Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Iluvatar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2007, 10:00
Skąd: Śródziemie
Płeć:

Postautor: Iluvatar » 17 lut 2007, 10:03

Eh...
Stosunek z zabezpieczeniem(Durex Extrasafe).
Po pierwszym razie(do wytrysku doszlo w zasadzie juz poza pochwa) kierunek łazienka, umycie sie.
Troche zabawy, płyn przedejekulacyjny, ktory mogl dostac sie do drog rodnych partnerki. Podkreslam ze bylo to juz po pierwszym wytrysku, ktory nastapil ok 10 min wczesniej.

2-ga gumka(zakladana reka na ktorej znajdowaly sie sladowe ilosci tegoz plynu) i kolejny raz, ten w ogóle nie "skonczony".

Potem pytanie czy 2ga przypadkiem nie pekla pod woda okazala sie cala, ostatecznie wniosek-tym razem wiecej sluzu.
Stalo sie to ok. 3,4 dni przed okresem.

Czy mamy podstawy do obaw, czy jestesmy przewrazliwieni?
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 17 lut 2007, 10:23

pani_minister pisze:Nie.
Pani_minister udziela odpowiedzi wyczerpującej temat- więc po co pisać to jeszcze 2 razy:
moon pisze:NIE.
OneLove pisze:Nie!
Iluvatar pisze:Czy mamy podstawy do obaw, czy jestesmy przewrazliwieni?
Jesteście przewrażliwieni- nie ma podstaw do obaw.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 21:23

Jawka pisze:Pani_minister udziela odpowiedzi wyczerpującej temat- więc po co pisać to jeszcze 2 razy:
Dlateho ze za chwile bylby post "a moze ktos jeszcze sie wypowie?" Tak bywa najczesciej. Inaczej o wyglada jak jeden ktos napisze "nie" a nzcaej gdy kilka osob to potwierdzi.

[ Dodano: 2007-02-17, 21:23 ]
Jawka pisze:Czy mamy podstawy do obaw
NIE.
girlfriend1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2007, 22:51
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: girlfriend1 » 17 lut 2007, 23:17

a ja mam takie dość dziwne pytanie ale myśle ze od tego jest takie forum, nie dawno przezyłam swoj pierwszy raz, moj partner mowi ze wszystko bylo okej, gumka nie pekła, wiec niby obaw nie ma ale jednak ... czy to normalne jest ze po pierwszym stosunku powiekszaja sie piersi ( wiem ze przed okresem, ale ten dopiero za ok 2tyg )

i w ogole jakie sa typowe oznaki ciazy...i kiedy one sie pojawiaja?
z gory dzieki za odp.
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

durex pekł...

Postautor: niesmialek » 26 lut 2007, 11:23

no wiec dziś zamiast iśc na lekcje do szkoły rano, postanowiliśmy sie kochać xD no i może z 4 min a mi guma pekła jak penis był w pochwie, nie miałem orgazmu, ale dziewczyna płacze nie wiem co moge zrobić jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? co zrobić żeby w tej całej dla nas nie miłej sytuacji wyjść czysto? mamy czekać 2 tygosnie na jej okres?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: durex pekł...

Postautor: Maverick » 26 lut 2007, 11:33

niesmialek pisze:no wiec dziś zamiast iśc na lekcje do szkoły rano, postanowiliśmy sie kochać xD no i może z 4 min a mi guma pekła jak penis był w pochwie, nie miałem orgazmu, ale dziewczyna płacze nie wiem co moge zrobić jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? co zrobić żeby w tej całej dla nas nie miłej sytuacji wyjść czysto? mamy czekać 2 tygosnie na jej okres?
Jak zaraz po peknieciu wyjales to nie powinna zajsc w ciaze. Najwyzej za tydzien zrobcie test ciazowy. I nie czekajcie na okres bo jak ona sie bedzie stresowac to jej sie bedzie spozniac.

A tak w ogóle to masz warna za to ze zakladales nowy temat jak jest w tym dziale do tego temat PRZYKLEJONY
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 26 lut 2007, 11:36

tydzień...wrr...tzn. może wykonałem z 5 ruchów zanim sie skapnełem... ale porażka, co innego można zrobić niż czekać?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lut 2007, 11:54

Teoretycznie test wykryje ciaze nawet po kilku dniach czyli moze po 3 dniach tez mozna test zrobic. To pisze na ulotce przy tescie.

Co innego? Wziasc postinor, ale jako ze moim zdaniem nie ma szans zeby ona zaszla w ciaze to tego nie polecam, bo szkoda sie truc.
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 26 lut 2007, 12:01

tzn wiesz ja też uważam że ryzyko jest znikome, ale jest :/ a dziewczyna ma 17 lat i teraz ma uraz...wrrr.. ale masz racje nie warto sie truć... ten postinor powoduje za dużo skutków ubocznych...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lut 2007, 17:28

Maverick pisze:To pisze na ulotce przy tescie.
To JEST NAPISANE.
Testy sie robi na kilka dni tydzien od doaty miesiaczki planowej :)
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 26 lut 2007, 19:22

kurde, kurde, kurde ale to jest straszne...ale w ogóle jest możliwośc zajścia w ciąże jak mężczyzna nie miał orgazmu?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lut 2007, 19:31

A znasz termin płyn przedejakulacyjny?
Idź na biologię jeśli nie wiesz...
Kurcze, jak wystąpi stosunek bez orgazmu to zawsze występuje tak czy siak płyn. W którym znajdują się plemniki.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lut 2007, 21:48

Marissa pisze:jak wystąpi stosunek bez orgazmu to zawsze występuje tak czy siak płyn.

Nie zawsze. ;P
soul of a woman was created below
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 27 lut 2007, 16:29

wiem co to jest za płyn... niestety, bo teraz sie strasznie denerwuje;/;/;/ ale jakie ryzyko jest zapłodnienia takim płynem? przeciesz dużo osób uprawia seks przerywany, i jakoś nie zachodzą w ciąże...
Marcin18
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 02 sie 2004, 03:11
Płeć:

Postautor: Marcin18 » 03 mar 2007, 18:21

jezeli w trakcie owulacji albo po dziewczyna wezmie escapelle czy postinol to czy cos to pomoze w razie wpadki czy nie? bo ja slyszalem ze nie. a jestem zielony wiec prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 mar 2007, 18:26

niesmialek pisze: ale jakie ryzyko jest zapłodnienia takim płynem?
Takie, jak ryzyko najedzenia się talerzykiem rosołku na chudych warzywach ;)
soul of a woman was created below
xqwz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2007, 23:29
Skąd: wwa
Płeć:

Postautor: xqwz » 05 mar 2007, 23:46

Witam
mam pytanie otoz moja dziewczyna postanowila odstawic tabletki anty... natomiast przed odstawieniem wspolzylismy ale uzywajac prezerwatyw (chodz zdazylo sie ze wszedlem w nia, przed zalozeniem gumki - bylo to tylko jedno pchniecie) - jest okres spoznia sie juz okolo 7-10 dni jaka jest szansa ze mozeby byc w ciazy?
Prosze o szybka odpowiedz
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2007, 00:11

xqwz pisze:natomiast przed odstawieniem wspolzylismy ale uzywajac prezerwatyw
Jesli przed odstawiem to w czasie kiedy brala. Wiec skad obawa?
Jesli odstawila to okres moze miec po prostu rozregulowany - normalka.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 mar 2007, 18:47

xqwz, jeśli Twoja dziewczyna odstawiła pigułki, to okres może się nie pojawić jeszcze przez jakiś czas, to normalne.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
optiv
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:33
Skąd: polska
Płeć:

spóżnia sie jej okres

Postautor: optiv » 29 mar 2007, 15:12

Czy podczas stykania się narządów płciowych można zajść w ciążę Tzn. Przed samym stosunkiem dotykałem penisem jej cipki Potem kochalismy sie juz w prezerwatywie Teraz spóżnia sie jej okres o tydzien..
Prosze o fachowe odp :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 29 mar 2007, 15:15

teoretycznie mozliwe jest wszystko, ale praktycznie szanse sa małe.... tydzien to jeszcze nie tak zle moze byc wynikiem stresu np. a jak sie stresujecie to zróbcie test
Awatar użytkownika
Green
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2006, 16:40
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Re: spóżnia sie jej okres

Postautor: Green » 29 mar 2007, 15:45

Tak ja pisze Agata, zróbcie test i będziecie spokojniejsi (albo nie ;) ). Sam kiedyś się tak stresowałem, jak się później okazało tydzień to jeszcze nic strasznego. Nie ma jeszcze powodów do wpadania w panikę :)
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 29 mar 2007, 16:18

Istnieja szanse, że można zajść w ciąże, ale sa bardzo mało prawdopodobne.
Na okres kobiety wpływa bardzo duzo czynników. Niektóre są wrażliwe i jakakolwiek zmiana powoduje, że okres się może spóźnić. U jednej będzie to kochanie się poraz pierwszy, a u drugiej zwykła zmiana fryzury. Mi kiedyś okres się spóźniał przez 4 tygodnie, ponieważ zmarła mi bardzo bliska osoba.
Poczekajcie jeszcze z tydzień lub dwa, a jeżeli dręczy was to, to zróbcie test.
Pzdr.
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 29 mar 2007, 20:28

Na spozniajacy sie okres:
- test ciazowy (najlepszy ;) )
- 2 polopiryny na noc
- goraca kąpiel
- ostry seks
- jakies tam herbatki typu malwa, nie pamietam dokladnie
Te czyniki (oprocz 1 punktu ;) ) moga przyspieszyc spozniajacy sie okres :)
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 30 mar 2007, 17:51

Może też być zmiana pogody, czy pory roku...przesilenie letnie...Mało możliwe,żeby to była ciąża...bez stresu :)
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 31 mar 2007, 09:51

w marcu robiliśmy to 2 razy, oczywiście z gumką, extrasafe,
ręce zawsze miałem czyste zeby nic na gumce nie przenieść przy zakładaniu, zawsze delikatnie sprawdzalem czy podczas nic nie zssuwa sie, zaraz "po" wychodziłąm więc cześciowo dochodziłem już poza nią. Wszystko zostało w środku gumki oczywiście, potem lookałem w klopie czy nie pękła ale wszystko było w srodku.

Jednak za 2 razem stosunek trwał dłuugo, i jak sprawdzałem gumke to wszystko było w gumce a ona nie pekła, jednak na zewnatrz był biały śluz jakby, (czy to była mieszanka nawilżacza i jej śluzu?)

Powtarzam gumak była poprawnie założona, i nie zssunieta i nie pęknięta bo wszystko było w środeczku gumki :), jednak ten sluz mnie niepokoi, I mojej spóźnia się już 4 dzień, powinna mieć 28.
Móiwie dziewczynie że nie ma powodu do niepokoju, bo wszystko było podręcznikowo a gumka jest naprawde pancerna ten extrsafe :), i sobie analizujemy wszystko, jestesmy bardzo ostrożni pilnuje żeby ręce myła jak dotyka itp... Prosze opinie czemu się spóźnia, miała w tym miechu wyątkowo dużo stresów, płakała i kłocicła siez rodzicami + peroblemy w szkole...

Czekam na opinie
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 31 mar 2007, 11:56

Lovelas pisze:czy to była mieszanka nawilżacza i jej śluzu?)


tak

Lovelas pisze:Powtarzam gumak była poprawnie założona, i nie zssunieta i nie pęknięta bo wszystko było w środeczku gumki , jednak ten sluz mnie niepokoi, I mojej spóźnia się już 4 dzień, powinna mieć 28.


4 dni to nic, nie nakręcajcie się bo bedzie z newrów spóźniac się jeszcze bardziej <cisza>

Lovelas pisze:Móiwie dziewczynie że nie ma powodu do niepokoju, bo wszystko było podręcznikowo a gumka jest naprawde pancerna ten extrsafe , i sobie analizujemy wszystko, jestesmy bardzo ostrożni pilnuje żeby ręce myła jak dotyka itp... Prosze opinie czemu się spóźnia, miała w tym miechu wyątkowo dużo stresów, płakała i kłocicła siez rodzicami + peroblemy w szkole...


jak jesteście aż tak OSTROŻNI to nie ma problemu <diabel>

a stres w szkole też swoje zdziałał
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 31 mar 2007, 16:15

mam nadzieje, ze to przez te stresy i nerwy bo jak mówie koniec tego miesiacato była kumulacja płaczu, nerwów, stresu i jeszcze szkoła...

Bo chyba nie ma racjonalnych podstaw do ciązy????? po opisaniu moijego przypadku?

[ Dodano: 2007-03-31, 16:24 ]
dodam że to będzie pierwszy okres po naszym 1 razie... moze to ma jakieś znaczenie bo szczerze powiem zjadam już paznokcie i wyobrażam sobie najgorsze rzeczy :/
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 31 mar 2007, 18:30

Lovelas Twoja kobieta <wazne> NIE JEST W CIĄŻY

przestańcie schizować
Hades
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:10
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Hades » 31 mar 2007, 23:39

To może być wszystko u niej. Nawet stres może u kobiety powodować takie skutki albo zmeczenie fizyczne czy chorobę. Ale pewnie to nic groźnego. Jakby co ja trzymam kciuki :D

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości