pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Sex

Postautor: Miki » 16 lut 2007, 15:06

Lat 31 i partnerek seksualnych coś między 25 a 35 . Duża rozbieżność bo prowadziłem bardzo intensywne życie. Jedno mogę powiedzieć - na pewno tego nie żałuję a jeżeli chodzi o doświadczenie to myślę że w głównej mierze człowiek który miał więcej partnerów poznaje lepiej samego siebie i tyle .
Pozdro.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 lut 2007, 15:31

Miki pisze:jeżeli chodzi o doświadczenie to myślę że w głównej mierze człowiek który miał więcej partnerów poznaje lepiej samego siebie i tyle .
Tylko czy żeby lepiej poznać siebie, to trzeba się przeglądać w lustrze?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lut 2007, 16:35

Miki pisze:myślę że w głównej mierze człowiek który miał więcej partnerów poznaje lepiej samego siebie i tyle .

I Ty rzeczywiście tak siebie poznałeś?

Mnie się raczej wydawało, że ktoś, kto miał więcej partnerów poznał różne warianty i jest bardziej elastyczny. Guzik poznawanie siebie!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lut 2007, 16:46

Olivia pisze:Guzik poznawanie siebie!

no nie koniecznie
czlowiek siebie poznaje równiez przez doswiadczenia wszelakie, wiec i przez takie cos mozna sie czegos o sobie dowiedziec.
chociaz wedlug mnie to czegos nauczyc, bo stosunki medzy ludzkie i jakies tam związki które zachodza miedzy nimi czegos ucza. Tak wedlug mnie
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lut 2007, 17:01

czlowiek siebie poznaje równiez przez doswiadczenia wszelakie, wiec i przez takie cos mozna sie czegos o sobie dowiedziec.
chociaz wedlug mnie to czegos nauczyc, bo stosunki medzy ludzkie i jakies tam związki które zachodza miedzy nimi czegos ucza.

Zgadzam się. Chociaż myślę, że można się i dowiedzieć (odkryć), i nauczyć, czyli stworzyć, jakby "dolepić" nowy fragment siebie. Jedno drugiego nie wyklucza.

Olivia pisze:I Ty rzeczywiście tak siebie poznałeś?

Jeżeli partnerstwo było czysto seksualne, to i poznawanie siebie musiało odbywać się wyłącznie w kontekście własnej seksualności. Szersze partnerstwo idzie w parze z szerszym poznaniem. Myślę, że o to Mikiemu chodziło, tylko się źle wyraził. Nie ma się co czepiać :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 lut 2007, 18:49

Sir Charles pisze:Myślę, że o to Mikiemu chodziło, tylko się źle wyraził. Nie ma się co czepiać
Myślę, że Mikiemu o nic głębszego nie chodziło.

Charlie Optymista...
ICeT
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ICeT » 18 lut 2007, 17:01

Mam 23 lata i jeszcze nie uprawiałem sex-u!!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 lut 2007, 17:05

ICeT pisze:Mam 23 lata i jeszcze nie uprawiałem sex-u!!
Czym prędzej zacznij, bo niedługo już nie będziesz mógł ;)
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 18 lut 2007, 17:18

[ Dodano: 2007-02-18, 17:19 ]
A ja myśle ze całe to doświadczenie seksualne o którym sie tyle mówi w praktyce jest nic nie warte. Zawsze zdążysz to zrobić, lepiej poczekać na odpowiodnią osobę i odpowiedni czas.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, 10:09 przez ZielonaHerbatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 20:17

ZielonaHerbatka pisze:A ja myśle ze całe to doświadczenie seksualne o którym sie tyle mówi w praktyce jest nic nie warte.
No widzisz. Bo Ty tak myslisz, anie wiesz ;P A ja wiemz e lpeiej miec niz nie miec ;P
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 18 lut 2007, 21:12

Nie wiem,zerwaliśmy z moim facetem, sama teraz nie wiem czy ciesze sie z tego ze zaszliśmy tak daleko. Wydaje mi sie że to był błąd.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 22:19

ZielonaHerbatka pisze:Wydaje mi sie że to był błąd.
Moze byl faktycznie. Ja takich mysli po pierwszym razie i zmianie partnera nie mialam w kazdym razie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2007, 23:45

ZielonaHerbatka pisze:Wydaje mi sie że to był błąd.

bład bo sie rozstaliscie ??
Wszystko sie kiedys kończy
Zamiast sie cieszyc, ze zrobiłas to z kims do kogo cos czułas, z kims kto czuł cos do ciebie to teraz szukasz dziury w calym.
Wiekszośc kobiet po tym swoim pierwszym ma jeszcze innych facetóe, ale wiekszosc z nich nie uznaje pierwszego razu za blad tylko dlatego, bo nie sa z tymi facetami
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lut 2007, 00:09

Dzindzer pisze:Wszystko sie kiedys kończy

Wszystko się NIGDY nie kończy!

mrt pisze:Czym prędzej zacznij, bo niedługo już nie będziesz mógł

Nie wierz (... Jej <diabel> ), sex to dopełnienie. A nie clou :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lut 2007, 00:12

Mysiorek pisze:Wszystko się NIGDY nie kończy!

mialam na mysli, że to co nas spotyka ma jakis swój koniec, ten koniec może równiez oznaczac, ze przechodzi sie w cos nowego, jakas wieksza zmiane.
a tu to, ze każdy zwiazek ma swój koniec, jeden po miesiacu inny po roku a jeszcze inny z chwila smierci.
vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: vespucci » 19 lut 2007, 01:19

mam 20 lat i jeszce tego nie robilem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2007, 07:43

vespucci, a p ytanie jest ilu miales a nie czy miales...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2007, 07:47

moon pisze:a p ytanie jest ilu miales a nie czy miales...

No to odpowiedział, że zero. Zero też jest liczbą, oznaczającą "nic". :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
ammeszka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 05 lis 2006, 12:36
Skąd: Zakątek
Płeć:

Postautor: ammeszka » 19 lut 2007, 22:41

lemonka pisze:do seksu nie potrzeba doświadczenia- trzeba wyobraźni i szczerych chęci-jeśli na początku nie wychodzi..to potem jest się przynajmniej z czego pośmiać...seks nie jest w jakiś tam magicznych sztuczkach których uczymy się od innych- jest w naszej głowie i tylko od nas zależy jak go użyjemy i wykorzystamy


tak jest przynajmniej dla tych którzy tak jak Ty podchodzą do tego.
Ja również miałam jednego mężczyzne w yciu seksualnym i jestem z nim do teraz mimo wszystko myśle ze będę zawsze :-)
Dzindzer pisze:czlowiek siebie poznaje równiez przez doswiadczenia wszelakie, wiec i przez takie cos mozna sie czegos o sobie dowiedziec.


mozna ale to nie jest tak do końca jak z wszystkim zresztą
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić."
Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Przemyślenia

Postautor: Miki » 21 lut 2007, 14:21

Widzę że parę osób rozpisało się nad moim poprzednim postem więc wyjaśniam co miałem na myśli pisząc , że poznałem lepiej sam siebie;
1. przede wszystkim przewiduje zachowania mojego organizmu podczas różnych pozycji
2. przeważnie wiem w jakim kierunku zmierza sytuacja i potrafię ocenić czy mi to odpowiada czy nie
3. wiem co zrobić i jak pokierować własnym ciałem aby partnerka z którą uprawiałem seks miała co wspominać ;)

No i poza tym wszystkim (tak mi się wydaje i jest to tylko moje indywidualne przemyślenie) dobrze jest znać samego siebie .
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 lut 2007, 14:39

Sir Charles pisze:Jeżeli partnerstwo było czysto seksualne, to i poznawanie siebie musiało odbywać się wyłącznie w kontekście własnej seksualności. Szersze partnerstwo idzie w parze z szerszym poznaniem. Myślę, że o to Mikiemu chodziło, tylko się źle wyraził.
Miki pisze:wyjaśniam co miałem na myśli pisząc , że poznałem lepiej sam siebie;
1. przede wszystkim przewiduje zachowania mojego organizmu podczas różnych pozycji
2. przeważnie wiem w jakim kierunku zmierza sytuacja i potrafię ocenić czy mi to odpowiada czy nie
3. wiem co zrobić i jak pokierować własnym ciałem aby partnerka z którą uprawiałem seks miała co wspominać


Charlie, to w końcu co Miki miał na myśli? <aniolek> Bo ja juz wiem, ale nie wiem, co Ty myślisz, że wiesz :> (czy ja już osiągnęłam poziom niektórych forumowiczów, czy Legolandu? :( )

Udało Ci się skonstruować zdanie, które z każdej strony jest prawdziwe: x=x i y=y :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lut 2007, 14:50

No jak to - wyjaśniło się, że Miki poznał siebie w znaczeniu swojej seksualności. Rzekomy dysonans, jaki wychwyciła Olivia, wziął się z tego, że ktoraś tam wypowiedź Mikiego w tył mogła ewentualnie sugerować, że twierdzi on, iż przygodny seks pozwala mu na poznanie siebie w znaczeniu innym, niż seksualne, co rzeczywiście wydaje się twierdzeniem dość ryzykownym.

:)
soul of a woman was created below
wstydze_sie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:55
Skąd: z brzucha mamy
Płeć:

Postautor: wstydze_sie » 21 lut 2007, 16:44

zero zero zero ;) i zamiast isc do gory z wynikami to cos czuje ze schodze na dol. Niedlugo bedzie zero ujemne ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 lut 2007, 01:51

wstydze_sie pisze:zero zero zero i zamiast isc do gory z wynikami to cos czuje ze schodze na dol.

wstydze_sie
Sie dziwisz?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 lut 2007, 10:13

Sir Charles pisze:No jak to - wyjaśniło się, że Miki poznał siebie w znaczeniu swojej seksualności. Rzekomy dysonans, jaki wychwyciła Olivia, wziął się z tego, że ktoraś tam wypowiedź Mikiego w tył mogła ewentualnie sugerować, że twierdzi on, iż przygodny seks pozwala mu na poznanie siebie w znaczeniu innym, niż seksualne, co rzeczywiście wydaje się twierdzeniem dość ryzykownym.
Dzięki za wyjaśnienie. To już chyba efekt Legolandu.

Charlie, jak Ty ostatnio się precyzyjnie wysławiasz! :>
georgia
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2006, 13:08
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: georgia » 22 lut 2007, 22:25

mam 19 lat i niedawno przezylam swoj pierwszy raz. bylo cudownie, wyjatkowo i nigdy nie zapomne tej chwili. kiedy sie przezywa swoj pierwszy raz z osoba ktora sie bardzo kocha kazda chwila jest niezapomniana i wyjatkowa. <banan>
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 04 kwie 2007, 15:17

georgia pisze: mam 19 lat i niedawno przezylam swoj pierwszy raz. bylo cudownie, wyjatkowo i nigdy nie zapomne tej chwili. kiedy sie przezywa swoj pierwszy raz z osoba ktora sie bardzo kocha kazda chwila jest niezapomniana i wyjatkowa.

u mnie jest tak samo ;) dokłądnie stało się to parę dni temu :D i też było wspaniale :) w końcu z moim Misiaczkiem <zakochany> <brawo> <banan>
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 05 kwie 2007, 13:22

mam 17 lat i dwoch partnertow sexualnych...z pierwszym bylam ponad 2 lata i z nim przezylam swoj pierwszy raz a obecnie jestem z innym ponad 2 miesiace i to on jest moim drugim partnerem sexualnym...
Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 08 kwie 2007, 11:19

Ja mialam trzech. Jeden z ktorym bylam prawie 3 lata i byl on moim pierwszym mezczyna. Drugi taki przelotny ehh - nie ma co wspominac :P No i obecny - moj narzeczony :) <aniolek>
"W uśmiechu jest całe bogactwo człowieka"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 paź 2007, 19:17

3. Tylko jednego z nich żałuję i będę pamietała do końca życia jak beznadziejnie było. Ale cóż, jestem bogatsza o nowe doświadczenie :)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości