wybór?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

chopokznizin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2007, 14:49
Skąd: Łódź
Płeć:

wybór?

Postautor: chopokznizin » 17 sty 2007, 15:00

czesc
jestem nowy na forum:)
mam problem musze wybrac miedzy 2 koietami jedna starsza o 2 lata(dobrze sie z nia rozmawia bawi ale jakos specjalnie mi nie podnieca fizycznie tylko emocjonalnie, znamy sie ponad rok) druga młoda siksa mlodsza o 6 lat (znamy sie mało od sylwestra ale wzbudza we mnie bardzo silne podniecenie i mylse w momentach mysle tylko ptaszkiem, jak narazie jest fajnie jak to na poczatku znajomosci), ja mam 26 lat, i juz byłe z mlodsza o 5 lat i starsza o 3 lata, z mlodzsa bylo fajnie bez doswiadczenia mozna bylo duzo rzeczy robic ze starsza juz nie miala swoje doswiadczenia i nie godzila sie na duzo rzeczy, tylko ze teraz ta starsza jest super pod wszystkimi wzgledami ale wiem ze łózko to tylko po bozemu i przy zgaszonym swietle, strasznie konserwatywna, tylko tak jak kościół pozwala, pobozna tez jest bardzo moze to przez to , nawet zartów nie znosi takich bardziej frywolnych, a mloda nie wie jeszcze nic mozna i powaznie pogadac i po zartowac, nie wstydzi sie rozmowy o seksie, zreszta sama robi rózne sugestie ale ze zdrowym rozsadkiem i ze smakiem......i tak mozna mozyc zalety jedenj i drugiej
poradzcie co zrobic
pozdro
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 sty 2007, 15:44

Co Ty w ogole chcesz wybierac? :| Do lozka mozesz pojsc z kazda z nich, jak Ci na to pozwoli. Zwiazku nie zbudujesz z zadna.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 17 sty 2007, 16:33

witaj
jak dla mnie...chcesz sie bawic, bierz mloada sikse...
jesli myslisz o powaznym zwiazku, o kobiecie ktora jum ma poukladane bierz starsza
pewnie sie spodziewales takiej odpowiedzi hhih
Wiesz nie chce generalizowac, ale sam wiesz ze mlodej moze odbic w kazdym momencie...starsza lubi tylko przy zgaszonym ,hmmmm ... ale wiesz na czym stoisz...
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 sty 2007, 17:02

A Ty? Co Ty preferujesz? Ułożone życie czy pełne zabaw? Na jakim etapie jesteś? Chyba wystarczy odpowiedziec sobie na to pytanie i odpowiedź masz gotową.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 17 sty 2007, 17:42

A co to za pytanie?
Sam musisz wiedzieć którą wolisz, nikt za Ciebie nie będzie wybierał.

Osobiście to wolałbym chyba starszą, ale to przede wszystkim zależało by od tego jaka ona jest.
Jakoś mnie nie kręcą młode za przeproszeniem gówniary.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sty 2007, 17:59

chopokznizin, zadna?
Sypiac mozesz z obiema przeciez.
Nie wierze jakoas ze chcesz i bys potrafil stworzyc z kims staly powazny zwiazek. :|
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 sty 2007, 18:20

E, z tą starszą nie ułoży sobie życia. Niestety ale ona jest zakuta w kajdany kościoła.
Niech próbuje z młodą. Ale niech trzyma rekę na pulsie. Bo z rozkoszy lada chwila może nastąpić tragedia.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 sty 2007, 19:17

Krótko: ze starą jest dłużej, młoda zawróciła mu w głowie paręnaście dni temu. Spodobało się, bo zauważył to, czego stara nie ma. Czy młoda będzie mieć kiedyś to, co stara ma?
Rzeknę tak: ideały ciężko znaleźć, a nawet one z wiekiem się potrafią zmienić.

<rzuca_monetą> ... weź obydwie ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 17 sty 2007, 19:21

Wyobraz sobei siebie z obydwoma kobietami, jak sie zachowuja w roznych sytuacjach. Po ierwsze to musisz sie swobodnie z nimi czuc a mam jakies dziwne wrazenie ze ta starsza troche dretwa jest, tak poddaje sie tym wsztastkim nakazom koscioła. Pytanie czy bedziesz potrafił uszanowac jej religijnosc.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 sty 2007, 19:28

Przecież na żadnej z nich mu nie zależy tak naprawdę :| Skoro w ogóle powstała koniecznośc wyboru, a on nie potrafi podjąc decyzji, powinien obu dać spokój - a przynajmniej uświadomić biedaczkom, jak niewiele dla niego znaczą. Jeśli godzą się na taki układ (bycie z facetem, któremu nie zależy) - tym lepiej i wygodniej dla chopokaznizin. Jestem jednak niemal pewna, że po prostu w pysk by dostał, jakby był z nimi szczery. Zwłaszcza od tej pierwszej.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 sty 2007, 19:31

larena pisze:Pytanie czy bedziesz potrafił uszanowac jej religijnosc.

jeśli byłby tak samo religijny, to potrafi bez problemu. A tak to będzie nieporozumienie. Poza tym z taką kobietą w łóżku mu dobrze nie bedzie - sądzę po tym, co autor powiedział, jak się starsza zachowuje podczas seksu.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 sty 2007, 19:45

pani_minister pisze:Przecież na żadnej z nich mu nie zależy tak naprawdę

No dokładnie :D Żadnej nie kocha, to po co takie wybory? :|
Imperator pisze:jeśli byłby tak samo religijny, to potrafi bez problemu.

Mało tego, sam robiłby to w zaciemnieniu.

Odnoszę wrażenie, że to taki topic dla jajec ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Vito Corleone
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:39
Skąd: NY/Corleone
Płeć:

Postautor: Vito Corleone » 17 sty 2007, 21:53

Bierz młodą. Nie ma nic gorszego jak sztywniara przy, której nie można pożartowac. Młodą rozkochaj na zabój to Cie nie wystawi, moze bedziesz jeszcze miec nawet okazje zeby ja troche wychowac "pod siebie", a starszej nic nowego nie nauczysz, ani nie zmienisz.
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 sty 2007, 22:03

Vito Corleone pisze:Bierz młodą.
A co to, rynek? "Bierz pan polędwicę/pomidory/kapustę" (niepotrzebne skreślić)

Moim zdaniem, to skoro nas pytasz, to będzie kiepsko z Wami (czy to będzie młodsza czy starsza)
Współczuję jednej i drugiej, niezależnie od tego, jaka będzie decyzja autora wątku...

26 lat :|
Awatar użytkownika
Vito Corleone
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:39
Skąd: NY/Corleone
Płeć:

Postautor: Vito Corleone » 17 sty 2007, 22:15

A co to, rynek? "Bierz pan polędwicę/pomidory/kapustę" (niepotrzebne skreślić)


Skoro z zadna nie jest zwiazany emocjonalnie na tyle ze nie jest w stanie odrzucic drugiej, to niech wybiera mloda poledwice/pomidory/kapuste (niepotrzebne skreslic).
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 18 sty 2007, 09:55

Ja bym nie wybierał żadnej... tzn. znajomość utrzymywałbym z obiema, ale szczerze bym oznajmił im, że nic poważnego z tego nie będzie, co by potem nie było nieporozumień.
Nie wiem jak inni, ale mi zawsze trafiały się inteligentne, mądre, dojrzałe (intelektualnie i emocjonalnie) kobiety, z którymi można było super pogadać o wszystkim i jednocześnie miały spory goracy temperament w łóżku :> Tak więc też bym Ci radził poszukać takiej :)
Awatar użytkownika
Kotek_Szarobury
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 gru 2006, 20:48
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Kotek_Szarobury » 18 sty 2007, 12:24

:| Tak wybierać pomiędzy kobietami... Albo się wie, która to albo się nie wie. Nie ma 2 na raz. Za dobrze by było. Nie możesz się zdecydować? Zapytaj forumowiczów, oni wiedzą lepiej ;).
Don`t worry, be happy
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 18 sty 2007, 12:27

Wydaje mi się, że obie masz w d... więc rada może znajdź sobię trzecią :>
Awatar użytkownika
Iglooo
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:25
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Iglooo » 18 sty 2007, 22:56

Chcesz się "wyżyć" - bierz młodą!
Szukasz dojrzałego związku - nie bierz żadnej. Z tą starszą nie wytrzymasz (bo rozumiem z postu, że seks to jednak ważny element dla Ciebie) :)

taka ma rada

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości