allegro problem

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

allegro problem

Postautor: Sasetka » 07 lut 2007, 17:11

taka dziwna sprawa... kupilam na allegro spodnice... kosztowala niecale 100 zl... a w paczce ktora dostalam byla jakas zupelnie inna w dodatku nie w moim guscie.. dziewczyna mi pisze ze na pewno to ja zmienilam i ze ona wyslala dobra, no wsciec sie mozna! czy jest sens isc z tym na policje? czy oni moga cos z tym zrobic? dzieki z gory za odp :)

edit :) zobaczylam literowke w swoim poscie :P
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 14:44 przez Sasetka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 07 lut 2007, 17:24

mysle ze tak.spytam kolezanki policjantki pozniej to jeszcze sie upewnie;) moze zrob zdjecie spodnicy i jej wyslij i powiedz co i jak bo tak na slowo moze Ci nie wierzyc po prostu a moze zwyczajnie pomylila aukcje i Twoja spodnice wyslala komus innemu...zdarza sie.sprobuj jakos sie dogadac,chyba ze juz probowalas i nic nie dziala na nia?

[ Dodano: 2007-02-07, 18:46 ]
ok..wlasnie pogadalam z kolezanka policyjna;) i mowi ze spokojnie mozesz isc na policje,tylko musisz miec dane wszystkie tej panny,adres nick z allegro,najlepiej podrukuj te listy tez co pisalysmy i aukcje,zebys miala dowody:) normalne oszustwo
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lut 2007, 20:15

wystaw jej negatywa - opisujac sytuację
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 07 lut 2007, 20:31

co to da na dobra sprawe? allegro ma podpisana umowe z policja jesli ktos Cie oszukal mozesz spokojnie isc na policje bo to oszustwo jest ,tylko musisz miec wszelkie dowody,,najlepiej podrukowane zdjecia tez jak ta spodnica miala wygladac i wszystko bo mozna trafic tak ze nie beda mieli neta w tym pokoju w ktorym sie zajmuja takimi rzeczami wiec lepiej miec dowody przy sobie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lut 2007, 21:09

Przed zakupem sprawdzałaś komentarze tego sprzedawcy?
No i podaj nick tej osoby, to wszyscy będziemy wiedzieć, żeby u Niej nie kupować.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 07 lut 2007, 23:10

no dobrze ale jak ja na dobra sprawe udowodnie ze to naprawde ona mi wyslala zla spodnice a nie ze ja podlozylam jakas swoja i chce cos od niej wyludzic ?
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lut 2007, 00:31

To nastyepnym razem sprawdzaj morale uzytkownika.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 lut 2007, 01:58

Ja mam tez nie lada jajko do zgryzienia :/
Chcialem kupic telefon. Przeszukalem allegro i znalazlem aukcje, ktora mi odpowiadala [bylo to dosc niedawno]. Pisze maila do sprzedawcy i po chwili dostaje odpowiedz. Sprawe zalatwilismy poza allegro [zeby uniknac prowizji, a tym samym wiekszej ceny telefonu]. Wszystko sie zgadzalo z tym co bylo w opisie, poza jednym - ze paragon [czyli dowod zakupu, ktory jest potrzebny do gwarancji] bedzie doslany, bo orginal jest w firmie u sprzedawcy i nie moze go wyciagnac [bede mial ksero, co w niczym nie przeszkadza, bo serwis to normalnie uznaje]. Teraz wychodzi niezly walek, bo ow sprzedawca twierdzil od samego poczatku, ze kupil telefon w sklepie [tzn. ze jest pierwszym wlascicielem]. Siadla mi karta pamieci w telefonie [nic wielkiego - i tak mialem ja lada dzien wymienic na nowa, pojemniejsza- ale sobie mysle, ze zadzwonie, zeby mi doslal ta kopie dowodu zakupu, bo na gwarancji dostane nowa karte pamieci]. Tak jak pomyslalem tak zrobilem. Wychodzi szydlo z worka powoli, bo koles sie wygadal, ze sam kupil telefon od innego uzytkownika i ze to ona ma ten orginal zakupu. Ja jestem poki co spokojny i dzwonie i sie pytam od ponad tygodnia, czy dostane ten dowod zakupu. Najpierw byla informacja, ze sprzedawca, od ktorego kupilem telefon nie moze sie dodzwonic do tego od kogo kupil. Dzisiaj okazalo sie, ze niby ten paragon zostal juz wyslany w poniedzialek do uzytkownika od ktorego ja kupilem telefon. Na razie czekam i nawet nie dopuszczam mysli, ze nie dostane tego papierka.
Moze nasuwac sie oczywiste pytanie: dlaczego wzialem telefon skoro nie dostalem chociaz ksera dowodu zakupu przy kupnie? Odpowiedz dla mnie jest oczywista: bo kupilem telefon bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania - wiec moge w kazdej chwili podjechac i pogadac twarza w twarz z klientem. A po drugie moge sprawic, ze straci swoje konto na allegro, bo "I have the power" <evilbat> , a to juz moze go zabolec.
W kazdym razie jestem troche zly, ze nie zalatwilem tej sprawy na allegro, bo mialbym z gorki. Tak musze radzic sobie poki co sam.
W kazdym razie to do czego zmierzam, to wniosek, ze oszustwo trzeba tepic bez wzgledu na dostepne srodki. I ja to zrobie <evilbat> , bo albo dostane papierek, albo zwrot przynajmniej czesci pieniedzy z zakupu, albo ow nie uczciwy sprzedawca poniesie konsekwencjie, ktore beda bardziej dotkliwe.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 08:50

straci konto na allegro ? nie rozsmieszaj mnie , nawet negatywa mu nie mozesz wystawic .Zatem co mu zrobisz ? pobijesz ? a jak On odda piłeczke i to podwójnie ?
Nie gniewaj sie , ale "głupis" <aniolek> (przepraszam) to cierp .
OSZUSTWO !
obydwoje oszukaliscie allegro , tranzakcje prowadzac poza nim , słowem tepic trzeba , o tak ! reszta w domysle <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 08 lut 2007, 10:55

sadi pisze:[zeby uniknac prowizji

Przecież prowizje tam w jakiejś śmiesznej wysokości są, po co sobie az tak utrudniać? :|
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 lut 2007, 10:56

pani_minister pisze:po co sobie az tak utrudniać? :|

Ja pamiętam, że kupowałam tacie płytę, też już poza allegro. Ale wszystko było ok...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 lut 2007, 13:33

Andrew, jakis ty pusty <hahaha> przeciez nie wiesz kim jestem, ani co moge zrobic. Po co rozbawiasz mnie do lez...? Napisalem co napisalem i tyle ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 13:41

To Ty jestes pusty ! tranzakcje odbyles poza allegro , czy to Ci nic nie mówi ? znasz regulamin allegro ? chyba go nie czytales skoro piszesz, ze mozesz mu zlikwidowac konto na allegro . Czys minister , czy policjant w stopniu oficerskim , w tej kwesti psinco mozesz .
.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 lut 2007, 13:47

<hahaha>
I z mojej strony nic wiecej, bo nie dostaniesz zadnego potwierdzenia ode mnie ;DD
Bedziesz zyl w niepewnosci ;DD
A na przyszlosc polecam sie zastanowic kto moze siedziec z drugiej strony... ;)
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 13:50

pani_minister pisze:
sadi pisze:[zeby uniknac prowizji

Przecież prowizje tam w jakiejś śmiesznej wysokości są, po co sobie az tak utrudniać? :|

tak prowizja od wartosci około 400 zł to dla spzredawcy około 3 zł , wielka mi prowizja


sadi pisze:A na przyszlosc polecam sie zastanowic kto moze siedziec z drugiej strony... ;)


O wlasnie to najmądrzejsze co napisales - tyle , ze dziala w dwie strony <aniolek>


sadi pisze:A na przyszlosc polecam


działac zgodnie z zasadami portali gdzie dokonuje sie traznakcji <browar>


sadi pisze:
Bedziesz zyl w niepewnosci ;DD

niepewnosc ? <aniolek> juz mi z głowy wyleciało , mam wiecej kont na allegro <browar> którye nie są moją wlasnoscia , ale nimi ja , ze tak powiem zarządzam
co tez nie jest niedozwolone , jesli wlasciciel wyraza na to zgodę .
Z drugiej strony - fajny temat , bowiem wyszło kogo mamy na forum , jakich ludzi - a takich , którzy wykorzystują swoje stanowiska ewentualne . :>
nie ładnie <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 lut 2007, 14:20

sadi, może wykorzystałbyś swoje znajomości i pomógł Sasetce? ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 14:28

Jak ? zawsze pozostanie słowo sprzedajacej przeciw słowu kupujacej , nikt nie jest w stanie udowodnic co wysłała sprzedajaca i czy kupujaca mówi prawde , sa rózni ludzi , to co sugeruje sprzedajaca tez sie moze zdazyc .Jesli spzredajaca nie ma negatywów na swym koncie , bedzie ciezko . Mysle ze dogadanie sie z nią to lepszy pomysł , powinno jej zalezec na braku negatywnych opini , ja bym sie nie czaił za 100 zł i odebrał towar zły od kupujacej .Byc moze Ona tez tak postapi . POLICJA TU NIC NIE POMOZE , jesli jest tak jak ja pisze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 08 lut 2007, 14:41

nie no ja tez mysle ze policja nic nie pomoze i chocby sadi byl nawet adminem allegro albo nie wiem prezydentem rp to jak mozna by tu udowodnic ze to ona wyslala mi zla spodniczke? przeciez ona powie ze wyslala dobra a ja po otwarciu paczki podmienilam na inna i chce ja naciagnac... ;/ sproboje sie z nia dogadac jesli sie nie da to trudno wystawie negatywa i bede miec nauczke na przyszlosc.. napisalam jej kilka wiadomosci jak radzila Candy razem ze zdjeciami tego co otrzymalam ale ona mowi ze na pewno wyslala dobrze... szkoda tylko, bo to co mi przyslala jest nieladne i w rozmiarze l a na mnie s sa za duze nawet :( daje jej czas do konca przyszlego tygodnia w innym wypadku napisze tutaj i na kilku innych forach jak mnie oszukala podajac jej nicka z allegro.. no i wystawie negatywa.. wiem moze to niewiele ale wiecej zrobic nie moge... moze ludzie sie kilka razy zastanowia zanim zalicytuja na jej aukcji...
dzieki wszystkim za pomoc... :*
aha Sadi na Twoim miejscu bym zrezygnowala.. szkoda nerwow, jesli strata nie jest wielka..

aha spodnica wygladac miala tak :
http://img241.imageshack.us/my.php?imag ... icauw2.jpg

a wyglada tak:
(zdjecie zrobione przeze mnie po otwarciu paczki):
http://img177.imageshack.us/my.php?imag ... ca2lu7.jpg

wiec moim zdaniem mowy o pomylce byc nie moze... a co mi po zachowanej korespondencji z nia jesli ona wszedzie pisze ze wyslala dobra kiecke i ma komentarze same pozytywne i chce ja naciagnac :/
pytanie retoryczne komu uwierzy policja poczatkujacej allegrowiczce ktora nie ma zadnych dowodow czy sprzedawcy ktory ma duzo pozytywnych komentarzy ?

odpowiedz chyba jest jasna :]

napisala mi jeszcze ze jesli wystawie jej negatywa to ona bedzie musiala postapic tak samo poniewaz wywiazala sie z umowy i napisze do adminow o zablokowanie mojego konta :/ no chore to jest po prostu!
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 14:55

Sasetka pisze:aha Sadi na Twoim miejscu bym zrezygnowala.. szkoda nerwow, jesli strata nie jest wielka..


Nie ! odpuszczac nie wolno , ale wtedy kiedy samemu sie postepuje uczciwie , tu było troche nie ten teges , zatem ? zreszta towar Sadi dostał , dostał taki jaki chciał , zgodzil sie na przesłanie puzniej paragonu . który mogł sie przeciez zgubić , podjał ryzyko , niech ponosi wiec i konsekwencje a nie wykozystuje swoja ewentualną pozycję.
Sasetka ? a paczka była oryginalnie zapakowana ?? - zapytaj ją jak zapakowala ową paczkę . ale czy to cos da ?
Konta Ci nie zablokują jesli Ona napisze skarge do allegro , co najwyzej moze skomentowac twój komentarz . Obronic sie w ten sposób
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 14:58 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 08 lut 2007, 14:57

no nie wiem ja bym odpuscila gdyby chodzilo o drobna rzecz czy o kilka zlotych... ale dla osiemnastoletniej dziewczyny sto zlotych to nie jest malo... zreszta wolalabym wspomoc schronisko dla zwierzaczkow niz jakas obrzydliwa oszustke :/
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 15:01



podobną spudniczke kupilem zonie (w innym kolorze ) motywy te same , w sklepie za 75 zł <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 08 lut 2007, 15:30

ladna ta kiecka:)
sluchaj sesetka...ja kiedys mialam podobna akcje,koles sprzedawal tusze..sprawdzalam komentarze same pozytywy,wplacilam mu kase i do tej pory tuszu nie mam...po ok 3 tygodniach wchodze na jego strone a tu konto zablokowane bo ok 40 negatywow koles dostal:P
sprawdz czy panna nie miala tej spodnicy co dostalas wystawionej na innej aukcji,moze ktos cierpial na brak gustu i ja wylicytowal i zwyczajnie sie pomylila z adresem.

a tu masz rozmowe moja z moja pania policjant :]zeby nie bylo..Maluch to policjantka:P

Maluch (7-02-2007 18:40)
to jest oszustwo i może zgłaszac na policję
CandyKiller (7-02-2007 18:41)
no i co idzie i mowi :" panie.oj*bali mnie na allegro":P
Maluch (7-02-2007 18:41)
wiem że tam jakiś w takich sytuacjach jakiś firmularz się wypełnia do allegro bo oni sa ubezpieczni i wtedy trzs przedłożyć powiadomienie o wszczęciu dochodzenia
CandyKiller (7-02-2007 18:41)
no dobrze:)
Maluch (7-02-2007 18:41)
podaje, kiedy jaki nik dane baby
Maluch (7-02-2007 18:42)
albo najpierw do niej ze jak nie odd kasy czy tam nie wyśle rzeczy to pójdzie na policje
Maluch (7-02-2007 18:42)
aha
Maluch (7-02-2007 18:42)
i jak już pójdzie to niech lepiej wszystko podrkuje z neta
Maluch (7-02-2007 18:43)
tzn aukcję spódniece nick i wszystko bo my np prowadzimy allegro a nie ma neta w pokoju i w ogóle na komisriacie
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 09 lut 2007, 00:56

Ja kiedys probowalam kupic buty na allegro i za kazdym razem ktos podbijal cene, tzn jedna osoba-powiedzmy ze byla to pani X, sprawdziłam osobe która wystawiała buty i okazało się, że na prawie kazdej z jej aukcji, ta sama pani X podbija ceny-zrezygnowałąm z zakupu i wysłałam wiadomość do sprzedającej, że podbijanie cen nie jest fair- następnego dnia przyszła do mnie informacja, że za złamanie przepisów użytkownik został usunięty. I tak się zastanawiałam czy to moja wina <boje_sie> Teraz jeśli coś kupuje dokładnie sprawdzam, czy znowu ktoś nie podbija... Paranoja :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lut 2007, 10:13

unlucky_sink pisze:astępnego dnia przyszła do mnie informacja, że za złamanie przepisów użytkownik został usunięty.

Ale to ta sprzedająca została usunięta?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 09 lut 2007, 11:54

Olivia pisze:Ale to ta sprzedająca została usunięta?
tak, sprzedająca.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 09 lut 2007, 15:18

postraszylam policja i rozdmuchaniem sprawy i dzisiaj mi pisze, ze wysle mi wlasciwa spodnice.... ale szkoda gadac, ciesze sie ze nie odpuscilam tak tej sprawy
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 09 lut 2007, 16:43

Sasetka pisze:postraszylam policja i rozdmuchaniem sprawy i dzisiaj mi pisze, ze wysle mi wlasciwa spodnice.... ale szkoda gadac, ciesze sie ze nie odpuscilam tak tej sprawy

I bardzo dobrze :)
Ja walsnie sie na policje wybierałem, kiedy po 2 miesiacch kurier przyjachał. Do kumpla jakies sprzety do karate kupowałem, wartość 18 złotych. Jesli trzeby by było podałbym do sądu, dla idei.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lut 2007, 17:21

Sasetka pisze:ale szkoda gadac, ciesze sie ze nie odpuscilam tak tej sprawy

Koniecznie napisz, jak to się skończyło ostatecznie. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 18:52

Sasetka widzisz:D ja wiedzialam ze tak bedzie:)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 09 lut 2007, 19:04

nio jeszcze poczekajmy na to co wysle mi tym razem :P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości