Czy kobiety pragną kobiet ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 wrz 2005, 08:49

W pewnym sensie na pewno.
Ale u mnie to nie był normalny sex z kobietą bo tak i chce urozmaiceń w łózku teraz sądzę, ze to było na kształt poszukiwania swojej własnej tożsamości sexualnej - czyli rzecz związana z dorastaniem. Zobaczyć jak to jest z kobietą, aby stwierdzić że stanowczo wolę facetów.
Ale wiele kobiet potem już wie,że jest hetero ale krącą ich też jakoś kobiety niekiedy.
To po prostu dwie różne bajki.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 28 wrz 2005, 09:45

Podobno każda kobieta ma w sobie ukrytą naturę les :?
Nie przeczę, bywało że nachodziły mnie myśli, jak to by było. Ale nie sądzę, abym w rzeczywistości wypróbowała. Nie mam na razie takiej potrzeby :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 28 wrz 2005, 17:32

Pintupintu pisze:A co ma piernik do wiatraka....


Ano to ze wiem od swojej dziewczyny [z ktora jestem juz dlugo] ze okad jest ze mna nic innego ja nie pociaga poza mna :> [w znaczeniu sekualnym]
dodam jeszcze ze przede mna tez o takich rzeczach nie myslala...[zeby sie nikt nie przyczepil...]
Kocha mnie a co za tym idze mysli tylko o mnie ;P
I wiem ze mowi prawde...[tlumaczyc nie bede...jesli ktos nie wierzy to trudno problemy jego wiary to nie moje zmartwienie...a o tym co bedzie za 5-10 lat i czy cos sie zmieni tez nie bede dyskutowal...]

I wierzcie mi lub nie znam wiecej panien [mlodszych lub starszych] z takim nastawieniem...
To wszystko moim zdaniem zalezy od otoczenia/srodowiska ktore nas otacza i ksztaltuje...

A poki co w temacie wyglada na to ze odpowiedzi maja byc w stylu:
"Tak! Zawsze myslalam zeby sie pokochac z druga kobieta:D Zawsze to we mnie bylo..." bo chyba cos takiego cie rajcuje... 8) :P

Poki co +1 dla Olivi:
Olivia pisze:Widzę, że wolisz wypowiedzi, które Tobie pasują, a nie szczere!
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 wrz 2005, 19:14

Tylko czasami mam niewielką chętkę na takie coś, ale do tego spore wymagania, co do wyglądu fizycznego.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 29 wrz 2005, 01:48

ptaszek pisze:Podobno każda kobieta ma w sobie ukrytą naturę les :?
Nie przeczę, bywało że nachodziły mnie myśli, jak to by było. Ale nie sądzę, abym w rzeczywistości wypróbowała. Nie mam na razie takiej potrzeby :)


Nie kazda - moja nie :]
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 29 wrz 2005, 06:44

bubu pisze:
ptaszek pisze:Podobno każda kobieta ma w sobie ukrytą naturę les :?
Nie przeczę, bywało że nachodziły mnie myśli, jak to by było. Ale nie sądzę, abym w rzeczywistości wypróbowała. Nie mam na razie takiej potrzeby :)


Nie kazda - moja nie :]

Ciekawe Ty nawet znasz myśli Swojej kobiety obyś się nie pomylił
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 wrz 2005, 08:34

idas pisze:
Ano to ze wiem od swojej dziewczyny [z ktora jestem juz dlugo] ze okad jest ze mna nic innego ja nie pociaga poza mna :> [w znaczeniu sekualnym]
dodam jeszcze ze przede mna tez o takich rzeczach nie myslala...[zeby sie nikt nie przyczepil...]
Kocha mnie a co za tym idze mysli tylko o mnie ;P
I wiem ze mowi prawde...[tlumaczyc nie bede...jesli ktos nie wierzy to trudno problemy jego wiary to nie moje zmartwienie...a o tym co bedzie za 5-10 lat i czy cos sie zmieni tez nie bede dyskutowal...]

I wierzcie mi lub nie znam wiecej panien [mlodszych lub starszych] z takim nastawieniem...
To wszystko moim zdaniem zalezy od otoczenia/srodowiska ktore nas otacza i ksztaltuje...


i bardziej mylic sie nie mozesz ! <aniolek2> a to ze Cie kocha i ją pociągasz to całkiem inna sprawa i nie ma zwiazku z tym co tu piszemy , jesli nie ma teraz , to moze miec kiedyś , "chec " na kobietę , ale moze tez być inaczej , w co ja jednak watpię ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 29 wrz 2005, 11:26

Ja miałam takie myśli, a jakże. Co prawda nigdy do niczego nie doszło... i nie wyobrażam sobie mnie z inna dziewczyną sam na sam, ale w trójkącie czemu nie... Zaproponowałam nawet kiedyś coś takiego mojemu chłopakowi (ówczesnemu), ale on powiedział, że nei chce się mną dzielić ani z facetem ani z kobietą. Cóż...

A kto to miałby być? W tamtej konkretnej sytuacji miał to być moja przyjaciólka (bi), którą on też całkiem dobrze znał. Jednak zasadniczo musi to być kobieta, która jest dla mnie atrakcyjna i która w jakimś stopniu mnie pociąga. Bo jak już ktoś napisał ciało kobiety jest naprawdę fascynujące - przykro mi, ale nie umywacie się do nas chłopcy :-)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 wrz 2005, 12:01

Andrew pisze: jesli nie ma teraz , to moze miec kiedyś , "chec " na kobietę , ale moze tez być inaczej

WAŁĘSA!!! <hahaha>
<browar>
amazonka pisze:zasadniczo musi to być kobieta, która jest dla mnie atrakcyjna i która w jakimś stopniu mnie pociąga

Czyli żadnego wnętrza, tylko opakowanie?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 29 wrz 2005, 12:06

Mysiorek pisze:
Andrew pisze: jesli nie ma teraz , to moze miec kiedyś , "chec " na kobietę , ale moze tez być inaczej

WAŁĘSA!!! <hahaha>
<browar>
amazonka pisze:zasadniczo musi to być kobieta, która jest dla mnie atrakcyjna i która w jakimś stopniu mnie pociąga

Czyli żadnego wnętrza, tylko opakowanie?

A może opakowanie uzupełnione wnętrzem nie bądź taki "czepialski"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 wrz 2005, 12:23

przyjaciel pisze:A może opakowanie uzupełnione wnętrzem nie bądź taki "czepialski"

Nie rozumiesz, to się nie wcinaj. Złap się za pejcz <bicz1>
Mniej więcej wiemy jak facet doniera sobie partnerkę.
Chodzi mi o system doboru partnerki przez partnerkę. Czym się kierują?
Czy tym samym jak przy wyborze faceta, czy inne preferencje.
... bo parę wypowiedzi było o ciele - wnioskuję, że tu chodzi tylko o sex.
Czy dobrze wnioskuję?
<hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 wrz 2005, 13:03

Andrew pisze:i bardziej mylic sie nie mozesz ! <aniolek2> a to ze Cie kocha i ją pociągasz to całkiem inna sprawa i nie ma zwiazku z tym co tu piszemy , jesli nie ma teraz , to moze miec kiedyś , "chec " na kobietę , ale moze tez być inaczej , w co ja jednak watpię ! <browar>

Andrew widzisz nie patrz tak na wszystkie kobiety...bo np. w moim przypadku wiem ze moja Pani nie miala i nie ma "checi" na druga kobiete...wiem to bo jakby bylo inaczej to powiedzialaby mi [nie mamy przed soba sekretow i czesto rozmawiamy o najintymniejszych rzeczach]...
Wszystko zalezy od psychiki kobiety...duzy wplyw na nia ma otoczenie to co sie dzieje wokol niej...czy otacza ja radosc czy smutek...
Nie pisze co bedzie za pare lat albo jeszcze dalej bo nie jestem jasnowidzem ale swiadomosc zmian posiadam...
Poki co jestem spokojny... <aniolek2>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 29 wrz 2005, 14:01

przyjaciel pisze:
bubu pisze:
ptaszek pisze:Podobno każda kobieta ma w sobie ukrytą naturę les :?
Nie przeczę, bywało że nachodziły mnie myśli, jak to by było. Ale nie sądzę, abym w rzeczywistości wypróbowała. Nie mam na razie takiej potrzeby :)


Nie kazda - moja nie :]

Ciekawe Ty nawet znasz myśli Swojej kobiety obyś się nie pomylił



Nie wydaje mi sie , mysle ze znam ja lepiej jak ona sama :> :>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 wrz 2005, 14:09

bubu pisze:
Nie wydaje mi sie , mysle ze znam ja lepiej jak ona sama :> :>

i trach!!!!!!! rozjebało mi nadgarstki <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>

[ Dodano: 2005-09-29, 14:11 ]
idas pisze: wiem ze moja Pani nie miala i nie ma "checi" na druga kobiete...wiem to bo jakby bylo inaczej to powiedzialaby mi [nie mamy przed soba sekretow i czesto rozmawiamy o najintymniejszych rzeczach]...

a to sie też przyczyniło , ale ja sie nie znam ! <browar> wiec sie mną nie przejmujcie :*
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 29 wrz 2005, 19:55

Mysiorek pisze:
przyjaciel pisze:A może opakowanie uzupełnione wnętrzem nie bądź taki "czepialski"

Nie rozumiesz, to się nie wcinaj. Złap się za pejcz <bicz1>
Mniej więcej wiemy jak facet doniera sobie partnerkę.
Chodzi mi o system doboru partnerki przez partnerkę. Czym się kierują?
Czy tym samym jak przy wyborze faceta, czy inne preferencje.
... bo parę wypowiedzi było o ciele - wnioskuję, że tu chodzi tylko o seks.
Czy dobrze wnioskuję?
<hahaha>

No niestety nie masz racji
A odnośnie pejcza
A chcesz tym pejczem
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 wrz 2005, 19:58

przyjaciel pisze:No niestety nie masz racji

Jesteś sado-facetem, wnioskuję, że nie jesteś kobietą.
Czy dobrze wnioskuję?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 30 wrz 2005, 06:28

Mysiorek pisze:
przyjaciel pisze:No niestety nie masz racji

Jesteś sado-facetem, wnioskuję, że nie jesteś kobietą.
Czy dobrze wnioskuję?

Dominującvym dominującym !
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 01 paź 2005, 22:58

mam czasami chetki na kobiete :] i jelsi juz bym miala cokolwiek z jakas zrobic to chodziloby tu tylko i wylacznie o 'opakowanie'. bo nie chce z nia tworzyc zwiazku tylko zadowalac sie seksualnie :) mysle ze im ktos ladniejszy tym bardziej chcemy sie z nim kochac [troche krzywo to ujelam ale wierze ze zrozumiecie o co mi chodzi :D]
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 01 paź 2005, 23:00

A ja mam odwrotnie. Myślę, że mogłabym stworzyć szczęśliwy związek z kobietą, ale niestety bez seksu :)
Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Postautor: Miki » 24 lut 2007, 00:23

Z mojego doświadczenia to większość kobiet wykazuje zainteresowanie własna płcią (nie wszystkie) chociażby dla samego spróbowania , a wiem że jak spróbują z odpowiednią partnerka to podoba im się to <brawo>
Awatar użytkownika
Wolfshade#
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:16
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Wolfshade# » 27 lut 2007, 22:28

Fajnie jest popatrzeć na dwie kobiety w seksie. Podobałoby mi się popatrzeć jak moja kobieta bawi się z inną (nie chciałbym natomiast, aby sama robiła sobie wypady do koleżanek na seks), ale raczej nie kręci mnie oglądanie seksu hetero. Nawet zdjecia, filmy itp. gdzie pokazany jest seks faceta z babką mnie nie rajcuje i wole oglądać dwie kobiety. Kurde... chyba jestem lesbijką.
Nie kłóć się z głupcem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 01 mar 2007, 14:11

<diabel> Mnie tam odkad siegam pamiecia - cos pociagalo w kobietach- ale tylko pod wzgledem seksualnym bo szczerze watpie bym mogla sie zwiazac z kobieta pfu .. - ale jesli chodzi o jednorazowy wybryk i moj facet nie mial by nic przeciwko - mhh .. to czemu nie :D
ibis28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lut 2006, 10:20
Skąd: Zach-pomorskie
Płeć:

Postautor: ibis28 » 01 mar 2007, 15:49

Witam, tak przy okazji to większość facetów , włącznie ze mną nie miała by nic przeciwko małym figlom w wykonaniu własnym swojej partnerki i koleżanki , żaden by nie powiedział że to zdrada nawet gdyby jego zabrakło w tym układzie, ale jak by zamienić koleżankę na kolegę to już kiepsko, czy to nie jest równie ciekawe jak ochota kobiety na kobietę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 mar 2007, 16:15

ibis28 pisze:, żaden by nie powiedział że to zdrada nawet gdyby jego zabrakło w tym układzie


może się zdziwisz,ale ja bym powiedział :] Żadnego dodatkowego,trzeciego tyłka w swym łózku widzieć nie chcę. Ani damskiego,ani męskiego.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 01 mar 2007, 16:57

ja poprsotu nie mogl bym patrzec na swa partnerka ...gdy piesci ja inny facet , i tak samo z dodatkowa pania...ona nie mogla by patrzec<moja partnerka>jak jakas inna dupa sie ze mna zabawiala -chocby byla to najlepsza kolezanka czy nieznajoma...
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 01 mar 2007, 19:41

jak to nie zdrada ?? zdrada rodzi się w mózgu a nie w genitaljach. Co za różnica czy kobieta zdradzi mnie z kobietą psem czy mężczyzną ?? ważne że chce to robić z kimś innym I TO JEST WŁAŚNIE ZDRADA.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2007, 20:12

i'm pisze:ważne że chce to robić z kimś innym I TO JEST WŁAŚNIE ZDRADA.
No jest to zdrada o ile dl aCiebie to zdrada. Jesli Ty sie zgadzasz na to zeby to robila z inna kobieta to zdrada to nie jest.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 mar 2007, 07:49

i'm pisze:jak to nie zdrada ?? zdrada rodzi się w mózgu a nie w genitaljach. Co za różnica czy kobieta zdradzi mnie z kobietą psem czy mężczyzną ?? ważne że chce to robić z kimś innym I TO JEST WŁAŚNIE ZDRADA.


ZATEM .... nie wiesz czy podczas sexu z Tobą nie wyobraza sobie kogoś innego ? albo czy poza przebywaniem z Tobą nie zabawia sie sama , myslac sobie np. o Brad- Pitt -ie .
To zdrada , ale czaisz różnicę ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2007, 09:49

Marcel18 pisze:ja poprsotu nie mogl bym patrzec na swa partnerka ...gdy piesci ja inny facet , i tak samo z dodatkowa pania...ona nie mogla by patrzec<moja partnerka>jak jakas inna dupa sie ze mna zabawiala -chocby byla to najlepsza kolezanka czy nieznajoma...

A mógłbyś patrzeć, jak Twoja kobieta zabawia się z inną kobietą? Bo o tym jest ten temat. Nie chcę nic mówić, ale napisałeś post nie na temat. Bo temat to: Czy kobiety pragną kobiet?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 02 mar 2007, 10:40

moon pisze:
i'm pisze:ważne że chce to robić z kimś innym I TO JEST WŁAŚNIE ZDRADA.
No jest to zdrada o ile dl aCiebie to zdrada. Jesli Ty sie zgadzasz na to zeby to robila z inna kobieta to zdrada to nie jest.


masz racje ta sytuacja to nie zdrada, tylko debilizm

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości