecydowanie wole u faceta krótkie włosy :)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 18 mar 2007, 14:21

Nie lubię długich włosów u faceta, jak dla mnie muszą być krótkie. Chociaż długie dredy są fajne.
Tylko że może Tobie vespucci akurat bardzo pasują, żeby ocenić przydałaby się fotka :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2007, 14:24

moon pisze:vespucci, jednym jest lepiej drugim gorzej w takich wloasach. Od czlowieka zalezy.

dokładnie, nie wszystko kazdemu pasuje. U jednego dlugie moga mnie zachwycic u innego nawet zniesmaczyc, bo tak źle to wyglada.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 mar 2007, 15:33

osobiscie wole facetów z krótkimi włosami...ale miałam kumpele w liceum co szukała tylko długowłosych co rusz miała innego ale zawsze były długie włosy ;) do tego glany i skórzana kurta....nie moj typ
vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: vespucci » 18 mar 2007, 16:18

chce podkreslic ze nie jestem typem medala :P mam blond wlosy, nie chodze w glanach . Po prostu normal guy ale wlosy dluzsze.:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2007, 16:25

vespucci pisze:chce podkreslic ze nie jestem typem medala :P mam blond wlosy, nie chodze w glanach . Po prostu normal guy ale wlosy dluzsze.:)

tylko, ze to nam nic nie daje. Po tym nie mozna stwierdzic, czy tobie ładnie w długich czy wrecz przeciwnie
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 mar 2007, 17:00

vespucci pisze:chce podkreslic ze nie jestem typem medala mam blond wlosy, nie chodze w glanach . Po prostu normal guy ale wlosy dluzsze.:)

Czyli uważasz że metal to typ menela?

Ja kiedyś widziałam takiego przystojnego faceta... Włosy do pasa, czarne, jedwabiście miękkie, lekko faliste. Przepiękne miał włosy, zadbane, lśniące i miękkie. I jeszcze bródka do tego <zakochany>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 18 mar 2007, 23:18

Yasmine pisze:....wlosy zadbane, błyszczące i geste,a do tego kręcone .
wypisz wymaluj Charlie kiiedys :D


mi to wszystko jedno czy facet ma dlugie czy nie, myslisz ze jak znajdziesz kogos majac krótkie/dlugie wlosy, a pozniej zetniesz/zapuscisz to ta osoba cie zostawi? <chory>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 19 mar 2007, 15:31

Długowłosy facet ma u mnie +100 punktów juz na wstępi :D Byle by były w miarę zadbane tzn rozczesane i nie skudłacone :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 19 mar 2007, 15:37

Dlugich wlosow to ja nawet na jajkach nie mam. Nie pasuja mi. Przeciez to wszystko od twarzy zalezy!
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 19 mar 2007, 17:26

agata pisze:ale miałam kumpele w liceum co szukała tylko długowłosych co rusz miała innego ale zawsze były długie włosy ;) do tego glany i skórzana kurta....nie moj typ

Czy my się znamy? :D Przyznaję sie, że całe LO wypatrywałam sobie oczy za takimi długowłosymi facetami. Raz do jednego podeszłam, przedstawiłam się i wyznałam, że choć mi głupio tak prosić, to mam jedno życzenie, by nie ścinał włosków do mojej matury (był młodszy o rok) Na koniec ze swą zwykłą szczerością, bez cienia kokieterii, oznajmiłam, że według mnie jest najprzystojniejszym facetem w Kruczku. Przyjaciółka nie mogła uwierzyć, że to zrobiłam :D Nie wiem, co sobie o mnie pomyslał, ale włosków nie ściął i do maja mogłam to cudo podziwiać na szkolnym korytarzu <banan> Nie wiem, ile w tym zasługi miał mój komplement, a ile to, że wraz z jego siostra należałam do harcerstwa :D
No i do dziś pozostała mi słabość do długich złotych włosów <zakochany> Z tym, że ja nie przepadam za kręconymi i prostymi. Muszą tak romantycznie falować, jak u mnie :D

[ Dodano: 2007-03-19, 17:45 ]
vespucci pisze:Czy lubicie facetow w dlugich wlosach ? czy wolicie krotkie ?

Odpowiadam na Twoje pytanie: 95 % facetów, których widziałam w rozmiarze w włosów maxi i mini, zdecydowanie bardziej podobało mi się w długich. Mógłbyś w Pokazach Twarzy wkleić swoją i wtedy ocenimy :D Ale najrozsądniej zdecydować samemu. Albo niech zdecyduje Twoja dziewczyna :D (napisała Jamajka, która wybłagała u Promyczka dłuższą grzywkę <aniolek> )
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: vespucci » 19 mar 2007, 22:06

no coz chyba mnie przekonaliscie i nie bede scinal :P dzieki za odpowiedzi :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 19 mar 2007, 23:27

vespucci pisze:no coz chyba mnie przekonaliscie i nie bede scinal dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Pozdrawiam Ciebie. A za kilka lat Twoja lysa pale.
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 21 mar 2007, 16:58

Dzindzer pisze:
moon pisze:vespucci, jednym jest lepiej drugim gorzej w takich wloasach. Od czlowieka zalezy.

dokładnie, nie wszystko kazdemu pasuje. U jednego dlugie moga mnie zachwycic u innego nawet zniesmaczyc, bo tak źle to wyglada.

Popieram, jednak ja wolę, jak facet ma krótkie włosy. Za to mam koleżankę, która szaleje za chłopakami z długimi włosami. :)
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 30 mar 2007, 15:21

zależy jak twoje włosy sie układają ale juz lepiej na łyska moim zdaniem :) zetnij nie ma co załowac, zawsze mogą odrosnąć:)
paula16
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 01 kwie 2007, 19:58

Ja uwielbiam takich facetów (oczywicie jesli chodzi o włosy :) )co maja sredniej długości. :D :D :D
O takie: http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-meskie-1-369.html
tylko o 1 cm krótsze. po prostu szaleje...:D:D:D:D:D
A mój chłopak ma króciutkie...;/ a szkoda

[ Dodano: 2007-04-01, 19:59 ]
a takich z dłuuuugimi za ramiona czy nawet do pasa to nie lubie.... <belt>
zuzanna .
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 kwie 2007, 16:19
Skąd: ' śląsk .
Płeć:

Postautor: zuzanna . » 02 kwie 2007, 17:12

Co to to nie ;-] Długie zdecydowanie nie, ale też nie za krótkie :-]
Z drugiej strony zależy od chlopaka, bo każdemu w innej fryzurze dobrze ;-]
;-]

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości